این هفته در روسیه: پیروزی و دیگر نتایج

این واقعیت است که فن های ساخته شده در کارخانه عجله به ملاقات بسیار افزایش تقاضای اعمال شده توسط coronavirus ظاهرا ناشی از آتش سوزی که منجر به کشته شدن شش COVID-19 بیماران در بیمارستان ها یک تراژدی است.

این واقعیت است که چند تا از فن های روسیه فرستاده شده به ایالات متحده به عنوان بخشی از یک بحث حمل و نقل است که مرکب سوال در مورد مسکو انگیزه در اعزام آنچه در آن خواستار کمک های انسان دوستانه در خارج از کشور است که البته یک تصادف است.

هم آنها به نظر می رسد قابل توجه بازتاب برخی از مهمترین مشکلات اساسی که به مدت طولانی با آن مواجه روسیه در خانه و hobbled تلاش خود را برای پروژه یک تصویر مثبت در خارج از کشور — و در حال حاضر مرکب COVID-19 بیماری همه گیر.

در داخل کشور آتش سوزی مرگبار در مسکو و سنت پترزبورگ برجسته همان موانع که مانع از فروپاشی شوروی سابق و روسیه و آهسته راه خود را به رفاه: گوشه-برش فساد و سهل انگاری است که منجر به بی شماری قابل اجتناب مرگ و میر و یا تشدید تلفات انسانی حوادث از غرق شدن زیردریایی کورسک در سال 2000 به 2018 آتش سوزی در Kemerovo بازار به یک پرستاری-صفحه اصلی فروغ — ظاهرا نامربوط به COVID-19-که به کشته شدن 11 نفر در خارج از پایتخت در این هفته است.

یک سیستم در حال حاضر تحت فشار رانده شده و به نقطه شکستن — و یا در گذشته از آن در مورد یک آتش سوزی — ظهور COVID-19.

ناقص مدل ؟

اثرات این ویروس در روسیه نیز تضعیف رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در تلاش برای بازیگران کشور خود را به عنوان رفتن به منبع پشتیبانی-چه در قالب کمک های بشردوستانه و اقتصادی-و یک جایگزین برای ایالات متحده است.

آتش سوزی در ضمن همچنین مجموعه آنچه که ممکن است دو گل از تصمیم به ارسال یک محموله 45 هواکش و سایر لوازم پزشکی به ایالات متحده: نشان دادن همبستگی خود را با واشنگتن در حالی که به طور همزمان نشان می دهد که آمریکایی ها نیاز به کمک از روسیه است.

The number of deaths due to the coronavirus has been questioned in Russia.


تعداد مرگ و میر به دلیل coronavirus شده است مورد سوال در روسیه است.

حمل و نقل دیده می شد توسط ناظران به عنوان یک راه برای پوتین می گویند: ما اجتناب شود یک ضربه سخت و ما در حال آمدن به کمک دیگران از جمله ایالات متحده آمریکا و روسیه جنگ سرد دشمن.

که ممکن است در مورد زمانی که حمل و نقل فرستاده شد: آن را وارد در نیویورک در مارس 1, زمانی که در آن شهر بود که با COVID-19 در حالی که روسیه گزارش شده بود در مجموع 2,337 تایید عفونت در سراسر کشور و 17 مرگ و میر.

شش هفته بعد از روسیه دوم تنها به ایالات متحده در نظر موارد با بیش از 262,000 به عنوان 15 مه و 2,418 مرگ و میر.

بازی اعداد

اما شک و تردید در مورد صحت این مقام روسی اعداد باقی بماند — عمیق تر در میان چیزهای دیگر با نصب شواهدی وجود دارد که این تلفات شامل تعداد زیادی از بیماران که نیز تا به حال بیماری های دیگر زمانی که آنها گذشت.

پس از چند رسانه ای مقالات منتشر شده بر اساس رسمی روسیه داده است که مطرح شده سوال مهم در مورد رسمی آمار و ارقام مرگ و میر در, مسکو, روسیه به شدت انتقاد کرد — در لندن و نیویورک.

وزارت امور خارجه را متهم به فایننشال تایمز و نیویورک تایمز از انتشار “دروغ” و آنها خواستار جمع شدن این گزارش. بدون اینکه خاص وزارت, سخنگوی ماریا Zakharova پیشنهاد کرد که اخبار در مورد اعداد بودند “یکی دیگر از پر شور ضد روسی جعلی است.”

