برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

در هفتم-درجه لاتین, کلاس, بی نظیر ایروینگ سوسنوفکا به ما آموخت در مورد یکی از روم سخنران سیسرو را بلاغی دستگاه. همانطور که من به یاد بیاورید آن را اساسا این: هنگامی که شما می خواهید را به مطمئن شوید که مخاطبان خود را می شنود چیزی به آنها بگویید که شما نمی خواهد به آن اشاره کرد-و پس از آن به آن اشاره کرد.

دولت و به خصوص وزارت امور خارجه شده اند با استفاده از تغییرات در این ترفند با برخی از فرکانس پس از مدتها قبل از COVID-19 همه گیر ظهور — قطعا پس از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین سرگئی لاوروف وزیر در سال 2004.

با کروناویروس رومینگ زمین دولت ها از جمله روسیه می گویند که نیاز به هدایت و روشنی از دروغ و دروغ است مهم تر از همیشه. در روسیه در واقع فعالان حقوق زن می گویند که دولت با استفاده از یک قانون بحث برانگیز در برابر “خبر جعلی” به سرکوب شهروندان که انتقاد از آن, پاسخ به همه گیر و یا سوال رسمی شماره.

در ضمن هر چند سیسرو دستگاه باقی می ماند در استفاده المل لی با یکی دیگر از طولانی رفتن به تاکتیک به توضیح مشکلات بودجه ای روسیه: سرزنش غرب, معمولا در ایالات متحده است. یک مارس 29 گزارش از دولت news agency TASS ارائه شده به خصوص قابل توجه به عنوان مثال — یک بار یکی whacks یک راه از طریق اطناب.

تیتر: “وزارت خارجه روسیه ندارد اطلاعات در مورد یک آمریکایی ‘رديابی’ در بروز Coronavirus.”

شما ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند وجود دارد درست است ؟ آن را بهتر یا بدتر بسته به نقطه نظر شما.

‘اطلاعات’

چند خط در TASS داستان به نقل از آن منبع واحد که آن را شناسایی به عنوان یک فرد ناشناس در وزارت امور خارجه به عنوان تکرار تیتر با پیچ و تاب و کمی: وزارت ندارد چنین اطلاعاتی “از امروز”– ناگفته پیشنهاد این است که آن را فقط یک ماده از زمان است.

بلافاصله پس از آن می آید ‘اما’ لحظه.

منبع نقل شده است که گفت: “با این حال مشاهده شده با نگرانی نظامی-فعالیت بیولوژیکی ایالات متحده انجام شده در مستقیم و نزدیکی به مرزهای ما” و پس از آن ادعا وجود دارد که پنتاگون بودجه بیولوژیکی labs “در کشورهای Transcaucasus و آسیای مرکزی” و اضافه کرد که کسانی که دومی ملل “مرز چین است.”

این است که احتمالا اشاره به bioresearch labs در قزاقستان و گرجستان که همراه با Nunn-Lugar تعاونی تهدید کاهش برنامه آمریکا ابتکار عمل که در محل قرار داده شد و پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 و با هدف اطمینان از امنیت هسته ای و شیمیایی و بیولوژیکی مواد در سراسر جهان و جلوگیری از شانس خود استفاده کنید.

The Nunn- Lugar laboratory in Georgia has long been the subject of dubious Russian claims. (file photo)


این Nunn – Lugar آزمایشگاهی در گرجستان شده است که این موضوع مشکوک روسیه ادعا می کند. (عکس)

آزمایشگاه در گرجستان Lugar مرکز تحقیقات برای سال بوده است هدفمند و بدون شواهد و مدارک توسط مقامات روسیه و دولت-ارتباط رسانه ها با ادعای پیشنهادات و intimations آن است که تولید ممنوع سلاح های بیولوژیکی است. ایالات متحده می گوید این ادعای بی اساس و کارشناسان مستقل که باید مورد بررسی قرار تسهیلات باید مورد حمایت ایالات متحده در موقعیت.

با ظهور COVID-19 گیر آزمایشگاه در گرجستان تبدیل شده است بخشی از پاسخگرجستان و مقامات ایالات متحده می گویند.

