مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus مرگ پیش بینی

در مارس 30, ظاهر “فاکس و دوستان” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تخمین می زنند که این رمان coronavirus ممکن است کشتن تعداد زیادی از آمریکایی ها جدید وحی است.

رئیس جمهور گفت: در مصاحبه ای که “پاسخ” به سوال خود را در مورد چگونه بسیاری از مردم می میرند اگر آمریکا چیزی برای مبارزه با کروناویروس جدید “در آمد دیروز از طریق” Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. “[I]f ما فقط حفظ کسب و کار به طور معمول انجام نمی هر چیزی به آن را متوقف کند و یا مانع از آن شده است می تواند 2.2 میلیون نفر می مردند.”

اما این ترسناک امکان شده بود دانش عمومی برای بیش از دو هفته است. تعداد موجود بود در گزارش صادر شده توسط امپریال کالج لندن در مارس 16.

بیشتر چه, نویسنده سرب از گزارش اپيدميولوژی استاد نیل فرگوسن گفت: نیویورک تایمز که محققان بریتانیایی به اشتراک گذاشته بود بینی خود را با کاخ سفید نیروی کار یک هفته قبل و فرستاده بود اوایل کپی از این گزارش به کاخ سفید است.

Birx خودش اشاره بریتانیا گزارش در coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 16, زمانی که برگ برنده دولت اعلام کرد که موضوع محدود تر اجتماعی فاصله دستورالعمل. Birx گفت که کاخ سفید نیروی کار — کار با گروه در انگلستان و نقاشی بر روی “اطلاعات جدید از بیرون آمدن از یک مدل” — توصیه می شود محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه شد سازگار با بریتانیا گزارش شده است که در همان روز.

پیش بینی احتمال مرگ و میر ناشی از COVID-19 کالج امپریال مطالعه مارس 16

و انگلیسی ها گزارش نشده بود اولین نشانه ای که coronavirus مرگ و میر می تواند بسیار بالا اگر این بیماری بودند بردارید.

در مارس 13, نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اپیدمی کارشناسان از سراسر جهان جمع شده بودند در یک کنفرانس ماه گذشته به کشف بدترین سناریو برای coronavirus’ تلفات. سی دی مدل چهار سناریو و تخمین زده می شود که 200,000 تا 1.7 میلیون ساکنان ایالات متحده می تواند مرگ بار گزارش شده است.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویر کشیده بالقوه مرگ و میر به عنوان اطلاعات جدید در مارس 29, زمانی که او اعلام کرد که او گسترش فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تا مارس 30. قبلا او ابراز علاقه در آرامش آنها را هر چه زودتر به عنوان راهی برای احیای تلاش های ایالات متحده اقتصاد گفت: در مارس 24 که او را “عشق به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” مارس 12.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد فرمت تهمت همچنین با اشاره به 2.2 میلیون بالقوه مصدوم شکل — برآورد او گفت که او تا به حال شده به دنبال “یک زمان طولانی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 29: من فقط می خواهم به تکرار زیرا بسیاری از مردم درخواست شده است: “خب چه اتفاقی می افتاد اگر ما هیچ چیز ؟ چیزی — ما فقط سوار آن است.”

و من شده است با پرسیدن این سوال به تونی و دبورا و با آنها صحبت کرده ام به من در مورد آن برای مدت زمان طولانی. دیگر مردم درخواست شده است که سوال. و من فکر می کنم ما رو دقیق مطالعه امروز یا قطعا کامل ترین و جامع ترین.

فکر می کنم تعداد: 2.2 — برنامه به طور بالقوه 2.2 میلیون نفر اگر ما هیچ چیز نیست. اگر ما نمی دورى اگر ما نمی انجام تمام کارهایی که ما انجام می دهیم.

اجتماعی فاصله باقی مانده در محل تهمت و گفت که او امیدوار است به شدت محدود کردن تعداد مرگ و میر.

“اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 — که وحشتناک شماره — شاید حتی کمتر اما به 100,000; بنابراین ما باید بین 100 – و 200000 — ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب,” او گفت:.

در ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مارس 29, Fauci گفت که حتی با کاهش تلاش های که قرار داده شده است به اثر 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها می میرند از این بیماری است.

تهمت زده بسیار متفاوت تن در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال در مارس 24, زمانی که او هنوز هم صحبت در مورد بازگشایی این کشور با عید پاک.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 24: خوب شما باید تصمیم گیری کند. نگاه ما از دست دادن هزاران نفر — من به ارمغان آورد برخی از اعداد در اینجا. ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا. ما را در این کشور خاموش — منظورم این است که در هر سال است. در حال حاضر زمانی که من شنیده ام number — شما می دانید ما به طور متوسط 37,000 نفر در سال است. باور می کنید ؟ و در واقع در این سال ما در حال داشتن یک بد فصل آنفولانزا. اما ما با از دست دادن هزاران نفر از مردم از یک سال به آنفولانزا. ما هرگز به نوبه خود این کشور ، ما از دست دادن خیلی بیشتر از آن به حوادث خودرو است. ما نمی تماس بگیرید تا شرکت های خودرو و بگو: “توقف ساخت ماشین. ما نمی خواهیم هر اتومبیل های دیگر.” ما باید برای بازگشت به کار.

این بود که بیش از یک هفته پس از گزارش های خبری در مورد انگلیسی, گزارش و CDC بدترین سناریو برای کوروناویروس.

با توجه به CDC آمار در مارس 30, شده اند وجود دارد 140,904 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در آمریکا و 2,405 مرگ و میر.

علاوه بر هشدار در برابر گردهمایی های اجتماعی با بیش از 10 نفر فدرال دستورالعمل اصرار آمریکایی ها به غذا خوردن در رستوران ها و یا رفتن به کافه به هدایت روشنی از اختیاری سفر و اغلب به شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه. در حالی که دستورالعمل های داوطلبانه بسیاری از دولت های ایالتی و محلی را اجرا محدودیت های سختگیرانه تر. تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید آنها دستورالعمل های فدرال تنظیم شد منقضی مارس 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de