این هفته در روسیه: در هوا — آینده نامشخص و بنابراین گذشته

به عنوان روسیه آماده برای مدرج کردن پیروزی روز مراسم coronavirus عفونت افزایش سریع و شهردار مسکو پیشنهاد اعداد حقیقی ممکن است بسیار بالاتر از این مقام مورد تعداد. نظر سنجی و گریم پیش بینی های اقتصادی احمدی نژاد رئیس جمهور ولادیمیر پوتین چشم انداز choreographing خود آینده سیاسی و شکل دهی مجدد این کشور گذشته است.

یک آمبولانس, دکتر, شد سومین حرفه ای پزشکی به شیرجه رفتن از یک پنجره از اواخر مارس تاکید شدید گونه های همه گیر قرار دادن در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

هیچ میدان سرخ رژه نظامی در این روز پیروزی و جاودانه هنگ مارس در خیابان کمی بیشتر از کرملین برای قرار دادن یک غیرنظامی مهر در دولت تحت سلطه در جنگ جهانی دوم شد: فقط جنگنده های کروز بیش مسکو و یک صفحه نمایش آتش بازی که شهردار خواسته است تا روس ها نه حضور.

این باب روز پایین مراسم با بسیاری از عمل اتفاق می افتد در آسمان ناشی از کوروناویروس البته و مستند اقدامات آن منجر به در روسیه و سراسر جهان است. اما آنها ممکن است اتصالات برای یک رئیس جمهور که مفسران می گویند این است که به طور فزاینده ای در حذف از مردم حتی به عنوان او مهندسین تغییر قانون اساسی طراحی شده برای اطمینان حاصل شود او گزینه باقی مانده خود را از رئیس جمهور تا 2036.

به عنوان جناح در disunited روسی نخبگان دنبال منافع خود پوتین “است که خسته شدن با بسیاری از روز به روز مسئولیت است و فاصله خود را” تاتیانا Stanovaya یک تحلیلگر سیاسی و رئیس اتاق فکر R. Politik نوشت: در یک موضوع در توییتر در مارس 7.

پوتین مسلما شده است دور از روز به روز حکومت برای سال موجد خسارت در لحظات کلیدی مانند او ظاهرا خود به خود اما به ظاهر طراحی شده بازدید به مجلس در مارس 10 به عمومی خود را مهر و موم از تصویب به ناگهان اعلام کرد متمم که معاف او — و او به تنهایی — از دو دوره محدود که می توانست او را مجبور از کرملین چهار سال از هم اکنون در مارس 7, 2024.

رهبر در مستند?

پوتین تنظیم صحنه برای این حس جدایی از هشت سال پیش — در مارس 7, 2012 — هنگامی که او بازگشت به کرملین برای شروع سومین دوره ریاست جمهوری پس از خدمت به عنوان نخست وزیر به مدت چهار سال برای جلوگیری از نقض — و یا تغییر — قانون اساسی است. او تا به حال فقط در اب و هوای یک سری از تظاهرات خیابانی برگزار شده توسط روس ها نگران در بازگشت خود از جمله یک روز قبل در Bolotnaya مربع است که منجر به صدها نفر بازداشت.

به عنوان پوتین سوار به کرملین از محل اقامت خود در غرب مسکو به سوگند در خیابان اصلی مسدود شده بود با وسایل نقلیه پلیس و مأموران اجرای قانون بودند بازداشت بیشتر معترضان و کشیدن مردم از پارک ها و کافه ها در نزدیکی کاروان مسیر.

Police officers patrol a deserted Red Square.


ماموران پلیس با گشت زنی در یک خلوت مربع قرمز.

در این مه 9, البته, وجود دارد یک دلیل خوب برای پوتین به کنترل از راه دور — به معنای واقعی کلمه — و او ظاهرا در بر داشت راه را به تلاش برای برطرف کردن این حس از راه دور از مردم و یا حداقل از حافظه از جنگ و میلیون ها نفر از سربازان شوروی و غیرنظامیان که فوت در آن است. او انتظار می رود به پخش گل در آرامگاه سرباز گمنام توسط کرملین دیوار و به ارائه یک آدرس از وجود دارد.

اما پوتین ساخته شده از رژه نظامی در گذشته — بخشی از استراتژی خود را با استفاده از مثبت ترین لحظات در تاریخ روسیه تزاری و اتحاد جماهیر شوروی که پس از شکست آلمان نازی است که اسرائیل به تقویت مشروعیت خود را و به دنبال تشویق به وحدت در میان روسها حتی اگر این به معنی نشان می دهد که جنگ جهانی دوم متحد از جمله ایالات متحده است که در حال حاضر یک خم در سلطه بر جهان.

موشک و حافظه

جنگ سرد عمل قرار دادن سلاح روی صفحه نمایش در رژه روز پیروزی دوباره زنده شد در سال 2008 دو روز پس از پوتین دست کرملین کلید نگهدارنده رئیس جمهور دیمیتری مدودف و دو ماه قبل از تانک های روسی وارد گرجستان در مسکو خارجه اولین جنگ پس از دوران اتحاد جماهیر شوروی.

تناقض شاید پوتین ممکن است نظر مردم روسیه بیشتر به عنوان یک ابزار در این تلاش ها از عنوان مورد نظر خود را به ذینفع.

با رژه نظامی وطن پرست جنگ و “پروژه های بزرگ” مانند عظیم کلیسای ارتدوکس روسیه ساخته شده در یک نظامی پارک در خارج از مسکو, پوتین و دولت او “هدف نطام استبدادی شیوه های sacralizing قدرت دولت” نوشته آندره Kolesnikov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو ،

“آنها محدود کردن تاریخچه به دستاوردهای czars و رهبران سیاسی و نظامی و درمان مردم به عنوان منابع مصرفی در رفت و برگشت از تاریخ” Kolesnikov نوشت: در یک مقاله منتشر شده در مارس 5 و با عنوان Dark ما گذشته است و ما آینده ای روشن: چگونه کرملین استفاده و سوء استفاده تاریخ است.

“در این روند حتی خاطرات شخصی باید شرکت تصمیم گرفتند به جا prearranged تاریخی گفتمان” او نوشت:, و اضافه کرد که “دولت گرفته است کنترل بیش از” جاویدان هنگ پیاده روی در ابتدا سیاست-رایگان مردمی ابتکار است که در آن روس ها حمل پرتره از اقوام کشته شده در جنگ: یک راه برای بزرگداشت آنها بدون تجلیل از رهبران گذشته یا در حال حاضر.

تماشا کنید: میدان سرخ مسکو میزبان رژه روز پیروزی (2018)

جاویدان هنگ آنلاین در این سال و میدان سرخ رژه نظامی — مانند رای در سراسر کشور است که در آن مردم کرملین منتقدان می گویند خواهد بود ابزار پوتین برنامه به طور بالقوه باقی می ماند در کرملین گذشته 2024 –) برگزار می شود بعد از آن در سال 2020 است.

در ضمن عدم وجود غاز-پله سربازان در تخته سنگ ممکن است برای بسیاری از دلالت امور خارجه روسیه امروز و مخمصه ای که پوتین به طور ناگهانی رو فقط دو ماه پس از اعلام قصد دارد تا او را قادر به باقی می ماند رئیس جمهور پس از 2024.

بسیاری از چیزهایی که پوتین می کند به تقویت تصویر خود را در صفحه اصلی-و یا حتی نفوذ روسیه در خارج از کشور — تکیه بیشتر بر روی نشان می دهد از ماده است. علاوه بر رژه روز پیروزی که می رود برای دیگر رویدادهای سالانه مانند خود سالانه “بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی و تلویزیونی Q+A با روس ها در سراسر کشور.

آن نیز می رود به حدی خود را برای دست زدن به اخبار بد مانند حملات تروریستی و بلایای طبیعی: یک نمایش تلویزیونی از قاطعیت و حل و فصل.

در coronavirus پوتین مواجه است با یک بزرگ و مداوم مشکل که اثرات ممکن است غیر ممکن است برای کاهش و از طریق تبلیغات یا روابط عمومی است.

به نظر می رسد که آن را بزرگترین چالش او مواجه شده است و بیش از بیش از 20 سال در قدرت و یک است که به ارمغان می آورد ابرها پنهان روسیه در آینده به طور چشمگیری رو به جلو از افق.

اما برخی از ناظران نشان می دهد که تحولات گذشت یک نقطه بدون بازگشت حتی اگر چه نهفته است فراتر از آن نقطه ناشناخته باقی مانده است.

نقطه بدون بازگشت ؟

ماه گذشته یک تیتر از روزنامه نگار و مفسر اولگ Kashin اعلام کرد که “رابطه بین مقامات و جامعه” — پوتین و مردم — “هرگز آنچه قبل از آن بود.”

