مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus مرگ و میر

  • 1.4 K

سازمان بهداشت جهانی می گوید که 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 بيمار در سراسر جهان درگذشت – جهانی مرگ و میر شکل است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد “غلط شماره.” این یک غلط شماره اگر چه کارشناسان می گویند تهمت تا به یک نقطه که نرخ مرگ و میر در نهایت ممکن است بسیار کمی کمتر از 3.4%.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: درست است نرخ بسیار پایین تر است به دلیل این که رای به حساب نمی موارد گزارش نشده. به چه کسی رای می آید از تعداد واقعی موارد شناخته شده و مرگ و میر.

اختلاف در شروع ماه مارس 3 هنگامی که سر از این که اعلام کرد که میزان مرگ و میر برای کروناویروس جدید به 3.4 درصد بود که بالاتر از آنچه قبلا معتقد بودند و آن را به مراتب کشنده تر از آنفولانزای فصلی.

“در سطح جهان حدود 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 (گسترش بیماری توسط ویروس) موارد فوت کرده اند” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک جلسه. “مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور کلی می کشد به مراتب کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده.”

او گفت وجود داشته است 90,893 موارد گزارش شده از COVID-19 جهان و 3,110 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیده است که تعداد. “من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک غلط شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه تلفنی مارس 4 با فاکس نیوز’ Sean Hannity.

مشکل رئیس جمهور گفته بود که بسیاری از افراد مبتلا به موارد خفیف از coronavirus به سادگی نیست که شمارش و در نتیجه فریب آمیزی رقم بالا برای درصد کسانی که فوت کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مه 4: در حال حاضر این است که فقط من قوز و — اما بر اساس بسیاری از مکالمات با بسیاری از مردم که این کار را بکنید زیرا بسیاری از مردم خواهد شد که این و آن بسیار خفیف است. آنها بهتر خواهد شد بسیار به سرعت. آنها حتی نمی دکتر مراجعه کنید. آنها حتی نمی پزشک تماس بگیرید. شما هرگز در مورد آن دسته از مردم است. بنابراین شما نمی توانید آنها را در دسته های کلی جمعیت از نظر این تاج آنفولانزا و یا ویروس. بنابراین شما فقط نمی تواند انجام دهد. بنابراین اگر ما هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار — برخی از آنها رفتن به کار می کنند اما آنها بهتر است. و سپس هنگامی که شما انجام یک مرگ مانند شما تا به حال در ایالت واشنگتن مانند شما تا به حال یکی در کالیفرنیا — من اعتقاد دارم که شما تا به حال یکی در نیویورک — شما می دانید همه از ناگهانی به نظر می رسد مانند 3 یا 4 درصد است که یک تعداد بسیار بالا به عنوان مخالف به عنوان مخالف به یک کسری از 1%. اما دوباره آنها نمی — آنها نمی دانند که در مورد آسان موارد به دلیل موارد آسان نیست رفتن به بیمارستان است. آنها نمی گزارش به پزشکان یا بیمارستان در بسیاری از موارد.

واقعی مرگ و مير مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این است راه زیر 1 درصد.”

برای مقایسه سارس کشته و حدود 10 درصد از افراد آلوده, اگر نه بیشتر, در حالی که آنفلوانزای فصلی به طور معمول می کشد 0.1% یا کمتر دیوید Fisman متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو گفت: ما در ژانویه ایمیل.

تعدادی از کارشناسان بیماری های موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که وجود دارد بسیاری از موارد گزارش نشده و این که رای اعلام شده است که بالاتر از این میزان به پایان خواهد رسید که در طول زمان. آن را نسبتا آسان به می دانم که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از این بیماری است. اما در آن طول می کشد در حالی که به یک فولر حس چگونه بسیاری از مردم آن را به این دلیل تهمت ذکر شده — آنها را مورد خفیف و نیست به دنبال درمان — و یا اینکه آنها حتی نمی دانند آن را داشته باشد. و بسیار کمی در تست انجام شده است. به عبارت دیگر کارشناسان می گویند ما کسر و نه مخرج.

در زمان و هنگامی که خیلی بیشتر تست های انجام شده نرخ سقوط خواهد کرد آنها می گویند. اما کسی که متخصص است که چین سفر فکر نمی کند وجود دارد که در بسیاری از موارد تشخیص داده نشده.

واکسن متخصص Paul A. Offit گفت ما رای می تواند به زیر 1% به عنوان برگ برنده می گوید. “من فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن حق است” گفت: Offit که دارای موریس R. Hilleman صندلی Vaccinology در دانشگاه پنسیلوانیا است.

Offit تشبیه وضعیت به اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009. در یک نقطه او گفت: ميزان مرگ و مير تصور می شود بسیار بالاتر از 0.01 تا 0.03% آن معلوم می شود. او فکر می کند که میزان مرگ و میر برای coronavirus را به همین ترتیب نازل شدن و “نادرست مفهوم آن است که بیشتر احتمال دارد برای کشتن شما از آنفلوانزا” را ناپدید می شوند.

