این هفته در روسیه: ‘نه گفتن’ (یا چگونه کرملین پشت نگه می دارد اطلاعات)

معمار از “دموکراسی مدیریت شده” است موفق و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نشان می دهد تقریبا صفر در مورد انگیزه برای ولادیسلاو Surkov خروج. همان می رود برای اخراج دیمیتری مدودف در دولت با پوتین گفتن سخن گفتن در مورد زمان حرکت بودن “نه گفتن.”

و کرملین را نگه می دارد روس ها حدس زدن در مورد اینکه آیا آن را به در و کوتاه شدن احکام صادره به هفت مرد محکوم در دادگاه ترور خدشه دار شکنجه ادعا می کند.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

پاسخ کوتاه

در یک مختصر و مفید دو کلمه پاسخ به یک مصاحبه سوال رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفت که او “نمی گویند” زمانی که او تصمیم گرفت به آتش دولت به رهبری دیرین خود دست پرورده و پشت سر هم شریک دیمیتری مدودف. در یک مختصر و مفید دو جمله فرماناو نمی گویند که چرا او اخراج دیرین خود را دستیار ولادیسلاو Surkov یک معمار اصلی سیاست های خود در خانه و در نزدیکی سرزمین های که در آن مسکو meddles ترین.

و در کامل پوکر-حالت چهره پوتین سخنگوی ساخته شده بیانیه ای از واقعیت در مورد دلخراش, بسیار بحث برانگیز شبکه مورد است که می تواند گرفته شده در ارزش اسمی-و یا به عنوان یک اشاره که احکام زندان اعمال شده در هفت متهم که مدعی بودند در معرض شوک الکتریکی و سایر اشکال شکنجه در یک ساختگی تا محاکمه بیش از یک توطئه تروریستی که وجود نداشت می تواند کوتاه و یا لغو.

همه در یک هفته کار اطلاعاتی مدیریت در کرملین ، بسیار گفته شد توسط پوتین Peskov و دیگران در داخل و اطراف کرملین-اما کمی از آن تا به حال ماده حداقل در سطح.

صحبت از مدیریت Surkov که دیده می شود به عنوان معمار “دموکراسی مدیریت شده” — یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک سیستم کرملین منتقدان شارژ متشکل از یک معامله بزرگ از مدیریت و vanishingly مقدار کمی از دموکراسی جدا از چارچوب مجلس, قانون اساسی, انتخابات و چنین به نظر می رسد که در نهایت موفق شده است از کرملین.

این که آیا آن را برای همیشه خواهد بود سخت به می گویند. Surkov خارج شده و قبل از, تنها به پشت در آمده – البته با یک بار همه-اما-بی نظیر تاثیر کاهش یافته مثل یک جادوگر در حال اجرا پایین در نقاط ضربه.

اما وجود دارد یک درجه از قطعیت به پوتین فرمان.

اغلب این ukases شامل جمله بندی به نظر می رسید طراحی شده برای نرم کردن ضربه و گفت: برای مثال کسی که اخراج شده است “در ارتباط با یک حرکت به شغل دیگری” حتی اگر این کار شرح داده شده است. این سند گفت: تنها که Surkov بود “رها از پست خود” با اثر فوری.

آنچه در آن می گویند نه به این دلیل.

یکی خیلی ساده است دلیل آن این است که او کاملا به سادگی از یک کار و یا بخشی از یک. در فوریه 11 – بیش از دو هفته پس از آشنایی Surkov گفت او را ترک کرملین به دلیل تغییر البته در اوکراین سیاست – Peskov به خبرنگاران گفت که دیمیتری کوزاک معاون کرملین رئیس ستاد بود جایگزین Surkov به پوتین نقطه در اوکراین و تلاش برای حل و فصل مناقشه در Donbas جایی که یک جنگ میان اوکراین نیروهای روسیه و حمایت از جدایی طلبان که نگه داشتن بخش هایی از دو استان اوکراین به کشته شدن بیش از 13000 نفر از آوریل 2014.

علامت Galeotti ارشد کاردانی همکار در سلطنتی بریتانیا ایالات خدمات موسسه و نویسنده در امور روسیه پیشنهاد کرد که Surkov تا به حال اساسا شکست خورده در آن موقعیت یا حداقل دیده می شد شکست خورده اند با پوتین.

