این هفته در روسیه: تصویر و نفوذ در خارج از کشور, کروناویروس در کابینه

تعداد رسمی تایید coronavirus موارد در روسیه افزایش از 100,000 با مرگ و میر بیش از 1000 و نخست وزیر آزمایش مثبت برای COVID-19. در همین حال ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سوریه را “سردرد” همچنان ادامه داشت و تلخ اختلاف با جمهوری چک در زمان دراماتیک تبدیل شود.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

بهار پراگ سرما

روسیه مشکلات در خاورمیانه و اروپای مرکزی است. مشکلات بسیار متفاوت در دو منطقه و از کشوری به کشور از نظر ماهیت و مقیاس.

در سوریه به عنوان مثال مسکو در تلاش است با آنچه که ممکن است عدم توانایی در اعمال نفوذ قابل توجهی بیش از یک رهبر آن است که به شدت و unflinchingly پشتیبانی در یک جنگ که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم و میلیون ها نفر آواره.

در جمهوری چک, روسیه به تماشای تصویر آن بدتر در میان تلخ اختلافات بیش از یک مجسمه در خارج-از-این-راه پارک و نام برگ میدان خارج آن وسیع سفارت پیچیده در پراگ.

مسلما اگر این مشکلات به اشتراک گذاری یک ریشه مشترک: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور درایو برای افزایش نفوذ مسکو در مرحله جهانی و پس از آن نفوذ قرارداد قابل ملاحظه ای زمانی که اتحاد جماهیر شوروی فرو ریخت.

الکساندر Baunov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز و سردبیر وب سایت خود استدلال کرد که تمایل به افزایش نقش روسیه – و اطمینان حاصل شود که هر گونه سود ساخته شده بیش از 20 سال به علاوه در قدرت لغزش دور – یک عامل مهم در تصمیم پوتین خود را به من بدهید این گزینه به دنبال به ماندن در کرملین تا 2036.

“به نظر ما یکی از دلایل اصلی است که او را وادار به این مرحله بود ترس خود را از تکرار اشتباهات از پروستریکا ترس از پروستریکا-2 که حاکم در میان کسانی که در روسیه نخبگان که در نظر جغرافیای سیاسی شکست از روسیه به نتیجه اصلی این تغییر در 1980s-’90s” Baunov نوشت در سرمقاله منتشر شده در آوریل 29.

پوتین “می بیند وضعیت جهانی از روسیه به عنوان منطقه اصلی خود را از مسئولیت و مرمت آن به عنوان بالاترین دستاورد,” او نوشت.

به تازگی هر چند کسانی که تلاش کرده اند دچار شکست.

در جمهوری چک, پوتین را درک تشنگی برای احیای نفوذ روسیه در حال و آینده به نظر می رسد به اجرا در مقابل مسکو خواسته است که پراگ پرداخت بیعت را به اتحاد جماهیر شوروی نقش در آلمان نازی در جنگ جهانی دوم شکست و در برابر کرملین خود را بی میلی به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که بسیاری از مردم در جمهوری چک و گسترده تر منطقه پس از جنگ در دهه های مختلف و تیره منشور.

Prague waved goodbye to a statue of Soviet Marshall Ivan Konev.


پراگ دست تکان دادند خداحافظی به یک مجسمه از اتحاد جماهیر شوروی مارشال ایوان Konev.

یک مجسمه برنزی از اتحاد جماهیر شوروی مارشال ایوان Konev حذف شد از پایه آن در یک پارک کوچک و دور از قلب پراگ در مارس 3 ماه پس از منطقه محلی مجمع رای به آن را به پایین.

نیروهای تحت Konev فرمان بطوریکه بسیاری از چکسلواکی از نازی ها و نیروهای وارد پراگ در 9 مه 1945 و پس از آن بوده و حداقل تا حدی آزاد با مقاومت و ضد نیروهای شوروی. او همچنین فرماندهی نیروهای نظامی که خرد سال 1956 ضد شوروی قیام در مجارستان و کمک به ساخت دیوار برلین و برخی از مورخان می گویند او کمک کرد تا طرح اتحاد جماهیر شوروی به رهبری حمله به چکسلواکی که خرد بهار پراگ در سال 1968.

بسیاری از چکها و نظر او را نماد یک دهه از تسلط شوروی پس از جنگ. پوتین در زمان اذعان کرد که میلیون ها نفر از مردم در سابق پیمان ورشو کشورهای اتحاد جماهیر شوروی بیشتر به عنوان یک اشغالگر از به عنوان یک منجی.

اما در سال های اخیر و به خصوص پیش از سالگرد 75 از نازی ها شکست او و دیگر مقامات در مسکو را به نظر می رسید مصمم به اجازه دهید که گاو نر و یا فیل به روسیه عبارت است از آن – به فروشگاه چین از داستان خود را از جنگ و پیامدهای آن.

