کاخ سفید به فروش نیست Coronavirus سکه

سریع نگاهی به

عناوین مشترک در سراسر رسانه های اجتماعی ایجاد می شود برخی به اشتباه بر این باورند که کاخ سفید است که فروش سکه بزرگداشت COVID-19 بیماری همه گیر. سکه اشاره شده است به فروش می رسد توسط کاخ سفید فروشگاه هدیه ای است که یک شرکت خصوصی مستقر در پنسیلوانیا است.


داستان کامل

کاخ سفید است نه فروش سکه های مربوط به رمان coronavirus همه گیر به عنوان برخی در رسانه های اجتماعی را به اشتباه پیشنهاد کرد.

اما یک COVID-19 مضمون سکه فروخته شده توسط کاخ سفید هدیه فروشگاه — کسب و کار خصوصی است که بخشی از دولت فدرال اگر چه ریشه های آن دهه پیش هستند به کاخ سفید است.

این شرکت به دست آورد توجه هنگامی که آن شروع به ارائه سکه برای $125 (هر چند آن را در حال حاضر در فروش برای $100) به عنوان بخشی از خود را “تاریخی لحظات در تاریخ سری.”

“جهان در مقابل ویروس” می خواند مسخره کردن با یک رمان coronavirus گرافیک. “ما با هم جنگیدند نهان دشمن. پشت نشان می دهد که کاخ سفید تریبون و جشن “COVID-19 نیروی کار” و شامل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام و همچنین به عنوان کسانی که از معاون رئیس جمهور مایک پنس و سایر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

این شرکت می گوید آن اهدا خواهد شد درآمد حاصل از سکه به COVID-19 تحقیقات پزشکی.

سرفصل های مورد سکه شروع به گردش در رسانه های اجتماعی در آوریل 29, باعث سردرگمی موجب نام شرکت — و باعث پست از خشم و انزجار در سمت چپ متمایل به حساب.

در Twitter و Facebook دیابت برنی ساندرز’ رسمی سنا حساب پیشنهاد سکه شد یک محصول کاخ سفید در حالی که به اشتراک گذاری یک لینک به یک هیولایی روزانه داستان (که نشان می دهد که این شرکت توسط بخش خصوصی اجرا).

“اگر کاخ سفید هدیه فروشگاه در حال رفتن به تولید 100 دلار COVID-19 سکه تهمت می توانید مطمئن شوید که به عنوان جهنم استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید و دستکش و روپوش و ماسک های پزشکی ما کارگران به شدت نیاز” Sanders پست گفت.

اشغال دموکرات Facebook گروه نیز به اشتراک گذاشته the Daily Beast داستان و گمراه کننده نوشت:”چه چیزی اشتباه است با مغلوب ساختن پیشی جستن? که می خواهم این است؟”

سایر عناوین نیز به دروغ نشان داد سکه بود که از واقعی کاخ سفید یا که مغلوب ساختن پیشی جستن به نحوی ایستاده بود به سود حاصل از آن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ایده جدید به سود: ‘$100 COVID-19 سکه های یادبود,'” خواندن یکی از dailyboulder.com. Politicalflare.com اظهار داشت: “کاخ سفید به فروش می رساند COVID-19 سکه های یادبود که جشن “نابغه سطح تفکر’ از مغلوب ساختن پیشی جستن.” (که سایت بعد از به روز رسانی آن داستان و عذرخواهی کرد.)

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر سوابق نشان می دهد که کاخ سفید هدیه فروشگاه و کاخ سفید, هدیه, فروشگاه, Est. 1946 علائم تجاری متعلق به Giannini استراتژیک شرکت با مسئولیت محدود شرکت تشکیل شده در سال 2010 در لیتیتز پنسیلوانیا.

در سال 2018 زمانی که شرکت به فروش می رسد یک سکه جشن دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, وب سایت Talking Points Memo منتشر شده یک گزارش به دنبال به تاریخ مغازه. آن را اشاره به اسناد ثبت شده در ارتباط با برنامه علامت تجاری نشان می دهد که این شرکت در حال حاضر مدیر عامل شرکت آنتونی Giannini رسما به دست آورد این عملیات در سال 2013 از هم اکنون از بین رفته ایالات متحده سرویس مخفی لباس شخصی تقسیم سود صندوق.

یک نسخه بایگانی شده از فروشگاه وب سایت از مارس 2000 توصیف صندوق ریشه که قدمت آن به سال 1946 با شروع از کاخ سفید و پلیس به نفع صندوق. که صندوق ارائه شده گل برای افسران که “تا به حال یک مرگ در خانواده” و ارائه “بازنشستگی اعضای یک خروج هدیه از زور است.” تلاش گسترده اما پس از سال 1950 به قتل کاخ سفید افسر پلیس در یک اقدام به ترور رئیس جمهور هری ترومن.

در سال است که به دنبال این وب سایت تاریخ ذکر نظامی تقسیم سود صندوق تشکیل شد و revenue شد “تولید شده از طریق فروش های مختلف آیتم های یادبود.” آن هدیه فروشگاه عمل در اجرایی ساختمان اداری, و بعد از انتقال به نزدیک ترین فضا به آن را برای عموم در دسترس است. نظامی تقسیم سود صندوق برای ورشکستگی زمینه در سال 2013.

فروشگاه در حال حاضر در عمل آنلاین و دیگر فضای فیزیکی در واشنگتن شرکت امروز می گوید که “همچنان به طور فعال در حمایت از اجرای قانون ادارات یا سازمان های بودجه ویژه و پیشرفته سلاح گرم آموزش و خرید امن و موثر سلاح برای گروه ها اغلب کوچکتر در حوزه های قضایی با محدود پیشرفته آموزش بودجه است.”

ما رسیده به این شرکت اما نمی شنوند. اما Giannini, مدیر عامل شرکت نیز تایید به واقعیت-چک کردن سایت Snopes که کسب و کار “با وابسته نیست و کاخ سفید و نه کاخ سفید درگیر در هر یک از ما تصمیم گیری محصولات و یا عملیات.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“درباره ما.” WhiteHouseGiftShop.com. دیده 30 May سال 2020 است.

“COVID-19 جهان در مقابل نهان دشمن…” WhiteHouseGiftShop.com. دیده 30 May سال 2020 است.

اعلام آنتونی Giannini در حمایت از متقاضی پاسخ به تاریخ فوریه 27, 2015 در اتاق عمل است. علامت تجاری نرم افزار شماره 86442326 – سفید خانه فروشگاه هدیه و علامت تجاری نرم افزار شماره 86442328 – کاخ سفید, هدیه, فروشگاه, EST. 1946. ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر. 27 Aug 2015.

“تاریخچه کاخ سفید هدیه فروشگاه.” سرویس مخفی آمریکا لباس شخصی تقسیم سود صندوق. آرشیو 30 مارس 2000.

مارشال جاش. “کاخ سفید, هدیه, فروشگاه, TPM تحقیقات همچنان ادامه دارد!” صحبت کردن نقطه یادداشت. 25 مه 2018.

علامت تجاری الکترونیکی سیستم جستجو. ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر. دیده 30 May سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de