ایروان — محاکمه یک سرباز روسی به اتهام ضرب و شتم یک زن به مرگ را آغاز کرده است در ارمنستان شهر گیومری اگر چه متهم بود نه حمل و نقل از پایگاه نظامی روسیه به دادگاه برای رسیدگی.

به عنوان شروع به محاکمه در فوریه 4, 24 ساله آندره Razgildeyev باقی مانده در پایگاه نظامی روسیه در ارمنستان که در آن او مستقر شد و جایی که او بازداشت شده است برای بیش از یک سال پس از دستگیری او.

دادگاه موکول شد به یک ماه مقامات دادگاه گفت: بعد از رسیدگی است.

Razgildeyev دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 پس از مرگ خشونت آمیز جولیتا Ghukasian 57 ساله و خیابان پاک کن از گیومری. او متهم شده بود توسط ارمنستان اجرای قانون با حمله و قتل نفس غیر ارادی اما ممکن است انگیزه نامشخص باقی مانده است.

اگر محکوم پنج تا 10 سال در زندان است.

امتناع از انتقال متهم به ارمنستان مقامات خشمگین کرده است قربانی خانواده و فعالان حقوق.

الکساندر Gladyshev یک نماینده از پایگاه نظامی روسیه گفت: پایه فرمانده بود در نامه ای ممنوع Razgildeyev از حمل و نقل کردن خاک از تسهیلات تا زمانی که مقامات ارمنستان ارائه تضمین های امنیتی به صورت سرباز در نوشتن چیزی است که وزارت دفاع روسیه می گوید هنوز رخ داده است.

Gladyshev اظهار داشت که “از آنجایی که این مشخصات بالا در صورت هر گونه انتقال از سرویسکار به خاک ارمنستان نگرانی را افزایش می دهد.”

“این موضوع مطرح شد وزارت دفاع روسیه. ما هنوز در حال انتظار برای کسب اجازه از فرماندهان مورد [Razgildeyev را] جنبش در خاک ارمنستان,” او گفت:.

محاکمه در اصل شده است انتظار می رود برای باز کردن در سپتامبر 6, اما از آن به تعویق افتاده است حداقل سه بار بدون توضیح.

Ghukasian دختر Anahit خواستار آن شد که متهم بود به ارمغان آورد به دادگاه گفت: “آوردن روسی بنابراین در اینجا ما در نهایت می توانید ببینید چه چیزی این دادگاه خواهد بود. من از دست پدر و مادر نیست یک مرغ است.”

او وکیل Arayik Chaylian, درخواست که دادگاه اطمینان Razgildeyev حضور در جلسه بعدی. “واقعیت این است که Razgildeyev شکست خورده است و به نظر می رسد در دادگاه برای ungrounded دلایل,” او گفت:.

فعال حقوق آرتور Sakunts که همچنین نشان دهنده Anahit Ghukasian توصیف روسی فرمانده موضع به عنوان “فوق العاده تحقیر نگرش نسبت به حاکمیت جمهوری ارمنستان.”

ارمنستان وکیل Narine Rshtuni که به نمایندگی از Razgildeyev گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد پایه فرمانده تصمیم قبل از شروع جلسه.

اما او گفت: او مشتری “من فقط می توانم بگویم که او نه اعتراف به گناه. شما ببینید بقیه در طول محاکمه.”

شمال غربی ارمنستان شهر گیومری که در آن روسیه حفظ پادگان, سایت 2015 حمله نسبت داده شده به یک سرباز روسی بر اساس وجود دارد.

یک دادگاه محلی در سال 2016 محکوم خصوصی والری Permyakov به زندگی در زندان برای قتل هفت نفر از اعضای یک خانواده ارمنی.

Permyakov برگزار شد در بازداشت در پایگاه روسی قبل و در طول محاکمه اش شد و بعد از انتقال به روسیه به خدمت خود حکم. این مورد موجب تظاهرات در گیومری و در جای دیگر در ارمنستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im