مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت واشنگتن پست برای افترا بیش روسیه داستان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت کرد واشنگتن پست در مارس 3 افترا استدلال دو نظر در ستون سال گذشته منتشر شده و به دروغ ادعا ارتباط بین کمپین و در انتخابات روسیه دخالت.

کمپین شکایت کرد نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) در زمینه های مشابه در هفته گذشته بیش از یک نظر تکه.

یک ستون ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه به استناد ژوئن 13 نظر قطعه که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش برای توطئه با” یک “گسترده و سیستماتیک” حمله توسط روسیه در برابر 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری.

نظر دیگر قطعه ای بود که گفته می شود نادرست و توهین آمیز منتشر شده در تاریخ 20 ژوئن که پرسید: “چه کسی می داند که چه نوع از کمک های روسیه و کره شمالی را به تهمت مبارزات انتخاباتی در حال حاضر است که آنها را دعوت به ارائه کمک های خود را?”

“اظهارات و 100 درصد غلط و توهین آمیز” جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به تهمت کمپین در بیانیه ای گفت.

یک مقاله در مورد طرح دعوی در دادگاه نوشته شده در این پست می گوید: “کمپین ممکن است با هدف برجسته کردن آن انتقاد از رسانه های جریان اصلی و به بلانت پیشنهادات که در آن تبانی با فعالان.”

کریستین Coratti کلی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات در این روزنامه گفت: آن را “ناامید کننده برای دیدن رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی کمیته توسل به این نوع از تاکتیک و ما با شور و نشاط در دفاع از این پرونده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در رسانه ها به شدت انتقاد کرد موشکافی و انتقاد واشنگتن-بر اساس روزنامه و صاحب آن آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس. در طول یک دوره در مبارزات انتخاباتی قبلی تهمت نمی خواهد اجازه می دهد تا خبرنگاران از ارسال به پوشش رویدادهای خود را.

یک بررسی توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر وقایع مسکو مبارزات نرم و رسانه های اجتماعی تبلیغات برای تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 نامزدی و خسارت خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ،

این کاوشگر کشف ده ها تن از تماس های بین مردم در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و اتباع و همچنین 10 نمونه از پتانسیل انسداد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مولر به این نتیجه رسیدند او نبود شواهد کافی برای نشان دادن یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و روسیه بلکه نمی تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد عدالت مربوط به بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات حفظ کرده است Charles J. سخت تر از یک وکیل با یک اعتبار برای راه انداختن مبارز حقوقی جنگ علیه برجسته رسانه های خبری این رسانه ها با توجه به NYT.

با گزارش AP نیویورک تایمز و واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>