Offit معتقد است که شده است وجود دارد یک “وحشی افراطی” به این بیماری در بخشی به دلیل آن جدید است. “ما بیشتر قربانی ترس از ویروس” او گفت:.

کارشناسان دیگر معتقدند که میزان مرگ و میر در این مرحله در شیوع هستند لرزان از آن حد کامل شناخته شده نیست. Fisman گفت: ما در ماه ژانویه که آمار در آن زمان ممکن است بگویید نه داستان کامل. او گفت که به احتمال زیاد به مراتب بیشتر مردم آلوده شده است اما تا به حال نرفته به بیمارستان و یا تا به حال بیماری خود را تایید کرد. در همان زمان او اشاره کرد که برخی از افرادی که بیمار هستند ممکن است مرگ هل دادن رای در جهت دیگر.

Gary Kobinger مدیر تحقیقات بیماری های عفونی مرکز در دانشگاه لاوال در کبک گفت: سلامت سایت آمار در ماه فوریه که این امر می تواند بسیار غیر معمول اگر وجود ندارد در موارد خفیف که از دست رفته شده بود. وب سایت مقاله گفت: “او با اشاره به این واقعیت است که شیوع ظهور کرده اند تا در کشور به مراتب از چین — از جمله ایران و ایتالیا — از آنجا که افراد مبتلا به عفونت خفیف تشخیص داده نمی شدند و سفر به مکان های دیگر.

“وجود دارد موارد خفیف هستند که کشف نشده. این است که چرا آن را پخش. در غیر این صورت آن را نمی خواهد, پخش كردن, از آنجا که ما می دانیم که در آن مواردی از این دست هستند و آنها می تواند موجود باشد و این خواهد بود که پایان آن” Kobinger گفت: آمار.

اما وجود دارد هیچ وجه اتفاق آرا در مورد این موضوع. بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی که باعث شد که تیم به بازرسی چین در پاسخ به coronavirus را باور نمی کند وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از موارد تشخیص داده نشده به عنوان دانشمندان دیگر انجام دهید.

هیچ مدرکی وجود ندارد که ما در حال دیدن تنها نوک بزرگ یخ با نه دهم از آن ساخته شده مخفی زامبی ریختن ویروس,” او گفت: نیویورک تایمز. “آنچه که ما در حال دیدن یک هرم: بیشتر از آن است که در بالای سطح زمین.”

در گوانگدونگ او گفت: “آنها رفت و برگشت و مجددا 320,000 نمونه اصل گرفته شده برای نظارت آنفولانزا و دیگر غربالگری. کمتر از 0.5 درصد در آمد تا مثبت که همان تعداد به عنوان 1,500 شناخته شده Covid موارد در استان است.” او نتیجه گرفت: “هنگامی که ما می توانید تست آنتی بادی در یک دسته از مردم شاید من گفت:” حدس بزنید چه ؟ آن داده نمی به ما بگویید داستان است.’ اما اطلاعات ما در حال حاضر آن را پشتیبانی نمی کند.”

یک Feb. 28 تحریریه در مجله پزشکی نیوانگلندco-نوشته شده توسط Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در زمان و موقعیت است که میزان مرگ و میر ممکن است به سقوط به طور چشمگیری. آن گفت: اگر فرض بر این است که وجود دارد و چندین بار به عنوان بسیاری از مردم که تا به حال این بیماری با حداقل یا بدون علائم به عنوان تعداد موارد گزارش شده میزان مرگ و میر ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%. که نشان می دهد “تیاو بالینی به طور کلی پیامدهای Covid-19 مارس در نهایت بیشتر شبیه به کسانی که از شدید آنفلوانزای فصلی,” سرمقاله گفت.

پس از این که اعلام کرد: 3.4% مرگ و میر تعدادی از کارشناسان پزشکی تأکید کرد که این نرخ خواهد بود کوچک در طول زمان است.

“هنگامی که ما می بینیم سیستم است که قادر به حساب نه تنها واقعا بیمار بلکه کسانی که عفونت و سرپايی CFR [مورد مرگ و میر] دقیق تر است و قطره های قابل ملاحظه” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو گفت: در مصاحبه ای با سایت بورسی.

لارنس Gostin جهانی بهداشت استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون حال مشاهده مشابه. او گفت بورسی “برای گرفتن رای شما باید با مرگ و میر — که شما می توانید بیشتر قابل اعتماد انتخاب کنید — و شما نیاز به موارد که شما می توانید کمتر قابل اعتماد انتخاب کنید تا. منt را غیر مسئولانه به بیرون آمدن با این تعداد اما باید بیشتر به وضوح تفسیر به عنوان قابل اعتماد و یا حداقل به آن اشاره خواهیم متفاوت در منطقه است.”

یک فوریه مطالعه توسط Chinese مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از موارد در چین یافت می شود میزان مرگ و میر 2.3%. اما جدید کروناویروس آمار سالمندان به خصوص سخت: نرخ 14.8% در بيماران 80 ساله و بالاتر و 8 درصد برای کسانی که 70 تا 79.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>