بالا ویسکانسین دادگاه بلوک فرماندار حرکت برای به تاخیر انداختن انتخابات

MADISON, Wis. (AP) — فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers روز دوشنبه منتقل شد و به تعویق انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باعث یک چالش دادگاه و اضافه کردن به سردرگمی در مورد اینکه آیا رای دهندگان قادر خواهد بود به سر به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

منظور اجرایی از Evers, یک دموکرات خواهد تاخیر در شخص رای گیری تا 9 ژوئن. جمهوری خواهان به سرعت پرسید: دادگاه عالی ایالت برای جلوگیری سفارش کرد و گفت که او نمی باید اختیارات قانونی برای جلوگیری از انتخابات و چنین است که “تغییرات گسترده” در حال حاضر می تواند “گسترده رای دهندگان سردرگمی است.”

مانور چپ سرنوشت انتخابات در هوا کمتر از 19 ساعت قبل از انتخابات بودند میله میله برای باز کردن. کشورهای دیگر که قرار بود به رای دادن در این ماه به تعویق افتاد خود انتخابات تا ماه مه یا ژوئن اما جمهوری خواهان در ویسکانسین حاضر به تاخیر بیاندازد.

در سطح ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز و ویسکانسین نتایج به احتمال زیاد برای تعدیل مارس خود به نامزدی حزب دموکرات. اما جنجال و هیاهو در یکی از حساس ترین انتخابات عمومی میدانهای تأکید چالش رای گیری در طول یک بیماری همه گیر که مقامات بهداشت عمومی در حال تضعیف گروه از جمع آوری برای تقریبا هر دلیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Evers خود پرسید که آیا او دارای قدرت برنامه ریزی مجدد انتخابات اما گفت که این وضعیت مشکلات از جمله افزایش COVID-19 مرگ و میر ناشی از 56 روز جمعه به 77 روز دوشنبه روشن ساخته است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت به جلو حرکت کند. Evers گفت که او با انگیزه حفاظت از بهداشت عمومی و نه سیاسی.

“مردم ویسکانسین اکثر آنها را صرف همه ساعات بیداری خود را به فکر کردن در مورد در حال جمهوریخواهان یا دموکرات گرفتن دست بالا در اینجا” Evers گفت. “آنها می گویند آنها می ترسم. آنها ترس از رفتن به پای صندوق های رای. آنها ترس برای آینده خود را. در پایان روز کسی به ایستادن برای آن دسته از مردمی است.”

جمهوری خواهان به سرعت خود را در زمان پرونده به دیوان عالی ویسکانسین است که در کنترل 5-2 توسط قضات محافظه کار. دن کلی یکی از قضات محافظه کار که در انتخابات روز سه شنبه recused خود را از مورد و سپس اظهار نظر در توییتر که این انتخابات می تواند با خیال راحت انجام می شود و باید اجازه داده شود برای ادامه.

“ما مصرانه از کارمندان نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به آماده برای انجام انتخابات فردا” کلی است.

جداگانه قانونی مبارزه با رای غایب بود و در انتظار قبل از دیوان عالی ایالات متحده.

با توجه به انتظار “حرکت سریع” اقدام قانونی ویسکانسین کمیسیون انتخابات گفت: انتخابات محلی کارمندان آن باید اقدام با برنامه ریزی به عنوان اگر انتخابات هنوز هم رخ می دهد در روز سه شنبه.

Evers و جمهوری خواهان در ابتدا توافق کردند که آن را ضروری است برای انتخابات به ادامه چرا که هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. نیز وجود دارد یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات.

Evers ” منظور اجازه می دهد مقامات محلی به ادامه خدمت تا ژوئن انتخابات.

