راهنمایی در decluttering خانه خود را در حال حاضر است که شما باید زمان

اگر شما نمی بلافاصله پرش به تمیز کردن و decluttering حالت هنگامی که دوستان شما شروع به ارسال عکس آنلاین خود را مرتب پستو و زیرزمین و این ممکن است زمان برای پاکسازی.

تمیز کردن بهار برای بسیاری از مردم در اوایل آغاز شده به عنوان یک نتیجه از teleworking و ماندن در منزل به دلیل coronavirus بحران است.

اگر شما قرار داده و آن را خاموش و یا اگر شما به اشتباه در مورد که در آن برای شروع آرام باقی می ماند. با چند نکته ساده decluttering فضایی خود را برای فصل بهار باید یک نسیم است.

که در آن برای شروع ؟

اگر از آن شده است در حالی که از شما سازماندهی خانه خود را ممکن است احساس دلهره آور است. طراحی داخلی متخصص, وندی Donohue از وندی Donohue راه حل نشان می دهد نه به خود را پایمال.

“شروع با یک اتاق کوچک مانند حمام” گفت: Donohue که کسب و کار است که در الکساندریا ،

“رفتن را از طریق همه چیز تمام کابینت زیر سینک غرور و زیر شلواری خود را در حمام, کتانی پستو. بهترین چیز این است که به همه چیز خالی و تمیز کردن آن است.”

پس از شما انجام می شود تخلیه کردن خود کابینت و زیر شلواری, Donohue نشان می دهد پاک کردن همه چیز را به خلاص شدن از گرد و غبار. هنگامی که شما به پایان رسید, از آن خواهد شد آسان تر برای افتراق موارد که شما می خواهید به نگه داشتن و یا پرتاب کردن.

هنگامی که شما در نهایت کار راه خود را به یک اتاق بزرگتر Donohue توصیه می کند ایجاد اهدا و خندق سطل. اگر شما به طور کامل آماده برای خلاص شدن از شر خود را از یک مورد قرار دادن این آیتم ها را در یک جعبه و ذخیره آنها را برای آینده است.

اگر شما در بودجه ؟

اگر شما لازم نیست که حساب بانکی به صندوق یک سازمان بزرگ پروژه وجود دارد مقرون به صرفه راهنمایی شما می توانید دنبال کنید. برخی حتی می توان در فروشگاه مواد غذایی محلی خود.

“وجود دارد بسیاری از راه هایی برای استفاده از ظروف” Donahue اضافه شده است. “برای مثال ظروف شما در فروشگاه مواد غذایی در راهرو های گیاهی است که نگه داشتن قارچ یا زغال اخته. آنها را بشویید و آنها را در یک کشو به خانه چیزی کوچک مانند barrettes شانه یا کلیپ.”

جعبه های کفش و پلاستیک تمبلرس همچنین رفتن به یک راه طولانی گفت: Donohue. استفاده از سحر و جادو نشانگر به برچسب آنها را به همه چیز در یک نقطه.

“به جای داشتن یک چیز بیش از همه خانه باید آن را یک مکان” Donohue گفت.

اگر شما زندگی در یک فضای کوچک ؟

اگر شما زندگی می کنند در یک استودیو یا زندگی با هم اتاقی می توان آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن یک خانه برای تمام اموال خود را. Donohue توصیه رفتن عمودی.

“انباشته موارد با استفاده از پشت یک درب و یا قفسه های کفش که روشن و بنابراین شما می توانید ببینید که چه در داخل راه فوق العاده برای استفاده از فضا.”

استفاده از فضای زیر تخت یا نیمکت یک نقطه بزرگ برای اقلام, او گفت:. محل هر چه موارد شما نمی خواهید برای دیدن در یک سطل یا جعبه و پنهان کردن آنها را در زیر وجود دارد.

چگونه به حفظ نظم

پس از شما انجام می شود با اولیه خود را سازماندهی مجدد مطمئن شوید که به یک محل خاص برای هر مورد. Donohue گفت: زمانی که شما در حال حاضر تعیین محل شما دقیقا می دانید که در آن همه چیز باید بروید و هیچ سردرگمی است.

اختصاص زمان برای کشف کردن آنچه شما به طور روزانه استفاده و آنچه که شما نمی می تواند یک تفاوت بزرگ.

“من همیشه به مردم بگویید که وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد در حال حاضر است که اگر شما می توانید چیزی است که شما در حال انجام یک چیز فوق العاده برای کمک به کسی گفت:” Donohue.

و قبل از قرار دادن همه چیز را در محدود کردن زباله مطمئن شوید که وجود ندارد هیچ گونه محدودیت.

آرلینگتون است که یک حوزه قضایی که خواست ساکنان آن به قرار خود را تمیز کردن بهار ناخواسته به دلیل آن بوده است غرق مقدار از مسائل مردم قرار داده اند از آنجا که شیوع کروناویروس آغاز شده است.

این شهرستان نیز به حالت تعلیق در آن منظقه انبوه زباله وانت و لغو آن بهار مراقبت های الکترونیکی بازیافت و دفع رویداد.

اسکندریه حذف محبوب خود در چهار هفته منظقه انبوه وانت برنامه است که اتفاق می افتد در مارس, اما این شهر به شما اجازه قرار دادن مردم موارد زیادی را با سطل زباله به طور منظم وانت روز.


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im