این هفته در روسیه: مینیاپولیس, مینسک روسیه و آینده پوتین قانون

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

ظرف چند هفته محرومیت واقعا غیر منتظره ولادیمیر پوتین خواهد باید این گزینه به دنبال دو شش سال امتداد به عنوان رئیس جمهور روسیه پس از زمان منقضی می شود در سال 2024 به معنی او می تواند باقی می ماند در کرملین تا آوریل 2036.

پس چرا صحبت از یک پست-پوتین عصر — برجسته موضوع پس از انتخابات دو سال پیش به آنچه که قرار بود خود را نهایی کوتاه مدت حداقل تا سال 2030 — باقی بماند?

چند دلیل.

برای یک چیز وجود دارد خود نظرسنجی شماره. برای بسیاری از رهبران جهان از آنها باقی می ماند دلخواهی اما اگر آنها یک بار غیر قابل بحث است که به نظر نمی رسد به صورت دیگر هیچ.

پوتین هنوز outpolls روسی دیگر چهره های سیاسی در بیشتر موارد اما نتایج دو نظرسنجی های اخیر توسط مستقل Levada مرکز اشاره به کاهش است که نمی رفته اند خسته شده اید توسط کرملین-و در یک مورد به وضوح نه به عنوان دولت به شدت انتقاد کرد در رسانه های غربی رسانه ها منتشر گردید که نتایج آن است.

یکی Levada نظرسنجی نشان داد پوتین کار-تصویب امتیاز در 59 درصد در ماه آوریل به پایین ترین آن بوده است از آنجا که او یک تازه کار نخست وزیر در سال 1999. در دیگر نظرسنجی در اردیبهشت, دقیقا یک چهارم از پاسخ دهندگان به نام پوتین زمانی که خواسته به نام سیاستمداران آنها اعتماد — بسیار کمتر از 59 درصد کسانی که به نام پوتین زمانی که Levada شروع به پرسیدن سوال در سال 2017.

پوتین نتیجه بسیار بالاتر از دوم قرار سرگئی Shoigu وزیر دفاع در 14 درصد است. و دولت اشاره کرده است که زمانی که پاسخ دهندگان خواسته می شود که به سادگی که آیا یا نه آنها اعتماد پوتین خود اعتبار قابل ملاحظه ای بالاتر است.

اما با 25 درصد از جمعیت نامگذاری پوتین هنگامی که پرسیده شد که سیاستمداران آنها اعتماد ممکن است آن را سخت به استدلال می کنند که هیچ جایگزین وجود دارد.

و این که اساسا شد پوتین استدلال ضمنی اگر نه اظهار داشت آشکار برای این گزینه به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024 و دوباره در سال 2030: در اواخر سال گذشته او شروع به صحبت کردن در مورد نیاز به ثبات رفتن به جلو — که از اظهارات برخی از تحلیلگران دیدم با دقت به نکات است که او نه لزوما رفتن به چوب با قانون اساسی را محدود به دو دوره متوالی.

Uninspired?

یک جدید Levada نظرسنجی به نظر می رسید برای حمله به یکی دیگر از ضربه در این ایده که وجود دارد هیچ جایگزینی برای پوتین.

خواسته به نام روسیه چهره های عمومی است که الهام بخش آنها 8 درصد به نام پوتین و 4 درصد نام یکی از بهترین و شناخته شده دشمنان آلکسی Navalny ضد فساد فعال و سیاستمدار مخالف است که نادیده گرفته شده و یا تخطئه توسط تلویزیون دولتی که نام است که به ندرت ادا عمومی توسط مقامات بالا و کسانی که محروم شد از چالش پوتین در انتخابات 2018 به دلیل محکومیت در پرونده های جنایی او معتقد ساخته شد.

Russian opposition leader Aleksei Navalny (file photo)


مخالفان دولت روسیه رهبر آلکسی Navalny (عکس)

اما Navalny لبه پوتین در میان مردم سالخورده 40-54 و دو گره در میان مردم سالخورده 25-39.

