خیانت محکومیت انرا پاک کردن ریاست جمهوری اقدامات

سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست های با هدف قرار دادن رئیس جمهور سابق باراک اوباما نشان می دهد او را محاکمه می شود “خیانت” و به دروغ ادعا می کنند که در صورت محکومیت خود را عنوان خواهد بود “محروم دور” همراه با تمام ریاست جمهوری خود را اعمال. هیچ پشتیبانی از این ادعا او را به تلاش برای خیانت و این نادرست است که هر رئیس جمهور سابق اعمال خواهد بود بازگشت پس از یک اعتقاد.

داستان کامل

اجتماعی در کانون توجه رسانه ها تبدیل شده به رئیس جمهور سابق باراک اوباما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به tweeting در مورد “Obamagate” در مارس 10.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی متهم اوباما — بدون شواهد — از کارگردانی غیر قانونی اف بی آی تحقیقات خود را در کمپین 2016 به دلایل سیاسی. اما ما به عنوان نوشته شده است قبل از وزارت دادگستری بازرس کل, Michael E. Horowitz, بررسی ریشه های اف بی آی تحقیقات روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و هیچ “مستند یا گواهی شواهد که تعصب سیاسی و یا نامناسب انگیزه” تحت تاثیر باز از تحقیقات و یا تصمیم گیری در آن است.

یکی از پست های اخیر که تا “Obamagate” وزوز شروع در توییتر اما به سرعت مهاجرت به Facebook به عنوان یک تصویر الگوی رفتاری این ادعا: “زمانی که یک POTUS است که گناهکار #خیانت خود را به عنوان ریاست جمهوری به طور کامل محروم دور نافی هر فرمان اجرایی قاضی منصوب “همه چیز” آنها تا به حال انجام داده… خودتان بند, #اوباما در مورد به تاریخ است.”

اما این که “مزخرف کامل,” گرگوری Magarian یک استاد حقوق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس گفت: FactCheck.org در یک ایمیل.

دو قانون دیگر اساتید ما تماس موافقت کرد.

وجود دارد “هیچ پشتیبانی در تمام” برای این ادعا که یک خیانت محکومیت خواهد خنثیسازی یک رئیس جمهور گذشته کار پروفسور مایکل گرهارد از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گفت: ما از طریق ایمیل. او گفت که واژگون گذشته اقدامات صورت گرفته توسط یک محکوم سابق رئیس جمهور نیاز به counteractions مانند دادگاه موفق با چالش های جدید و یا ریاست جمهوری بخشنامه ها.

به طور مشابه, Alan Morrison, دانشیار دانشکده علوم دانشگاه جورج واشنگتن قانون مدرسه به ما گفت که یک محکومیت خیانت نمی گذارد رئیس جمهور سابق اقدامات و بیشتر او گفت: “این تصور که او برای خیانت محاکمه شود خنده دار است.”

خیانت تنها جرم و جنایت است که به طور خاص تعریف شده در قانون اساسی ایالات متحده که می گوید:

قانون اساسی ایالات متحده, مقاله سوم بخش 3: خیانت علیه ایالات متحده باید شامل تنها در وضع جنگ در برابر آنها و یا پیوستن به دشمنان خود را به آنها کمک و آسایش. شخص باید به خیانت محکوم مگر در شهادت دو شاهد به همان گونه عمل می کنند و یا در اقرار در دادگاه.

و با توجه به مرکز ملی قانون اساسی شده اند وجود دارد چند خیانت تعقیب در تاریخ ایالات متحده و تنها یک پس از سال 1954.

هیچ رئیس جمهور شده است به اتهام خیانت به کشور است بنابراین هیچ سابقه برای آن است. و پست ادعا می کند در مورد تاثیر بالقوه — که چنین اعتقاد خواهد نفی “همه چیز را تا به حال انجام می شود” — در حال نادرست است.

“که کامل داستان” Magarian گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “مطلقا هیچ قدرت است.”

پرداختن به این ادعا در مورد فدرال قضات Magarian توضیح داد که هنگامی که یک قاضی است که با تایید مجلس سنا و سوگند یاد کرد, هیچ چیز است که اتفاق می افتد به رئیس جمهور که منصوب او و یا او را خواهد تاثیر داشته باشد.

همچنین موریسون توضیح داد که هنگامی که فدرال قضات را در اتاق تنها راه آنها می تواند برداشته شود این است که از طریق روند استیضاح.

“ما یک دولت از قوانین نه مردان” Magarian گفت و توضیح داد که اقدامات صورت گرفته توسط رئیس جمهور اختیارات قانونی خود هستند و نه زائده کسی که در زمان عمل است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (realDonaldTrump). “او گرفتار OBAMAGATE!” توییتر. 10 مارس سال 2020 است.

Magarian گرگوری. استاد دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 12 مارس سال 2020 است.

گرهارد مایکل. استاد دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. ایمیل مصاحبه با FactCheck.org. 13 مارس سال 2020 است.

موریسون آلن. دانشیار دین جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 13 مارس سال 2020 است.

مرکز ملی قانون اساسی. خیانت بند. Constitutioncenter.org. دیده 12 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de