این هفته در روسیه: ساعت صفر

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

در یک کشور با رسمی مظاهر دموکراسی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برگزار کرده است بر روی قدرت برای بیش از 20 سال در حالی که پیوستن به نامه ای از قانون و یا حداقل قانون اساسی آن را به عنوان امر ریاست جمهوری-و مسلما حتی برای روح آن است.

این زمان آن متفاوت است.

زمانی که او پا را از کرملین در سال 2008 و در چهار سال بعد پوتین بود که مطیع قوانین و با استفاده از یک راه گریز — به عنوان او در اصل نام آن را با یک snicker این گذشته دسامبر هنگامی که او در ارائه اولین نکته که تغییرات بزرگ به قانون اساسی شد و در آینده — که به طور کامل قانونی و قطعا طراحی شده با او را در ذهن داشته باشند.

در سال 1993 زمانی که روسیه به تصویب رسید آن فروپاشی شوروی سابق و قانون اساسی پوتین رئیس کمیته روابط خارجی در سنت پترزبورگ دفتر شهردار و شاید بهترین و شناخته شده برای قانونی پروب که به نام او شلیک بیش از یک اتهام چند دلار بازخوردی طرح.

درست حفره یا سوراخ دیمیتری مدودف حرکت برای تغییر قانون اساسی ماه پس از مراسم تحلیف خود در سال 2008 گسترش آینده ریاست جمهوری نظر به شش سال هم به نوبه خود متناسب با پوتین — خواهد بود که رو به پایان ریاست جمهوری خود این ممکن است اگر شرایط هنوز چهار سال طولانی بود در ایالات متحده است.

اما دیگر از آن همه انجام می شود با کتاب — که آنچه المپیک قطب-خرک قهرمان و پوتین حامی یلنا Isinbayeva روسی به نام قانون اساسی و پس از او منصوب شد به یک کمیته به اتهام دست زدن به تغییرات: “بسیار مهم کتاب.”

وجود دارد, البته مقدار زیادی از خشم بیش از تصمیم پوتین برای بازگشت به کرملین در سال 2012. سپتامبر 2011 اعلام کرد که او و مدودف خواهد مکان های تجاری سال بعد موجب تظاهرات که رشد بزرگتر پس از یک ماه دسامبر انتخابات دوما که خدشه دار شد با اتهامات گسترده تقلب به نفع روسیه متحد این در حالی است که پوتین سیاسی اصلی اهرم در سراسر کشور.

2008, 2024 — 2036?

او اب و هوای آن تظاهرات با این حال تامین امنیت شش سال مدت در مارس 2012 و پس از آن به عنوان انتظار می رود یکی دیگر در سال 2018.

که راه اندازی این همان مشکل او رو در سال 2008 با پیشرفته تر سن اضافه کردن یک پیچ و تاب: اگر او به نشستن روی 2024 انتخابات و اجرای دوباره در سال 2030 او خواهد بود 77 ساله در آغاز شش سال مدت است.

A protester holds a poster reading, "No lifelong dictatorship" while standing in a one-man picket at the State Duma in Moscow on March 13.


یک معترض دارای یک پوستر خواندن “نه مادام العمر دیکتاتوری” در حالی که ایستاده در یک اعتصاب در دومای دولتی در مسکو در مارس 13.

پوتین را دوست دارد به استفاده از روسیه بیان “تفاوت را احساس کنید,” اغلب توقف برای اثر پس از گفتن آن وجود دارد و قابل لمس تفاوت بین مسیر او در سال 2008 و یکی از او گذاشته است را برای خود در پیش از 2024.

در آن زمان او پایبند به قانون اساسی موجود چیزی است که او به نظر می رسید بسیار مراقب باشید به انجام تا به حال. این قانون اساسی است که در حال تغییر و برای بیان هدف از دادن او گزینه باقی مانده در قدرت تا زمانی که ممکن است 2036 — هنگامی که او خواهد بود 83 و اگر او هنوز هم رئیس جمهور خواهد شد که طولانی ترین سلطنت در روسیه پس از پتر کبیر.

پوتین احتمالا هنوز هم ادعا می کنند که او از پیوستن به هر دو متن و روح قانون است. در سال 2008 او گفت که او تصمیم گرفت در روز اول خود را به عنوان رئیس جمهور است که او را “نه نقض قانون اساسی موجود است.” و در واقع او نیست نقض قانون اساسی موجود این زمان — او در حال تغییر است آن را به جای.

او همچنین در نظر گرفتن درد بزرگ آن را به همه نگاه نه تنها قانونی اما عادی است. در ظاهر خود را در دومای دولتی در مارس 10 به یک پیشنهاد است که او مجاز به اجرای دوباره او ساخته شده بیانیه که به نظر می رسید با هدف به تصویر کشیدن یک بدیهی است که اهمیت تغییر در قانون اساسی به عنوان یک اجرا از آسیاب رویه شماره — اما که به نظر می رسد ایمن می گویند هیچ کس فریب خورده.

