‘این است که بهداشت عمومی اورژانس’: تمام Md. مدارس به مدت 2 هفته; گارد ملی فعال

مریلند است ramping تا پاسخ خود را به جدید شیوع کروناویروس از جمله بسته شدن تمام مدارس دولتی و ممنوعیت تجمعات عمومی از 250 نفر است. و در ویرجینیا فرماندار اعلام وضعیت اضطراری است.

در اینجا آخرین پنج شنبه:


بیشتر Coronavirus اخبار


مریلند رژیم صهیونیستی است. هوگان شدت دولت پاسخ

مریلند بسته شدن تمام مدارس دولتی در این ایالت از 16 مارس تا مارس 27 به منظور کاهش سرعت گسترش رو به رشد شیوع کروناویروس.

که یکی از چندین “اقدامات اصلی” گرفته شده در دولت است.

در حالی که مدارس تعطیل هستند, همه مدرسه عمومی ساختمان ها و اتوبوس های مدرسه را تمیز و ضد عفونی گفت: کارن ماهی قزل آلا, دولت, سرپرست مدارس. او همچنین توصیه کرد که روز قبلا برنامه ریزی شده برای شکستن بهار استفاده می شود برای آرایش روز از مدرسه بسته شدن.

Montgomery County Public Schools سرپرست جک اسمیت میگوید که دفتر خود را در تماس با شهرستان مدرسه جامعه در خصوص آرایش روز.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان روز پنجشنبه گفت که او ممنوع همه اجتماعات از 250 نفر فعال گارد ملی دستور تمام غیرضروری دولت کارکنان دولت به کار از خانه و بسته شدن بندر بالتیمور به مسافر کشتی های کروز.

“این است که بهداشت عمومی اورژانس” معاون وزیر بهداشت Fran فیلیپس گفت.

هوگان پس از اعلام مقامات اعلام کرد که اولین مورد شناخته شده از یک بیمار که مبتلا به کروناویروس از طریق آنچه شناخته شده به عنوان جامعه انتقال است.

یک Prince george’s County مرد در 60s که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس تا به حال شناخته شده بین المللی سفر و یا تماس با دیگر آلوده به فردی گفته مقامات پنج شنبه. این مرد در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

با جامعه گسترش این بیماری هوگان گفت که او انتظار می رود تعداد موارد جدید به “به طور چشمگیری و به سرعت در حال افزایش است.”

وی افزود: “برای Marylanders اقدامات که من اعلام کرده اند امروز در اینجا خواهد بود تخريبي خود را به زندگی روزمره. و آنها ممکن است صدای شدید, و آنها ممکن است صدای ترسناک. اما آنها می تواند تفاوت در صرفه جویی در زندگی و کمک به نگه داشتن مردم امن است.”

دیگر اقدامات هوگان اعلام کرد که شامل بسته شدن ارشد فعالیت مراکز گسترش تاریخ انقضا از همه, مجوز, مجوز و مجوز — از جمله رانندگان خودرو و مجوز حرفه ای — کارگردانی بیمارستان به اتخاذ بازدید کننده جدید سیاست تعلیق تمام زندان بازديد و واگذاری غیر ضروری و غیر بحران عملکرد دولت به معاون فرماندار.

Prince george’s County مقامات اعلام کرده بود اولین جامعه انتقال پرونده صبح روز پنج شنبه.

به طور کلی در مجموع 12 نفر در مریلند باید آزمایش مثبت برای ویروس. تمام موارد دیگر از جمله سه قبلی در Prince george’s County — مرتبط شده اند به بيماران سفر اخیر.

“ما در یک مرحله” Prince george’s County اجرایی آنجلا Alsobrooks گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. “ما نگران هستید. ما نمی توانیم اثری در این لحظه مانند ما می تواند با سه. و این بدان معنی است که ما در یک مرحله مختلف … ما را به احتیاط شدید در این نقطه است.”

در علاوه بر این به چهارمین جدید در مورد Prince george’s County, 12 آتش نشان در شهرستان که در پاسخ به آن بیمار ممکن است در معرض ویروس Alsobrooks گفت.

