این هفته در روسیه: Plebiscites رژه و نظر سنجی

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

برخی از مردم می گویند که در پی بیماری همه گیر کوروناویروس همه چیز رو به تغییر است. دیگر امیدی برای بازگشت به راه چیزهایی که قبل از — و یا راه آنها فکر می کنم آنها بودند.

در برخی از راه, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به نظر می رسد متعلق به گروه دوم است. پس از تاخیر چند هفته از بهار تا اوایل تابستان او هل دادن به جلو با دو کلید حوادث: یکی که او ممکن است در شمارش به تقویت خود و تضعیف محبوبیت و یکی که به نظر می رسد برخی به دست او گزینه به دنبال ماندن در کرملین تا 2036.

یکی از رژه های دیگر یک همه پرسی — اگر آن کلمه را می توان مورد استفاده برای توصیف یک رای در سراسر کشور در یک کشور که در آن دولت دارای کارت. رفراندوم نیست حداقل نه به طور رسمی به عنوان آن است که برگزار می شود در انطباق کامل با قوانین روسیه روی داد.

اگر اصلاحات قانون اساسی را به رای در حال تصویب یک قانون اساسی را محدود به دو دوره متوالی هنوز هم اعمال می شود به هر کس دیگری که در نهایت می شود رئیس جمهور روسیه اما نه به پوتین. او قادر خواهد بود به طور قانونی اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2024 و دوباره در سال 2030 اگر او بخواهد به انجام این کار.

در مه 26, پوتین تنظیم تاریخ با تاخیر رژه — به طور معمول برگزار شد در مارس 9, زمانی که روسیه سالگرد نازی شکست آلمان در جنگ جهانی دوم — در ماه ژوئن 24. او دستور داد وزیر دفاع سرگئی Shoigu که “خطرات برای همه شرکت کنندگان در آن باید به حداقل برسد-و یا بهتر است حذف شود.”

Russian soldiers wearing protective face masks take part in a Victory Day parade rehearsal at a military airfield near Rostov-on-Don on June 4.


سربازان روسی با پوشیدن محافظ ماسک صورت شرکت در تمرین رژه روز پیروزی در یک فرودگاه نظامی در نزدیکی Rostov-on-Don در 4 ژوئن.

در ژوئن 5, کمتر از 20 روز قبل از تاریخ جدید برای رژه نظامی که در آن سربازان و دانشجویان به طور معمول مارس شانه به شانه در میدان سرخ و تانک و موشک و دیگر سلاح های تراندن در سراسر تخته سنگ روسیه گزارش داد بیش از 8,700 جدید COVID-19 موارد است. آن را به ارمغان آورد و در مجموع تعداد عفونت های نزدیک به 450,000 با بیش از 5,500 مرگ و میر وجود اینکه شک و تردید در مورد صحت این آمار و ارقام رسمی.

منتقدان پوتین می گویند که سفارش خود را به Shoigu نیز آنچه که او امیدوار است برای انجام وقتی که می آید به نتیجه رای گیری در اصلاحات قانون اساسی: به حداقل رساندن خطرات و یا از بین بردن آنها.

‘زمان نیست” ،

در ژوئن 1, پوتین برنامه ریزی شده رای گیری برای تاریخ 1 ژوئیه — 10 هفته پس از این تاریخ در اصل برنامه ریزی شده, مارس 22. در این اطلاعیه تقریبا می توانید ببینید کمی سیاه shoeprints و فلش بر روی زمین رقص: آن را به انجام این درجه از دقت choreography که همراه با مجموعه ای از اقدامات انجام شده برای راه اندازی در سراسر کشور رای بین ژانویه 15, زمانی که پوتین اعلام کرد قصد دارد برای اصلاحات قانون اساسی در یک آدرس سالانه و در مارس 25, زمانی که او به تعویق افتاد انتخابات عنوان شد به طور فزاینده ای روشن است که COVID-19 نمی خواهد دور زدن روسیه که در حال حاضر سومین رسمی در مورد تعداد در جهان است.