پیش شرط یا خط پانچ

اول او را رد کرده و ساده تر از دو طرح ارائه شده توسط Valentina Tereshkova سابق فضانورد بود که اولین زن در فضا و در حال حاضر حاکم-حزب مجلس-که ریاست جمهوری محدودیت گیریم در دسترس نباشد. سپس در حمایت از دومین پیشنهاد — که تصویب اصلاح قانون اساسی تنظیم سوزن در تعدادی از شرایط او در خدمت به صفر — او گفت: آن را خوب خواهد بود تا زمانی که آن را تایید دادگاه قانون اساسی.

Street-art sculptor Aleksandr Pravdin stands next to his work, a 3-ton stone with a crown named The Monument To Russian President Vladimir Putin, in the Siversky settlement south of St. Petersburg on March 11.


خیابان هنر مجسمه الکساندر Pravdin در کنار کار خود را 3 تن سنگ با تاج به نام این بنای تاریخی را به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در Siversky حل و فصل در جنوب سن پترزبورگ در مارس 11.

برای پوتین مخالفان و بسیاری دیگر از روس ها که صدا بسیار بیشتر شبیه به یک خط پانچ از یک پیش شرط.

حتی مقامات ارشد مانند مدودف ابراز نگرانی کرد که روسیه به دادگاه مرهون قوه مجریه. و رئیس دادگاه قانون اساسی والری Zorkin اتفاق می افتد شده است یکی از برجسته ترین چهره های تماس برای تغییر قانون اساسی پس از انتخاب مجدد پوتین در سال 2018 رانش “2024 سوال” به جلو.

نظر مقاله Zorkin نوشت: برای رسمی دولت روزنامه چند ماه پس از پوتین افتتاح شد دیده می شود توسط برخی از تحلیلگران به عنوان یک نشانه آن است که پوتین بود با ایده از تغییر قانون اساسی برای ادامه تصدی خود در دفتر.

بازگشت به صفر

در ضمن خیلی از این روش که توسط پوتین اصلاحات قانون اساسی را از تسلیم به دوما به تصویب به عنوان قانون در بیش از سه ماه است و حدود شش هفته در مورد متمم قانون اساسی اجازه می دهد او را به حکومت تا 2036 — است که در اصل ساخته شده تا کارشناسان حقوقی می گویند.

اگر این ایده از یک طرف تصمیم دادگاه قانون اساسی آمد و به عنوان یک پانچ خط فرض پشت حکومت را قادر خواهد ساخت که پوتین برای اجرای برای دو شرایط اگر او انتخاب شد و به طور گسترده ای در درمان مانند یک شوخی است. و منتقدان انداخته طوفان یا رگبار تگرگ از گاز گرفتن طنز در پاسخ ارسال تمسخر memes بازی بر روی کلمه مورد استفاده برای توصیف بازنشانی مدت خود را شمارش به صفر: “obnuleniye,'” یا ابطال.

یکی Facebook post — بعد حذف شد — نشان داد بلشویک رهبر ولادیمیر آرامگاه لنین در میدان سرخ اما تحمل کلمه “Obnulenin” به جای فقط لنین.

مخالفت معاون نشان داد تا برای شهر مسکو دوما رای پوتین تغییر قانون اساسی با پوشیدن یک تی شرت با یک خام ترکیب مخلوط کردن “obnuleniye” با زبان عامیانه به معنای کلمه “f***ed up.”

نیز وجود دارد jabs اشاره به کروناویروس همه گیر از جمله یکی که رفت: “Coronavirus قرنطینه به معنی پوتین است که منع از ترک ریاست جمهوری تا 2036.”

پیتر بزرگ و نقطه بدون بازگشت

اگر پوتین می کند خود را گسترش کشش به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر تا زمانی که پس از آن او خواهد بود روسیه طولانی ترین-حکم رهبر پس از تزار پتر کبیر — این Westernizer که لوسیون صورت روسیه به سازمان جهانی جریان اصلی ساخته شده و با شکوه, اروپایی, سبک شهرستان که در آن پوتین رشد تا 250 سال بعد: سن پترزبورگ پنجره در غرب است.

پوتین گاهی اوقات صحبت از روسیه به عنوان بخشی از اروپا اما در سال های اخیر به طور فزاینده ای با انتقاد از غرب و پیشنهاد کرد که ارزش دفاع و پشتیبانی در واشنگتن و بروکسل غلط هستند. و با تغییر قانون اساسی ناظران می گویند او ممکن است در نظر گرفتن روسیه به طور کامل در محل های مختلف — با چند چشم انداز برای یک بازگشت سریع پس از او از دست رفته است.

INFOGRAPHIC: پوتین سلطنت طولانی

“یک روسیه جدید در حال شکل گیری است که بیشتر موهن از دموکراسی-و طول می کشد نشانه خود را از بسیاری از دیگر کشورها و رژیم در سراسر جهان در حال ، غیر دموکراتیک اما پایدار چین است که در حال حاضر آشکارا تلقی یک مدل قوی تر از اروپا” الکساندر Baunov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز نوشت: در یک مقاله منتشر شده در مارس 11.

“هنوز هم ممکن است بحث در مورد یک قانون اساسی است که هنوز هم در اروپا در صفحه اگر نه در واقعیت. اما این یک نوع بسیار متفاوتی از روسیه, دولت, بدون شرمندگی استبدادی در طراحی” Baunov نوشت. “اگر روسیه همیشه می خواهد به بازگشت به مدل اروپایی آن را به از بین بردن کل میراث سیاسی است که این رژیم ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>