تراکتور, گیاهان, ودکا, سونا? برخی از رهبران پیشنهاد عجیب مدعی مشاوره در دفع COVID-19

راه رهبر شدیدا کنترل ترکمنستان آن را می بیند وجود دارد یک باستان برای درمان دفع coronavirus: سوزاندن یک گیاه شناخته شده به عنوان hamala.

بلاروس را خودکامه رئیس جمهور تا به حال به طور مشابه, مردمی, مشاوره برای وزرای کابینه و هموطنان خود را: بیرون بروید و کار در این زمینه. و سوار یک تراکتور.

رهبران جهانی و کارشناسان پزشکی در حال تلاش برای مهار این COVID-19 همه گیر در سراسر جهان اعمال قرنطينه بستن مرزها الزامی استفاده از ماسک و تقویت قابلیت های عفونی و مبارزه با بیماری, پزشکی, کارگران است. دانشمندان در ضمن عجله برای پیدا کردن واکسن و درمان برای این بیماری است که از کشته شدن بیش از 7500 نفر در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

بسیاری از مقامات نیز در تلاش برای جلوگیری از گسترش نیمه حقایق اطلاعات غلط و غیرعلمی درمان — چیزی است که حتی سخت تر در عصر رسانه های اجتماعی و ارتباطات آنی-و حتی تبلیغات.

Coronavirus “شیوع و پاسخ شده است همراه با عظیم ‘infodemic’ — بیش از فراوانی اطلاعات – برخی دقیق و برخی نه که باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد و قابل اعتماد و راهنمایی های زمانی که آنها به آن نیاز دارید” که گفت: در گزارش های صادر شده در اوایل فوریه.

سیر و ویتامین C استروئیدها اسانس? با وجود آنچه شما ممکن است در ادامه Facebook یا VK, روسیه, شبکه اجتماعی, وجود دارد هیچ شواهد علمی هر یک از این چیزها را مبارزه با کروناویروس.

با توجه به برجسته کردن این مشکل از اطلاعات غلط و nudging مردم نسبت به قابل اعتماد از منابع معتبر, در اینجا نگاهی به برخی از عجیب و غریب درمان است که برخی از رهبران را – به اشتباه – پیشنهاد کمک خواهد کرد که مبارزه با کروناویروس.

ترکمن بخور

در ترکمنستان یکی از ظالمانه ترین جوامع در دنیا در این کشور رد شده برای سال توسط رهبران مستبد با یک میل شدید برای وابسته به دان کیشوت خصلت و سلامت توصیه.

قبل از مرگ او در سال 2006 Sapamurat niyazov را که به نام خود پدر همه قوميت ترکمن به طور معمول توزیع هدایت معنوی به ذکر عمومی-توصیه های بهداشتی به کشور پیام است که به طور گسترده منتشر شده توسط تلویزیون دولتی و روزنامه ها. در سال 2005 این کشور از پزشکان شد و دستور داد برای مقابله با تحریمهای سوگند نامه بقراط — باستان تعهد استفاده می شود در سراسر جهان توسط کارگران پزشکی-و به جای سوگند به niyazov را یک مهندس برق با آموزش.

جانشین او قربانقلی Berdymukhammedov یک دندانپزشک با آموزش. اما آن را متوقف کرده و او را از ساختمان یک شخصیت فرقه شبیه به niyazov را را-و یا از ارائه بی اساس توصیه های پزشکی اخیرا در مارس 13, زمانی که او ریاست جلسه کابینه به بحث در مورد بلندی خطرات ناشی از کوروناویروس.

“بیش از هزار سال اجداد ما را توسعه داده اند ثابت شده ملی روشهای مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از انواع بیماری های عفونی,” او گفت:.

Turkmen President Gurbanguly Berdymukhammedov (file photo)


رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhammedov (عکس)

او در ادامه به نشان می دهد که سوختن یک گیاه شناخته شده به عنوان hamala یا وحشی غم و اندوه را از بین بردن ویروس ها “که نامرئی به چشم غیر مسلح هستند.”

