این هفته در روسیه: قلم سنجی و خودنمایی استثنا به پوتین قانون

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پرتاب یک قلم — دولت و رسانه ها آن را انتخاب کنید. تیره داستان “کاملا سالم” رهبر چچن گزارش بیماری تأکید تاریکی سازش کرملین ساخته شده با رمضان قدیروف. دستگیری روزنامه نگاران در خانه و مژه ها در رسانه های غربی بیش از گزارش COVID-19 اعداد و رئيس جمهور در نظرسنجی ها رتبه بندی. چندین روزنامه نگاران دستگیر می شوند و یک دنده فعال می میرد در 66 پس از گذراندن بخشی از دهه گذشته پشت میله های زندان.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

قلم به سرپا نگه داشتن

هنگامی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پرتاب یک قلم بر روی میز خود را در طول یک جلسه در مورد سیل و آتش سوزی و ضربه زدن به روسیه همراه با coronavirus رسانه های دولتی تا به حال آن را پوشش داده است.

هنگامی که انقلابیون سابق جنگنده پوتین نصب شده را به عنوان رئیس منطقه چچن 13 سال پیش بود که گزارش پرواز به مسکو برای درمان یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی — بسیار است.

قلم بازی شیر یا خط نشان داده شده در تلویزیون دولتی و موضوع مقاله توسط دولت آژانس خبری ریا-نووستی تحت تیتر “پوتین انداخت یک قلم بر روی میز خود در یک کنفرانس.” و این منجر پاراگراف: “پوتین انداخت یک قلم بر روی میز خود در یک کنفرانس در نبرد در برابر سیل و آتش سوزی است.”

RT و روسیه دیگر رسانه های مکرر این گزارش تبدیل آن به یک مثال از آنچه سیاسی سردبیر مجله ایوان Davydov نام در یک مقاله در خروجی جمهوری به “آیین های بیش از حد رسیده Putinism.”

نیز وجود دارد یک RIA-نووستی صدای جیر جیر در مورد این موضوع و جداگانه پست توییتر از ریا کرملین استخر حساب که گفت: “شما نمی اغلب پوتین حول یک قلم است.”

هنگامی که شما انجام دهید این دلیل است که کرملین می خواهد شما را به می دانم که پوتین به معنی کسب و کار است و خواستار نتایج مستقل و تحلیلگر سیاسی آنا Arutunyan پیشنهاد remarking wryly که “پوتین پرتاب قلم قرار است به این معنی او جدی است.”

پوتین با استفاده از یک قلم-بازی شیر یا خط به عنوان یک تبلیغ دستگاه حداقل یک بار در گذشته است. در یک سخنرانی تلویزیونی نشست در سال 2009 او خواستار سرمایه دار خیلی مهم اولگ Deripaska آمده تا به صندلی خود و امضای یک قرارداد عرضه برای کمک به راه اندازی مجدد کارخانه در یک کارخانه در شهر برخورد با اعتراضات کارگری-و پس از آن به یاد او برای بازگشت به قلم که او انجام داده بود.

بیمار داستان

خبری که رمضان قدیروف قرارداد ممکن است COVID-19 شکست هفته گذشته-حسن نیت ارائه میدهد از Baza, تلگراف کانال اعلام کرد که بدون استناد به یک منبع که کرملین حمایت رهبر چچن بوده و پرواز به مسکو و بستری با علائم حاد تنفسی عفونت های ویروسی.

TASS استناد به یک “منبع در محافل پزشکی” عنوان کرد و گفت اساسا همان چیزی است. (آن را سخت می شود که برخی از منبع بود و در واقع یک پزشکی یک: در موارد متعدد در گذشته کرملین مشاوران صحبت کردن رکورد باید خبرنگاران گفت: برای توصیف آنها متفاوت بسته به ماهیت اطلاعات: یک “نظامی-منبع دیپلماتیک” برای یک چیز عالی در مورد یک درگیری در خارج از کشور, به عنوان مثال.)

و در مورد آن بود. پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov بود در بیمارستان تحت درمان برای عفونت کروناویروس در زمان و پوتین خود ساخته بدون نظر در مورد قدیروف.

که سکوت شد به طور قابل توجهی متفاوت از خود پیام مورد بیماری نخست وزیر میخائیل Mishustin: زمانی که شماره 2 رسمی در روسیه گفت: پوتین در سخنرانی تلویزیونی دیدگاه است که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پوتین به او گفت به تماس هنگامی که او را به بیمارستان اضافه کرد: “من منتظر تماس شما.”

Kadyrov said he is an “absolutely healthy person.”


قدیروف گفت که او یک “کاملا سالم فرد است.”

قدیروف مطرح و پنج روز پس از گزارش اولیه خود را از بستری از ظاهر شدن در عکس ها و تلویزیون دولتی فیلم ظاهرا از یک جلسه در چچن پایتخت گروزنی در مارس 26.

