این هفته در روسیه: لغزش برگ پوتین و مردم در زمین لرزان

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

کرملین ادعا کرده پس از پیروزی یک لغزش رای دادن برای تغییر قانون اساسی است که می تواند فعال ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به رئیس جمهور باقی می ماند تا 2036. اما این روند برگ او را در shakier زمین نسبت به قبل از نظر درک مشروعیت و در معرض مردم روسیه به هوی و هوس از دولت و دستگاه امنیتی تحت یک قانون اساسی یک تحلیلگر گفت: در حال حاضر “بی معنی است.”

در سطح یک “بله” رای نزدیک به 78 درصد برای تلفن های موبایل مانند یک زنگ حمایت از پوتین و اصلاحات قانون اساسی او حمایت.

اما برای میلیون ها روس ها که رای “نه” چیزی حلقه اشتباه است. و ناظران می گویند لغزش برگ پوتین ایستاده بر روی زمین لرزان, حداقل در نظر او درک مشروعیت و برگ های مردم روسیه رشته در یک مطلب بی ثمر و بی رحمانه چشم انداز از همیشه در معرض هوی و هوس از دولت و دستگاه امنیتی توسط یک قانون اساسی یک تحلیلگر گفت: در حال حاضر آنقدر متناقض آن را “متوقف به وجود داشته باشد.”

پوتین می تواند ادعای پیروزی, البته, و بنابراین مدت کوتاهی پس از کامل نتایج اعلام شده توسط کمیسیون مرکزی انتخابات در جولای 2, ضمن تشکر از رای دهندگان خود را برای “حمایت و اعتماد” – دو تا چیز که نظر سنجی ها نشان می دهد کاهش یافته است در طول ترم جاری – در نشست یک کرملین آژانس که دسته جانبازان و “وطن پرست تربیت شهروندان” و اتفاق می افتد به نام پیروزی است.

پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov کمتر بود ظریف گفته است که “آنچه اتفاق افتاد این بود که در ذات بالفعل و نصرت همه پرسی در مورد اعتماد رئیس جمهور پوتین.”

و چکش که روایت, صفحه اصلی, این حساب توییتر از دولت خبرگزاری ریا نووستی به کرملین استخر خبرنگاران که اغلب به عنوان بیشتر از یک مشوق برای پوتین از یک منبع بی طرفانه گزارش خود را اعمال – ارسال شده در یک لیست نشان می دهد که نسبت “بله” رای در یک هفته ای انتخابات بالاتر از ولادیمیر پوتین دریافت کرد در هر چهار انتخابات ریاست جمهوری — 2000, 2004, 2012, و تا سال 2018 است.

خبرگزاری دولت را صدای جیر جیر به پایان رسید با “2024 – ?” – یک شیطنت چشمک احتمالا به معنای نشان می دهد که کسانی که نزدیک به پوتین می دانم که او خواهد شد در واقع به انجام آنچه او در حال حاضر دارای حق قانونی برای انجام — اجرا برای گروههای که خود را در ترم جاری اجرا می شود-حتی اگر او اصرار دارد او هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت.

برنده یا از دست دادن

در میان کرملین جشن پیروزی پوتین پس از هفته که در طی آن مقامات دولتی تا به حال با جدیت اجتناب ریخته گری در سراسر کشور رای به عنوان در مورد رئیس جمهور یا متمم اجازه می دهد او به دنبال دو شش سال از نظر منتقدان – با استناد به شواهدی از تقلب در میان چیزهای دیگر آن را به نام توخالی پیروزی یا هیچ پیروزی در همه.

نتیجه بالای 70 درصد است که یک پیروزی “در انتخابات حتی یک دستکاری ناعادلانه و یا یک و یا در یک همه پرسی حتی اگر آن مجبور است پس از رای دهندگان” گلب Pavlovsky یک تحلیلگر سیاسی که به توصیه پوتین در سال و در سمت چپ کرملین در سال 2011 گفت: در زمان کنونیروسیه-زبان شبکه رهبری RFE/RL در همکاری با VOA.

“اما در یک همه پرسی در اعتماد است که در آن همه چیز است که می تواند جعلی بود جعلی است فلاپ – پر سر و صدا شکست” Pavlovsky گفت.

تاخیر coronavirus رای گیری هنوز هم در آمد کمتر از شش ماه پس از پوتین پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی – که برخی از آنها را که در یک ملی آدرس در ژانویه 15. آن را تا 10 مارس که اصلاح پاک کردن پوتین چهار ریاست جمهوری شرایط و در نتیجه اجازه می دهد او به دنبال دو بدون نقض شرایط محدودیت اضافه شد در نزدیک طراحی شده جلسه پارلمان.