در واقع این درست نیست.

در ماه دسامبر ترکمن تلویزیون دولتی ویژه برنامه بحث در مورد داروهای دامپزشکی برای کشاورزان مقابله با شیوع بیماری در میان دام. در میان راه حل های ارائه شده بودند کسانی که به ویژه در یک کتاب نوشته شده توسط Berdymukhammedov.

یک سال قبل از آن به وزارت بهداشت ارائه مشاوره پزشکی به ترکمن برخورد با تابستان بیماری های تنفسی. در میان نکات: “استفاده از دارویی چای علمی شرح داده شده در کتاب … Berdymukhammedov گیاهان ترکمنستان.”

از مارس 18 ترکمنستان گزارش شده بود بدون تایید موارد عفونت است.

Reap What You Sow

در طول بیش از دو دهه از حاکم بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا نیز به طور معمول توزیع مردمی عقل به هموطنان خود.

قبل از ریاست جمهوری لوکاشنکا به رهبری اتحاد جماهیر شوروی به سبک مزرعه جمعی در عملیات, که جایی است که او کشیده است پیشنهادات خود را و دارویی عامه از در گذشته است.

در مارس 16, او میزبان نشست از مقامات دولت در مینسک که در آن او به دنبال سر نصب نگرانی در مورد کوروناویروس در کشور است. از مارس 17, آن را تا به حال 17 مورد تأیید.

Belarusian President Alyaksandr Lukashenka


رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا

در این نشست که تلویزیونی در تلویزیون دولتی او گفته بود که: “ما زندگی می کردند از طریق ویروس های دیگر. ما زنده از طریق این یکی,” او گفت:.

“شما فقط باید برای کار به خصوص در حال حاضر در روستای” لوکاشنکا گفت. “در حومه شهر, مردم در حال کار در این زمینه در تراکتور هیچ کس صحبت کردن در مورد ویروس.”

“وجود دارد تراکتور را التیام همه. زمینه درمان همه,” او گفت:.

لوکاشنکا آرزو وزرای خود را خوب و سلامت ارائه شده این قطعه دیگر از توصیه های بهداشتی: برو یک عرق خوب در یک سونا خشک; coronavirus با توجه به لوکاشنکا می میرد در 60 درجه سانتیگراد است.

در واقع هیچ مدرکی وجود ندارد که که تراکتور, سونا یا کار میدانی هر گونه اثر در coronavirus.

ودکا اکسیر

از مارس 18, صربستان به حال 83 تایید موارد ویروس.

سه هفته قبل به عنوان مقامات در سراسر جهان آغاز شد به نگرانی در مورد coronavirus را گسترش جدی رئیس جمهور Aleksandar Vucic ملاقات با متخصصان سلامت به بحث در مورد اقدامات انجام گرفته توسط دولت.

او به شوخی که مصرف الکل — — به خوبی ممکن است مفید مرهم.

“پس از آنها به من گفت — و در حال حاضر من می بینم که آمریکایی ها اصرار دارند این درست است — که coronavirus رشد نمی کند هر کجا که شما با قرار دادن الکل, من در حال حاضر خودم را یک دلیل اضافی به نوشیدن یک لیوان در روز,” او گفت:. “اما آن را تا به چیزی برای انجام با آن الکل [باده] من فقط ساخته شده است که برای شما به دانستن است.”

Serbian President Aleksandar Vucic discusses the fight against the coronavirus with reporters in Belgrade. (file photo)


صربی جمهور Aleksandar Vucic بحث مبارزه با کروناویروس با خبرنگاران در بلگراد. (عکس)

آن را کمک نمی کند مهم است که پیش از آن در Vucic وزیر خارجه رفته بود در صربی تلویزیون را نشان می دهد که این ویروس خارجی طرح با هدف قرار دادن اقتصاد چین.