این آتش نشانان هستند که خود منزوی در خانه و نظارت خود را برای علائم COVID-19 که شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

هوگان گفت: اقدامات او اعلام کرد به این معنی نیست که در زندگی روزانه باید به توقف آمده است. “کسانی که کسب و کار است که ضروری است به جامعه و جامعه از جمله فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز و رستوران ها باید باز باقی می ماند.”

فیلیپس گفت که این اقدامات با هدف به سرعت گسترش عفونت محافظت از مردم آسیب پذیر و حفظ خدمات ضروری است.

پس هوگان اعلام Montgomery County مقامات برگزار شد یک کنفرانس خبری به آدرس چه شهرستان در حال انجام است.

Montgomery County اجرایی Marc Elrich گفت: این شهرستان در تلاش است با گرفتن تست کیت. “ما نمی توانیم تست همه مردم ما می خواهم برای تست.”

این شهرستان را به دنبال خواهد داشت دولت دستورالعمل محدود کردن تجمعات عمومی به 250 نفر و Elrich خواسته گروه های خصوصی و سالن به رعایت این محدودیت ها.

Elrich گفت که علاوه بر مدارس خواهد بود که بسته به مدت دو هفته شروع روز دوشنبه در کتابخانه ها و امکانات تفریحی بسته خواهد شد.

“ما امیدواریم که دولت فدرال و دولت تشخیص دهد که این امر می تواند به اشتباه قرار داده و بزرگسالان در یک وضعیت جایی که آنها مجبور به انتخاب بین مراقبت از کودکان خود و نه به کار و نه سود پول آنها نیاز به پرداخت وام مسکن یا اجاره” Elrich گفت.

به نام او به آنچه اتفاق می افتد یک “بحران ملی” و گفت که او امیدوار است که دولت فدرال به گام تا با نوعی از درآمد تضمین و یا برای حفاظت از مردم به طوری که “کسی نمی ماند خانه به مراقبت از کودکان خود را و پس از آن کشف کنند که آنها در حال گرفتن اخراج ماه آینده.”

ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر, یک, حزب دموکرات روز پنجشنبه گفت که کاخ سفید نیاز به درک که “این بحران واقعی است” و به نام او برای کاخ سفید و کنگره به کار در اتخاذ عمده اقتصادی پاسخ.

وارنر معتقد است که آن را “کوته” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام اضطراری ملی به عنوان انجام این کار را تثبیت بازارهای مالی به جای spooking آنها.

وارنر است که در میان یک گروه از 34 حزب دموکرات که با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار عبور سریع از یک بسته محرک اقتصادی.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. نرتهم همچنین اعلام وضعیت اضطراری

در یک کنفرانس خبری پیش از آن در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری برای مقابله با رشد شیوع کروناویروس.

مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد چندین مورد جدید پنج شنبه, آوردن تعداد کل بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید به 17. تعداد کل شامل دو ویرجینیایی که سفر به تگزاس و آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد.

مقامات بهداشتی دولت گفت: همه این موارد تشخیص داده شده در ویرجینیا درگیر مسافرت های بین المللی و یا تماس با افرادی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

“وضعیت سیال است و آن این است که به سرعت در حال تغییر,” نرتهم گفت: بعد از ظهر پنجشنبه. “ویرجینیایی باید بدانید که ما به مدت طولانی برنامه در محل برای مقابله با بیماری همه گیر.”

اضطراری اعلام اجازه می دهد تا فرماندار به سهولت تنظیم مقررات قوانین و بیشتر به راحتی هماهنگی با مقامات فدرال. علاوه بر این دولت-اجرای همایش ها و رویدادهای بزرگ است بیش از 30 روز آینده در حال لغو و نرتهم گفت: سازمان های دولتی به دنبال “فاز در” telework برای کارکنان دولت است.

مقامات بهداشت گفت: آنها به اندازه کافی تست کیت در حال حاضر به انجام 500 تا 600 تست.

“روشن است که CDC زنجیره تامین در واقع محدود” نرتهم گفت. او گفت: ویرجینیا است و با توجه به در حال توسعه خود را تست کیت و به دنبال امکان درایو-از طریق آزمایش.