در حالی که وجود داشته است نکات برای چند ماهبه حرکت در آمد و به عنوان یک سورپرایز برای برخی از کسانی که تا به حال در نگاه و گوش به پوتین تا به حال پیشنهاد شده بارها و بارهادر طول این چند سال که او نمی خواهد تغییر قانون اساسی برای تمدید زمان خود را در کرملین.

A woman holds a poster reading "July 1. Boycott Of Putin's Amendments!" during a protest in St. Petersburg on July 1.


یک زن دارای پوستر خواندن “ژوئیه 1. تحریم پوتین اصلاحات!” در طول یک تظاهرات در سن پترزبورگ در ماه ژوئیه 1.

هنگامی که پیشنهاد شد در خارج وجود دارد هر چند, آن را به دلیل غیر ممکن است به unsee آن و یا برای دیدن بیشتر از هر چیز دیگری در اطراف آن: Cheshire گربه تمسخر پوزخند برابر یک پس زمینه خالی از هوا است. بسیاری از ناظران معتقدند که این قانون اجازه می دهد پوتین به دنبال دو نظر اصلی بود — اگر نه تنها — هدف از تغییر قانون اساسی با سایر 200-به علاوه تغییرات خدمت به عنوان صرف پنجره پانسمان.

Peskov اظهارات در مورد “همه پرسی اعتماد” به نظر می رسید که برای تقویت استدلال و به طوری که پوتین در اول نظرات عمومی پس از رای دادن.

زمان پس از زمان

“با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت شما و اعتماد” پوتین گفت: ناگهان مصاحبه آرا به عنوان نشانه ای از حمایت از او را شخصا. سپس او اضافه چه صدا مانند یک استدلال – پس از این واقعیت — برای دادن به او یک فرصت به دنبال شش سال دیگر به عنوان رئیس جمهور و یا 12.

“ما باید که فراموش نکنید…از نظر تاریخی بسیار کمی گذشت زمان پس از سقوط و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و روسیه مدرن است که بدون شک هنوز در مرحله شکل گیری. این امر در مورد تمام جنبه های زندگی ما: سیستم سیاسی اقتصادی و غیره,” او گفت: “ما نیاز به ثبات داخلی و هم برای تقویت کشور و همه نهادهای آن.”

به منتقدان آن را مانند صدا بدجور عجیب و غریب استدلال که از کسی است که برگزار می شود بنابراین نیروی زیادی برای مدت طولانی.

“پوتین خواستار روس ها او را ‘زمان برای تقویت کشور’!” Kira Yarmysh که سخنگوی پارلمان آلکسی Navalnyنوشت در توییتر.

“20 سال! این فرد شده است در قدرت 20 سال است. این همه سال او شده است به ما گفتن چیزهای بزرگ خواهد بود مدتی بعد. در واقعیت همه چیز را به تباهی بیش از این زمان از جاده ها به بیمارستان ها. مردم فقیر تبدیل شده اند. جهان در حال گردش است از ما دور” Yarmysh توییتی. “اما پوتین نیاز به زمان دارد.”

‘غمگین ترین روز’

دیگر منتقدان در ضمن حفظ که اصلاحات پوتین را تحت فشار قرار دادند از طریق به شدت آسیب یکی از bulwarks از فروپاشی شوروی سابق و روسیه – قانون اساسی تصویب شده در سال 1993 و دو سال پس از فروپاشی u. s. s. r. — به جای تقویت آن است.

“غمگین ترین روز مدرن در روسیه تاریخ” ایرینا Borogan یک روزنامه نگار و نویسنده یک کتاب در افزایش خدمات امنیتی روسیه تحت سابق KGB افسر پوتین در توییتر نوشت در ژوئیه 1.

“پس از رای گیری برای اصلاحات قانون اساسی روسیه شد چین از لحاظ سیاسی و ما از دست همه میراث های جدید دموکراسی است که پدید آمده در سال 1991.”

Georgy Satarov یک تحلیلگر سیاسی که کمک به ایجاد روسیه قانون اساسی گفت: در زمان کنونی که نسخه اصلاح شده حاوی تناقضات متعدد است که آن را “بیمعنی سند است.”

تناقضات بنیادی در بخشی از این واقعیت است که به منظور جلوگیری از مراتب بیشتر طاقت فرسا فرایند پیشنهاد پوتین چپ اساسی دو بخش از قانون اساسی دست نخورده در حالی که ساخت بیش از 200 تغییرات در فصل های بعدی – که برخی از آنها به نظر می رسد به تضعیف حداقل پایه اصول و نزدیک به بالای صفحه.

دو بخش از قانون اساسی به عنوان مثال می گویند که روسیه یک کشور سکولار است و تضمین آزادی مذهب و برابری در میان ادیان و راست “به اظهار بی دین در همه.” جمله بندی در اصلاحیه جدید توصیف “اعتقاد به خدا” به عنوان یک هسته ملی ارزش وقف به روس ها امروز توسط اجداد خود.

و در حالی که بخش دوم می گوید که دولت باید تضمین حقوق برابر و آزادی “بدون در نظر گرفتن جنسیت و نژاد و ملیت و زبان” و دیگر دسته بندی ها, نسخه جدید – در میان چیزهای دیگر — به نظر می رسد برای بالا بردن قومی روس با بیان این که روسیه “زبان خارجه-تشکیل” گروه و تعریف ازدواج به عنوان یک پیوند بین یک مرد و یک زن.

قانون اساسی “است و از دست دادن منطقی آن نیرو و در نتیجه آن نیروی قانونی. و این بدان معنی است که قانون اساسی در حالت عادی حس به سادگی دیگر وجود ندارد” گفت: Satarov مدیر مسکو فکر می کنم تانک INDEM. “و هنگامی که قانون اساسی متوقف به وجود داشته باشد یک چیز باقی می ماند: قدرت.”

“اصلی نتیجه” رای تامین امنیت تصویب اصلاحات قانون اساسی این است که proizvol – یک کلمه است که می تواند به عنوان ترجمه بی قانونی بیش از حد و یا خودسرانه قانون توسط کسانی که قدرت — “تبدیل خواهد شد بی حد و حصر” Satarov گفت. “Proizvol جدید تبدیل خواهد شد قانون اصلی از وجود این رژیم است.”

سربازی

دیگر مفسران نیز هشدار داده است که وجود خواهد داشت کمتر برای حمایت از مردم اعم از مخالف پوتین یا به لحاظ سیاسی خنثی و افزایش قدرت برای “siloviki” – سخت-آستر در اجرای قانون و امنیت و هوش که نفوذ قابل ملاحظه ای رشد کرده تحت پوتین.

قبل از weeklong رای مستقر در ایالات متحده تحلیلگر سیاسی Andras توت-Czifras نوشت که در حالی که عمده اعتراضات ممکن است فوران “در حال رشد شک و تردید در مورد رضایت از خدمتگزاران مردم و رهبران مدنی در روسیه تقریبا قطعا منجر به رشد نفوذ امنیتی نخبگان.”

“نقش فوق العاده وفادار مردم در اطراف و پوتین در کرملین, افرادی که خود را “سربازان وفادار’ افزایش خواهد یافت” کیریل Martynov سیاسی سردبیر روزنامه مستقل نوایا گازتا گفت کنونی.

Martynov گفت که دور از پیروزی, نتیجه یک “ضربه وحشتناک” برای مقامات.

“Milllions از مردم صحبت کردن قاطعانه در برابر وضعیت کنونی سیاسی در برابر دوره تعیین شده توسط جریان مقامات روسی. و هیچ کس قادر خواهد بود به می گویند که این یک حاشیه گروهی از دشمنان و عوامل غرب و غیره,” او گفت:.

اما کسانی که در اطراف پوتین قادر خواهد بود به او بگویید که او به ثمر رساند بی سابقه پیروزی Martynov گفت: پیش بینی است که “شکاف بین رئیس جمهور و این کشور تنها به رشد گسترده تر است.”

خطوط قرمز

پوتین رفت و با یک رای در سراسر کشور در اصلاحات قانون اساسی از آنجا که او می خواست مشروعیت برای یک حرکت است که عبور از “خط قرمز را که تمایلی به صلیب قبل از” الکساندر Baunov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز و سردبیر وب سایت خود توییتی در ژوئیه 1.

“روشن است که او نقض هر دو نامه و روح قانون موجود” با هل دادن برای حق اجرا به صورت دو شش ماه شرایط” Baunov نوشت. “فراتر از این خط قرمز است یک خلاء مشروعیت.”

در جولای 2 مقاله در تماشاگر با عنوان “پوتین همه پرسی تقلب است نشانه ای از ضعف” تحلیلگر و نویسنده علامت Galeotti نوشت که “پوتین خود را نتیجه” – اما که او آسیب دیده و مشروعیت خود را در به دست آوردن آن است که او ممکن است به پشیمانی همه چیز.

پوتین به دنبال تضمین حق به دنبال انتخاب مجدد به دلیل “او تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران آن است که ایده او را ترک اتاق در سال 2024 تولید ناخواسته – و برای او خطرناک – جستجو برای یک جانشین در حالی که او را به یک اردک لنگ.”

“تغییر قانون اساسی را به او گزینه به عنوان او می تواند باقی بماند و یا به عنوان او بخواهد اما همه در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از این وسواس با 2024,” Galeotti نوشت.

“در اینجا دیگر طنز ، برای تحکیم موقعیت خود و سرکوب صحبت از جانشینی پوتین تضعیف خود مشروعیت و بیگانه خود را نخبگان” Galeotti اضافه شده است. “روزی که او ممکن است احساس این بود بیش از حد بزرگ یک قیمت به پرداخت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountgeciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis