این تاریخ پایتخت تاریخ مارس 6

با NHL فصل در مکث با توجه به coronavirus ما در حال حفر به بایگانی یک نگاه در برخی از لحظات بزرگ در پایتخت تاریخ است.

در طول چند هفته آینده ما در حال حاضر یک سری از این تاریخ در پایتخت تاریخ ” ویژگی های.

ما همچنان با 6 آوریل:

مارس 6, 1975: استن Gilbertson ثبت چهار هدف بازی در تاریخ حق رای دادن به عنوان پایتخت ضرب و شتم Pittsburgh Penguins 8-4 در بازی نهایی از واشنگتن افتتاحیه فصل است.

تامی ویلیامز تا به حال دو گل و چهار پاس گل در فصل آخر به پایان رسید و به عنوان پایتخت پیشرو گلزن سراسر هیئت مدیره با تیم بالا در مجموع 22 گل 36 کمک و 58 امتیاز. با پیروزی پایتخت خود را تکمیل گسترش فصل را با یک 8-67-5 رکورد.

مارس 6, 1983: پایتختهای خود ساخته استنلی جام حذفی اولین با باز دور رقابت در برابر New York Islanders. این جزایر در زمان سری بازکن 5-2 در نیویورک با بابی گولد حسابداری برای هر دو اهداف واشنگتن.

گولد بازی حتی 600 به طور منظم فصل بازی با پایتخت از سال 1981 از طریق 1989 اما یکی از شخصی NHL برجسته آمد در واشنگتن در اولین بازی حذفی.

“یکی از چیزهایی که من از نوع گرامی است که شما نمی توانید نام خود را بیش از حد اغلب در کتاب رکورد” گولد گفت: در سال 2016. “اما من می دانم که زمانی که من رفت و برگشت چندین سال پیش برای دیدن کلاه جدید تمرین تسهیلات آنها باید تاریخچه تیم های نمایش داده شده بر روی دیوار, و یکی از چیزهایی است که نوع شسته و رفته است که من به اندازه کافی خوش شانس به نمره اول حذفی هدف برای پایتخت هنگامی که ما در نهایت از آن ساخته شده. این یک شاهکار است که هیچ کس دیگری در حال رفتن به انجام رساندن است.”

گولد به ثمر رساند دو برابر بیشتر در بازی 2 از جمله پایتخت’ اولین بازی برنده هدف در postseason بازی به واشنگتن تساوی سری در یک بازی هر کدام با یک پیروزی 4-2.

نیویورک در زمان های 3 و 4 در Landover با نمرات 6-2 و 6-3 به نزدیک کردن بهترین-از-پنج سری. گولد شد پایتخت پیشرو گلزن که postseason با پنج گل در چهار بازی.

“آن چیز کمی است که به عنوان یک بازیکن بود که در یک سوم و چهارم بوش یک جستجوگر این نوع به خوبی قادر به قرار دادن نام خود را در کتاب رکورد.”

مارس 6, 2004: با وجود داشتن سوم بهترین شانس پایتخت برنده NHL قرعه کشی درفت. دو ماه بعد آنها را انتخاب کنید الکساندر Ovechkin با کلی شماره 1 انتخاب کنید.

بیشتر در این روز به یاد ماندنی از جورج مکفی در صدا کادر زیر. چشم انداز اضافی و پشت صحنه قصه را می توان در این کتاب گزیده ای زیر را به عنوان به خوبی.

جورج مکفی نشان دهنده در کلاه 2004 برنده قرعه کشی درفت

آوریل 6, 2013: Alex Ovechkin ثبت 12th hat-trick از کار خود را به عنوان پایتخت ضرب و شتم Florida Panthers 4-3 در طلوع آفتاب, FLA.

Ovechkin را به پایان برساند به صورت مختصر 2012-13 فصل با لیگ-بهترین 32 گل در 48 بازی.

APR 6 2013 – ALEX OVECHKIN کامل 12TH خود را حرفه ای HAT-TRICK

اطلاعات بیشتر و پشت صحنه قصه های در پایتخت برنده سال 2004 NHL پیش نویس قرعه کشی را می توان در ‘100 چیزهایی پایتخت طرفداران باید بدانند و فراموش قبل از آنها می میرند.’ گزیده ای است شامل زیر.

گزیده کتاب – برنده شدن در قرعه کشی

پایتخت بودند آینده خود را بدترین فصل در 26 سال – فراموشکار 2003-04 مبارزات انتخاباتی که در آن آنها برنده 23 82 بازی – زمانی که بخت و اقبال خود را برای همیشه تغییر با گزاف گویی از یک توپ پینگ پنگ در مارس 6, 2004.

