این هفته در روسیه: چگونه COVID-19 در حال تغییر چشم انداز

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

یکی از سوالات مردم زندگی در مستند در سراسر جهان در حال پرسیدن این است: آیا هر چیزی را هرگز همان خواهد شد دوباره ؟

برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پاسخ این است که برخی از تحلیلگران و ناظران می گویند.

آیا روسیه رنج می برد کمتر از دست دادن زندگی و اقتصادی درد از coronavirus همه گیر از کشورهای دیگر و یا بیشتر آنها نشان می دهد که پوتین و دولت او در حال مواجهه با یک ضربه که به طور دائم کبود خود ایستاده و با مردم است.

“یک قربانی از coronavirus” بود که چگونه تیتر یک پست وبلاگ توسط روزنامه نگار و مفسر اولگ Kashin آن قرار داده است. “رابطه بین او و مقامات و جامعه هرگز آنچه قبل از آن بود.”

Kashin شروع می شود با یک مرجع به یک شکست بزرگ برای پوتین تصویر-ساخت: به تعویق افتادن میدان سرخ رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است. این بود که محور جشن در روز پیروزی, مارس 9 اما پوتین — اذعان نبرد کلیدی به COVID-19 — اعلام شده در آوریل 16 که از آن خواهد شد در یک نامشخص در تاریخ بعد از این سال.

Kashin پیشنهاد کرد 16 اکتبر اتصالات خواهد بود. این روز در سال 1941 نوشت: زمانی که تخلیه از دولت شوروی به Kuibyshev — یک شهرستان 850 کیلومتری جنوب شرقی مسکو که در حال حاضر به نام سامارا دوباره — در صورت از آلمانی پیشرفته تولید “شایعات از استالین پرواز و تسلیم شهر” و در نتیجه “چه خواهد بود با دقت بیشتر به نام ناپدید شدن اتحاد جماهیر شوروی قدرت است.”

قدرت شوروی بازگشت به ناپدید می شوند برای خوب تا 50 سال بعد و نازی ها شکست خورده بودند. “اما آن روز در تاریخ — از آن باقی مانده آن اتفاق افتاده است,” او نوشت-این را نمی توان پاک شده و یا نهان.

نقطه یا یکی از آنها به نظر می رسد که کل روایت-با دقت ساختار به خوبی محافظت plotline از یک فیلم به عنوان مثال — می تواند تضعیف شود توسط یک واحد قابل توجهی قدم اشتباه. است و اعضای مخاطبان داشته باشد unalterably دیدگاه های مختلف به عنوان آنها راه رفتن از تئاتر به نور و یا به شب.

پوتین داستان ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره اما آن را به مراتب بیش از البته. Kashin اذعان دارد که بیش از 20 سال در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر پوتین بارها بازیافت پس از لغزش کردن به شدت در گذشته — شروع شاید با غرق شدن زیردریایی هسته ای کورسک در ماه اوت سال 2000 که منجر به کشته شدن 118 ملوانان روی سه ماه پس از او ،

هیچ قطار به این ویدییوو

پس از کورسک غرق در دریای بارنتز کردن روسیه در شمال ساحل کمک های خارجی در تلاش برای نجات بازماندگان هر ابتدا را رد کرد در حالی که پوتین درنگ در نيمه سوچی و منتظر 10 روز به سفر برای دیدار با بستگان خود در ویدییوو که در آن زیردریایی بود بر اساس جایی که او در مواجهه زنان بیوه و دیگر بستگان که غم و اندوه بود و تیز خشم خود را درک بی تفاوتی و انفعال.

“درست است این است که [پوتین] اولین لحظه از بالاترین سردرگمی در این 20 سال اما در موارد قبلی همه چیز اتفاق افتاد و فورا او سر در گم و سپس او را در ویدییوو,” Kashin نوشت: کرملین در واکنش به کوروناویروس. “اما هواپیما پرواز نمی به این ویدییوو و قطار نمی رفتن وجود دارد.”

Russian President Vladimir Putin addresses the nation during Orthodox Easter at his residence outside Moscow on April 19.


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خطاب به ملت در طول ارتدوکس عید پاک در محل اقامت خود در خارج از مسکو در مارس 19.

به عبارت دیگر: COVID-19 بحران ممکن است کمتر مستعد ابتلا به آسیب-کنترل از بسیاری از حوادث از گذشته قرار داده است که فشار بر پوتین. و این بدان معناست که او ممکن است فاقد ابزار برای تعمیر آنچه برخی تحلیلگران می گویند در حال حاضر یک ضربه شدید به شهرت خود را.

او بیشتر عادت کرده اند برای نشان دادن نسبت به ماده منتقدان شارژ. و بزرگ نشان می دهد در روز پیروزی قرار بود به دنبال یک مارس 22 رای طراحی شده برای قرار دادن یک تمبر از محبوب تصویب اصلاحات قانون اساسی که او را قادر می سازد به دنبال به خدمت دو شش سال از نظر بعد از این زمان یک منقضی می شود در سال 2024.

“پوتین تا به حال برنامه های بزرگ برای بهار” اما coronavirus “تغییر همه چیز” استیون Pifer نوشت: در خلاصه جیر جیر. “به جای یک همه پرسی به تأیید تغییرات به #روسیه اساسی است که اجازه می دهد او را به باقی می ماند رئیس جمهور به 2036 و بزرگ VE روز جشن او چهره بهداشت و بحران اقتصادی است.”

هیچ سنت

پس احتمالا بیشتر از همیشه قبل از به شهرت آینده یک رهبر اغلب به عنوان کشت اکشن-تصویر مرد بستگی دارد و بیشتر در عمل از تصویر.

“نصب سیاسی هزینه های COVID-19 برای کرملین شروع به نشان می دهد که استفاده از آن از dramaturgy, حمایت و اجبار به تقدیس پوتین حق حکومت است decreasingly موثر” مرکز سیاست اروپا تحلیل نوشت: در یک صدای جیر جیر توصیف یک مقاله توسط عضو ارشد برایان Whitmore با عنوان این Desanctification از پوتین.

آیا پوتین به طور کامل آگاه از این چالش در شک و با توجه به منتقدان و ناظران.

زمانی که او برای اولین بار به نظر می رسید به اذعان کرد که COVID-19 تهدیدی برای روسیه در ابتدا پس از پخش آن پایین پوتین هشدار داد که این کشور — فرمانداران و حکومت — باید با تکیه بر شانس و اقبال به آن را ببینید از طریق بحران است.

اما حتی به عنوان تایید موارد جدید افزایش چند هزار روزانه — در میان مداوم سوء ظن رسمی که تعداد قابل توجهی undercount — پوتین گفت: در پای بخاری پیام به این کشور در ارتدوکس عید پاک در آوریل 19 که وضعیت “تحت کنترل کامل است.”

چهار روز بعد شهردار مسکو سرگئی سوبیانین که سران دولت “نیروی کار” منصوب به مبارزه با COVID-19 هشدار داد که شیوع این بیماری در روسیه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است یک “فلات” و یا در اوج بود. “ما حتی در نیمه راه پایین جاده به پیروزی بیش از coronavirus,” او گفت:.

در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه, رئیس, دکتر, در مسکو بیمارستان گفت که آن اتاق اورژانس شد “تحت فشار است. وجود دارد مقدار زیادی از بیماران بیشتر و بیشتر هر روز” بسیاری از آنها در سن حدود 40 و در شرایط بد.

تظاهرات دو صورت مجازی و واقعی اند فوران بیش از مستندات است که هزینه بسیاری از مردم در معیشت خود را حداقل به طور موقت.

عامل به طور معمول’

Yekaterina Schulmann یک مسکو بر اساس علوم سیاسی و منتقد رئیس جمهور گفت که دولت پوتین ممکن است به صورت جدی تر در آزمون یک بار COVID-19 بحران به نظر می رسد مصاحبه, مستندات در حال سست و روس ها شروع به سهام دراز مدت آسیب های اقتصادی آنها در مواجهه با.

که در آن نقطه او پیشنهاد خشم و بالقوه تظاهرات خواهد بود در مورد “فقر” به جای جنبش محدودیت.

دولت فکر می کند “که مردم بالشتک و می تواند در مقابله با داشتن درآمد برای یک یا دو ماه” سرگئی Guriev برجسته اقتصاد روسیه است که یک استاد اقتصاد در پاریس موسسه مطالعات سیاسی گفت: بار مالی روزنامه.

او به نقل از یک مقاله که اشاره کرد که در حالی که “روسیه به یک $165 میلیارد کوسن پس انداز ساخته شده از نفت و گاز و ثروت کرملین شده است و تمایلی به صرف آن است.”

که ممکن است حداقل در بخشی به دلیل آن مشخص نیست زمانی که قیمت های جهانی نفت روسیه پرسود ترین صادرات کالا ممکن است به بهبود از یک سقوط است که مسکو کمک رسوب هنگامی که آن را رد کرد و عربستان سعودی پیشنهاد به کاهش تولید همراه با کشورهای دیگر است.

“شما واقعا نیاز به یک فاجعه برای بیدار پوتین تا” Guriev گفت. “او به نظر می رسد به طور معمول عامل و این ترسناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>