قطار, پرواز, کشتی لغو شد به عنوان بادهای خمیر انگلستان

لندن (AP) — قطار پرواز و کشتی و لغو شده اند و آب و هشدارهای صادر شده در سراسر بریتانیا به عنوان یک طوفان با طوفان نیروی باد تا 80 مایل در ساعت (129 kph) batters منطقه است.

حداقل 10 شرکت های راه آهن در انگلستان فرستاده اند و “سفر نیست” هشدارها و نزدیک به 20 دیگران گفته اند مسافران به انتظار تاخیر به عنوان قوی وزش باد در روز یکشنبه انتظار می رود برای صدمه زدن به سیم برق و درهم و برهمی آهنگ قطار با شکسته اندام درخت و زباله های دیگر.

فرودگاه هیترو لندن و چندین شرکت هواپیمایی تصمیم به تحکیم پرواز یکشنبه به کاهش تعداد که می توان توسط بادهای سنگین است. بریتیش ایرویز ارائه شد به rebook مشتریان داخلی و اروپایی پرواز از هیترو گاتویک لندن شهر فرودگاه. باکره هواپیمایی لغو برخی از پروازها.

طوفان Ciara به نام با دفتر مت ملی آب و آژانس نیز قرار است به باران های سنگین باعث آژانس به صدور 22 اضطراری سیل هشدارها و 149 سیل تماشای هشدار.

این پل هامبر در نزدیکی هال در شمال انگلستان محدود ترافیک با توجه به بادهای ممنوعیت بالا طرفه کامیون ها و اتومبیل وسایل نقلیه.

بالا امواج در دریای ایرلند مجبور, شرکت های کشتی به لغو چندین سفر.

10-k اجرا در لندن بود که انتظار می رود به منظور جلب 25,000 دونده بود نیز لغو شد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>