این هفته در روسیه: COVID-19 اساسی و تلخ سالگرد برای تاتارها کریمه

برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

دادگاه قانون اساسی شروع به پریدن را از طریق hoops به یک اصلاح است که می تواند نگه دارید رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در قدرت تا 2036 لایحه پاک سلامت coronavirus می تواند دست یک زندگی واقعی تست به کرملین اغلب با تمرکز بر تصاویر و اپتیک. و سالگرد روسیه را تصاحب میهن خود درخشید تیره و تار ویژه در مسکو درمان از تاتارها کریمه.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

قانون اساسی و Coronavirus

بنجامین فرانکلین یک بار نوشت که هیچ چیز در این جهان قطعی است اما مرگ و مالیات.

در روسیه این فصل همان احتمالا می تواند توان گفت از coronavirus و قانون اساسی – دو چیز است که شاید بیش از دیگران بوده است در صدر اخبار و به نظر می رسد برخی به ماندن در آنجا برای هفته حداقل احتمالا ماه یا بیشتر.

اغلب آنها به نظر می رسد به رفتن دست در دست, ذکر شده در تقریبا همان نفس: “نه می رود در هر نقطه بدون دیگری” روزنامه کومرسانت quipped روز دیگر.

که در بخشی به دلیل آنها می تواند تاثیر هر یک از دیگر. خب نه دقیقا. آن را بعید است که روسیه در قانون اساسی و یا اصلاحات که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در حال هل دادن از طریق می تواند این وضعیت را تغییر دهید با COVID-19 که از 20 مارس تا به حال بیمار بیش از 250 نفر در روسیه

اما coronavirus می تواند پیچیده پوتین برنامه ای برای تغییر قانون اساسی که یکی از آنها اجازه می دهد او را به دنبال پنجمین دوره ریاست جمهوری در سال 2024 اگر او را انتخاب و ششم در سال 2030.

با تعداد روسی, موارد, افزایش, همراه با سوء ظن است که آمار رسمی را مطابق با واقعیت به عنوان آنها می گویند چشم انداز برگزاری یک رای در سراسر کشور به مهر پوتین جدید مقابله با این کشور می تواند باعث وحشت را در کرملین.

برای رای دادن و یا رای نیست

تا کنون پوتین در حال انجام آنچه که او به طور معمول می کند: حرکت رو به جلو تا آنجا که او می تواند در حالی که ترک در محل این گزینه از عقب نشینی و یا توقف — مکث به انتظار آینده باز. (برای مثال از اینکه چگونه است که کار می کنند, نگاهی به خطوط مقدم جبهه در شرق اوکراین: روسیه-حمایت نیروهای نمی فشار از سوی غرب فراتر از Donbas چند سال پیش هنگامی که آن را به نظر می رسید مانند آنها ممکن است اما آنها هنوز هم قابل ملاحظه تکه از زمین اوکراین و دو منطقه پایتخت.)

در 17 مارس پوتین اعلام کرده که در سراسر کشور رای پیش خواهد رفت در تاریخ 22 آوریل — مگر اینکه آن را نمی کند. او چپ است که امکان باز کرد و گفت که آن را می توان به تعویق افتاد “اگر این وضعیت نیاز است.”

مقامات همچنین ساخت ترتیبات برای اجازه دادن به مردم برای رای دادن از خانه یک روش است که کرملین منتقدان می گویند را افزایش می دهد فرصت برای مقامات برای شرکت در انتخابات-چاشنی ها و دیگر falsifications. وجود دارد کمی شک و تردید در مورد نتیجه اما یک کم مردم در انتخابات را تضعیف می کند پوتین دستور به حکومت برای سال آمده است.

رای گیری نهایی خواهد بود گام در یک فرایند آغاز شد که تنها دو ماه پیش زمانی که پوتین فرستاده شده برخی از آنچه به پایان رسید تا بودن حدود 390 پیشنهاد تغییر در جمله بندی از سال 1993 اساسی است. متمم قانون اساسی که در حال حاضر به نظر می رسد مهم ترین — و که برخی گمان می شد نقطه تمام از همه دیگران — اضافه نشده بود تا زمانی که فضانورد سابق Valentina Tereshkova پیشنهاد آن را در نزدیک طراحی شده درخواست تجدید نظر در دومای دولتی پایین تر مجلس در مارس 10.

