برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می رسد بازگشت بیش از یک هزاره برای پیدا کردن یک قیاس روسیه مبارزه با COVID-19 رها کردن یک توده از تمسخر memes. و به عنوان ثبت عفونت افزایش سریع و پوتین به دنبال سیگنال کنترل بر کشور را coronavirus پاسخ, تازه, نشانه هایی که رسمی شماره یک undercount پدیدار شود.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

Pechenegs و Polovtsy

این تصور که روسیه احاطه شده توسط دشمنان و یا حداقل پتانسیل دشمنان شده است رفتن به روایت برای کرملین به عنوان ایده که غیر خودی هستند و به سرزنش برای بخش عمده ای از کشور گلایه.

غالبا بیش از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از دو دهه در قدرت متهم تحقيق شده است غرب و ناتو و یا ایالات متحده است. تقریبا یک دهه پیش پوتین را متهم کرد سپس وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون از دامن زدن به تظاهرات خیابانی که در واقع باعث شد با خشم بیش از شواهدی از تقلب در انتخابات و ترس در طرح خود را برای بازگشت به ریاست جمهوری پس از چهار سال وقفه.

و در سال 2004 پوتین منتقل نوامبر تعطیلات که قبلا جشن انقلاب بلشویکی و repurposed آن را به عنوان یک جشن فردی گری از اشغالگران از مسکو در سال 1612 در روسیه تزاری جنگ با لهستانی-لیتوانیایی مشترک المنافع.

A group of Russian conscripts, wearing face masks for protection against the coronavirus, wait for a medical checkup at a military conscription office in Moscow.


یک گروه از سربازان روسی پوشیدن ماسک صورت برای حفاظت در برابر coronavirus صبر کنید برای یک معاینه پزشکی در خدمت سربازی در مسکو.

در یک سخنرانی تلویزیونی نذر به تحمل coronavirus بحران پوتین تبدیل ساعت به عقب و حتی بیشتر, برگزاری مبارزات مسلحانه علیه Pechenegs و Polovtsy یا Cumans — دو گروه که رفتند کیوان روس در 10 و 11 قرن-به عنوان نمونه از آنچه او گفته بود روسیه سرسختی و مقاومت به فشار.

“همه چیز می گذرد و این خواهد شد” پوتین گفت: در پخش زنده در 8 آوریل. “کشور ما را تحمل کرده است جدی محاکمات چند بار: Pechenegs عذاب آن تا Polovtsy. روسیه در برخورد با همه چیز ما خواهد شکست این عفونت کروناویروس.”

نشانه طوفان یا رگبار تگرگ از تمسخر memes.

در رسانه های اجتماعی منتقدان و مفسران در زمان خوشدل هدف مسلما محرمانه طبیعت پوتین مقایسه و در آن دقت تاریخی — برای یک چیز این کیف مبتنی بر پیشرو از امروز روسیه و اوکراین که مبارزه Pechenegs و Polovtsy: مسکو تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تاسیس شده است.

یک طنز سایت مقاله ای زد و گفت که پوتین تا به حال معاف Pechenegs و Polovtsy از بهار نظامی خدمت مبارزات انتخاباتی در حالی که سیاستمدار مخالف آلکسی Navalny پیش بینی کرد که حزب حاکم خواهد قانونگذاری کشور عمده هزینه های جشن به مناسبت پیروزی بر Pechenegs.

Natash شما خواب ؟

محبوب تکرار الگوی رفتاری شامل یک عکس از چندین گربه در تلاش برای بیدار غیب خواب زن به نام Natash (کوتاه برای ناتاشا یک حیوان خانگی شکل ناتالیا) به سرعت در پوتین این سخنان نشان از گربه ها با حباب سخنرانی گفت: “Polovtsy عذاب ما” “و Pechenegs, Natash,” “و coronavirus عفونت Natash صادقانه.”

یک روزنامه نگار تعجب که آیا پوتین بود “آغاز یک دوره آنلاین در تاریخ قرون وسطی را در خود به انزوا.”

نمی خواهد قرار داده و از آن گذشته او. پوتین نشان داده است به ظاهر افزایش علاقه در تاریخ به عنوان او به دنبال استخدام گذشته — و یا تجسم خود را از آن است که منتقدان می گویند این است که اغلب اریب — برای ترویج منافع خودش و منافع او نسبت به روسیه است.

این پدیده انجام شده به مداوم اختلاف با لهستان, spats با کشورهای دیگراین بزرگداشت قربانیان هولوکاست و آماده سازی برای مارس 9 جشن سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است.

اما ممکن است برخی از محاسبات دقیق پشت تصمیم پوتین برای رسیدن به خیلی دور برگشت به گذشته انتخاب دو گروه که نام آنها شناخته شده از کتاب های تاریخ و بسیار دیگری نیست.

برای یک چیز, اگر شما به دنبال برای بازیگران coronavirus به عنوان یک تهدید از خارج از کشور انتخاب قطعی و بدیهی خواهد بود چین که در آن COVID-19 نشات گرفته است. اما کرملین به مدت طولانی به دنبال روابط نزدیک با پکن هر دو به عنوان یک خریدار از آن نفت و گاز و متحد در تلاش برای مبارزه با آمریکا جهانی نفوذ بنابراین سرزنش تخمگذار وجود دارد را حس کمی.

Russian President Vladimir Putin chairs a meeting with governors and officials via video link on April 8.


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی نشست با فرمانداران و مسئولان از طریق لینک ویدئو در 8 آوریل.

در واقع روسیه و چین را متهم به حمایت از یکی دیگر COVID-19 دروغ مبارزات. به عنوان مثال یک تلاش آشکار توسط وزارت امور خارجه روسیه پس در پکن را قدم به قدم به نشان می دهد که منبع اصلی از وقوع بود نه یک حیوان زندگی می کنند بازار در چین در شهر ووهان اما ایالات متحده سلاح بیولوژیکی کج رفته است.

بازی سرزنش

عمومی, انگشت اشاره در غرب, اما ممکن است کمی به نفع پوتین — به خصوص به عنوان او به دنبال تقویت اقتصاد ضربه COVID-19 و نفت-سقوط قیمت تا حدودی ناشی از مسکو را رد از عربستان سعودی برنامه ای برای کاهش تولید نفت به منظور تقویت قیمت به عنوان coronavirus کاهش تقاضا به شدت مهار سفر و تعدادی از صنایع.

نقشه کشی موازی بین COVID-19 و تهاجم نازی ها و در عین حال می خواهد خطر بسیار اغراق یک تهدید است که پوتین گرفته می شود درد به توصیف جدی اما قابل کنترل است.

پوتین نظرات در 8 آوریل به نظر می رسد به تلاش برای متقاعد کردن روسیه که در آن او است و نه هر کس دیگری که در حال انجام, مدیریت.

زمانی که روسیه به طور ناگهانی تغییر رویه و شروع به تحمیل مستنداتنه طولانی پس از پوتین گفت: وضعیت “تحت کنترل” آن شهردار مسکو سرگئی سوبیانین که در زمان ترین نقش برجسته-و یا تحویل داده شد آن است.

در یک تغییر از دو قبلی تلویزیونی آدرس مورد coronavirus پوتین این بار با استفاده از ویدئو کنفرانس منطقه ای فرمانداران “در نقش دانش آموزان سخت کوش نوشتن به رئیس دولت کلمات در نوت بوک خود را” به عنوان سیاسی سردبیر مسکو بر اساس روزنامه نوایا گازتا کیریل Martynov, قرار داده و آن را در یک ستون.

آن را به معنای “سیگنال های بصری است که رئیس جمهور است و نه خود جدا شده از مسئولیت است و در کنترل” Martynov نوشت. او اشاره کرد که پوتین انتخاب “یک فرمت بومی” برای کسانی که روسها کار از خانه و “برگزاری جلسات در زوم” یک برنامه است که یکی از اصلی ترین سیستم عامل برای ارتباط میان همکاران و دوستان و خانواده محدود تا حد زیادی به خانه های خود.

نه هر کس است یک خانه هر چند و هر کس در روسیه است که در زوم. به عنوان آنها در کشورهای دیگر به مستندات اعمال شده در روسیه که در بسیاری از موارد جدایی بخش بین haves and the have-nots, ساخت در حال حاضر زندگی دشوار و حتی سخت تر برای کسانی که در straitened شرایط مالی — و یا در غیر این صورت.

ذات الریه و COVID-19

پوتین نظرات یک روز قبل از علنا اعلام کرد تعداد تایید COVID-19 عفونت رز بالاتر از 10000 به طور بالقوه تغذیه معتقد است که دولت او ممکن است در عمل بیش از حد به آرامی برای جلوگیری از گسترش ویروس و ممکن است درک اعداد.

آنها را سریع افزایش یافته است در این هفته به حدود 12,000 در آوریل 10-با 94 مرگ و میر — پس از افزایش یک رکورد مقدار برای پنجمین مستقیم بعد.

آشکار است که مدارک و شواهد رسمی تعداد COVID-19 عفونت بالاتر از این مقامات می گویند در ادامه به محصول در سراسر کشور است. در بسیاری از موارد این است درگیر سوء ظن است که مردم برای درمان ذات الریه را coronavirus — و یا آن را به حال قبل از آن آنها را کشته است.

این چیزی است که اتفاق افتاده است به نفری یک زن 36 ساله روزنامه نگار در اورال شهر پرم که درگذشت در تاریخ 31 مارس پس از تشخيص دو ذات الریه. پس از یک دوست و همکار روزنامه نگار ارسال یک پیام به صورت متن است که در آن Petrova گفته بود دوم COVID-19 آزمون برگشتم مثبت مقامات بهداشت تغییر رسمی علت مرگ به “دو ذات الریه در آورده با یک عفونت کروناویروس.”

در مقیاس بزرگتر یک پزشک بود که در میان بیش از 1000 پرسنل و بیماران قرار داده شده و تحت سخت coronavirus قرنطینه در بزرگترین بیمارستان در Ufa, شهرستان بیش از 1 میلیون نفر و پایتخت باشقیرستان منطقه گفت: این مرکز تا به حال دیده می شود تعداد فزاینده ای از موارد نسبت به ذات الریه بیش از دو هفته گذشته.

“جریان بيماران به سادگی عظیم” Rimma Kamalova رئیس Kuvatov جمهوری خواه بالینی بیمارستان روماتولوژی بخش گفت: RFE/RL در 8 آوریل.

و در یک مصاحبه در تلویزیون دولتی در اواخر آوریل 9, روسی, وزیر بهداشت میخائیل Murashko گفت که پزشکان شروع به درمان تمام بیماران مبتلا به ذات الریه برای coronavirus به جای انتظار برای مثبت COVID-19 نتایج آزمون.

وزیر بیانیه پس از تعدادی از مسکو پزشکان درگیر در درمان COVID-19 بيمار گفت که اکثریت قریب به اتفاق موارد پنومونی در روسیه شد احتمالا ناشی از کروناویروس و باید درمان شود به عنوان اگر آنها بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im