این هفته در روسیه: Not-So-Basic قانون و هدف در سوریه

قانون اساسی روسیه است که اغلب به نام قانون اساسی. این مورد به کمتر اساسی.

قبل از پایان آوریل, اتحاد جماهیر شوروی, قانون اساسی خواهد بود تغییر قابل ملاحظه ای بیشتر از هر زمان پس از تصویب آن در سال 1993 زمانی که رئیس جمهور بوریس یلتسین تحت فشار قرار دادند آن را از طریق دو سال پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

آن را شامل مجموعه ای از تغییرات گسترده در ژانویه آدرس توسط یلتسین جانشین ولادیمیر پوتین که در قدرت باقی می ماند در بخشی به لطف یکی از بزرگترین تغییرات ایجاد شده در این روز – تمدید دوره ریاست جمهوری به شش سال به جای چهار در 2008.

این تغییرات به طور عمده شامل تغییر در روسیه ساختار قدرت: ایجاد توازن قدرت برگزار می شود توسط رئیس مجلس و نخست وزیر, توزیع یک meatier نقش تا حد زیادی نمادین بدن به نام شورای دولتی.

و این تغییرات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک راه برای پوتین برای حفظ و نگه در قدرت پس از سال 2024 زمانی که قانون اساسی فعلی بارها او را از در حال اجرا برای پنجمین دوره ریاست جمهوری و یا حداقل به گزینه ماندن در قدرت اگر او می خواهد به.

پوتین اظهارات در مارس 6 که به نظر می رسید با هدف به سیگنال است که او نمی خواهد به دنبال ماندن در, نشان می دهد که او نمی خواهد با استفاده از شورای دولتی به عنوان وسیله ای برای حفظ قدرت – اما او را رد نکرد بالقوه دیگر مسیر و حدس زدن بازی است که به احتمال زیاد برای رفتن بر روی.

پس از آن وجود دارد به اصطلاح “اجتماعی” اصلاحات که واقعا به معنای اقتصادی اصلاحات برخورد با دستمزد و چنین. این نیز مشخص شده توسط پوتین در ژانویه و اضافه کردن یک سطح از جزئیات بیشتر قانون اساسی فاقد — برای بهتر یا بدتر.

بازتاب قانون موجود در برخی موارد از آنها به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک راه برای جذب رای دهندگان و رای زمانی که تغییر قانون اساسی را به رای گیری در سراسر کشور — یک نوع قانونگذاری نسخه رایگان غذا در ارائه به منظور جلب شهروندان شوروی و روس ها پس از آنها به حوزه های رأی گیری برای انتخابات که نتایج کرده اند که اغلب یک نتیجه گیری.

و در حال حاضر وجود دارد این است که کشت از اصلاحات پیشنهاد شده بودند که ظاهرا تصور توسط مقامات قانونگذاران روحانیون و شهروندان عادی — اما دریافت پوتین مجوز و پروانه زمانی که او آنها را مشاهده کنید به دوما این مجلس در تاریخ 2 مارس.

شلوغ قانون اساسی

تمام پیشنهاد تغییرات تقریبا قطعی به تصویب حیاتی “دوم-خواندن” رای در دوما و تا پایان بازگشت پوتین میز در عرض یک هفته یا بیشتر.

او انتظار می رود به ثبت نام در قانون تصویب آنها در مارس 18, سالگرد روز روسیه معتقد است که آن را جذب شبه جزیره کریمه اوکراین در سال 2014 و رای مردمی که آنها را به اثر است که برای برنامه ریزی مارس 22.

این گروه سوم از اصلاحات پیشنهاد شده آدرس چنین حساس و بالقوه تفرقه مسائل به عنوان خدا قومیت و ازدواج.

آنها منعکس کننده یک به نوبه خود نسبت به محافظه کاری اجتماعی است که تحلیلگران می گویند پوتین هر دو خود را تحت فشار قرار دادند و مهار بیش از 20 سال در قدرت و به خصوص پس از بازگشت او به ریاست جمهوری در سال 2012 پس از چهار سال به عنوان نخست وزیر.

اما جمله بندی به عنوان به بیرون درز توسط حاکم-حزب قانونگذاران نشان می دهد که پوتین بازیگری محتاط و یا حتی محاسبه, مد, رفتن فقط تا آنجا که او فکر می کند او می تواند بدون خطر بزرگ blowup یا واکنش.

نگاهی به حرکت می کند برای قرار دادن در ذکر خدا ، کلیسای ارتدکس روسیه خواستار گنجاندن چنین مرجع. و وجود دارد آن است که: جمله بندی که می گوید روسیه را حفظ کند “حافظه از اجداد ما که وقف به ما [خود] آرمان و ایمان به خدا.”

اما آنچه که واقعا چیست ؟ رسمی و یا شرایط قانونی احتمالا هیچ چیز نیست.

قانون اساسی فعلی می گوید که “روسیه یک کشور سکولار است” و این که همه مذهبی “باید در برابر قانون مساوی باشند – و شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که این خواهد بود jettisoned. مگر در مواردی که تغییر آن سخت است تصور کنید چه رسمی اثر جدید عبارت اند می تواند-حتی در غالب کلیسای ارتدوکس روسیه و یا سایر ادیان.

ایمنی در اعداد

علاوه بر این دیگر خواهد بود ظاهرا عبارت توصیف قومی روس ها به عنوان “دولت-تشکیل” گروه. آنچه که تغییر در قوانین حقوقی, اگر هر چیزی نامشخص است. و مگر اضافی جمله بندی در مورد این موضوع و این که دین این تغییرات ممکن است تا حد زیادی نمادین — تغییر لوازم آرایشی و بهداشتی است که ممکن است لطفا میلیون ها نفر — و دلگیر میلیون ها نفر از دیگران – اما می خواهم که کمی رسمی اثر است.

در عین حال دیگر تغییر خواهد ایالتی که ازدواج بین یک مرد و یک زن است.”

در اینجا پوتین به نظر می رسد راحت تر با صریح بیان. او صحبت کردن در برابر هم جنس اتحادیه در گذشته و هویت جنسیتی شده است یکی از رفتن به تم برای snarky سخنان را اسیر مخاطبان است. به علاوه افکار عمومی است به طوری که او می تواند امتیاز با کسانی که معتقدند او بیش از حد لیبرال در حالی که در مواجهه با کمی و یا بدون خطر از عواقب منفی.

Russian President Vladimir Putin poses for pictures with a member of the public. (file photo)


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به شمار برای تصاویر با یک عضو ، (عکس)

اما در حالی که پوتین ممکن است جمله بندی از قانون اساسی تغییرات در راه است که محافظت او و کسانی که کمک به حفظ او در قدرت اعضای گروه است که می تواند به حاشیه رانده شده توسط تغییرات – و یا بیشتر به حاشیه رانده شده و در بسیاری از موارد ممکن است بسیار امن است.

یکی از مهمترین انتقادات برخی از قوانین مصوب تحت پوتین — حاکم بر مبارزه با تروریسم و تلاش برای مثال یا تنظیم اینترنت-این است که آنها باز به انتخابی کاربرد و استفاده به عنوان یک چماق در برابر درک مخالفان از مقامات در تمام سطوح.

قوانین همچنین ارسال سیگنال به مردم عادی در علاوه بر این به مقامات دولتی. پس از پوتین امضا قانون در سال 2013 که ممنوع توزیع اصطلاح گی “تبلیغ” در میان افراد زیر سن قانونی فعالان گفت: خشونت علیه اعضای جامعه همجنسگرایان افزایش یافته است.

و حتی اگر زبان مبهم در مورد خدا و قومیت کمی رسمی اثر گروه های اقلیت که به نظر می رسد به ترک کردن ممکن است با احتیاط آن است که آن را می تواند تشویق تعصب در برابر آنها را — هر دو از کسانی که از داشتن قدرت و کسانی که قدرت اما اتفاق می افتد به در اکثریت است.

‘در حالت آماده به کار” در سوریه

اگر پوتین حرکت با احتیاط در خانه و رفتن تا آنجا که او فکر می کند او می تواند و سپس توقف تا زمانی که او می بیند جدید باز او نیز تمایل به انجام این کار در خارج از کشور — حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد تا.

این آتش بس به توافق رسید با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برای سوریه را در استان ادلب در مارس 5 با ترکیه ممکن است نشان دهنده یک چنین لحظه ای: یک مکث دوباره قبل از هل دادن مقدار بیشتر به سمت هدف.

“هدف پوتین…برای نصب [بشار اسد] به طور کامل به عنوان یک مشتری و نگه داشتن ترکیه به عنوان ضعیف متحد – برای جلوگیری از ترک واقعیت با غرب” تحلیلگر سیاست خارجی اولریش ذره در توییتر نوشت. “و سپس به حرکت به لیبی با سوریه به عنوان یک الگو است.”

اما با توافق در مسکو ذره نوشت: پوتین “آهسته تر از تازه مسلمانان از سوریه چرا که او نمیخواهد به بیگانه اردوغان-که عمیقا نگران جدید پناهنده امواج.”

در یک مقاله ای در المانیتورماکسیم Suchkov نوشت که “برای پایان دادن به جنگ در ادلب قرار می دهد و این حماسه بیش از این موضوع را در آماده به کار” و اضافه کرد که اختلافات اساسی است که مسکو و آنکارا را بیش سوریه باید بر طرف شود.”

پوتین اساسا ممکن است به خرید زمان در سوریه است. آن چیزی است که بسیاری معتقدند او در حال انجام است با اصلاحات قانون اساسی در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>