مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رامنی با بی اساس ویروسی ادعا

چند روز پس از آن. میت رامنی بود تنها جمهوری خواه رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت در استیضاح محاکمه رئیس جمهور با استفاده از حساب توییتر خود را به گسترش مشکوک و بی اساس ویروسی ادعا می کند در مورد یوتا سناتور.

ما خواسته کاخ سفید برای حمایت از این ادعا اما ما نمی دریافت پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پست اقدام به کراوات رامنی به Burisma اوکراین گاز شرکت که هیئت مدیره سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی خدمت از سال 2014 تا 2019. به عنوان ما نوشته شده است, قبل از تهمت پیچ خورده است حقایق در Bidens و اوکراین است. درخواست رئیس جمهور که رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بررسی Bidens بود در قلب whistleblower شکایت در برابر تهمت و استیضاح در مجلس و پس از آن تبرئه در سنا است.

رامنی رای در استیضاح حماسه در آمد Feb. 5 و روز بعد او خودش را در بر داشت هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها.

یکی از پست های رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک الگوی رفتاری است که باعث می شود بی اساس ادعای “رامنی را” — به عنوان به خوبی به عنوان پسران مجلس نانسی پلوسی و وزیر سابق امور خارجه جان کری — “همه در هیئت مدیره شرکت های انرژی انجام کسب و کار در اوکراین است.” ما به آن اظهارات در ماه اکتبر و هیچ مدرکی وجود ندارد که هر یک از این رهبران سیاسی’ پسران مشغول به کار برای شرکت های انرژی بر در و یا “انجام کسب و کار در اوکراین.

رامنی دارای پنج پسر که در کار سرمایه گذاری املاک و مستغلات و رادیولوژی به ما توضیح داد. سناتور دفتر کاهش یافته است به نظر زمانی که ما نوشت که داستان گفت: تنها که ادعا می کند “خبر جعلی از تصادفی آنلاین عضو شورای نظارت مدت.”

ما رسیده به رامنی دوباره در حال حاضر که رئیس جمهور و گسترش ویروسی meme, اما ما نمی دریافت پاسخ.

تهمت نیز ترجمه یک پست از محافظه کار سایت لیگ بزرگ سیاست که ادعای رامنی است که “بسته” به Burisma چون یک مشاور سابق خود را در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری در هیئت مدیره شرکت. که بدجور نازک “کراوات.”

مرتبط با داستان ارسال شده در سپتامبر اشاره می کند که یوسف Cofer سیاه و سفید — یک “مشاور ویژه” تحت رامنی در مبارزات انتخاباتی سیاست خارجی و امنیت ملی تیم پیوست Burisma هیئت مدیره در سال 2017. سیاه, مدیر سابق سیا counterterrorist مرکز و وزارت امور خارجه هماهنگ برای مبارزه با تروریسم که در خدمت تحت هر دو جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون دولت, آیا پیوستن به Burisma هیئت مدیره در سال 2017 همانطور که در پست کیف.

این یک کلاسیک گناه توسط انجمن ادعا می کنند. هیچ مدرکی وجود ندارد که رامنی تا به حال چیزی برای انجام با گرفتن یک موقعیت در Burisma مدیره پنج سال پس از انتخابات ریاست جمهوری است. سیاه بود و یکی از 24 مشاور ویژه به مبارزات انتخاباتی بر سیاست خارجی و امنیت ملی است.

لیگ های سیاست پست اعتبار سایت محافظه کار آمریکایی متفکر با کشف این به اصطلاح “ارتباط” بین رامنی و Burisma.

این ادعا رفت و ویروسی در پاییز پس از رامنی بود ابراز نگرانی در مورد رئیس جمهور ، در سپتامبر. 22 پس از گزارش های خبری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار Zelensky به بررسی هانتر بایدن در جولای 25 تلفن تماس رامنی گفت در توییتر که “این امر می تواند نگران کننده در افراطی” اگر تهمت خواسته بود برای تحقیق “یا به طور مستقیم و یا از طریق شخصی خود وکیل است.” رامنی افزود: “مهم برای حقایق به بیرون می آیند.”

چهار روز بعد آمریکا متفکر و لیگ بزرگ سیاست پست اقدام به لینک سناتور به Burisma.

از واشنگتن پست نوشت: در ماه اکتبر در مورد گسترش چنین ادعا می کند آنلاین و از طریق رسانه های اجتماعی گفت: قسمت “به عنوان یک پیش نمایش از حملات ویروسی به احتمال زیاد به طریقی بر دخالت نمایندگان مجلس اگر آنها باک رئیس جمهور خود در طول یک استیضاح مرحله نهایی مسابقات که مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده به عنوان یک” کودتا.'” و در واقع پس از رامنی رای دادند برای یک مقاله از استیضاح این مشکوک ادعا می کند پخش دوباره یک افزایش از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

کفش اسپرت