پوتین به سرعت به رضایت او به تغییر سرعت به دوما برای یک نوع از پذیرش او در آن سخنرانی گفت که “ابطال” متمم-که اجازه می دهد او را برای اجرای دوباره بازنشانی مدت خود را شمارش از صفر به جای چهار او در واقع در خدمت — فقط باید اضافه شود و اگر دادگاه قانون اساسی حکم داد که آن را نقض قانون اساسی موجود است.

وجود دموکراسی و پس از آن وجود دارد دموکراسی

هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که این دادگاه را “ابطال” اصلاحیه لایحه پاک اساسی بهداشت البته خیلی رسمی استدلال پشت آن حاکم است که در کنار نقطه. اما آن را به ارزش خواندن — به عنوان یک منبع سیاه, شوخی, شاید, و در عین حال یکی دیگر از پنجره به راه از طبقه حاکم در یک کشور که در آن رئیس مجلس گفت: روز دیگر که پوتین — و نه روسیه ذخایر فراوان نفت و گاز — این است که این کشور “مزیت” بزرگترین دارایی آن.

Russian State Duma Speaker Vyacheslav Volodin (left) and Russian President Vladimir Putin


دومای دولتی روسیه سخنران ویاچسلاو Volodin (سمت چپ) و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه

ویاچسلاو Volodin نیز به نظر می رسید به ارائه نظر کار خود را — و یا یک اشاره-در مورد اینکه آیا پوتین را به استفاده از فرصت او خود را به اجرا برای رئيس جمهور دوباره و دوباره گفت که سابق KGB افسر بود “برداشت روسیه از نقطه بدون بازگشت و فرض مسئولیت است که باقی خواهد ماند و با او برای زندگی است.”

در حکمدادگاه قانون اساسی گفت: چیزی بسیار شبیه به آن در برخی از راه. تنظیم محدودیت مدت ریاست جمهوری یک سوال است و دنبال یک “تعادل بین متفاوت ارزش های قانون اساسی” آن گفت: — و رفت و در مقابل یکی از کسانی که ارزش های دموکراسی با دیگر narodovlastiye که می تواند به عنوان ترجمه دموکراسی است.

حذف ریشه های یونانی و شاید جاذبه انتقال آنها هر چند آن را نیز می تواند به عنوان ترجمه قدرت مردم و دادگاه به نظر می رسید به این مفهوم را میرسانند به نحوی که دموکراسی ارزش کم و یا هیچ چیز نسبت به قدرت مردم.

“از یک طرف قانون اساسی ویژگی های دموکراتیک قانون مبتنی بر دولت نشان می دهد…کاملا محکم محدودیت” در ریاست جمهوری شرایط آن گفت. “از سوی دیگر اصل قانون اساسی narodovlastiye متضمن تحقق حق مردم در انتخاب…فرد در نظر آنها شایسته ترین دفتر رئیس دولت است.”

به عبارت دیگر اگر مردم می خواهند پوتین به ماندن اطمینان حاصل کنید — آن را کاملا خوب است.

اما آنها انجام دهید ؟

در میان فشار برای تغییر قانون اساسی و متمم قانون اساسی به او اجازه می دهد برای اجرای دوباره پیشنهاد شد یک نظرسنجی مستقل Levada مرکز نشان داد که روسها اعتماد رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به شدت کاهش یافته و در دو سال گذشته حذف و به پایین ترین سطح از سال 2013.

رئیس جمهور و یا بازنشسته?

یک نظرسنجی توسط همان ناظر انتخابات در اواخر ماه ژانویه نشان داد که 27 درصد از روس ها خواست پوتین برای رئیس جمهور باقی می ماند گذشته 2024 در حالی که 32 درصد پاسخ دادند که او باید یک بازنشسته یک فرد خصوصی و یا عمومی (persian) — یک نسبت است که Levada مدیر لو Gudkov گفت: “تعجب برانگیز بود.”