اما آن را نیز تبدیل به یک تمرکز از آنچه مقامات در ایالات متحده و اروپا می گویند که یک روسی کمپین دروغ با هدف تضعیف اعتماد به توانایی دولت های غربی برای محافظت از شهروندان خود و رهبری موثر در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر.

“یک قطعه کلیدی از دروغ گسترش چین و روسیه — و پس از آن مکرر توسط دوستانه دولتها از جمله ایران — یک اتهام بی اساس است که coronavirus که سرچشمه در ماه دسامبر در غذاهای دریایی و حیوانات زنده در بازار چین در شهر ووهان شد و به جای آن یک نظامی ایالات متحده bioweapon رفته چپ چپ” یک مقاله در کانادا, روزنامه گلوب و ایمیل گفت.

“این subplot به داستان مسکو و پکن در حال فروش یکی از جوامع غربی در کاهش با نظامهای خودکامه اثبات خود را نسبت به دموکراتیک آنهایی که در مدیریت بحران” مقاله منتشر شده در مارس 27 گفت.

ایده این است که جوامع غربی در حال کاهش بود و در حال گسترش کرملین در ماه ها و سال های قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس; ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: در ژوئن 2019 که لیبرالیسم بود “احترام هدف آن است.”

در حال حاضر COVID-19 به سادگی است چاک دار بدون شواهد به عنوان شواهدی از آن کاهش است.

پوتین اظهار نظر در مورد لیبرالیسم آمد پیش از اجلاس گروه 20 کشور و در زمینه مهاجرت است. استدلال بدون نمونه های خاص است که دولت های غربی بودند که حفاظت از حقوق مهاجران در هزینه امنیت هسته “جمعیت” او گفت: “لیبرال ایده پیش فرض که چیزی باید انجام شود…. لیبرال ایده منسوخ شده است.”

رسمی تعداد سوال

به نظر می رسد مضحک و یا چیزی است که “هیچ چیز” — و یا به اندازه کافی — چیزی است که کرملین منتقدان را متهم به دولت روسیه از انجام این کار برای هفته ها در پاسخ به کوروناویروس. روسیه نقل مکان کرد و به سرعت به محدود کردن ترافیک در سراسر مرزهای آن برای اولین بار در چین و سپس در سراسر کشور بود اما کندتر از بسیاری از کشورهای اروپایی و شهرهای ایالات متحده و یا متحده برای تحمیل یا توصیه به ماندن در خانه و اقدامات و محدودیت های دیگر در جنبش در درون مرزهای آن.

و هنگامی که آن را به غرب بود دوباره سرزنش — و یا حداقل پیشرفت برگزار می شود را به عنوان یک داستان ترسناک از آنچه اتفاق می افتد و به همین دلیل است که بیشتر اقدامات محدود کننده بودند ناگهان مورد نیاز در روسیه است.

A placard designed in the style of Soviet propaganda posters at a construction site where a new hospital is being built for treating COVID-19 patients shows Moscow Mayor Sergei Sobyanin saying "Builders! Every Minute Counts!"


یک پلاکارد طراحی شده در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی در یک سایت ساخت و ساز که در آن یک بیمارستان جدید است که ساخته شده برای درمان COVID-19 بیماران نشان می دهد که شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: “سازندگان! هر تعداد دقیقه!”

در اواخر شب از تاریخ 29 مارس زمانی که شهردار مسکو سرگئی سوبیانین ناگهان اعلام کرد که خود انزوا اقدامات سختگیرانه تر از آن در محل در بسیاری از کشورهای اروپایی خواهد تحمیل شود و در نیمه شب او را به دقت می گویند که تصمیمات گرفته شده توسط پوتین و دولت او تا کنون بوده است “بسیار خوب” بود و “بزرگ اثر” محدود کردن فردی تماس و کاهش حرکت در اطراف پایتخت روسیه “توسط دو سوم.”

“این بسیار منفی توسعه از وقایع است که ما شاهد در بزرگترین شهرستانها از اروپا و ایالات متحده را افزایش می دهد زنگ خطر بزرگی در مورد زندگی و سلامت شهروندان ما” سوبیانین اضافه شده است.