زیر بنای حذف نقاب مهاجمان پرتاب بمب های دود در سفارت چک در مسکو و روسیه در زمان و یا تهدید متقابل نمادین, حرکت, باز کردن یک پرونده جنایی است که هیچ نیروی در خارج از روسیه و خانههای گلی خالی نامگذاری جنوب مسکو ایستگاه مترو پس از Konev به جای پراگ.

روایات و نمتسف

روسیه معتقد است که برچیدن مجسمه – ساخته شده در سال 1980 زمانی که تسلط شوروی بر اروپای شرقی به نظر می رسید نسبتا امن – نقض 1993 معاهده دوستی بین روسیه و جمهوری چک. اخیرا در مارس 30, وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت که مسکو در انتظار پاسخ از چک به دولت, یک پیشنهاد برای شروع یک “گفت و گو” در مورد این موضوع.

اما تنش فراتر از سرنوشت 40-year-old بنای تاریخی است. در 27 فوریه مقامات در همان پراگ منطقه که در آن Konev بنای تاریخی ایستاده بود تغییر نام میدان در خارج از سفارت روسیه پس از بوریس نمتسوف آوازی پوتین دشمن و روسیه سابق معاون اول نخست وزیر بود که به ضرب گلوله کشته بر روی یک پل در نزدیکی کرملین در آن تاریخ در سال 2015.

که مطرح کرملین خشم و منجر به برخی جغرافیایی ژیمناستیک توسط سفارت که تغییر اصلی آن آدرس به یک ساختمان دور از با شکوه ورودی بوریس نمتسوف مربع – یک دروازه با یک صفحه نمایش مورد شامل پرتره از پوتین, لاوروف, و نخست وزیر میخائیل Mishustin.

The newly renamed Boris Nemtsov Square is just in front of the Russian Embassy in Prague.


به تازگی تغییر نام بوریس نمتسوف مربع است که فقط در مقابل سفارت روسیه در پراگ.

و داستان از این کشور به طور ناگهانی بیشتر ترش رابطه در زمان دراماتیک به نوبه خود زمانی که چک هفتگی Respekt گزارش داد که پراگ شهردار رو به zdeněk Hrib و شهردار منطقه که مورد حمایت بین بردن Konev مجسمه Ondrej کلار شده توسط خاص اطلاعاتی روسیه برای مسمومیت با سم مرگبار.

Respekt ذکر منابع امنیتی آن را شناسایی نمی کند عنوان کرد و گفت یک مشکوک افسر اطلاعاتی روس وارد شده بود در پایتخت چک سه هفته قبل در یک گذرنامه دیپلماتیک و با یک چمدان حاوی ricin درست.

مقامات روسی بارها و بارها تمسخر این گزارش را رد کرد و آن را– اما باید انجام شود به طوری در راه است که به نظر می رسد به سقوط کوتاه از یک مستقيم انکار است.

لاوروف برای مثال توصیف کلی محوری این ادعا در Respekt, گزارش, اما جزئیات اضافه شده است که آن را شامل نمی شود و سپس پرسید: “چه کسی در ذهن حق خود را قبول دارند و معتقدند که همه این اختراعات?”

پاسخ به این سوال که به اعتقاد Respekt گزارش ممکن است متفاوت باشد اگر نه برای حوادث مانند مرگبار رادیواکتیو-مسمومیت با پولونیوم از کرملین منتقد الکساندر لیتوینکو در لندن در سال 2006 و عصب-عامل مسمومیت سابق افسر اطلاعاتی روس سرگئی Skripal و دختر خود را در سالزبری انگلستان در سال 2018 است.

پوتین اسد مشکل

در خاورمیانه و پوتین مطرح شده است و روسیه مشخصات در سال های اخیر به دنبال گرمتر روابط با عربستان سعودی و ارائه قدرتمند دیپلماتیک و نظامی برای حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را دولت در نه سال جنگ که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از غیر نظامیان و مجبور میلیون ها نفر از خانه های خود.

اما روسیه به خطر انداخته ارتباط با ریاض در اوایل ماه مارس هنگامی که آن را رد کرد عربستان سعودی پیشنهاد برای بالا تولید کنندگان نفت در اوپک+ گروه به قطع خروجی در یک پیشنهاد به فشار قیمت نفت بالاتر است.

پوتین پس از آن سرزنش ریاض در عدم موافقت با رسم یک توبیخ از وزیر امور خارجه عربستان که گفت: در بیانیه خود بود “به طور کامل عاری از حقیقت” — احتمالا اولین بار یک مقام ارشد یا دیپلمات از یک غیر غربی کشور علنا متهم پوتین از دروغ گفتن است.

Russian President Vladimir Putin and Syrian President Bashar al-Assad light candles while visiting an Orthodox cathedral for Christmas in Damascus on January 7.


رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و بشار اسد در نور شمع در حالی که بازدید از کلیسای جامع برای کریسمس در دمشق در تاریخ 7 ژانویه.

روسیه را به مداخله نظامی در سوریه که در آن راه اندازی یک کمپین حملات هوایی علیه اسد دشمنان در سال 2015 و افزایش حضور خود را بر روی زمین کمک به جلوگیری از آنچه که ممکن است رئیس جمهور سوریه ایران است بدون شک ساخته شده در مسکو بیشتر از یک نیروی با بازشناخت منطقه است.

اما این نفوذ بوده ابری سوالات مداوم از میزان نفوذ روسیه دارای بیش از اسد و این که آیا آن را تا به حال قادر خواهید بود – آن است که اگر مایل به فشار او را به یک حل و فصل سیاسی.

انجام این کار خواهد بود یک پیروزی بزرگ برای پوتین, کاهش, گونه عملیات نظامی است و قرار است در بودجه روسیه و نشان دادن جهان و غرب است که روسیه می تواند آنچه در آن ادعا کرده است که در چندین جنگ: یک مصلح.

یک مارس 28 گزارش از خبرگزاری بلومبرگ تاکید کرد آنچه که روسیه تحلیلگر امور خاورمیانه به نام کرملین سوریه “سردرد است.”

با استناد به چند گزارش در کرملین مرتبط نشریات است که برجسته انتقاد از اسد, عصر ایران, مقاله گفت که پوتین بود از خود بی صبری با رئیس جمهور سوریه “که نیست اثبات به عنوان سپاسگزار برای بودن در قدرت نگه داشته با مداخله خود را در کشور جنگ زده به عنوان کرملین رهبر نیاز به او بود.”

“مصرف در خانه با دو شوک سقوط قیمت نفت و coronavirus اپیدمی و مشتاق به قرار دادن خود در سوریه ماجراجویی نظامی با اعلام پیروزی پوتین اصرار دارد که بشار اسد نشان می دهد انعطاف پذیری بیشتر در مذاکرات با مخالفان دولت سوریه در حل و فصل سیاسی برای پایان دادن به نزدیک به دهه درگیری ،

مقاله ذکر شده چهار unnamed مردم آن را گفته بودند “آشنایی با کاخ کرملین مذاکرات بر روی این موضوع است.”

“کرملین نیاز به خلاص شدن از شر سوریه سردرد” آن را به نقل از الکساندر Shumilin سابق دیپلمات روس که اجرا می شود و اروپا و خاور میانه مرکز در آکادمی علوم عنوان کرد و گفت. “مشکل این است که با یک فرد-اسد-و همراهان او.”

COVID در کابینه

یکی از راه های که پوتین ممکن است امیدوار به افزایش مسکو جهانی پروفایل بود که برای جلوگیری از عواقب شدید از coronavirus همه گیر: آن را به عنوان گسترش در سراسر جهان و در کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا, علائم وجود دارد که کرملین ممکن است بر این باور اند روسیه را تا حد زیادی در امان خواهد بود.

که کار نمی کند و یک جفت از تحولات رخ داده است که در 30 آوریل به نظر می رسید به درایو است که واقعیت صفحه اصلی.

در صبح هنگامی که روسیه به روز رسانی آن COVID-19 برگه رسمی تعداد مورد تأیید قرار دادند و با گذشته 100,000 و مرگ و میر ناشی از این بیماری بیش از 1,000 – حتی به عنوان سوال در مورد دقت و دولت آمار و ارقام باقی بماند.

در آن شب نخست وزیر Mishustin اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت بود و به خود-جدا. سخنگوی گفت: او را در بیمارستان بستری شود.

در سراسر جهان Mishustin, 54, است که یکی از بالاترین مقامات به قرارداد COVID-19. در روسیه خود را تست مثبت است یک یادآوری از برنامه های بزرگ است که پوتین تا به حال برای این بهار و آن شده اند را در خود نگه دارد توسط coronavirus.

پوتین منصوب Mishustin به جای دیرین نخست وزیر دیمیتری مدودفکه او را رد کرد ساعت بعد از ژانویه 15 state-of-the-ملت سخنرانی که در آن او اعلام کرد قصد دارد برای اصلاحات قانون اساسی تغییر ساختار قدرت در روسیه است. زمان بدان معنی است که Mishustin نام نه به طور گسترده ای شناخته شده تا آن روز در ارتباط است با این برنامه است.

در مارس 10, هشت روز پس از روسیه ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مورد و نه روز قبل از اولین گزارش, مرگ, پوتین به حمایت خود را به عنوان یک نشان اصلاحیه پیشنهادی که اجازه می دهد او را به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024 و دوباره در سال 2030 به طور بالقوه خود را گسترش زمان در دفتر تا 2036.

اصلاحات قانون اساسی بودند به داده شده مهر و موم از تصویب در سراسر کشور رای در مارس 22. اما این رای و یک مارس 9 رژه نظامی در میدان سرخ – شده اند به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>