“افزایش خستگی در میان مردم قابل مشاهده است” Gudkov بود نقل کرد.

دادگاه قانون اساسی در ادامه می گویند که با تعادل بین دموکراسی و um دموکراسی به عنوان یک پس زمینه قانونگذاران پرداختن به موضوع محدودیت مدت همچنین می توانید به حساب “بتن عوامل تاریخی” از جمله “درجه تهدیدهای دولت و جامعه” به عنوان “دولت از نظام سیاسی و اقتصادی” ،

ترجمه شاید: قوانین شکسته شود ساخته می شوند و آنهایی که جدید ساخته می شود که تا هنگامی که بار سخت است.

البته کرملین منتقدان استدلال می کنند که این ایده که پوتین باید در قدرت باقی می ماند برای محافظت از روسیه از تهدید و یا به دلیل مشکل اقتصادی و یا سیاسی باعث تغییر بیش از حد خطرناک هستند و شواهد نه نیاز به نگه داشتن او را در قدرت اما مخالف: که او شکست خورده است, بیش از 20 سال به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر را به کشور امن پایدار و موفق است.

بسیاری از تحلیلگران این ایده را رد — مطرح شده توسط صاحب نظران و دیگران در کرملین مدار-که نگرانی در مورد عوامل خارجی و عدم قطعیت در امور جهانی تحت فشار قرار دادند پوتین خود را به من بدهید گزینه ماندن در تاریخ به عنوان رئیس جمهور به دور آینده است.

چنین رد به دور از حدس و گمان: در طول دو دهه در راس پوتین بارها با اشاره به اتهام تهدید از خارج از کشور زمانی که اقدام است که به طور گسترده ای دیده می شود که با هدف تحکیم قدرت تضعیف مخالفان در خانه و پرداختن به تهدید درک شده از درون. مورد در نقطه: حرکت می کند که منتقدان گفت: محدود دموکراسی در روسیه زیر حملات تروریستی متهم تا حد زیادی در خارجی در سال 2004.

COVID-19

این بیماری همه گیر کوروناویروس اما به طور بالقوه می تواند شکل به عنوان یک زندگی واقعی تست مثل هیچ کدام پوتین مواجه شده است قبل از. او مسلح با زرادخانه عظیم برای اپتیک و تصویر-ساخت اما COVID-19 تست می تواند محدودیت از نظر شکل ابزار مانند تلویزیون دولتی.

در واقع در حال تغییر سریع شرایط بیش از گذشته چند روز را در حال حاضر نشان داد نشانه هایی است که مقامات در حال تلاش نیست فقط با تیره و تار در حال حاضر مراقبت های بهداشتی و امکانات اضطراری پاسخ اما با چه — یا — به انتشار اطلاعات در مورد تاثیر coronavirus در روسیه است.

در مارس 19, روسیه, گزارش, آن, اول, مرگ, از COVID-19-و پس از آن گزارش نشده آن است. مسکو در بخش بهداشت و درمان در ابتدا گفت که 79 سال که تا به حال مورد آزمایش قرار درگذشت از پنومونی مربوط به ویروس و شهر و شهردار سرگئی سوبیانین تایید “اولین دست دادن از coronavirus عفونت است.” بعد همان روز هر چند مقامات بهداشت گفت: کالبد شکافی نشان داد که او از لخته خون درگذشت.

به عنوان برای تبلیغات یکی از برجسته قربانی coronavirus 20 سوال است برای ولادیمیر پوتین, یک سری از مصاحبه ها — به معنای اینترنت پسند و جذاب به افراد جوان — که او را قادر به هوایی خود را اعلام انداز مواضع و تفکرات در بسیار کنترل شده قالب مصاحبه با TASS یکی از روسیه را در دو کشور عمده آژانس های خبری.

