مغلوب ساختن پیشی جستن تماس مبارزان طالبان ‘رزمندگان’ می گوید: رئیس جمهور وظیفه دشوار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام یی “رزمندگان” و گفت: گروه های افراطی را رهبر یک کار دشوار در تلاش برای بدست آوردن آنها خود را پایان دادن به حملات خشونت آمیز.

“آنها در حال رزمندگان مبارزان و این کار را برای هزاران سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک پرسش و پاسخ جلسه تلویزیونی توسط ایسنا در تاریخ 5 مارس.

“این ساده ترین موقعیت رهبری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اشاره آشکار به ملا عبدل غنی برادر طالبان از بنیانگذاران و نظامی گروه سیاسی رئیس.

رئیس جمهور آمریکا گفت: بسیاری وجود دارد “اقوام” در افغانستان است که طالبان مشکل حفظ کنترل بر آنها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 3, گفت که او تا به حال صحبت با تلفن با رهبر طالبان گفت این بود: “بسیار خوب” بحث و گفتگو.

“من به صحبت کرد رهبر طالبان امروز. ما تا به حال یک مکالمه خوب است. ما توافق وجود دارد بدون خشونت” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

“ما تا به حال در واقع بسیار خوب صحبت با رهبر طالبان,” او اضافه شده پس از تماس است.

در ضمن دیگر مقامات ایالات متحده ابراز نا امیدی با تجدید خشونت در افغانستان گفت: افغانستان احزاب به جنگ نیاز به استفاده از قرارداد صلح امضا بیش از آخر هفته.

“خشونت باید کاهش یابد بلافاصله برای روند صلح را به حرکت به جلو” وزیر امور خارجه مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: در 5 مارس. “آیا هدر دادن این فرصت است.”

با این وجود Pompeo گفت که “ما دیده ارشد رهبری طالبان و مجدانه برای کاهش خشونت از سطح قبلی است.”

“بنابراین ما هنوز اعتماد به نفس در رهبری طالبان در حال کار برای ارائه به تعهدات خود. ما در حال کار برای ارائه در ما,” او گفت:.

“آنچه که ما را خواست طرفین به انجام است را متوقف ذکراست” او گفت:.

نظرات پس از پنتاگون گفت: نیروهای آمریکایی انجام یک “دفاعی” حمله هوایی علیه طالبان در افغانستان در تاریخ 4 مارس به عنوان حملات توسط شبه نظامیان چپ حداقل 32 نیروهای افغان مرده در حداقل سه استان.

موجی از خشونت و تهدید به باز کردن یک فوریه 29 توافقنامه امضا شده در دوحه میان ایالات متحده و طالبان با هدف پایان دادن به 18 سال جنگ در افغانستان است.

معامله اجازه می دهد نیروهای متفقین به کشور را ترک کنند در مدت 14 ماه در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با دولت افغانستان است و این نیرو تا کنون خودداری کرده است به انجام.

رئیس جمهور اشرف غنی هشدار داد که او را متعهد به یک کلید بند در معامله مربوط به انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان.

طالبان گفت: این امر را در داخل افغانستان مذاکرات, تا زمانی که ارائه شده بود ملاقات کرد و Pompeo خواست هر دو طرف به جلو حرکت کند با زندانی منتشر شده است.

ایالات متحده قصد دارد به دنبال شورای امنیت سازمان ملل در حمایت از مذاکرات صلح با توجه به AP.

آمریکا پیش نویس قطعنامه ای دیده می شود توسط آژانس خبری خواهد خوش آمدید مارس 28 اعلام توافق و تشویق “از حمایت های پایدار” از سازمان ملل متحد و شرکای بین المللی برای تلاشهای صلح در افغانستان است.

ناتو ینس استولتنبرگ به خبرگزاری فرانسه گفت که “این یک وضعیت بسیار دشوار است و طالبان باید افتخار تعهد خود را. ما نیاز به کاهش خشونت.”

با گزارش dpa Fox, AP, Reuters, AFP و RFE/RL در افغانستان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>