برخی از پوتین نظرسنجی اعداد سقوط شده است برای چند سال, اما آنها به نظر می رسد به دست گرفته اند و اضافی آمار از coronavirus به عنوان روسها سوال از دولت است, پاسخ به همه گیر و نگرانی در مورد آینده خود امنیت اقتصادی.

در یک حرکت است که ممکن است تحت تاثیر قرار شده است در بخشی از نگرانی هایی است که خلق و خوی عمومی ممکن است نه بهبود های زیادی را در ماه های آینده, پوتین تصمیم گرفته است که در سراسر کشور رای بر تغییر قانون اساسی-از جمله یکی اجازه می دهد او به دنبال دو مطلب از نظر انتخاب مجدد — برگزار خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه.

آن را به حال شده است برنامه ریزی شده برای ماه آوریل بود اما به تعویق افتاد — مانند میدان سرخ رژه نظامی مارک 75 سال پس از نازی ها شکست در جنگ جهانی دوم که در حال حاضر برگزار شد در ژوئن 24 – با توجه به کوروناویروس.

رای گیری که توسط قانون مورد نیاز نیست به نظر می رسد با هدف قرار دادن یک تمبر عمومی تصویب امکان از دو نظر برای پوتین — و با گسترش این ایده است که او ضروری است.

اما برای برخی از روس ها به نظر می رسد خاص برای صدمه زدن به خود مشروعیت به جای تعمیق آن است.

زمانی که پوتین مواجه محدودیت مدت در سال 2008 او در بازی با قوانین کنار پله به نخست وزیر ارسال برای چهار سال و فرمان دیمیتری مدودف به ریاست جمهوری. زمانی که او اعلام کرد در سال 2011 که او را به دنبال بازگشت به کرملین در سال بعد روسها به امید تغییر بودند تاسف اگر تعجب نیست — و او اب و هوای خشم خود را سرکوب موجی از تظاهرات و با استفاده از ترکیبی از محبوبیت و اهرم های قدرت را به نفع دیگری کوتاه مدت در سال 2018 است.

‘رفته بیش از حد’

این بار به جای بازی با کتاب او بازنویسی آن: خیاطی قانون اساسی به تناسب برنامه های خود را به جای راه دیگری در اطراف.

“پس از آغاز اصلاحات قانون اساسی در ژانویه دولت ایجاد شده است تا قوانین آن را به عنوان رفت و همراه نادیده گرفتن تاسیس روش” تاتیانا Stanovaya
یک تحلیلگر سیاسی و غیر ساکن محقق در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز نوشت: در ژوئن 9 مقاله.

“من می خواهم مبادرت به پیش بینی است که این انتخابات خواهد بود یک نقطه عطف وقتی که می آید به پوتین را درک مشروعیت در روسیه” روزنامه نگار لئونید Ragozin در توییتر نوشت در ژوئن 10 اضافه کرد: “رفته بیش از حد است.”

یکی دیگر از آینده رای-و نه در روسیه بلکه در کشور همسایه بلاروس — همچنین ممکن است به پوتین چیزی برای نگرانی در مورد حداقل رفتن به جلو.

پیش از اوت 9 رای که در آن او است که به دنبال یک واژه جدید رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا مواجه است شاید چالش بی سابقه به حکومت استبدادی از او برای اولین بار انتخاب شد در سال 1994.

بلاروس در مورد نزدیک ترین چیزی که روسیه به یک متحد. آنها نزدیک نظامی و روابط تجاری و زمان شرکای خود در اتحادیه دولت وجود دارد که عمدتا بر روی کاغذ و در برخی از دفاتر.

روابط میان مسکو و مینسک اغلب تیره و تار و تنش بالا بوده و در چند سال گذشته به عنوان لوکاشنکا به دنبال مقاومت در برابر فشار روسیه برای نزدیک ادغام — نشان می دهد که پوتین می خواهد به محدود کردن خود را در بلاروس حاکمیت.

