محاکمه می شود زن و شوهر به اتهام خیانت بیش از عکس های عروسی

کالینینگراد — یک زن و شوهر روسی به اتهام خیانت محاکمه برای عکس های گرفته شده در عروسی خود را پنج سال پیش و آنلاین منتشر شده است که گفته آشکار هویت یک امنیت عمل.

کنستانتین Antonets و Antonina Zimina بازداشت شدند در جولای 2018 روسیه در دریای بالتیک exclave از کالینینگراد.

Zimina پدر کنستانتین Zimin گفت: RFE/RL در 14 ماه مه که کالینینگراد منطقه ای دادگاه برگزار شده بود جلسات مقدماتی به این پرونده چند روز پیش در پشت درهای بسته.

Kaliningrad

کالینینگراد

او اضافه کرد که دختر و پسر در قانون را رد کرد و این اتهام است.

“وجود دو جلسه برگزار شد و در نهایت پنهان کاری دوم که برگزار شد بدون متهمان و وکلای آنها در دادگاه. در این نقطه هیچ اطلاعاتی در مورد روند. من می دانم که جلسه بعدی برگزار خواهد شد در 28 مه” Zimin گفت.

Zimin نظر بودند که این اولین نشانه است که دادگاه آغاز شده بود در یک مورد است که عناوین ساخته شده در فوریه پس از روزنامه کومرسانت در ابتدا گزارش شده در مورد آن.

Zimina پدر و مادر گفت: RFE/RL در آن زمان که سرویس امنیتی فدرال (FSB) مشکوک دختر خود و شوهرش را از ارائه اطلاعات به آژانس در بالتیک وزارت امور خارجه از لتونی با اطلاعات در مورد کالینینگراد FSB افسر.

با توجه به Zimina پدر و مادر در میان مهمانان که با حضور عروسی این زوج در مارس 2015 یک FSB ضد جاسوسی افسر Maksim Denisenko بود که دختر خود را دوست و سابق دانشگاه همکلاسی.

در عروسی Denisenko صحبت آشکارا در مورد کارفرمای خود ارائه “کمک اگر نیاز بود” و دست از کسب و کار کارت های مطرح شده برای عکس ها با مهمانان Zimina پدر و مادر گفت.

پدر و مادر نیز گفت: RFE/RL که دختر خود را دوستان از لتونی و لیتوانی نیز با حضور در عروسی.

کومرسانت گزارش در ماه فوریه که برخی از ویدئوها و عکس از عروسی بعدها منتشر شده در رسانه های اجتماعی و در نهایت گنجانده شده در نامشخص بالتیک برنامه تلویزیونی باعث FSB برای باز کردن یک پرونده جنایی.

ارتش و سازمان های اطلاعاتی شده اند به طور فزاینده ای نگران در مورد رسانه های اجتماعی و چگونه مطالب ارسال شده آنلاین توسط سربازان و افسران و یا پرسنل امنیتی برای سیستم عامل مانند Facebook یا VK روسیه Facebook معادل را می توان مورد استفاده برای شناسایی افراد وابستگی های خود و یا حتی نظامی جنبش.

هفته گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور امضا فرمان منع اعضای نیروهای مسلح از حمل گوشی های هوشمند, تبلت ها و دیگر ابزارهای قادر به ضبط و ذخیره سازی اطلاعات در حالی که در وظیفه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de