این “شبه-متحده” از Donbas “معلوم شد هر دو غیر ممکن است برای کنترل با نام تجاری خود را از وعده تهدید و cajolery و همچنین غیر ممکن است برای فروش به اشخاص واقعی اجازه دهید به تنهایی قربانیان اوکراین تعصب به شک و تردید و خصمانه غرب” Galeotti نوشت: در مسکو بار.

Surkov مقابل. Kozak

Surkov شد مسکو رئیس مذاکره با کیف در Donbas در تضاد بود اما سمی در اوکراین, چرا که او به شدت هر دو با دخالت به عنوان یک کل و به طور خاص با نشانه ای که پیش از آن در جنگ مسکو بود برای به دست گرفتن یک نوار زیادی از جنوب اوکراین به مولداوی که پوتین و دیگران برای یک زمان خواستار شد Novorossia – یا “روسیه جدید” — یک تزاری-عصر مدت برای منطقه فراگیر شاید نیمی از حال و روز اوکراین است.

Surkov مذاکرات با کیف تولید کمی آشکار, پیشرفت را در مذاکرات خود با کورت Volker بود که ایالات متحده فرستاده ویژه اوکراین برای بیش از دو سال قبل از استعفا در ماه سپتامبر.

Galeotti توصیف Surkov به کمتر از یک “کارشناس سیاسی” از یک “سیاسی theatrician” — یک “سیرک بارکر که وعده می تواند بزرگترین نمایش روی زمین, اما نه خود و ارائه آن را.”

کوزاک به طور گسترده ای به عنوان شاید دقیق مخالف hard-nosed سخت کوش و رسمی می شود که از پایین به وظایف با حس گرایی.

Vladislav Surkov: Less of a “political technologist” than a “political theatrician”


ولادیسلاو Surkov: کمتر از یک “کارشناس سیاسی” از یک “سیاسی theatrician”

بنابراین پرسنل سوئیچ نشان می دهد که پوتین می خواهد این کار انجام شود بهتر است. اما چه کار دقیقا ؟

جلسات میان مقامات در سطوح مختلف در این درگیری در Donbas اغلب به نام “مذاکرات صلح.” اما رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy که چهره توانمند فشار نه برای گروه های فشار به روسیه و یا دیده می شود به عنوان انجام این کار ساخته شده است روشن است که این معنا صلح به هر قیمتی. همان احتمالا می رود پوتین و منتقدان شارژ که اولویت اصلی در Donbas است نه برای صلح بلکه برای فشار به اندازه نفوذ در کیف به روسیه می تواند از جنگ است.

پس Kozak انتصاب شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از تغییر در مسکو موضع کلیدی موانع به صلح و flare-up در مبارزه اوایل این هفته تأکید جنگ را تداوم.

یکی دیگر از اولویت پوتین تحلیلگران می گویند که برای بهبود روابط با غرب – و یا دقیق تر برای ترمیم روابط به اندازه کافی برای بهبود آن ایستاده, افزایش نفوذ و برنده کاهش تحریم های اعمال شده بر مسکو را به دخالت در اوکراین است.

برای اهداف مانند آن Surkov ممکن است بهترین مناسب است.

‘جغرافیای سیاسی تنهایی’

به عنوان رئیس قهرمان “دموکراسی مدیریت شده” نیز شناخته شده به عنوان “حاکمیت دموکراسی” – دیده می شود توسط کرملین منتقدان در غرب به عنوان شرایط است که واقعا اگر هر چیزی غیر از دموکراسی – Surkov به حدی مظهر روسیه را به نوبه خود به دور از اروپا و ایالات متحده تحت پوتین – با وجود ظاهری مورد علاقه در فرهنگ آمریکایی-از نقاش اکسپرسیونیست انتزاعی جکسون پولاک به پیشگامانه رپ توپاک شکور.

او به نظر می رسد به پایین بر اساس این ایده از یک به نوبه خود به دور از غرب در یک مجله مقاله منتشر شده در سال 2018 نوشته است که “روسیه سفر حماسی به سوی غرب” است و بیش از آن که چهره “100 سال (200? 300?) از جغرافیای سیاسی تنهایی.”

این چیزی است که پوتین می خواهد هر چند او اغلب نشان می دهد به افرادی که روسیه می تواند آن را تحمل.

پوتین “نمادین نشان دادن تغییر البته” تحلیلگر سیاسی روسیه لئونید Radzikhovsky گفت: RFE/RL توسط “جایگزین مردی که نماد یک رویکرد با یک مرد که نماد دیگر.”

