مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی آگهی گمراه کننده ویرایشهای سی ان ان مصاحبه به پیشنهاد 2 میلیون نفر فوت کرده اند از رمان کروناویروس نبود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین محدودیت های مسافرتی.

در یک دقیقه آگهی Wolf Blitzer لنگر از سی ان ان “اتاق وضعیت” آیا شنیده درخواست رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا “است آن را دقیق است که اگر این مراحل را به حال شده است در محل قرار داده … این می بوده ایم 2 میلیون نفر مرده در اینجا در ایالات متحده است ؟ در حالی که بلیتزر صحبت می کند, آگهی را نشان می دهد تصاویر هوایی چین, هواپیما و نشانه گفت: پروازهای هواپیمایی شده بود لغو شد. “بله” گوپتا نشان داده شده است گفت:.

تصور این است که مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی که به اثر رفت Feb. 2 بودند مسئول صرفه جویی در آن زندگی می کند.

اما ad ویرایش بلیتزر سوال در گمراه کننده راه است. در واقع در طول مارس 30 مصاحبه بلیتزر پرسید: “خوب است که اگر این مراحل را به حال قرار داده شده است در محل اقامت در صفحه اصلی سفارشات اجتماعی فاصله سفارشات به عنوان رئیس جمهور گفت: در روز گذشته توانست 2 میلیون نفر مرده در اینجا در ایالات متحده است ؟ این آگهی به هیچ نکته که سوال شده بود در مورد اجتماعی فاصله نه محدودیت های مسافرتی.

و در حالی که گوپتا در نهایت به یک پاسخ مثبت به بلیتزر سوال آن است که بسیار متنوع تر از این آگهی نشان می دهد. گوپتا جواب داد: “منظورم این است که شما می دانید این همه مدل Wolf. آن را کمی سخت به می گویند, اما شما می دانید اگر شما صحبت کردن در مورد چیزی که پخش شده است, شما می دانید بسیار قوی در سراسر یک جامعه است. شما می دانید دو تا سه برابر بیشتر مسری از آنفولانزا و تا 10 بار شاید حتی بیشتر از آن کشنده تر از آنفولانزا ، منظورم این است که هنگامی که شما شروع به دریافت این نوع از اعداد است. منظورم این است که شما می دانید این است که یک عامل بیماری زا است که بدیهی است می تواند علت بسیاری از بیماری ها و مرگ.”

یک وکیل برای WarnerMedia سی ان ان شرکت مادر نامه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین درخواست آن را به “متوقف و دست بردارد” از پخش آگهی.

“تبلیغات عمد و فریب آمیزی ویرایش کلیپ ها حاکی از آن است که آقای بلیتزر و دکتر گوپتا بودند اعتباری رئيس جمهور در سفر بان کی مون, سیاست در ماه ژانویه صادر شده برای صرفه جویی میلیون ها نفر از آمریکایی زندگی می کند که در واقع آقای بلیتزر و دکتر گوپتا بحث شد به تازگی اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط دولت های ایالتی و محلی گفت:” در این نامه نوشته شده توسط WarnerMedia معاون ارشد و کاردانی مشاور عمومی ریک McMurtry. “از جمله سوء استفاده از سی ان ان مطالب نادرست و گمراه کننده و فریبنده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به درخواست ما برای نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh است در دفاع از آگهی. او به سی ان ان گفت: “نه بحث در مورد تلاش برای جلوگیری از آمریکا و میر ناشی از coronavirus را می توان بدون درک است که رئیس جمهور تهمت محدود سفر از چین در ماه ژانویه است. بر اساس است که به تنهایی تبلیغ دقیق است.”

رمان coronavirus همه گیر آغاز شد و در ووهان چین در اواخر سال گذشته. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد که چین محدودیت های مسافرتی در Jan. 31. مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا به عمل به عنوان یک “سفر بان کی مون” اما ما به عنوان نوشته شده است که یک اسم بی مسمی است.

سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده اما این قوانین اعمال نمی به شهروندان قانونی اقامت دائم و فوری خود را به اعضای خانواده. و آنها نمی, نوار, واردات کالا از چین.

یک نیویورک تایمز داستان در مارس 4 یافت می شود که نزدیک به 40 ، 000 نفر تا به حال پرواز در, پرواز مستقیم از چین به ایالات متحده در دو ماه پس از سفر از محدودیت های رفت و به اثر.