Vladimir Putin (left) and his Belarusian counterpart, Alyaksandr Lukashenka (file photo)


ولادیمیر پوتین (سمت چپ) و بلاروس همتای Alyaksandr لوکاشنکا (عکس)

اما اگر لوکاشنکا رای است و یا رانده شده از ریاست جمهوری و جای کسی “را به قدرت توسط مردم” این امر می تواند یک “غیر قابل تصور به فعلی روسی رژیم” با توجه به ولادیسلاو Inozemtsevo یک اقتصاددان و مدیر مسکو بر اساس مرکز برای مطالعه پست-صنعتی جامعه است.

“حوادث در بلاروس هستند که دست کم گرفت در روسیه در حال حاضر, و این یک اشتباه” Inozemtsevo نوشت: در مقاله ای در روزنامه مسکو MK در ژوئن 7, مقایسه تحولات وجود دارد به این تظاهرات که جاروب تثبیت رهبران از قدرت در اوکراین در سال 2014 و ارمنستان در سال 2018 است. “آنها نشان می دهد, به نظر من, چگونه ناپایدار فروپاشی شوروی سابق و رژیم های اقتدارگرا هستند در این دنیای در حال تغییر سریع.”

‘فرهنگ جنگ’

رویدادها در ایالات متحده نیز ساخت امواج در روسیه که در آن بسیاری از در حال پخش نظرات خود را در مورد مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس در میانه شهر, مینیاپولیس, on May 25, و در مورد تظاهرات علیه نژادپرستی و بی عدالتی است که باید در گرفت در سراسر کشور.

“فرهنگ جنگ مانند کسی است که برپا در ایالات متحده برای 30 سال یا بیشتر بین محافظه کاران و لیبرال ها’ باز شدن به صورت واقعی در روسیه” روزنامه نگار و مفسر کنستانتین Eggert نوشت: در ژوئن 9 ستون در خروجی رسانه های افاده.

“من باور نمی کنم که رژیم کنونی غیر قابل تعویض است و من اعتقاد دارم که آن را به زودی ترک صحنه” Eggert نوشت.

روسیه در پاسخ به آمریکا تحولات “نشان داد که شدید ایدئولوژیک جنگ برای آینده روسیه پس از پوتین در حال حاضر آغاز شده,” او اضافه شده است. “در حال حاضر آن را برای من سخت است تصور کنید که آن به پایان خواهد رسید در یک سازش است.”

Stanovaya که مقاله ای بود با عنوان “پوتین سیستم اجرا از ایده” پیشنهاد کرد که رهبری روسیه است شناور شده است اما هنوز برای ماندن در قدرت — برای ساخت یک آینده نامشخص و بالا بردن چشم انداز “بی ثباتی دائمی.”

“رژیم به نظر می رسد به طور فزاینده ای مخاطره آمیز اما این است که می گویند که آن سقوط خواهد کرد: از آن هنوز هم مقدار زیادی از انعطاف پذیری و گیجی و ترس از همه چیز بدتر,” او نوشت. او افزود: دولت “قادر خواهد بود برای ورود به گفت و گو باید از مردم شروع به تبدیل شدن به فعال سیاسی است و از دست دادن آن تحکیم و آن را قادر به صحبت با یک صدای واحد.”

“این خطر وجود دارد که مبارزه با یک چالش تبدیل خواهد شد به یک فرم از زنده ماندن برای برخی از قدرت گروه های, در حالی که دیگران در میان عدم وحدت حرکت خواهد کرد و نزدیک به کسانی که ناراضی هستند و به نوبه خود در تماس با آنها را به یک دارایی” Stanovaya نوشت. “همه از این منجر به یک تغییر در اولویت است. برای بسیاری از نخبگان یک وضعیت دائمی بی ثباتی دیگر نمی خواهد یک تهدید عمده اما بقا تاکتیک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de