TASS گفت: در 20 مارس که این سریال انتشار مصاحبه ها آغاز شد که در اواخر ماه فوریه خواهد بود متوقف و بقیه قسمت های نشان داده شده در کامل همه با هم در تاریخ بعد.

این تصمیم به دلیل “کاردینال تغییرات در اخبار دستور کار است که می رود در برابر این ایده از پروژه — تلاش برای ارزیابی همراه با پوتین تغییرات در این کشور بیش از 20 سال گذشته — و نه وقایع کنونی” TASS گفت. امکان ترجمه: هیچ نقطه ای در اطراف نشسته ساخت jibes در کشورهای خارجی و شکل دهی مجدد روسیه در گذشته اگر شما می خواهید به نگاه مانند یک رهبر کار سخت را برای مردم در حال حاضر.

بنجامین فرانکلین ساخته شده خود را از سخن گفتن در مورد اطمینان از مرگ و مالیات و هیچ چیز دیگری در جهان در سال 1789 نامه ای به یک فرانسوی در مورد به تازگی تصویب قانون اساسی ایالات متحده که او گفت: “به ظاهر که وعده دوام.”

در ضمن در کریمه

کومرسانت کنایه در مورد قانون اساسی روسیه و coronavirus بودن مسافران از یک نوع در آمد یک مقاله در مورد سفر آقای پوتین به کریمه در مارس 18, تاریخ کرملین شمارش به عنوان روز دریای سیاه و شبه جزیره بخشی از روسیه — یک ادعا را رد کرد و توسط بسیاری از جهان — در سال 2014.

برای بسیاری از تاتارها کریمه, تصرف میهن خود را مشخص دومین بار در 70 سال است که سرنوشت خود و آینده بوده لوسیون صورت از دست خود با مسکو و شروع یک نوع انزوای که شامل هیچ یک از این پتانسیل آرامش خود شده است.

روسیه در زمان کنترل کریمه از اوکراین در ماه مارس 2014 پس از ارسال در نیروهای تصرف کلید امکانات و برگزاری یک همه پرسی را رد کرد و به عنوان غیر قانونی توسط حداقل از 100 کشور جهان است. از آن پس گروه های مدافع حقوق بشر و دولت های غربی را محکوم کرد و آنچه آنها را به عنوان یک کمپین سرکوب هدف قرار دادن اعضای تورک زبان تاتار کریمه جامعه و دیگران که صحبت کردن در برابر مسکو را تصاحب شبه جزیره.

در یک سال 2018 گزارش گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) گفت: “[در] روسیه به اشغال کریمه مقامات روسی در ادامه به ربودن و شکنجه و زندانی کردن مسلمانان تاتار کریمه در خواهد شد.”

“این را نمی خواهد بیش از در یک روز و یک هفته و یا یک ماه’

یکی تاتار کریمه پشت میله های زندان است Seiran Saliyev دستگیر شد و در ماه اکتبر 2017 و می تواند محکوم به 20 سال حبس و در صورتی محکوم به تروریسم و تلاش برای خشونت سرنگونی دولت اتهامات او می گوید: پایه و اساس هستند. محاکمه او برگزار شد در شهر روستوف بر روی دان.

مقامات روسی “در حال شارژ افرادی که به زندگی و تمرین دین خود را در کریمه برای بیش از 20 سال — آن را به طور کامل غیر قانونی” Saliyev را فعال Mumine Saliyeva گفت: RFE/RL را سرویس در یک مصاحبه.

Saliyeva گفت که در چشمان او مبارزه با مخالفان حکومت روسیه در آمد فوریه 2014 مدت کوتاهی قبل از تصاحب.

“اما اولین ضربه به طور خاص در کریمه تاتارها آمد در مارس 3, هنگامی که Reshat Ametov برگزار شد یک فرد اعتراض. بعد از آن او در بر داشت مثله. کسی که چیزی جز بیان نظر خود را مرده پیدا شد به طرز وحشیانه ای به قتل” او گفت:. “البته که وحشت زده همه آنها قابل درک است که این امر می تواند بیش از در یک روز و یک هفته و یا یک ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im