نگرانی که رسمی تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر ناشی از این بیماری ممکن است قابل ملاحظه ای پایین تر از ارقام واقعی اعداد به شدت افزایش یافته و پس از سوبیانین صحبت کرد — و اقدامات مشابه معرفی شدند در شهرستانها و مناطق در سراسر روسیه است.

در آوریل 3, یک روز پس از پوتین اعلام کرد که ماندن در خانه و اقدامات را در محل باقی می ماند از طریق پایان ماه روسیه گزارش 4,149 مثبت آزمون تا کنون 34 و مرگ و میر. اما شک و تردید در مورد تعداد کسانی که باقی مانده است.

بحران جدید پیر تاکتیک

TASS گزارش همچنین شامل نمونه هایی از چند دیگر سعی کردم-و-نه-پس-درست کلاهبرداری از دروغ-و یا اطلاعات غلط — تجارت است. یکی از آنها این است که راه آن را به تصویر می کشد دو توضیح از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به همان اندازه قابل قبول که در واقع آنها به مراتب از آن است.

دولت پوتین به استفاده از این تاکتیک بارها و بارها در سال های اخیر در آنچه منتقدان می گویند شده اند و تلاش ها برای آب گل آلود و بالا بردن سوال در مورد به شدت مبتنی بر شواهد نتیجه گیری با اشاره به دخالت در حوادث مانند سقوط Malaysia Airlines Flight MH17 بیش از اوکراین در سال 2014 و عصب-عامل حمله در سابق اطلاعاتی روسیه عامل سرگئی Skripal و دختر خود را در سالزبری انگلستان در سال 2018 است.

در این مورد juxtaposes این به طور گسترده ای پذیرفته شده حساب از شیوع است به احتمال زیاد منشاء در زندگی-بازار حیوانات در ووهان چین با آنچه که ناظران می گویند یک عنصر اصلی از چین کمپین دروغ: این تصور که coronavirus آورده بود به ووهان توسط پرسنل نظامی ایالات متحده در طول نظامی جهان بازی در اکتبر 2019.

“که نسخه داده شد شهرت ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین که ترجمه یک مقاله منتشر شده توسط مونترال مبتنی بر وب سایت شناخته شده برای تبلیغ تئوری های توطئه طرفدار روسیه و دروغ” با توجه به جهان و ایمیل.

آیا به من بگو, نه به عنوان من

بدون ارائه شواهد TASS مقاله نشان می دهد که داستان و نسخه ای که بسیاری از محققان و مطالعات موافق در برابر وزن.

“عمده کار علمی مورد نیاز است” به منظور قطعی تعیین منبع شیوع آن به نقل از این منبع عنوان کرد و گفت: در یک نظر بر روی آنچه از آن به نام “اعلامیه توسط واشنگتن و پکن در مورد ریشه های این بیماری است.”

TASS گزارش نام منبع مصرانه از ایالات متحده به نقطه انگشت در چین و یا بازی “تبلیغاتی بازی در اطراف کروناویروس” — اما در استخدام استادانه درست شده استدلال به نقطه در ایالات متحده است. واشنگتن مقصر است این گزارش نشان می دهد — به دلیل جهانی شدن است.

در “دهکده جهانی زمانی که اکثر کشورهای در حال نزدیک در ارتباط با حمل و نقل انتقال عفونت از یک نقطه بر روی این سیاره به دیگری است که یک ماده از چند ساعت” خبرگزاری دولت به نقل از کارمند دولت عنوان کرد و گفت.

“این به اندازه کافی به یاد داشته باشید که این دقیقا ایالات متحده است که برای بسیاری از دهه اصلی نیروی محرکه جهانی شدن و سعی کردم به استفاده از آن را بیشتر به خود جغرافیای سیاسی و منافع اقتصادی” وزارت امور خارجه کارمند به نقل از. “در حال حاضر [ایالات متحده] احتمالا می تواند تنها و پا زدن خود را برای فکر کردن در مورد عوارض جانبی منفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im