در یک مقاله منتشر شده در مارس 4, بلومبرگ نظر مقاله نویس کلارا Ferreira مارکز به نظر می رسید که بحث یک گام بیشتر کرد و گفت که پوتین خود انزوا در محل اقامت خود در خارج از مسکو “به پژواک میخائیل گورباچف کریمه اقامت در سال 1991.”

که شگفت انگیز اشاره به اقدام به کودتا که اوت زمانی که رهبر اتحاد جماهیر شوروی اسیر برگزار شد در تعطیلات ویلایی در دریای سیاه و شبه جزیره به عنوان تندرو در تلاش برای به دست گرفتن قدرت در مسکو. زمانی که کودتای ناموفق سقوط گورباچف به پایتخت بازگشت — اما او هرگز واقعا بهبود و به سرعت تحت الشعاع توسط رئیس جمهور روسیه بوریس یلتسین.

چهار ماه بعد گورباچف استعفا داد به عنوان رئیس جمهور یک کشور بود که به طور موثر متوقف به وجود داشته باشد.

هستند بسیاری از تفاوت های آشکار بین این دو موقعیت و Ferreira مارکز نیست نشان می دهد که پوتین محکوم به فنا است. او نوشت که با چند درک جایگزین “خطر فوری برای رهبر متفاوت است این بار” اما “وجود دارد ممکن است پیامدهای خود را برای طولانی مدت جاه طلبی.”

“پوتین بدون شک امید دیده می شود به عنوان به روسیه را نجات. او می تواند دل نقدی و در نهایت در حالی که رد اوایل اشتباهات به عنوان بی مهارت توسط وزرا و مقامات محلی,” او نوشت. “پس از دو دهه از تمرکز قدرت, اما آن را نمی خواهد بود آسان برای منحرف کردن سرزنش — به خصوص اگر روسیه نقاهت طولانی و دردناک و صرف وعده آمده است.”

قدرت از آن وعده داده شده است تضعیف بد های اخیر نفت-سقوط قیمت که در آن روسیه همچنین بخشی با رد عربستان پیشنهاد برای کاهش تولید درست در این زمان گسترش coronavirus بحران افسرده تقاضا به شدت مهار سفر و بسته شدن صنایع.

این اقتصاد…

با صندوق بین المللی پول پیش بینی می کند که تولید ناخالص داخلی روسیه را 5.5 درصد در سال جاری و برخی از اقتصاددانان ساخت گریمر پیش بینی “از 150 میلیارد دلار از درآمدهای نفتی روسیه funnelled به یک rainy-day ثروت ملی صندوق…می تواند در نهایت صرف بسیار سریع تر از انتظار می رود,” فایننشال تایمز گفت: در یک سرمقاله در 27 آوریل.

کوچک و متوسط کسب و کار فعالیت در آوریل بود نصف کاهش نسبت به مدت مشابه در سال 2019 دولتی ریا نووستی گزارش کوبیدن یک بخش که همواره تلاش تحت وزن از نوار قرمز و اجرای قانون فشار است.

بیکاری می تواند به 10 درصد برخی از پیش بینی بیشتر چه چیز ساییده شده بود و هنگامی که پوتین نانوشته قرارداد با روسیه مردم: من فراهم کردن رفاه نسبی شما اقامت خارج از سیاست — گذشته از رای گیری برای من و کرملین کنترل روسیه متحد ،

پوتین در برخی از اخبار بد در مورد رابطه اش با روسیه رای دهندگان در این هفته زمانی که مستقل Levada رای گیری در آژانس گفت: یک بررسی نشان داد کار خود را تصویب امتیاز کاهش یافته بود به 59 درصد در ماه آوریل — پایین ترین سطح پس از او نخست وزیر بود و فقط در حال ظهور از ابهام در سال 1999.

The IMF has predicted that Russia’s GDP will contract by 5.5 percent this year.


صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که تولید ناخالص داخلی روسیه را 5.5 درصد این سال است.

یک جداگانه Levada نظرسنجی نشان داد که برای حمایت از تغییر قانون اساسی را — از جمله یکی او را قادر می سازد به طور بالقوه باقی می ماند در کرملین تا 2036 — بود در 47 درصد از 40 درصد در ماه مارس و 58 درصد در میان کسانی که به گفته آنها قطعا رای می دهند.

دولتی رای گیری آژانس VTsIOM, در ضمن, را برای حمایت از تغییر قانون اساسی در 50 درصد — و گفت که رقم آن در گزارش ماه مارس 64 درصد بود و در نتیجه یک “خطای فنی” و باید 46 درصد است.

اگر پوتین بود به امید اخبار خوب در ماه مارس از coronavirus در روسیه پیش از کاهش روز پیروزی او نا امید شده بود.

تعداد رکورد

در مارس 7 — 20 سال به بعد از او برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور افتتاح — مقامات گفت: بیش از 11,000 عفونت های جدید تاييد شده بود در حالیکه در 24 ساعت بالاترین مجموع روزانه به تاریخ.

رسمی که در سراسر کشور در مجموع حدود 188,000 on May 8 – بیشتر در حال حاضر از در فرانسه یا آلمان — اما شهردار مسکو سرگئی سوبیانین پیشنهاد این هفته که تعداد واقعی موارد در پایتخت به تنهایی می تواند به عنوان بالا به عنوان 300,000. رسمی مرگ و میر در 1,723 اما وجود دارد سوال در مورد دقت آن نسبت تعداد کم نیز هست.

در یک نفس گریم نشانه ای از فشار بر پرسنل پزشکی در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که تلاش شد قبل از COVID-19 pandemic, آمار, آمبولانس-واحد پزشک در غرب منطقه ورونژ شد دکتر سوم به شیرجه رفتن از پنجره از اواخر ماه آوریل است.

دو نفر دیگر جان خود را از صدمات یکی از آنها یک دکتر در ستاره شهر فضانورد مرکز آموزش در خارج از مسکو که خودش قرارداد COVID-19 و آنها مافوق گزارش سرزنش برای گسترش آن به صورت محلی.

مراقبت های بهداشتی پرسنل در کشورهای دیگر اقدام به خودکشی پس از coronavirus بحران در زمان نگه دارید. اما در روسیه, روزنامه بریتانیایی مستقل قرار داده و آن را “یک کوکتل از گناه پنهان کاری و قربانی به نظر می رسد تشدید تنش و گونه ای از کار را از طریق بیماری همه گیر.

در مسکو سوبیانین تمدید مستند تا 31 مه و شهروندان هشدار داد که پلیس می خواهد به مطمئن شوید که جمعیت را جمع آوری و به تماشای آتش بازی در مارس 9.

“لطفا برای تماشای هواپیما بروید و آتش بازی نمایش از بالکن اگر ممکن است – حتی بهتر از تماشای آنها در تلویزیون,” او گفت:.

گذشته و آینده

زمانی که یلتسین پایین پا ناگهان در شب سال نو در سال 1999 او به پوتین اقدام رئیس جمهور – و بقیه سابقه است.

اما تاریخچه نرم و قابل انعطاف است در روسیه را به دست منتقدان و تحلیلگران می گویند به خصوص وقتی که می آید به جنگ جهانی دوم است.

در حال حاضر “ملی روسیه مورخ” پوتین “کمک به یک نسخه از کلید قسمت در تاریخ مدرن شروع با مولوتف-ریبن تروپ پیمان” بین آدولف هیتلر و آلمان یوزف استالین اتحاد جماهیر شوروی, توماس د وال, یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی اروپا و قرار دادن آن در یک صدای جیر جیر معرفی Kolesnikov مقاله.

قبل از coronavirus همه گیر را شکست حداقل چند رهبران جهان از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رئیس جمهور چین برنامه ریزی شد به مسکو برای روز پیروزی. این مراسم می تواند کمک به آنچه که دولت از کشورها بودند که در مسکو بنده در دهه های پس از جنگ جهانی دوم می گویند پوتین کمپین برای بازنویسی تاریخ — از راز پروتکل در مولوتف-ریبن تروپ پیمان که در آن هیتلر و استالین حک شده تا بخش هایی از شرق اروپا کمک به از بند باز کردن جنگ به آن طولانی و تلخ پس.

اگر COVID-19 را مختل کرده است پوتین را به اتهام تلاش برای تجدید نظر در گذشته آن را نیز ممکن است صدمه دیده است شانس خود را از نوشتن خود را در آینده و بعدی روسیه در دو دهه پس از شکست در آن تحویل کلید فصل – اصلاحات قانون اساسی اجازه می دهد او را به حکومت برای سال آمده است-شده است به تعویق افتاد.

گرفتن دست او است مسلما شل شدن میان آنچه Stanovaya پیشنهاد شده است و در حال توسعه رهبری مشکل شده است که در تشدید COVID-19.

“بیشتر و بیشتر تصمیم گیری های سیاسی مهم گرفته شود خود به خود با پوتین خود مطلع پست-factum” این تحلیلگر نوشت. “سیستم شده است ریشه و بحران کنونی تا به حال تاثیر دو: شتاب که ریشه و استفاده از منابع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de