سفر هرج و مرج فوران ایتالیا قرنطينه شمالی برای متوقف کردن ویروس

رم (AP) — ایتالیا اعلام کرد یک جارو قرنطینه (یکشنبه محدود کردن حرکات در حدود یک چهارم از جمعیت آن در تلاش برای محدود کردن contagions و پایان این ویروس پیشرفته در مرکز اروپا شیوع.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب, نخست وزیر جوزپه کونته امضا فرمان موثر در حدود 16 میلیون نفر در این کشور مرفه شمالی از جمله منطقه لومباردی و در حداقل 14 استان در مناطق مجاور. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“برای لومباردی و برای دیگر استانهای شمالی است که من ذکر شده وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر کشورها نیروبخش برای افزایش ویروس موارد است. کشورهای غربی شده اند به طور فزاینده تقلید چین – که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته است که دچار اکثریت قریب به اتفاق عفونت — با تحمیل سفر کنترل و خاموش کردن رویدادهای عمومی.

ایتالیا در روز شنبه شاهد بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد از شیوع شروع در شمال این کشور در فوریه. 21.

در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی حفاظت سازمان گفت: تعداد زیادی از مردم با کروناویروس افزایش 1,247 در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 5,883. یکی دیگر از 36 نفر نیز درگذشت و به عنوان یک نتیجه از این ویروس در نظر گرفتن مجموع 233.

وجود هرج و مرج و سردرگمی ساعت قبل از کونته این حکم را امضا کردند که کلمه به بیرون درز کرد که دولت برنامه ریزی شده است.

بسته بندی شده کافه ها و رستوران های خالی به سرعت به عنوان مردم با عجله به ایستگاه قطار در پادوا را ونتو منطقه است. مسافران با چمدان با پوشیدن ماسک و دستکش و حمل بطری های بهداشتی ژل راندند راه خود را به قطار.

برخی از سیاستمداران منطقه ای نیز گرفته شد عقب استفانو Bonaccini رئیس جمهور از امیلیا رومانا منطقه گفت: بخش هایی از این حکم شدند گیج کننده است و او برتر برای بیشتر از زمان به آمده تا با “منسجم” راه حل. شهردار آسته در ناحیهای در شمال غربی منطقه ارسال شده است خشمگین تصویری در Facebook صفحه کوبیدن رم برای نگه داشتن رهبران منطقه ای در حلقه.

“هیچ کس به من گفت:” Maurizio Rasero فریاد زد و اضافه کرد که او تا به حال صدها نفر از پیام بر روی تلفن همراه خود را از احساس خطر شهروندان است. “این باور نکردنی است که اطلاعات بسیار حساس و مهم خواهد آمد که در این روزنامه برای اولین بار نشت در همه جا حتی قبل از مقامات محلی یادگیری در مورد آن.”

ایتالیا نبود تنها کشور محدود کردن فعالیت های. در سراسر جهان, رویدادها و جشنواره های خاموش نامیده می شدند. محدودیت های مسافرتی و هشدارهای صادر شد. یک شیرجه بینی ترافیک و گردشگری و ممکن است اختلال در زنجیره تامین مجموعه ای خاموش ترس از رکود اقتصادی در سراسر جهان. معیار در بازارهای جهانی باید gyrated در هفته های اخیر به عنوان امید به اقدامات تسهیلی مخلوط با بدبینی گسترده این ویروس در اخبار.

عربستان سعودی ممنوع تماشاگران در هر مسابقات ورزشی شنبه شروع. NBA و همچنین انگلیسی و ژاپنی تیم های ورزشی هستند با توجه به انجام همان به عنوان بیس بال و فوتبال فصل شروع.

گسترش ویروس نیز گرفته شده روانی تلفات. مقامات و تولید شده اند در تلاش برای اطمینان از وحشت مصرف آنها نیازی به ذخیره کردن کاغذ توالت که از بین رفته اند از قفسه های فروشگاه در کشورهای مختلف.

از نگرانی های خاص در حال مسافر-بسته بندی کشتی های کروز که بسیاری از آنها در مقابله با خود ویروس مشکلات.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر تست مثبت برای این ویروس به رهبری بود به بندر اوکلند کالیفرنیا پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای چند روز. شواهدی وجود دارد که کشتی به زمین پرورش برای کشنده خوشه تقریبا 20 نفر در اوایل سفر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت. “کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ترجیح داده اند و نه اجازه دهید به مسافران پیاده روی خاک آمریکا را به تاخیر کارشناسان پزشکی.

