واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از مقامات او را در حال معاشقه با یک پرت نظریه که کروناویروس جدید راه اندازی شد سست در جهان توسط یک آزمایشگاه است که اجازه دهید آن فرار کنند. بدون وزن و شواهد آنها در حال تلاش برای سرزنش چین برای بیماری و مرگ از COVID-19 در ایالات متحده است.

“بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. وزیر امور خارجه مایک Pompeo می افزاید: “این واقعیت که ما پاسخ را نمی دانید — که چین مشترک نشده است پاسخ — من فکر می کنم بسیار گفتن.”

یک اجماع علمی است که هنوز هم در حال تحول است. اما اکثریت کارشناسان می گویند تحلیل جدید کروناویروس’ ژنوم قوانین امکان آن طراحی شده بود توسط انسان به عنوان برخی از تئوری های توطئه پیشنهاد کرده اند.

و نه آن است که احتمال دارد که ویروس پدید آمده از یک غفلت آزمایشگاهی در چین آنها می گویند. “من می خواهم آن را در یک لیست از 1000 حالات مختلف” گفت: Nathan Grubaugh از دانشگاه ییل که مطالعات اپیدمیولوژی بیماری میکروبی.

دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. آنها می گویند پیشرو نظریه این است که عفونت در میان انسان ها شروع به در بازار حیوانات در ووهان چین احتمالا از یک حیوان که کردم این ویروس از خفاش.

حتی پس از Pompeo و دیگران هستند و با اشاره انگشتان دست در یک موسسه است که اجرا شده توسط آکادمی علوم و انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

“ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس, بازار بود,” Pompeo گفت: در فاکس نیوز. این موسسه دارای یک آدرس 8 مایل یا 13 کیلومتر از بازار است.

مقامات ایالات متحده می گویند که سفارت آمریکا در پکن را پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در آزمایشگاه در ووهان در سال 2018 اما تاکید کرد هیچ شواهدی وجود ندارد که این ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

این قسمت نشان می دهد که هر دو قدرت جهانی — کشوری که در آن ویروس در اصل گسترش یافته و کشور با بسیاری از بیماری ها و مرگ و میر ناشی از آن — بالا نیست شناور و لرزان تئوری و با استفاده از تبلیغات برای منحرف کردن توجه از مشکلات خود در پاسخ همه گیر. چین قبلا گسترش باطل که این ویروس آغاز شده و با آمریکایی ها.

چین و آمریکا هر دو تلف مهم زمان پاسخ به شیوع بیماری.

بیش از 3000 نفر آلوده شده است قبل از دولت چین گفت: مردم چه آن را به حال به این نتیجه رسیدند شش روز قبل از آن — که یک بیماری همه گیر شد و احتمالا در آینده است.

پکن, خفه هشدارهای زودهنگام به طوری که چینی ها مطمئن شد خطر پایدار انسان به انسان انتقال کم بود حتی به عنوان افراد آلوده وارد بیمارستان در سراسر کشور و اولین مورد در خارج از چین پیدا شد در تایلند است.

رهبران چینی سعی سرزنش متحده های مغلوب ساختن پیشی جستن عادت پانسمان توییتهای با علامت تعجب. “این ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان” چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian توییتی در مارس 12. “شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح!” چین پس از آن متوقف شد که ترویج ساخت در سطح بین المللی.

ایالات متحده همچنین در اواخر به تهدید جدی است عقب مانده تعدادی از کشورهای دیگر در ضخامت از همه گیر می آید به آن پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به زندگی می کنند تا خود را زود به وعده کافی تست یک عامل کلیدی در مهار بیماری است. ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای تامین بيمارستان کارگران خط مقدم و بيماران مبتلا به ضرورت در آب و هوا از سردرگمی ریختن به هرج و مرج. بیش از 640,000 افراد در آمریکا شده است بیمار با COVID-19 شمارش نیست تعداد زیادی که بیماری در حال ثبت شده و بیش از 31,000 فوت کرده اند.

در برابر آن افت فشار برای سپر بلا قوی است.

پس از هفته های استادانه درست شده ستایش از رئیس جمهور چین عملکرد در گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به سرزنش چین و توقف کمک های ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به تکرار طوطی وار اطلاعات غلط از پکن است.

در ایالات متحده ادعا می کند که این ویروس ایجاد شده و یا منتشر شده از چینی آزمایشگاه ظهور تنها چند هفته پس از وقوع آغاز شد و به سرعت گسترش از حاشیه های اینترنتی به عموم مردم گسترده تر یاری توسط نظریه پردازان توطئه در هر راه.

واقعیت این است که بیشتر دنیوی گفت: دکتر گرگوری لهستان از واکسن تحقیقات در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا. “این ویروس نوعی خفاش coronavirus که توسعه ظرفیت را آلوده پستانداران دیگر و خفاش ها پستانداران, هم,” او گفت:. “آنچه را تبدیل به آشکار است که منشا طبیعی از این متناسب با انتقال پویایی و زیست شناسی از آن همه است.”

هر آنچه که آنها فکر می کنم در مورد این ایده از یک آزمایشگاه نشت تهمت مقامات گرفته تا کنون-تئوری است که چین ممکن است ایجاد شده و یا منتشر شده این ویروس از طریق نابکار مهندسی ژنتیک و یا قصد بد.

“من لازم نیست در ایمان است که آنها حتی راستگو بودن با ما در حال حاضر” وزیر دفاع علامت Esper کرد و گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. هنوز “اکثریت انداز در حال حاضر این است که این طبیعی است که آن آلی بود,” او گفت:.

و آن چیزی است که از یک انحراف در یک کشور, کشتی کج با حال, خطر, او به نظر می رسید نشان می دهد. “هنگامی که ما فراتر از این بیماری همه گیر ما باید فرصتی برای نگاه به عقب و واقعا پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Dake کانگ در پکن متی لی در واشنگتن دیوید Klepper در پراویدنس, رود آیلند, Amanda Seitz در شیکاگو و مالکوم Ritter و بئاتریس Dupuy در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de