در حالی که coronavirus موارد در حال افزایش است, پوتین رتبه بندی شده اند در حال سقوط است.

در یک بررسی انجام شده توسط مستقل Levada مرکز در مارس 25 درصد از پاسخ دهندگان به نام پوتین زمانی که خواسته به نام سیاستمداران آنها اعتماد — 10 درصد از ژانویه و کمتر از نیمی از 59 درصد کسانی که به نام پوتین زمانی که Levada شروع به پرسیدن سوال در سال 2017.

یک مارس نظرسنجی توسط Levada نشان داد پوتین کار-تصویب امتیاز در 59 درصد و کمترین آن شده است از آنجایی اول خود را از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر در سال 1999.

“ولادیمیر پوتین اعلام کرد که این ملی رای بر تغییر قانون اساسی (که اجازه می دهد او را به اجرا برای 2 نظر در دفتر) برگزار خواهد شد در جولای 1st,” استیو روزنبرگ, BBC خبرنگار طولانی مستقر در مسکو نوشت: در یک صدای جیر جیر پس از اعلام. “با تصویب امتیاز در 20 سال اخیر زمان بزرگ نیست.”

کرملین ممکن است ترس آن را نمی خواهید برای دریافت بهتر به زودی احتمالا محاسبه است که این خطر که همه چیز فقط بدتر خواهد شد-چیزهایی که coronavirus اقتصاد پوتین نظرسنجی رتبه بندی برای اکثر — بیش از حد بزرگ برای قرار دادن خاموش آرا تا پاییز یا حتی نیمه تابستان.

‘Ram آن را از طریق در حال حاضر’

1 جولای تاریخ نشان دهنده یا “بی پروا بی حوصلگی” و یا “آگاهی است که همه چیز را بدتر (cv19 و اقتصاد و اعتماد عمومی…) بنابراین بهتر است هر چه زودتر بعد از علامت” Galeotti ارشد کاردانی همکار در بریتانیا بر اساس سلطنتی ایران خدمات موسسه نوشت در توییتر موضوع.

“وجود دارد یک اقتصادی به عنوان به خوبی به عنوان اپیدمیولوژیک هزینه” برای برگزاری رای دادن به این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد و “هیچ عملی نیاز به عجله,” او نوشت:, و اضافه کرد که “این به نظر می رسد جالب علامت از عدم اعتماد به نفس و خوش بینی در بخشی از کرملین. رم آن را از طریق در حال حاضر هر آنچه در آن هزینه های, هر, تاثیر, به دلیل وجود دارد هیچ زمانی بهتر در افق.”

A man in Barnaul earlier this year protests against Putin's bid to change Russia's constitution, holding a sign that reads: "No usurpation of power."


یک مرد در بارنائول در اوایل سال جاری تظاهرات علیه پوتین پیشنهاد به روسیه تغییر قانون اساسی برگزاری یک نشانه است که می خواند: “هیچ غصب قدرت.”

یکی دیگر از Levada نظرسنجی پیشنهاد کرد که ممکن است بیش از حد بلند سفارش به خصوص با توجه به کرملین کنترل تلویزیون, پیام, کمیسیون انتخابات و دیگر اهرم های قدرت در سراسر کشور.

در مارس نظرسنجی 44 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که در صورتی که رای آنها رای مثبت به قانون اساسی تغییرات, در حالی که 32 درصد گفتند که رای ندارد.

اما از کسانی که به گفته آنها قطعا و یا احتمالا رای شماره به نفع بود 55 درصد و تعداد مخالف بود 25 درصد است. و تعداد پاسخ دهندگان که گفتند که رای به اصلاحات بود بالاترین — 58 درصد — در میان کسانی که به گفته آنها احتمالا رای نمی یا قطعا دور ماندن.

این نظر سنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.4 درصد Levada که آرای بیش از 1600 بزرگسالان در سراسر روسیه در مارس 22-24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de