سه خبرنگار به اتهام افترا پخش اخبار نادرست

کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) مصرانه از مقامات ایران برای رها کردن این موارد در برابر سردبیران سه, اخبار رسانه های اتهام افترا و پخش اخبار نادرست.

تهران در رسانه های دادگاه در فوریه 2 یافت سه ویراستاران در رئیس semiofficial خبرگزاری ایسنا این Bultannews وب سایت خبری و انرژی, وب سایت خبری NeftEMA به جرم اتهام به گفته این مقام قضایی خبرگزاری میزان ایجاد می کند.

“اگر دولت ایران معتبر مورد در برابر سردبیران ایسنا NeftEMA و Bultannews آنها باید سعی کنید آنها را آشکارا و علنا” Sherif منصور CPJ را در شرق میانه و شمال آفریقا هماهنگ کننده برنامه گفت: در بیانیه ای در فوریه 3.

“درهای بسته محاکمه روزنامه نگاران در نظر گرفته نمی تواند عادلانه و یا بی طرف” منصور گفت که قوه قضائیه ایران بود “تاریخچه ای از برگزاری مات قضایی که فاقد اعتبار است.”

نه دادگاه و نه Mizan گزارش فاش اسامی کسانی که محکوم به جزئیات اطراف صورت یا بالقوه جملات سردبیران ممکن است دریافت خواهید کرد. معلوم بود که آیا آنها برگزار می شد در بازداشت است.

Mizan به نقل از احمد Momenirad سخنگوی ایران در رسانه های دادگاه سیستم عنوان کرد و گفت که ایسنا و Bultannews سردبیران شد واجد شرایط برای در امان خواهد بود از صدور حکم بدون توضیح داد که چرا.

به گزارش ایسنا این پرونده مربوط به شکایت یک شرکت تابعه وزارت نفت در برابر NeftEMA متهم آن سردبیر “پخش اطلاعات غلط افترا و توهین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>