بدون شواهد در حداقل دو جلسات رئیس جمهور ادعا کرد که او محدودیت های مسافرتی “ذخیره ده ها هزار نفر” و حتی “صدها هزار نفر از زندگی است.” ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین ارقام و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه.

معدود مطالعاتی که انجام شده است نشان می دهد که محدودیت های مسافرتی چندین کشور تصویب کند اولیه گسترش در خارج از چین اما حاوی ویروس است. مطالعات گذشته نیز پیدا کرده اند محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در راه گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

آگهی با عنوان “آمریکا باز گشت” نیز تکرار نادرست ادعا در اقتصاد آمریکا که برنده ساخته شده است بسیاری از بار قبل.

در این آگهی نسبت ناروا می گوید: “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد جهان تا به حال دیده می شود و ما در حال رفتن به دوباره آن را انجام دهد.” این پژواک یک خط تهمت استفاده از حداقل 11 بار در coronavirus جلسات در مارس: که امریکا تا به حال “بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان” قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

اقتصاد در شکل خوب قبل از شیوع کروناویروس با سهام افزایش و نرخ بیکاری پایین است. اما آن را به هیچ وجه بزرگترین اقتصاد در تاریخ است. به عنوان ما نوشته شده اقتصاد رفته است از طریق بسیاری از دوره قوی تر رشد از آن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% 19 بار.

آگهی ویژگی های دو دموکراتیک فرمانداران ستایش فدرال تلاش برای کمک به ایالات متحده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک کلیپ تبلیغ را نشان می دهد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: “آنچه دولت فدرال بود فوق العاده دستاورد است.” کلیپ ویرایش شد از اصلی بیانیه ای که در طول یک مارس 19 کنفرانس مطبوعاتی گفت: “نگاه کنید چه دولت فدرال انجام کار با کشورها و گفت: من فقط یک دستاورد فوق العاده.” کومو را ستایش دولت فدرال همراه با دیگران در تلاش برای کمک به صاف منحنی.

“دولت فدرال شدت و بزرگی بود شریک و من یکی از اولین به آن می گویند. ما نیاز به کمک و آنها وجود دارد” کومو در ادامه می گویند. “دولت و دولت های محلی فوق العاده بودند. بیمارستان سیستم فوق العاده بود. نیویورکی ها فوق العاده بودند. و این یک واقعیت غیر قابل انکار.”

در یکی دیگر از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: “وعده, وعده نگه داشته است.” Newsom ساخته شده است که اظهار نظر در ارتباط با حمل و نقل دولت فدرال فرستاده بود کالیفرنیا از 90,000 تست سواب که تهمت وعده داده بود در گفتگو با Newsom.

کومو و تهمت که هر دو آمده از ملکه در حال بالا و پایین رابطه در طول بیماری همه گیر. Newsom, قبلا یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد است گفت: بسیاری از چیزهای مثبت در مورد رئیس جمهور اواخر. مغلوب ساختن پیشی جستن است تاکید کرد اهمیت به او از فرمانداران ابراز قدردانی و برای کمک به او.

سی ان ان گفت: آن را یاد گرفته در مورد این آگهی در مارس 1, هنگامی که آن را فرستاده شده به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی آگهی خرید. شبکه های تلویزیونی به طور معمول بررسی تبلیغات به مطمئن شوید که هیچ مشکل محتوا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت آن است که صرف “اواسط هفت چهره” در این آگهی که در حال اجرا در سراسر کشور این هفته در پخش و کابل و پریز. آن را عرضه آوریل 3 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن فاکس نیوز مجازی سالن شهر. تا کنون کمپین را صرف نزدیک به $500,000 در آگهی با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

McMurtry نامه گفت: کابل خروجی اخبار تماس مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی آژانس هریس Sikes رسانه ها درخواست که آگهی تواند اصلاح شود. “سی ان ان حاضر به قبول این تبلیغات اگر سوء استفاده شده بود اصلاح شود” McMurtry نوشت. “با وجود این توجه شما حاضر به اصلاح تبلیغات و آگاهانه اقدام با توزیع تبلیغات به عنوان این است که با گمراه کننده ادعا می کنند.”

در مجموع بدون شک وجود دارد که آگهی ویرایش ارز بین بلیتزر و گوپتا در راه است که گمراه کننده بود.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de