اتحادیه اروپا مقامات حکومت ایران برای روسیه

دو مقام اتحادیه اروپا مقامات رد پیشنهادات است که تحریم ها علیه مسکو بر اقدامات خود در اوکراین می تواند برداشته شود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: اقدامات محدود کننده “نیست و مانع از روسیه ظرفیت” برای مبارزه با این بیماری همه گیر با توجه به نامه دیده می شود RFE/RL.

در نامه مورخ 26 مه و خطاب به گروهی از قانونگذاران اروپایی, کمیسیون اروپا, رئیس جمهور Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل نوشت که تحریم های تصویب شده در سال 2014 هستند “عمدا دقت قاب به منظور محدود کردن خطرات ناشی از عواقب ناخواسته و یا آسیب به مردم گسترده تر است.”

“هیچ یک از اقدامات چين منع صادرات مواد غذایی یا دارو واکسن و یا تجهیزات پزشکی” گفتند.

در این نامه خطاب به 19 نفر از اعضای پارلمان اروپا که به حال متهم کرد روسیه از, بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به سعی کنید به تحریم ها بررسی و یا لغو.

“مقامات روسی به دنبال چنین روابط عمومی کمپین به عنوان ارسال ضعیف قابل اجرا کمک های انسان دوستانه به ایتالیا و همچنین برداشت غلطی از اظهارات مقامات سازمان ملل متحد ممکن است سعی کنید به نوسان موقعیت اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن رهبری در مورد تحریم” به نمایندگان مجلس نوشت: در نامه ای به تاریخ مارس 3 و خطاب به von der Leyen میشل و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell.

این حرکت پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیشنهاد در یک گروه 20 (G20) ویدئو کنفرانس در ماه مارس که یک یخ قرار داده شده در تحریم های اقتصادی در “بشردوستانه” زمینه اجازه می دهد تا کشورها برای مبارزه بهتر با coronavirus.

اتحادیه اروپا تحریم شد برای اولین بار اعمال شده در سال 2014 در پاسخ به روسیه الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین, و مسکو را به دامن زدن به درگیری ها در شرق اوکراین است.

در ماه مارس اتحادیه اروپا طولانی مدت شش ماه مسدود ساختن دارایی ها و ممنوعیت ویزا 175 افراد و 44 اشخاص که بلوک باور است تضعیف تمامیت ارضی اوکراین است.

رهبران اتحادیه اروپا نیز انتظار می رود به موافقت با ادامه تحریم های اقتصادی علیه روسیه که عمدتا هدف انرژی این کشور و سیستم بانکداری در طی یک ویدئو کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 19.

به طور جداگانه اتحادیه اروپا سفیران در 10 ژوئن توافق برای گسترش بلوک ممنوعیت سرمایه گذاری در کریمه یک سال دیگر.

روسیه گزارش کرده است بیش از 493,000 coronavirus عفونت سوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده و برزیل با بیش از 6,300 مرگ و میر.

اما منتقدان تردید در پایین مرگ و مير و متهم به مقامات underreporting به بازی کردن مقیاس از بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de