تام هنکس و ریتا ویلسون در نظر گرفتن تشخیص ‘یک روز در یک زمان’

کانبرا استرالیا (AP) — تام هنکس گفت که او و ریتا ویلسون مصرف شد جدید خود را عفونت کروناویروس “یک روز در یک زمان” در حالی که تلویزیون استرالیا میزبان بود که در مصاحبه Wilson بودند و در انتظار نتایج آزمون جمعه.

استرالیا پا کرده است تا پاسخ آن را به COVID-19 توصیه مردم برای جلوگیری از سازماندهی تجمعات غیر ضروری از 500 یا بیشتر از دوشنبه و به تجدید نظر در همه مسافرت های بین المللی.

هنکس و ویلسون جدا شده اند که در شرایط پایدار در Gold Coast, بیمارستان زیر خود را تشخیص.

این زن و شوهر با استفاده از رسانه های اجتماعی پست برای تشکر از “هر کس در اینجا در پایین دست که در نظر گرفتن چنین مراقبت خوب از ما.”

“ما Covid-19 و در انزوا بنابراین ما نمی گسترش آن را به هر کس دیگری” هنکس گفت: در یک پست.

“کسانی هستند که برای آنها می تواند منجر به بیماری های جدی” او گفت:. “ما در حال گرفتن آن یک روز در یک زمان.”

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما می تواند شدید در برخی از موارد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

دو تلویزیون میزبان است که مصاحبه ویلسون در خود نه شبکه سیدنی استودیو در دوشنبه David Campbell و بلیندا راسل بودند و در انزوا در خانه در روز جمعه در انتظار نتایج آزمون.

“نه امروز اقدام در راستای پاسخ به بحران برنامه ریزی در اطراف مراجعه به استودیوی ما توسط Ms ریتا ویلسون” نه بیانیه ای گفت:.

“محل ما در حال حاضر به طور کامل در تمام زمینه تقدیر کرد و ما در حال تشویق کارکنان خود را برای نظارت بر سلامت و عملکرد بهداشت خوب” و نه اضافه شده است.

هنکس اعلام کرده بود خود را تشخیص شنبه باعث غلیان احساسات get-آرزوهای خوب در استرالیا و هالیوود.

هنکس شده بود در کوئینزلند دولت تیراندازی یک untitled الویس پریسلی فیلمی به کارگردانی Baz Luhrmann. هنکس نقش پریسلی مدیر سرهنگ تام پارکر. این فیلم قرار است برای انتشار در ماه اکتبر سال 2021 است به حالت تعلیق تولید برادران وارنر گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>