این هفته در روسیه: واقعیت ادراک و شانس

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

در یک نقطه در اتحاد جماهیر شوروی کلاسیک کمدی که عنوان ترجمه ناشیانه به عنوان الماس بازوی بازیگر آندره Mironov می شکند به یک آهنگ به نام بد شانس جزیره — با شعر است که با وجود گرمسیری اشاره به تمساح که نمی تواند گرفتار شود و نارگیل است که نمی خواهد رشد کند به نظر می رسد برخی در مورد اتحاد جماهیر شوروی بدون توجه به آنچه کارشناسان می گویند.

این برچسب که روسیه اجتناب حداقل در حال حاضر در جهان فرا گرفته coronavirus بیماری همه گیر. با هزاران نفر از مرگ و میر در چین و ایتالیا و بیمارستان ها در نیویورک سخت در تلاش برای مبارزه با یک بیماری است که همچنین به کشته شدن بیش از 1400 آمریکایی ها روسیه-با رسمی تلفات چهار — تا کنون به نظر می رسد که فرار بدترین.

که اگر شما بر این باورند که آمار و ارقام گزارش شده توسط دولت است. بسیاری از روس ها نیست به چند دلیل. یک نظرسنجی توسط Levada مرکز یافت می شود که 24 درصد به طور کامل بی اعتمادی رسمی اطلاعات در مورد کوروناویروس وضعیت است که منتشر شده در رسانه ها و 35 درصد فقط تا حدی به آن اعتماد کنند.

گذشته های دور و اخیر بخشی از معادله است. روس ها آگاه هستند از یک خط طولانی از دروغ که شامل چرنوبیل و امتداد گذشته فروپاشی شوروی که فاجعه کمک شتاب به — در میان چیزهای دیگر-تلاش برای جلوگیری از مسئولیت دولت برای فرد ملکی کشته منتقدان می گویند باعث شد bungled عملیات نجات در حملات تروریستی در مدرسه شماره 1 در بسلان در سال 2004 و دو سال قبل از آن در دوبروکا تئاتر در مسکو, چند کیلومتر از کرملین.

A man mourns at the cemetery where victims of the 2004 school siege are buried on the 15th anniversary of the siege in the southern Russian town of Beslan on September 2, 2019.


یک مرد سوگوار در گورستان که در آن قربانیان 2004 مدرسه محاصره به خاک سپرده شد در سالگرد 15 از محاصره در جنوب روسیه در شهر بسلان در سپتامبر 2, 2019.

کسانی که مسلما bungled پاسخ در میان بیشتر گریم نقاط عطف رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از دو دهه در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر — بی حد و حصر اخیر یادآوری است که در ماه مارس 26 — تاریخ او اولین رئیس جمهور منتخب در سال 2000 پس از ساخته شده است اقدام رئیس جمهور توسط بوریس یلتسین چهار ماه پیش از آن.

حادثه مرگبار مانند زیردریایی هسته ای کورسک فاجعه در سال 2000 و آتش که به کشته شدن 60 نفر در سیبری بازار هفته بعد از انتخابات در سال 2018 بسیاری از آنها کودکان به دام افتاده در سینما-و همچنین حملات تروریستی در بسیاری از سال در بین — ارائه چالش های پوتین. این یکی متفاوت است چرا که از پتانسیل خود را در مقیاس.

و با طرح در حال حاضر در محل برای تغییر قانون اساسی را قادر خواهد ساخت که او به دنبال یک دوره جدید در سال 2024 اگر او را انتخاب و دوباره در 2036 او احتمالا نمی خواهید به سرهم بندی کردن آن است. نه به دلیل وجود یک خطر بزرگ از این برنامه که از خط خارج — با توجه به کرملین کنترل بر سیاست و چه می رود بر روی صفحه نمایش تلویزیون, این امر احتمالا فاجعه بار منجر به انجام این کار است.

خود اعتماد ندارند موفق باشید

اما قابل توجهی شکست در دست coronavirus واقعی یا ادراک شده می تواند تضعیف تصویر او به دنبال ساخت روسیه محافظ و تضعیف مشروعیت — و در نتیجه قدرت ماندن-از هر قدرت تنظیم او به دنبال برای قرار دادن در محل و یا پیش از پایان ترم جاری در کرملین.

و به این ترتیب پوتین به نظر می رسد مجموعه ای برای جلوگیری از یک شکست به دست coronavirus در این دو جبهه: ادراک و واقعیت است.

او تغییر لحن خود در این هفته صدایی کمتر بی اعتنا از تهدید. آن را تصویب کرد و در یک ناگهان اعلام آدرس پخش زنده در مارس 25 و ممکن است بیش از فقط در چند ماه اما این کار نیاز به یک تلاش: “بیایید تکیه بر خوب ما پیر روسی موفق باشید.”

پوتین با استفاده از اصطلاح “avos” — است که می تواند به عنوان ترجمه شانس اما ممکن است کمی متفاوت مفهوم. تصویر یک مارینر شاید رو به یک موج غول پیکر در یک قایق کوچک انداختن oars و گفت: “ما می خواهیم آن را.” اتکا به چیزی در یک بار قوی تر و fickler از سرنوشت.

“Avos” می تواند منجر به گوشه برش و تشویق این نوع فساد است که در آن یک بازرس تبدیل یک چشم برای یک قیمت. به عنوان نتیجه این شده است ذکر شده است به عنوان یک عامل قابل اجتناب بلایای طبیعی مانند مرکز آتش سیبری شهر کمروو در مارس 26, 2018-دو سال پیش این هفته است.

پوتین اعلام کرد که تعویق در سراسر کشور رای به اصلاحات قانون اساسی که تعیین شده بود در آوریل 22. از آن خواهد شد در یک نامشخص در تاریخ بعد او گفت: یک ضمنی اذعان که به جلو بروید با آن ممکن است او را ساخته اند به نظر می رسد آماده به خطر سلامت شهروندان به خاطر منافع خود را — که مخالف محافظ شکل.

‘جعلی, اخبار’

پوتین همچنین با تشدید اقدامات با هدف محدود کردن گسترش COVID-19 در روسیه ترغیب بیشتر شهروندان برای ماندن در خانه در هفته آینده و شهرستانها از جمله مسکو — که تا به حال بیش از دو سوم از این رسما مورد تأیید و هر سه اذعان مرگ و میر — محکم محدودیت در حرکت و تجمعات.

وجود نشانه های احتمالی عدم پیش بینی چنین به عنوان زمانی که کرملین اعلام کرد دو روز بعد که مردم در حال کار از خانه باید همچنان به انجام این کار. که تنظیم آمد در میان نگرانی هایی است که درمان آن را مانند یک تعطیلات می تواند بدتر از گسترش ویروس و افزایش آسیب به اقتصاد است.

Employees wearing protective masks process potatoes in a vegetable storage in the village of Vinsady in the Stavropol region on March 27.


کارکنان با پوشیدن ماسک محافظ روند سیب زمینی و سبزی سازی در روستای گریچودسکی در منطقه استاوروپول در 27 مارس ،

همانطور که برای درک دولت در مبارزات انتخاباتی به شکل آن شروع هفته پیش.

در یکی از راه های این کار آسان تر است از در برخی از موارد دیگر. پوتین اغلب با اشاره انگشت سرزنش به خارج از کشور برای رفع مشکلات است که باید موجب ویرانی روسیه است. در این — بر خلاف حملات تروریستی انجام شده تا حد زیادی توسط شهروندان روسی به عنوان مثال — به منشاء خارجی coronavirus یک واقعیت است.

بخش دیگر از تلاش برای فرم نظر و کنترل اطلاعات در مورد وضعیت اطراف COVID-19 آمده اند برای انتقاد-مانند با استفاده از یک “خبر جعلی” قانون امضا شده توسط پوتین از یک سال پیش پس از برخی از روس ها که سوال آمار و ارقام رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de