با وجود داشتن سوم بهترین شانس برنده شدن در سال 2004 NHL قرعه کشی درفت در 14.2 درصد واشنگتن توپ پدید آمده از قیف. برای بار سوم در حق رای دادن سابقه و برای اولین بار از سال 1976 پایتخت را انتخاب کنید اول به طور کلی.

یک روسی به نام الکساندر Ovechkin تا به حال پشت سر هم بر روی صحنه بین المللی دو سال پیش و تا به حال مدت طولانی است که تعداد پیش بینی شده یکی را انتخاب کنید. خود میهن اوگنی Malkin بود و انتظار می رود برای رفتن کلی دوم – بد نیست جایزه تسلی برای پیتسبورگ پنگوئن – اما Ovechkin بود واقعا به عنوان یک نسل استعداد.

پایتخت تا به حال در واقع ضربه برنده تمام پولها.

“ما امیدواریم که امروز روز اول در عصر جدید برای پایتخت” مدیر کل جورج مکفی گفت که بعد از ظهر.

این روزها NHL قرعه کشی درفت تبدیل شده است استادانه درست شده ساخته شده برای تلویزیون تولید اما در سال 2004 این قرعه کشی انجام شد بخش خصوصی در NHL دفاتر در نیویورک است.

آن را دقیقا همان نوع از چیزی که در پایتخت می تواند از نزدیک نظارت بر آن را به عنوان اتفاق می افتد.

“من در عمل تسهیلات در Piney باغ” مکفی به یاد می آورد در سال 2017, “هنگامی که [NHL معاون ارشد] کالین کمپبل به نام. او به من نگفت حق دور اما من تا به حال احساس که او خواستار شد من به یک دلیل. اما ما صحبت اجتماعی برای پنج شش دقیقه و سپس او فقط گفت: “اوه راستی شما برنده قرعه کشی. تبریک.'”

مکفی به زودی به نام راس Mahoney تیم مدیر تازه کار, سراغ, و تیم رئیس جمهور دیک پاتریک.

“این نوع از فرد تماس” پاتریک گفت: “از آنجا که ما هر دو خیلی خیلی حال همان واکنش فقط از نوع” من واقعا ؟ که واقعا اتفاق افتاده است؟’ Ovechkin شد و در حال حاضر در همه رادار آن, اما پس از آن بود Malkin. ما می دانستیم که ما یک بازیکن خوب است. ما فقط نمی دانم که چگونه خوب است.

“این یک احساس بزرگ است. آن زمان همه نوع فشار در راه, از آنجا که ما فقط تا به حال به بهترین بازیکن. ما نمی باید به نگرانی در مورد هر چیزی اتفاق می افتد در مقابل ما است که به طور بالقوه می تواند تاثیر ما. آن را در کنترل ما است.”

مکفی آماده شد برای هفتمین پیش نویس با پایتختهای اما تنها یک بار قبل از او باید بالا 10 انتخاب کنید. در سال 1999 پایتخت انتخاب کریس راش هفتم به طور کلی. آن را بدون مقایسه با آنچه انتظار در سال 2004.

“این بسیار جالب لحظه” مکفی گفت: “از آنجا که ما می دانستند که در آن نقطه که دو نفر از بچه ها در این پیش نویس شدند بازیکنان نخبه. در لیست ما, ما تا به حال Ovechkin و Malkin وجود دارد.”

Mahoney شد در خانه اش در رجاینا وقتی مکفی نامیده می شود. پیش نویس هنوز 81 روز دور اما Mahoney نمی دریغ که McPhee خواسته اولیه خود را برداشت.

“این رو به Ovechkin,” Mahoney به او گفت.

“ما هنوز هم بحث آن را در بسیاری از جزئیات” مکفی گفت: “از آنجا که Malkin یک جهنم از یک بازیکن است. اما ما فکر کردیم که ترکیبی از اهداف و فیزیکی بازی و شور و شوق است که Ovechkin آورده که او تا به حال به آن مرد.”

NHL پیشاهنگی برای اولین بار معرفی شد به او در سال 2002 جهان زیر 18 قهرمانی در اسلواکی که در آن پس از 16 سال Ovechkin خرد, رقابت است. Ovechkin شد این مسابقات پیشرو گلزن با 14 اهداف و 18 امتیاز در هشت بازی. روسیه به پایان رسید با یک مدال نقره.

ماه بعد او led روسیه به یک مدال طلا در سال 2003 جهانی زیر 20 سال قهرمانی در Halifax, Nova Scotia. Ovechkin تا به حال شش گل به عنوان بسیاری از بازی ها.