بلاروس را لوکاشنکا در ضمن تکرار Vucic را کنایه در مورد ودکا خود را در اوایل این هفته.

“من nondrinker اما به تازگی من شده است به شوخی گفت که شما نه تنها باید دستهای خود را با ودکا اما احتمالا 40-50 گرم از الکل خالص را سم این ویروس” لوکاشنکا گفت.

در واقع نوشیدن الکل جلوگیری نمی کند و یا درمان coronavirus یا هر ویروس در داخل بدن است. الکل می تواند در واقع کمک به کشتن میکروب ها و ویروس ها در خارج اما شستن دست های خود را با ودکا نمی خواهد.

آب مقدس, مقدس ویروس

در حالی که رهبران سیاسی شده است گیج کننده مردم با مدعی دارویی عامه آنها نه تنها رهبران به انجام این کار.

برخی از روحانیون در تعدادی از کشورهای ارتدوکس — روسیه گنجانده شده است — را رد راهنمایی های پزشکی که هشدار داده coronavirus میتواند از طریق تماس فیزیکی نزدیک و یا مایعات بدن مانند قطرات در هوا و یا بزاق در ظروف.

شهری Ilarion یک مقام رسمی در کلیسای ارتدکس روسیه گفت: رسانه های دولتی که کلیسا نمی خواهد بسته شدن کلیساها برای خدمات در طول دوره منتهی به عید پاک است که به جشن در مارس 19.

Ilarion همچنین گفت Rossia-24 TV که رهبران کلیسا بر این باور نیست که هر “ویروس یا بیماری منتقل می شود از طریق همدلی” — این مراسم مذهبی از خوردن نان و جرعه جرعه شراب در طول یک سرویس کلیسا.

او نشان داد که کلیسا را در نظر تغییرات به چیزهایی مانند استفاده از صمیمیت و همدلی قاشق استفاده می شود به برکت شراب به محله های کشیش نشین.

“اما اگر آن را می آید به ممنوعیت و یا توصیه هایی که ما موظف به پیروی و سپس در برخی از موارد تنها با استفاده از [مصرف] قاشق استفاده خواهد شد,” او گفت:.

در 17 مارس او بیشتر رفت.

“این به این معنا نیست که کلیسا اهمیت جلوه تهدید. اگر ویروس گسترش می یابد و تعدادی از آلوده رشد می کند اگر سفارشات جدید از مقامات به نظر می رسد در مورد مبارزه با کروناویروس کلیسا را در پاسخ به آنها گفت او به نقل از گفتن Rossiiskaya گازتا.

او گفت رهبران کلیسا بودند مصرف غیر معمول دیگر مراحل از جمله استفاده از ظروف یکبار مصرف لیوان یکبار مصرف دستکش و تعلیق از عمل بوسیدن صلیب یا نمادهای مذهبی — یک تمرین مشترک در سنت ارتدکس.

دو روز قبل از آن حداقل یک ارتودوکس در رودخانه ولگا شهر کازان شد, با استفاده از, قابل استفاده مجدد “مقدس قاشق” به اداره همدلی شراب.

از مارس 18, روسیه تا به حال 114 موارد تایید شده.

در ضمن در گرجستان (38 تایید موارد) کشیش ارتدوکس بودند این گزارش در ادامه به استفاده از یک مشترک قاشق ملاقه و همدلی به نوشیدن فنجان از نمازگزاران که انتخاب این گزینه. و کلیسای ارتدکس یونانی نیز تکرار Ilarion را بی اساس اصرار که ویروس ها نمی تواند گسترش از طریق صمیمیت و همدلی.

دیگر گرجستان کشیش ارتدوکس در ضمن در زمان به جاده های این هفته را امتحان کنید و جلوگیری و یا درمان coronavirus رانندگی در اطراف تفلیس, پاشیدن آب مقدس بر روی ماشین ها و رانندگان به طور یکسان.

با گزارش RFE/RL در ترکمن بلاروس بالکان و گرجستان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de