این تاریخ پایتخت تاریخ مارس 31

با NHL فصل در مکث با توجه به coronavirus ما در حال حفر به بایگانی یک نگاه در برخی از لحظات بزرگ در پایتخت تاریخ است.

در طول چند هفته آینده ما در حال حاضر یک سری از این تاریخ در پایتخت تاریخ ” ویژگی های.

ما همچنان با 31 مارس است.

مارس 31, 2015: Alex Ovechkin گل خود را در لیگ پیشرو 50th هدف از این فصل به عنوان پایتخت ضرب و شتم Carolina Hurricanes 4-2 در ورایزون مرکز.

Ovechkin شد فقط ششمین بازیکن تاریخ NHL با به عنوان بسیاری از شش 50-هدف فصل پیوستن به سالن از شهرت اعضای Wayne Gretzky, Mike متمایل به ریاست مابی, Mario Lemieux پسر LaFleur و مارسل Dionne.

مارس 31, 2015: OVECHKIN شبکه 50TH هدف; روابط BONDRA کلاه رکورد با 472ND حرفه ای هدف

Ovechkin هدف این بود که دو نقطه عطف نشانگر. همچنین این 472nd هدف از NHL حرفه ای به عنوان او گره خورده است پیتر Bondra برای پایتخت’ تمام وقت هدف-به ثمر رساند رکورد.

“این یک ادای احترام به استعداد و توانایی خود را به بازی هر بازی گفت:” پایتخت سر مربی بری Trotz. “این لیگ به نمره اهداف در چون goaltenders خیلی خوب هستند و… اما این که بخشی از بودن یک بازیکن بزرگ در هر ورزشی – در حال قادر به تولید تمام وقت مهم نیست که چه چیزی در شما پرتاب.”

Ovechkin که همسان Bondra را 472 اهداف شغلی در 206 کمتر بازی خواهد شکستن باشگاه تمام زمان هدف-به ثمر رساند رکورد دو شب بعد در مونترال.

Ovechkin خواهد پایان فصل 2014-15 با لیگ-بهترین 53 اهداف است. تنها دو بازیکن دیگر تا به حال شده است به عنوان بسیاری از 40 اهداف آن فصل (استیون Stamkos, 43; Rick نش 42).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de