در مصر یک کشتی کروز بر روی رود نیل با بیش از 150 سرنشین تحت قرنطینه در جنوب شهر اقصر پس از 12 تست مثبت.

همچنین روز شنبه, بندر پنانگ در مالزی تبدیل شده به دور کشتی کروز کاستا فرتونا چون 64 2000 سرنشین هستند از ایتالیا. کشتی در حال حاضر رد شده توسط تایلند و در حال حاضر رفتن به سنگاپور.

و در مالت که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس چهار شنبه, کارشناسی ارشد, اپرا کشتی موافقت کرد برای ورود به کشور مدیترانه بندر در میان محلی نگرانی — حتی اگر هیچ عفونت مشکوک در هیئت مدیره. این کشتی ادامه داد: Messina, سیسیل که در آن مسافران اجازه داده شد به پیاده مقامات پس از بررسی سوابق پزشکی.

در حالی که جهانی مرگ و میر افزایش یافته است گذشته از 3400 بیشتر مردم در حال حاضر بهبود از ویروس از بیمار توسط آن است. همانطور که از شنبه نزدیک به 90,000 موارد گزارش شده در آسیا بیش از 8000 در اروپا; 6,000 در خاورمیانه; حدود 450 در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و کارائیب و کمتر از 50 نفر گزارش شده تا کنون در آفریقا است.

در حالی که بسیاری از دانشمندان گفت جهان است که به وضوح در درک یک بیماری همه گیر — جدی شیوع جهانی – سازمان جهانی بهداشت نیست و خواستار آن است که در عین حال گفت: کلمه ممکن است روح جهان بیشتر است.

این ویروس هنوز هم بسیار کمتر گسترده از سالانه آنفولانزا شیوع آن علت تا 5 میلیون موارد شدید در سراسر جهان و تا 650,000 مرگ و میر سالانه با توجه به این که.

در ایران ترس بیش ویروس و دولت را پایانی اعتبار تبدیل به یک چالش عمده برای رهبران در حال حاضر وضعیتی وخیم از آمریکا تحریم. بیش از 1000 عفونت تایید شد یک شبه آوردن این کشور در مجموع به 5,823 موارد از جمله 145 مرگ و میر.

کره جنوبی سخت ترین ضربه از کشور چین, گزارش 93 موارد جدید در صبح روز یکشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 7,134 با 50 مرگ و میر به طور کلی.

چین در صبح روز یکشنبه گزارش داد 44 موارد جدید طی 24 ساعت پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan 20 و 27 جدید مرگ و میر.

اما در حالی که عفونت شد افزایش بیشتر به آرامی در این کشور زده شد و دوباره تراژدی: یک هتل استفاده می شود برای پزشکی مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در روز شنبه کشته شدن حداقل چهار نفر.

در ایالات متحده مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت.

تعداد مرگ و میر مرتبط با کروناویروس در واشنگتن رسیده 16 اگر چه این رقم می تواند بالاتر بر اساس آمار و ارقام منتشر شده توسط خانه سالمندان در مرکز شیوع. زندگی مرکز مراقبت از کرکلند گفت: از آنجا Feb. 19, 26 از ساکنان آن کشته شده اند. به طور معمول حدود سه تا هفت ساکنان مرگ در مرکز هر ماه.

حتی سلیمان در وسط اقیانوس هند را در امان نیست, با کوچک الجزایر کشور مالدیو گزارش اول آن موارد است. مقامات بهداشتی وجود قفل شده و از آن استراحتگاه توریستی پس از مهاجرت کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

___

Kageyama گزارش از توکیو است. آسوشیتد پرس نویسندگان کریس بلیک در بانکوک, ماریا Sanminiatelli در نیویورک جو مک دونالد در پکن آنجلا چارلتون در پاریس Hyung-jin Kim در سئول, Ashok شارما در دهلی جدید آنا جانسون در لندن, Jonathan شاعر در فیلادلفیا و ژن جانسون در سیاتل کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>