در کانتی فیرفکس که در آن دو تا از جدید presumptive مورد تایید هیئت ناظران رئیس جف مک کی خواست ساکنان به نگاه به اعتماد دولت منابع هنگامی که به دنبال اطلاعات و همچنان به دنبال پایه دستورالعمل های بهداشتی.

مدارس عمومی کانتی فیرفکس سرپرست اسکات Brabrand که پیوست مقامات شهرستان در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که این طرح برای مدارس است برای مانیتور کردن و کار با مقامات بهداشتی نگاهی به داده ها برای کمک به راهنمای با یک لایه پاسخ.

Brabrand گفت که او را در برقراری ارتباط با پدر و مادر و خانواده در یک رویکرد لایه. مدارس عمومی کانتی فیرفکس در حال برنامه ریزی برای باز جمعه به عنوان دیگر شمال ویرجینیا سیستم مدرسه.

در اوایل این هفته مدرسه سیستم تعیین دوشنبه, مارس 16 به عنوان یک “ستاد توسعه روز/دانشجو تعطیلات” به طوری که کارکنان می تواند به “آماده شدن برای امکان آموزش از راه دور در این رویداد از یک مدرسه(s) بسته شدن.

“مدارس عمومی کانتی فیرفکس کار بسیار نزدیک و تقریبا به صورت روزانه … کار با مقامات بهداشتی در این شهرستان برای ما به ارمغان بیاورد آخرین اطلاعات. و آنها باید به ما اطلاع داد که اگر ما به یک پاسخ مثبت ما را از تصمیم به بستن آن مدرسه یا مدارس بودند که به اتفاق می افتد. ما لازم نیست که اطلاعات. ما نمی باید در جامعه گسترش در کانتی فیرفکس به گفته مقامات بهداشتی. ما نیاز به ادامه کار با هم مشترک با هم به عنوان یک شهرستان تیم به مطمئن شوید که ما در حال آوردن به جامعه جدیدترین اطلاعات” Brabrand گفت.

به طور کلی نزدیک به 40 نفر در سی مریلند و ویرجینیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه.

برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

2 ویرجینیا موارد مربوط به کلیسای مسیح جورج تاون

از 17 مورد در ویرجینیا 10 از آنها در ویرجینیای شمالی.

روز پنج شنبه در اسکندریه وزارت بهداشت اعلام کرد برای اولین بار coronavirus مورد آرلینگتون وزارت بهداشت تایید آن مورد دوم.

هر دو از موارد جدید به گسترش شیوع بیماری های مرتبط با کلیسای مسیح جورج تاون در سی کلیسا پیشوا آزمایش مثبت برای COVID-19 آخرین آخر هفته تبدیل شدن به اولین مورد در این منطقه است. از آن به بعد چندین موارد دیگر در سی و ویرجینیا مرتبط شده اند به کلیسا.

اسکندریه مقامات بهداشت گفت: بیمار را به تماس با یک سی ساکن که در حال حاضر یک مورد تایید شده از COVID-19 که به تازگی به صرف زمان در امانوئل کلیسای ویرجینیا کلامی حوزه علمیه. وزارت بهداشت گفته است که در تماس با افرادی که در تماس نزدیک با فرد در حوزه علميه.

اسکندریه بیمار است “به خوبی انجام می دهند و جدا شده است در صفحه اصلی” وزارت بهداشت گفت.

اگر شما بازدید امانوئل نمازخانه بین Feb. 26 مارس 4, و در حال حاضر نمی شده است تماس به طور مستقیم توسط وزارت بهداشت و درمان, شما ممکن است در معرض ویروس هستند اما از نظر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در کم خطر است. هر کسی که بازدید از نمازخانه در آن تاریخ باید خود برای نظارت بر علائم 14 روز از آخرین دیدار خود در این اداره گفت.

در اوایل این هفته مقامات بهداشتی در Loudoun County گفت: یک مرد در 40s خود را نیز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از ابتلا به ویروس از کسی که در کلیسای مسیح. و دوم Loudoun County مورد شناخته شده است به عنوان یک “تماس نزدیک” به مورد اول مقامات اعلام کرد.

دیگر تحولات

  • کنگره بستن کنگره و تمام مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری برای عموم از جمله تورهای تا آوریل است. قانونگذاران و مشاوران و روزنامه نگاران هنوز هم اجازه داده می شود در ساختمان ها است.
  • مترو گفت این است که تمیز کردن قطار و اتوبوس روزانه اما هیچ سرویس تغییرات در حال حاضر.
  • واشنگتن ویزاردز گفت: بازیکنان و مربیان و دیگر کارکنان خود قرنطینه “به صورت سه بعدی به مدت چهار روز” پس از بازی این تیم یوتا جاز در اواخر ماه گذشته و جاز بازیکن بعد از تست مثبت است. NBA فصل معلق شده است به طور نامحدود.
  • لیگ برتر فوتبال خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.
  • NHL اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که همه بازی ها را به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. واشنگتن پایتخت بازی, برنامه ریزی برای پنجشنبه شب متوقف شده است.
  • اسمیتسونیان گفت: تمام وقایع عمومی از طریق مه 3 هستند لغو شده است. دیدن یک لیست از حوادث در اینجا. موزه ها و باغ وحش ملی باز باقی می ماند.

Loudoun County schools بسته برای بیش از یک هفته

با استناد به “سرعت در حال تحول وضعیت” Loudoun County Public Schools سرپرست اریک ویلیامز اعلام کرد تمام مدارس که نزدیک پنج شنبه و جمعه و از هفته آینده. تمام فعالیت ها نیز لغو شد.

ویلیامز گفت: بسته شدن اجازه خواهد داد که مسئولان مدرسه به مشورت با Loudoun County Health Department, بررسی, توصیه های بهداشتی دولتی و مقامات و CDC و توسعه استراتژی های کاهش زمانی که برای بازگشایی مدارس. در حال حاضر دانش آموزان به بازگشت مارس 23.

“مدارس خواهد بود کاملا تمیز قبل از آنها بازگشایی” ویلیامز گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

اگر چه مدارس بسته شده ساختمان خواهد شد باز کردن برای بازدیدکننده داشته است پنج شنبه و جمعه برای دانش آموزان برای بازیابی آیتم های مهم مانند پزشکی و یا لپ تاپ.

به طور مشابه فردریکسبورگ عمومی شهرستان مدارس در ویرجینیا گفت: همچنین نزدیک بین جمعه و مارس 22.

Loudoun County را بیشتر تمدید بسته شدن مدرسه در سی منطقه است.

کانتی فیرفکس اوایل این هفته اعلام شد که کلاس ها لغو خواهد شد این آینده دوشنبه و روز خواهد بود و توسعه کارکنان روز به معلمان زمان برای آماده سازی برای امکان آموزش از راه دور اگر مدارس باید به دید بلند مدت.

چندین مدرسه دیگر سیستم های سراسر منطقه را ساخته اند تغییرات برنامه در میان coronavirus نگرانی.

$5 متر بیشتر برای coronavirus پاسخ در DC

در سی که در آن در مجموع 10 مورد گزارش شده است, شهردار موریل Bowser پنج شنبه اعلام کرد که اضافی $5 میلیون از پول نقد اضطراری ذخایر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید لوازم و تجهیزات حفاظتی.

روز چهارشنبه Bowser اعلام وضعیت اضطراری و مقامات بهداشتی توصیه می شود لغو همایش بزرگ 1000 یا بیشتر مردم است.

Bowser خود گفت که اکثر سازمان ها مطابق با وزارت بهداشت و درمان, توصیه, اما او می تواند سفارش یک بسته در صورت لزوم.

از این موارد در سی و دو در حال ناشناخته و مقامات مطمئن نیستید که چگونه مردم قرارداد ویروس.

این موارد جدید نشان می دهد که فرد به فرد انتقال coronavirus رخ داده است گفت: دکتر LaQuandra Nesbitt, مدیر سی را در بخش بهداشت و درمان.

Fardia electronics را نیل Augenstein, Abigail Constantino حداکثر اسمیت را Vitka و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. Fardia electronics را Miller Mitchell کمک به این گزارش از کاپیتول هیل.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>