یک نماینده مجلس از کرملین کنترل حزب روسیه متحد خواست وزارت به خبرنگاران در روزنامه ها از اعتبار خود را که می تواند به جلوگیری از آنها را از انجام شغل خود را از نظر قانونی در روسیه و Zakharova گفت: بیشتر مراحل امر بستگی دارد که آیا آنها کردهاند مقالات. هر دو مقاله ایستاده بود با گزارش های خود را.

سم توطئه ؟

برداشت مجوز رسمی از خبرنگاران با دو تا از برجسته ترین روزنامه ها در چه مقامات روسیه گاهی اوقات تماس “آنگلوساکسون” جهان حرکت خواهد بود که به احتمال زیاد برای جلب توجهی محکومیت از غرب است.

اختلاف در میان acrimony بیش از گزارش های رسانه ها در جمهوری چک با استناد به unnamed منابع امنیتی عنوان کرد و گفت که با وضعیت دیپلماتیک به ارمغان آورد یک چمدان حاوی سم مرگبار ricin درست به پراگ در یک پرواز از مسکو در اواسط ماه مارس در یک ماموریت به سم سه ارشد مقامات شهرداری که اقدامات تا به حال خشم کرملین.

پراگ مقامات و اعضای خانواده خود شد و به سرعت قرار داده شده تحت حفاظت پلیس. مسکو به دنبال اخراج این گزارش و در یک حرکت است که یک مرکزی اروپا-بر اساس روزنامه نگار گفت: مشخص شده یک “سطح جدید در هنر روابط متقابل چرخش” — خواسته است برای حفاظت پلیس برای روسیه در مرکز رسوایی.

دیپلماتیک اختلاف ریشه در تلخ خاک از جنگ جهانی دوم و دهه تسلط شوروی که به دنبال: یکی از پراگ منطقه روسای گفته هدفمند درگیر شد در حذف یک بنای تاریخی به ایوان Konev یک ارتش سرخ مارشال در ارتباط با هر دو آزادسازی بخش هایی از اروپا از نیروهای نازی و مسکو طولانی و یکنواخت و خسته کننده مرگبار داده است.

گزارش ricin درست طرح آمد جلوتر از روسیه در مارس 9, جشن پیروزی, روز, زمانی که مسکو نشانه شکست هیتلر در آلمان و در میان اتهامات عنوان شده است که پوتین با انجام یک کمپین برای بازنویسی تاریخ در راه است که دست اتحاد جماهیر شوروی شکوه در حالی که جارو جنبه های منفی و نقش آن در جنگ و پیامدهای آن در زیر فرش.

انتخابی سیگنال

اما هنگامی که در مارس 9 وارد شده و این مراسم بودند محدود توسط coronavirus پوتین به نظر می رسید خود را به جلو و لفظی مشت. در یک سخنرانی در آرامگاه سرباز گمنام به جای قبل از bristling سرنیزه از یک میدان سرخ رژه نظامی او اجتناب دادن اتحاد جماهیر شوروی متحدان غربی هیچ اعتباری برای آلمان را شکست.

که همتراز برای دوره های این روز است. اما از سوی دیگر او نیز هیچ اشاره — به عنوان او تا به برخی از سال — که در دهه های پس از جنگ جهانی دوم ایالات متحده بود و در حال حاضر قدرت به دنبال به انقیاد ملل و تحمیل اراده خود بر جهان است.

و او ذکر مشارکت از دیگر متحدان در مارس 8 پیام به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی — همچنین برجسته موضوع همکاری در یک تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن روز قبل از آن.

چند مردم روسیه ممکن است شنیده ام در مورد کسانی که پیام — بر خلاف مارس 9 گفتار آنها زنده تلویزیونی. بنابراین به نظر می رسد مانند یک ماده کمتر از سیگنال های مختلط از کرملین از انتخابی سیگنالینگ: به دنبال خیاط هر پیام به مخاطبان خاص.

در مورد رهبران غربی پوتین را هدف ممکن است به ایجاد نسبتا خوب در زمانی که coronavirus دارای ضربه زدن به اقتصاد روسیه سخت تضعیف جایگاه خود را با مردم روسیه و تیره طرح که شامل یک در حال حاضر به تعویق افتاد متمم قانون اساسی به او این گزینه به دنبال رئیس جمهور باقی می ماند تا 2036.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de