“بسیاری از ما حداقل دو سال مسن تر از او گفت:” بروکس Laich که بازی برای تیم کانادا در سال 2003 جهان Juniors. “او هنوز هم با پوشیدن پر-قفس کلاه, فقط یک بچه جوان اما شما می دانستم که او قرار بود به ویژه بازیکن. او بزرگ جهان Junior مسابقات بنابراین من آگاه بود توانایی های خود را. او یک مرد است که می تواند نمره اهداف بزرگ اما همچنین می تواند تسلط بر بازی از لحاظ جسمی و برای یک بازیکن در آن سن و سال شما نمی بینید که اغلب.”

در علاوه بر این به بین المللی خود را تجربه Ovechkin بود و همچنین بخش هایی از حرفه ای سه فصل با دینامو مسکو روسیه Superleague. هدف خود را هر چند بود به بازی NHL. با پایتخت های برنده شدن در قرعه کشی این تیم با این شانس را به انتخاب او بود در حال حاضر شناخته شده است.

Laich بود در میان برخی از Ovechkin آینده هم تیمی بودند که در حال آماده شدن برای آمریکا هاکی لیگ کلدر جام حذفی با پورتلند دزدان دریایی روز از انتشار خبر از طریق سازمان.

“من به یاد داشته باشید که شگفت زده” Laich گفت. “من یک پیام از یک دوست گفت:” شما بچه ها رو شماره یک را انتخاب کنید.’ و من بسیار شگفت زده شد اما همچنین بسیار هیجان زده است چرا که من می دانستم که بود. چه انتخاب کنید! من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به آن را دریافت کند اما زمانی که ما آن را دریافت کارت فقط سقوط کرد کاملا.”

“ما می دانستیم که ما تنها می تواند بالا برود” گفت: Brian Willsie که 49 بازی برای آخرین محل پایتخت در 2003-04. “ما یک زیرزمین نشین که در آن زمان. اما پس از گرفتن که شماره یک را انتخاب کنید, ما همه هیجان زده برای آنچه که در آینده برگزار می شود. شما می توانید آن را ببینید حق دور با الکس شگفت انگیز او بود. اما پس از آن دیگر بچه ها بودند که در Shaone Morrisonn بروکس Laich, توماس Fleischmann مایک سبز و برخی از این بچه ها. شما می توانید ببینید روشن سال که پیش رو برای واشنگتن است.”

Ovechkin شد headliner از پایتخت 2004 پیش نویس کلاس, اما او همچنین یکی از واشنگتن سه دور اول میدارد. با تشکر از معاملات تکمیل شده در واشنگتن 2003-04 آتش فروش مکفی به دست آورد میدارد دور اول از بوستون برونز (27th به طور کلی) و Detroit Red Wings (29th به طور کلی).

تراکم مورد استفاده قرار گرفت در defensemen جف شولتز و مایک سبز که در ترکیب برای بازی 874 بازی های حرفه ای با پایتخت.

نوار کناری: می تواند الکس OVECHKIN شده اند ققنوس COYOTE?

پنج تیم با پنج بدترین پرونده از فصل 2003-04 هر حال یک شات در برنده شدن در سال 2004 پیش نویس قرعه کشی. این تیم شانس بودند وزن بر اساس جایی که آنها به پایان رسید در رده بندی است.

در زیر نگاهی به تیم های درگیر شانس هر یک از آنها انجام شده و چگونه میدارد بازی های انجام شده:

#1: Washington Capitals (14.2 درصد): Alex Ovechkin: پایتخت های حق رای دادن و به ثمر رساندن رهبر, پخش برای اولین بار از کلاس پیش نویس به رکورد 500 اهداف و 1000 امتیاز.

#2: Pittsburgh Penguins (48.2 درصد): اوگنی Malkin: 2x قهرمان جام استنلی, 2009 Conn Smythe جایزه برنده 2012 هارت جایزه برنده, 2x NHL گلزن پیشرو

#3: Chicago Blackhawks (18.8 درصد): Cam بارکر: شماره 3 انتخاب کنید ثبت 21 اهداف و 96 امتیاز در 310 حرفه ای بازی با چهار تیم. در آخرین بازی NHL در طول فصل 2012-13.

#4: Columbus Blue Jackets (10.7 درصد): Andrew Ladd: کارولینای طوفان به دست آورد و چهارم به طور کلی انتخاب از کلمبوس برای هشتم انتخاب کنید و 58هفتم انتخاب کنید. کارولینای انتخاب Ladd در شماره 4. او 17 postseason بازی به عنوان یک تازه کار برای 2005-06 قهرمان جام استنلی طوفان است.

#5: Phoenix Coyotes (8.1 درصد): Blake ویلر: ندارد ثبت با فونیکس. ساخته شده خود را NHL اولین بازی با بوستون برونز در اکتبر 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im