اوهایو دیدم شبیه یازدهم-ساعت سراسیمگی روز قبل از اولیه آن در ماه گذشته. پس از دولت فرماندار و وزیر امور خارجه موفق به متقاعد کردن قاضی به تغییر تاریخ انتخابات, دولت بهداشت و درمان مدیر در پا و دستور رای گیری تعطیل. قانونگذاران مجموعه جدید تقریبا تمام ایمیل اولیه برای مارس 28 جرقه جدید چالش های قانونی از رای گیری گروه های حقوق اما یک قاضی فدرال در روز جمعه گفت: این انتخابات می تواند به جلو بروید.

ویسکانسین دولت دموکراتیک بهداشت ، جان Erpenbach گفت: جمهوری خواهان می خواهند به سرکوب مردم در انتخابات به ویژه در حزب دموکرات-سنگین میلواکی چرا که به نفع جمهوری خواهان و محافظه کار دیوان عدالت دن کلی است که به دنبال یک سال 10 مدت است.

“دموکرات ها همواره خوب در مورد گرفتن رای گیری در روز,” Erpenbach گفت. “اگر شما به دنبال در روزنامه ها, تماشای تلویزیون, شما می دانید در حال حاضر این خطرناک است.”

Evers است که در میان فرمانداران که با صدور اقامت در خانه نظم و بسته تمام غیر ضروری کسب و کار. ده ها تن از مکان های رای گیری بسته شده اند.

“انتخاب شما این است که بروید و رای در فرد و از شانس پیمانکاری COVID-19 یا ماندن صفحه اصلی” Erpenbach گفت. “چه شما فکر می کنید مردم در حال رفتن به انجام این کار؟”

دولت ملی و دموکراتیک احزاب همراه با یک میزبان از دیگر لیبرال و رای دهندگان گروه های حمایت از ثبت فدرال پرونده های حقوقی به دنبال تاخیر در انتخابات و تغییرات دیگر. یک قاضی دادگاه فدرال فقط در هفته گذشته دست دموکرات ها جزئی برنده اجازه می دهد به صورت غیابی محسوب می شود از طریق آوریل 13, تاخیر در گزارش از نتایج انتخابات تا پس از آن. اما قاضی و بعد یک دادگاه تجدید نظر فدرال کاهش یافته است برای به تعویق انداختن انتخابات است.

جمهوری خواهان باید به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالات متحده درخواست که آن را اجازه نمی دهد غیابی محسوب می شود فراتر از شنبه. آنها استدلال می کنند که نتایج قسمی می تواند به بیرون درز کرد. دادگاه با توجه به اینکه به اقدام است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه رکورد بالا 1.2 میلیون رای غیابی درخواست کرده اما در مورد 500,000 تا به حال هنوز به بازگشت. بسیاری از رای دهندگان که درخواست برگه های رای گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت آنها از جمله دموکراتیک مجمع رهبر اقلیت گوردون Hintz.

دموکرات ها می ترسند که اگر دیوان عالی کشور معکوس قاضی حکم و کاهش کوتاه مقدار زمان آن برگه های رای را می توان بازگشت و هنوز شمارش هزاران نفر از رای دهندگان خواهد بود از حقوق خود محروم و باید رای خود را شمارش.

هزاران نفر از نظرسنجی کارگران گفته بود که نمی خواهد کار منجر میلواکی برای کاهش آن برنامه ریزی شده تعدادی از رای گیری سایت از 180 فقط پنج. بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام شدند به کارکنان پای صندوقهای رای است. آنها همچنین توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست, به رای گیری سایت در سراسر کشور. در Madison, شهرستان, کارگران احداث پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

جورج Dunst, 76, از مدیسون که داوطلب در محلی نظرسنجی سایت برای نزدیک به هر انتخابات پس از بازنشسته شد گفت: او را روز شنبه در میان ترس از ابتلا COVID-19.

“مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی شما وجود دارد برای رفتن به قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “چه کسی می داند که می آید به رای گیری محل؟”

___

مردم گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان تاد ریچموند از مدیسون, Wis., و جولی Carr Smyth از کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de