اگر تعویض کردن Surkov برای Kozak یک حرکت نمادین هر دو و به طور بالقوه عملی پوتین پیشنهاد کرد که تصمیم خود را به جای مدودف با میخائیل Mishustin کمی شناخته شده مالیاتی رئیس خدمات است که در حال حاضر نخست وزیر شد, همه چیز در مورد عملی و عمل گرایی.

در مصاحبه با TASS – یک فرمت جدید برای پوتین و خبرگزاری دولت که هنوز هم خرس آن دوران شوروی حروف اول اسم – پوتین گفت Mishustin ثابت شده است که “یک پزشک خوب که می داند چه باید انجام شود, می داند که چگونه به آن را انجام دهد و آن دستیابی به بتن منجر شود.”

“من Decider’

چند رسانه های غربی رسانه های مقالات منتشر شده در مورد مصاحبه – نشانه آن است که خبرنگاران ممکن است sifted از طریق آن اخبار یافت اما بیشتر جنبه تبلیغاتی.

مسلما نقطه اصلی پوتین در این سخنان به نظر می رسید برای انتقال این تصور که او بسیار مسئول است و او بهترین می داند. که یک ایده است که او ممکن است به دنبال تاکید می کند به عنوان او آماده برای هدایت یک جانشین به جای او به عنوان بازدید در برابر محدودیت مدت در سال 2024 یا برای حفظ قدرت در یک موقعیت دیگر از رئیس جمهور و یا هر دو را انجام به عنوان بسیاری از تحلیلگران پیش بینی.

پوتین گفت که او ارائه شد با سه یا چهار پیشنهاد دیگر برای نخست وزیر جدید اما batted آن را کنار گذاشته و برداشت Mishustin.

وقتی مصاحبه کننده به نام حرکت تعجب و خواسته بود که در مورد آن شناخته شده او کنایه آمیز: “من می دانستم که…. نیست که به اندازه کافی است؟”

"The decider": Russian President Vladimir Putin chairs a Security Council meeting at the Novo-Ogaryovo residence outside Moscow on February 21.


“Decider”: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی یک جلسه شورای امنیت در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو در فوریه 21.

چند تا از پوتین پاسخ شامل یک یا دو کلمه در جمله او در پاسخ به این سوال از زمانی که او تصمیم به اخراج از کابینه: “من نمی خواهد می گویند,” او گفت: — هر چند آن را نیز می تواند به عنوان ترجمه “نه گفتن.”

پوتین سخنگوی کمی کمتر parsimonious – با کلمات و حداقل اگر نه واقعی اطلاعات – زمانی که او اظهار داشت: در این به اصطلاح شبکه مورد که کشیده انتقاد از روسیه به اجرای قانون و سیستم قضایی در آستانۀ پنجمین سالگرد جرمن کشته شدند.

در فوریه 10, هفت نفر از اعضای یک ضد فاشیستی گروه فعال بودند محکوم به توطئه حملات تروریستی و محکوم به زندان از نظر اعم از شش تا 18 سال با وجود ادعای خود از شکنجه در زندان و چه حامیان گفته بود که خودنمایی میکند عدم وجود شواهد. متهمان را تکذیب کرد وجود شبکه نام محققان به اتهام سازمان است.

محاکمه و شکنجه

مانند دیگر موارد بحث برانگیز در سال گذشته محاکمه و احکام ایجاد موجی از خشم در روسیه و باعث خواستار عدالت است.

در فوریه 18, سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov اظهار داشت: واضح است: که پوتین آگاه بود از اعتراض عمومی. او نه دولت چه بسیاری در روسیه بر این باورند آشکار است که نتیجه نهایی با مشخصات بالا, سیاسی متهم مواردی است که اغلب تصمیم در کرملین.

اما حتی به عنوان او روشن ساخته کرملین نیست که اظهار نظر در این حکم و احکام او با اشاره به این که احکام توسط یک دادگاه نظامی در استانی شهر پنزا می تواند به دادگاه تجدید نظر و این که “لازم است برای نتیجه صبر کنید.”

در یک سطح بود که یک بیانیه ساده از واقعیت است. در یکی دیگر از آن می توان به عنوان یک اشاره است که پوتین این است که حداقل با توجه به رسیدن به تغییر سرنوشت متهمان. در هر صورت کشیده کردن فرایند می دهد پوتین مقدار زیادی از زمان برای تصمیم گیری. در این نقطه وجود دارد هیچ پاسخ روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت