واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای فلسطینی را به ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) آن را متهم به دروغ ادعا تجارت بین مقامات روسیه و رئیس جمهور کمپین 2016.

طرح دعوی در دادگاه در تاریخ 26 فوریه با ایالت نیویورک دیوان عالی کشور در منهتن دولت آزمایشی در سطح دادگاه و اولین بار است که تهمت سیاسی عمل اقدام قانونی علیه آمریکا اخبار خروجی از او گرفت ،

به طور خاص, دعوی قضایی مربوط به یک قطعه نظر منتشر شده در مارس 2019 و نوشته شده توسط ماکس فرانکل, روزنامه اجرایی ویرایشگر از سال 1986 تا سال 1994.

آن را با عنوان “واقعی تهمت و روسیه در عوض” با subhead و اضافه میکند: “این کمپین و کرملین در حال فراگیر معامله: کمک به ضرب و شتم هیلاری کلینتون برای یک طرفدار روسیه در سیاست خارجی است.”

در عوض یک اصطلاح لاتین به معنی حمایت در ازای یک به نفع.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که این ادعا را “غلط است” و این که نیویورک تایمز به چاپ مقاله “دانستن آن را خواهد گمراه و گمراه خود خوانندگان.”

همچنین مدعی NYT بنادر “افراطی تعصب علیه و دشمنی نسبت به” مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

این روزنامه در دفاع از این نظر تکه آزادی بیان زمینه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول” آیلین مورفی, سخنگوی نیویورک تایمز در بیانیه ای گفت:.

“خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد حوادث از اهمیت” مورفی اضافه شده است. “ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اشاره به اخبار رسانه ها به عنوان “خبر جعلی” است و به نام عناصر از ایالات متحده, اخبار رسانه “دشمن مردم آمریکا.”

یک بررسی توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر وقایع مسکو کمپین هک و اجتماعی-رسانه های تبلیغاتی برای تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 نامزدی و خسارت خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ،

این کاوشگر کشف تماس های متعدد بین مردم در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ها و روس ها.

مولر به این نتیجه رسیدند او نبود شواهد کافی برای نشان دادن یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و روسیه بلکه نمی تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد عدالت مربوط به بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین حفظ کرده است Charles J. سخت تر از یک وکیل با یک اعتبار برای راه انداختن مبارز حقوقی جنگ علیه برجسته رسانه های خبری این رسانه ها با توجه به NYT.

با گزارش رویترز و نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im