یک ویدیو ارسال شده بعد به او نشان داد ساخت روشن-به-گل اظهارات که در آن او گفت که او یک “کاملا سالم فرد” بلکه میپرسند: “آیا من حق دارم مریض است؟” او را تایید نمی کند, انکار, و یا در غیر این صورت نظر در مورد اینکه آیا او در بیمارستان بستری شده بود.

در اثر قدیروف قادر به انجام خود را به آنچه که پوتین تا به حال به نظر می رسد قصد انجام این کار برای تمام روسیه قبل از coronavirus در زمان برگزاری در ماه مارس: نشان می دهد که او تا به حال اجتناب COVID-19 و حتی اگر او تا به حال اثرات آن شد قابل اغماض است.

در اینجا معامله

است که می گویند منطقه او قوانین فرار کرده گیر با وجود پیشنهادات خود را در اوایل ماه مارس که سیر و آب لیمو را به کمک به دفع این ویروس و این ترس خود را نیز می تواند کشنده یا که شهروندان خود را بخشوده شد اقدامات تهاجمی توسط مأموران اجرای قانون در یک منطقه است که فعالان حقوق زن می گویند قدیروف قوانین از طریق آب و هوا از خشونت و ارعاب است.

قدیروف گفت: افرادی که نقض خود انزوا باید کشته شود و همچنین تشبیه کسانی که آلوده دیگران در حالی که انجام این کار به “تروریست ها” که باید دفن شده در چاله. شواهد نشان می دهد که پلیس باید از لحاظ جسمی حمله مردم برای پوشیدن ماسک صورت با توجه به عفو بین الملل.

رسما در چچن حدود 1200 COVID-19 عفونت و ثبت شده است که از مارس 28 و 13 مرگ و میر.

کرملین بیرون بی علاقگی در مورد قدیروف سلامت و محل سکونت به ویژه در کنار ویژه پوتین آموزش دیده در Mishustin بیماری به نظر می رسد مانند آخرین شواهد از درمان ویژه چچن رهبر از رئیس جمهور روسیه که او را در محل.

فعالان حقوق زن می گویند که قدیروف قوانین از طریق اقدامات سرکوبگرانه و ایجاد یک محیط مصونیت برای نیروهای امنیتی در منطقه است. آنها ادعا می کنند قدیروف است که در نهایت مسئول نقض حقوق بشر از مخالفان سیاسی توسط مقامات چچنی که شامل آدم ربایی و مجبور ناپدید شدن, شکنجه و قتل های فراقضایی.

کرملین منتقدان می گویند مسکو تبدیل چشم خود را به رفتار خود دلیل آن متکی سابق فرمانده شورشی به کنترل تمایلات جدایی طلب و خشونت در چچن سایت از دو ویرانگر شوروی سابق و جنگ و یک اسلامگرا شورش است که گسترش به دیگر عمدتا مسلمان مناطق در قفقاز شمالی.

چشم?

در میان چندین روز از تیره گزارش در مورد قدیروف سلامت کرملین ظاهری عدم علاقه به ارائه عمومی با حقایق این است, البته نسبتا خفیف مثال از پوتین تمایل به نوبه خود چشم بر رفتار رهبر چچن.

دیگر نمونه های بیشتر سرد.

در ماه نوامبر سال 2019 مثلا Peskov گفت: کرملین نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه اقدام پس از قدیروف حمایت قتل زندانی و تهدید آمیز وبلاگ نویسان که در سخنان خود حمله به این “افتخار” از دیگر کاربران در اینترنت.

پوتین و دولت او کوچک گرفته شده قابل مشاهده است اقدام به رسیدگی به آنچه که گروه های حقوق بشر در تماس با یک “پاکسازی” با هدف قرار دادن اقلیت های جنسی در چچن با وجود ادعای از متعدد مردان همجنسگرا که می گویند آنها ربوده و شکنجه توسط مقامات وجود دارد.

دولت در کانون توجه رسانه ها در روسیه و قلم شیر یا خط شده اند ممکن است بخشی از تلاش برای به تصویر کشیدن او را به عنوان یک رهبر قوی است که مراقبت از روس ها در یک رابطه جنسی خشن زمان — یک تصویر هر دو تحلیلگران سیاسی و نظر سنجی ها نشان می دهد او است که با داشتن مشکل ایجاد.

زمانی که COVID-19 ضربه, روسیه, پوتین, حامیان “انتظار قوی نشان می دهد رهبری که هرگز آمد” الکساندر Baunov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز و سردبیر وب سایت خود نوشت: در توییتر موضوع.

The coronavirus is still hitting Russia hard.


Coronavirus است که هنوز هم هدف قرار دادن روسیه سخت است.

“پوتین ممکن است گرفته شده به مناسبت این بحران به نمایش برخی از قوی رهبری شخصی به عمومی” Baunov نوشت. “به جای او مداخلات آمده اند و در سراسر به عنوان دیرهنگام و گیج کننده است.”

تا نزدیک به پایان ماه مارس پوتین به نظر می رسید با اعتماد به نفس است که coronavirus خواهد رسید و روسیه سخت — دقیقا چه او اذعان کرد چند هفته بعد از آن که آن را انجام داده بود به اقتصاد است.

پیروزی به تاخیر افتاد

اما به عنوان عفونت های رشد او به تعویق افتاد سالانه 9 مه رژه روز پیروزی و یک مارس 22 رای در اصلاحات قانون اساسی — مرتب با عجله در هفته قبل از COVID-19 ضربه — که او را قادر به دنبال دو شش سال نانامی به بازی به عنوان رئیس جمهور بعد از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

در حال حاضر پرسنل پزشکی در تلاش برای رسیدگی به caseload در کشور در حال حاضر با سومین رسمی شماره ثبت عفونت در جهان پس از ایالات متحده و برزیل و مرگ و میر است که با بالا رفتن نسبت 5,000, میان مداوم سوال در مورد دقت و صحت آمار رسمی است.

دولت روسیه رفته در این حمله بیش از رسانه های غربی گزارش در موضوع ناموفق خواستار retractions از مقالات در نیویورک تایمز و فایننشال تایمز که بر اساس رسمی روسیه اطلاعات با اشاره به پتانسیل اختلاف بین گزارش تعداد COVID-19 مرگ و میر در مسکو و واقعی تلفات.

اخیرا سفارت روسیه در ایالات متحده آموزش دیده خود را به خشم در بلومبرگ گزارش در مورد یکی دیگر از مجموعه ای از اعداد — پوتین های نظرسنجی ها رتبه بندی شده اند که در دو سال گذشته و رنج می برد بیشتر از coronavirus زمان نگه دارید.

این سفارت در زمان موضوع با مقاله ای که ذکر اواخر مارس نظرسنجی توسط دولت تامین می شود ناظر انتخابات VTsIOM که در آن یک دیرین کم از 27 درصد از پاسخ دهندگان به نام پوتین زمانی که خواسته به نام یکی و یا بیشتر سیاستمداران آنها اعتماد نشان می دهد که خروجی اخبار به حال ساخته شده و این رقم ،

آن را با اشاره به یک نظرسنجی با یک سوال متفاوت است که در آن 67.9 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها قطعا مورد اعتماد و یا احتمالا مورد اعتماد پوتین — یک شکل آن نیز پایین تر از آن شده است در نظر سنجی هفتگی توسط VTsIOM برای برخی از زمان ادامه داد و به افت پس از آن ایستاده در 67.1 درصد در بررسی های اخیر.

با روزانه شماره جدید COVID-19 نفر از آنان اوج حداقل در حال حاضر اما اثرات اقتصادی همه گیر خاصی برای قرار دادن عمده فشار بر اقتصاد و وضعیت مالی بسیاری از روس ها برای ماه ها یا سال های آینده پوتین به نظر می رسد آماده سازی خود برای یک پیشنهاد برای افزایش خود را در نظرسنجی ها رتبه بندی.

‘ضعیف’

در این هفته او موکول به تعویق افتاد میدان سرخ رژه نظامی در ماه ژوئن 24 و رسانه ها گزارش دادند که در سراسر کشور رای به اصلاحات قانون اساسی ممکن است برگزار می شود در اوایل ماه جولای. کرملین گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

هر زمان که پوتین دارای رای به دست خود این گزینه به دنبال باقی می ماند رئیس جمهور از طریق 2036, Baunov نوشت: “او پس از یک موقعیت او را تضعیف کرده است.”

در عین حال او را به ثمر رساند نقاط با لیبرال ها و یا ترقی خواهان و او سیگنالینگ هر در آنچه منتقدان می گویند این است که یک کمپین مداوم به سکوت مخالفان است.

در مه 26, ایلیا آذر, روزنامه نگار, فعال و محلی قانونگذار در مسکو شد بازداشت در حالی که برگزاری یک نشانه در یک فرد اعتراضی در حمایت از ولادیمیر Vorontsov, یک افسر سابق پلیس است که کار می کرد برای افشای نقض حقوق بشر در روسیه سازمان های اجرای قانون و بود خود را دستگیر و در اوایل ماه مه به اتهام وی معتقد ساخته شد.

آذر تحویل داده شد 15 روز زندان محکوم شد on May 28 و سه روزنامه نگاران برجسته — تاتیانا Felgengauer و الکساندر Plyushchev از Ekho Moskvy رادیو و سرگئی اسمیرنوف از خروجی اخبار Mediazona – بودند بازداشت در حالی که اعتراض آذر بازداشت و زندانی کردن.

همچنین در مارس 28, سرگئی Mokhnatkin بود که در داخل و خارج از زندان و در زندان از او برای اولین بار پس از دستگیری حفاظت از یک زن مسن بودن مورد ضرب و شتم توسط پلیس در مسکو اعتراض در برابر محدودیت در مجمع در سال 2009 درگذشت, در سن 66.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountgeciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis