برای دریافت استیو Gutterman هفته در روسیه هر هفته از طریق ایمیل مشترک با کلیک کردن در اینجا.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پیشنهاد کرد که روسیه و اوکراین باید متحد ظاهری به چشم پوشی از شش سال جنگ و ناامني بیش از کرملین اقدامات است که حتی مفهوم همکاری قابل توجهی به نظر می رسد بسیار غیر محتمل برای آینده قابل پیش بینی. روز بعد پوتین سابق نقطه در اوکراین به راه انداخته تحریک آمیز زخم زبان است که در آن او ادعا کرد که در کشور وجود ندارد. او همچنین پیشنهاد پوتین باید مجاز به خدمت بیش از دو نظر.

در اینجا برخی از کلید تحولات در روسیه طی هفته گذشته و برخی از takeaways رفتن به جلو.

چه جنگ ؟

در برخی از نقطه در نه چندان دور گذشته این ایده ممکن است عادی به نظر می رسید: روسیه و اوکراین باید پیوستن به نیروهای و یا حتی متحد شوند چرا که “هر گونه ادغام” دو کشور خواهد بود “افزایش مزیت رقابتی ما” و ایجاد “جهانی رقیب برای اروپا و جهان است.”

اما زمانی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد استفاده قرار قسمت 2 در یک سری از slickly بسته بندی شده مصاحبه با دولت news agency TASS به تماس برای چنین دنج روابط — تکرار ادعای خود که روس ها و اوکراینی ها “یکی از مردم” — وجود دارد صاعقه وار گله ای از فیل ها در اتاق: شش سال از تلخ دشمنی باعث شد در بخش بزرگی از مسکو را تصرف شبه جزیره کریمه از اوکراین و کافی برای حمایت از جدایی طلبان در یک جنگ که به کشته شدن بیش از 13000 نفر در شرق اوکراین و منطقه شناخته شده به عنوان Donbas پس از مارس 2014.

پوتین به سختی با اشاره به جنگ — تظاهر به عنوان مثال او نمی دانست چه این مصاحبه با اشاره به زمانی که او پرسید که آیا وجود دارد شانس است که او می تواند به یک توافق با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy.

“در مورد چی ؟” او کنایه آمیز رفتن در نهایت به می گویند که وجود دارد یک فرصت برای صلح اما به سرزنش Zelenskiy و کیف برای عدم پیشرفت در این جهت از آنجا که رهبران دو کشور ملاقات برای اولین بار در پاریس در ماه دسامبر به بحث در مورد تلاش برای پایان دادن به جنگ.

او هیچ اشاره ای کریمه در همه در یک مصاحبه بخش به طور رسمی با عنوان پوتین در اوکراین است.

Russian President Vladimir Putin: "War? What war?"


رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین: “جنگ ؟ چه جنگ؟”

به جای شش سال گذشته و یا حتی نزدیک به 30 سال پس از اوکراین — روسیه — استقلال با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 پوتین متمرکز بارها و بارها در قرن ها پیش به عنوان دور برگشت به عنوان 11th و فراتر از آن.

در حالی که تصریح می کند که روس ها و اوکراینی بودند “و همان” او آمار در چند مفاهیم خاصی را به خشم بسیاری از دومی و چند سابق-از جمله این که یکی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مانند اوکراین که بودند افرادی که به زندگی “در سراسر” روسیه لبه.

در حالی که او پیشنهاد کرد که اوکراین خود هویت و حس استقلال از روسیه باید احترام او همچنین پیشنهاد کرد که کسانی که کیفیت بسیار بودند تا حد زیادی کار خارجی ها به دنبال جدا کردن روس ها و اوکراینی ها به منظور “تقسیم و تسخیر.”

راه برگشت وقتی

در میان مجرمان با توجه به پوتین درس تاریخ: لهستان در حدود قرن 16 اتریش-مجارستان جاسوسی آژانس پیش از جنگ جهانی اول و اتحادیه اروپا امروز که به او پیشنهاد شده است که کمتر علاقه مند به اوکراین به عنوان یک ملت از تحویل چوب از جنگل های Carpathians.

آن را سخت به درک که چرا پوتین خواهد اجتناب از ذکر کریمه و جنگ در شرق اوکراین کوتاهی.

کریمه است که احتمالا از سمت چپ به منظور ایجاد نقطه ای که در چشمان پوتین است نه اوکراین و وضعیت آن را نمی خواهد در معرض خطر در هر گونه توافق با کیف غرب و یا هر دو برای کاهش تنش ها بر سر بحران اوکراین ،

درمان جنگ در Donbas تقریبا به عنوان اگر به سختی و حتی بخشی از تاریخ طولانی روابط میان روسیه و اوکراین در ضمن متناسب به کرملین ادعا که آن را واقعا درگیر در آنچه که مسکو خواستار داخلی اوکراین جنگ است.

این ادعا البته به طور گسترده ای رد در غرب — در بخشی به دلیل بزرگی و شواهد نشان می دهد که روسیه با ارسال سرباز و اسلحه و پشتیبانی از همه نوع به جدایی طلبان که نگه داشتن بخشهایی از مناطق دونتسک و لوهانسک. دادگاه جنایی بین المللی حکم کرد که جنگ “بین المللی درگیری های مسلحانه” بین روسیه و اوکراین است.

A child poses for a picture with Russian servicemen during a demonstration of military equipment and hardware on the Defender of the Fatherland Day in Sevastopol, Crimea, on February 23.


یک کودک به شمار برای یک تصویر با نظامیان روس در طول یک تظاهرات از تجهیزات نظامی و سخت افزار بر روی مدافع از پدری بعد در سواستوپل کریمه در مارس 23.

و در مارس 9, سه روس و اوکراین خواهد شد محاکمه به اتهام قتل, در لاهه — غیابی تقریبا قطعا — برای اتهام نقش در سقوط Malaysia Airlines flight MH17, که به ضرب گلوله کشته شد بیش از اوکراین در ماه ژوئیه 2014, نزدیکی شروع جنگ و کشتن تمام 298 سرنشین. هلندی-led محققان می گویند آن را به ضرب گلوله کشته شد توسط یک موشک باتری در آورده از روسیه است.

اما اگر چند به اعتقاد روسیه ادعا می کند در مورد کریمه و شرق اوکراین و اگر شانس برای آشتی با اوکراین — اجازه دهید به تنهایی ادغام و اتحاد اتحادیه و یا انجمن به عنوان کلمات او استفاده می شود را می توان ترجمه — باریک به هیچ کدام در حال حاضر چه نقطه از پوتین سخنان? چرا می گویند چیزهایی است که بیشتر احتمال دارد به ملتهب تنش و سپس به راحتی آنها را ؟

‘هیچ چیز برای دیدن اینجا’

برخی از ناظران سخنان خود گفت: تا به حال کمی به معنای واقعی.

“او شده است گفت: این برای سال در حال حاضر. آن را فقط به خود جهان بینی نه یک سیاست و هدف دیگر آن استفاده می شود در 2012-2014,” مسکو بر اساس سیاست خارجی تحلیلگر ولادیمیر فرولوف نوشت on Facebook. “در حال حاضر رفته. هیچ چیز برای دیدن اینجا.”

دیگران هر چند فکر وجود دارد چیزی برای دیدن: یک تهدید.

“پوتین ردی آینده خود را — تحت هر چه رهبری عنوان او تصویب — در “ادغام” از اوکراین به روسیه” کاربر توییتر Trocken Collectif گفت: در یک پست.

پست دیگری در همان حساب گفت که پوتین در مصاحبه با بخش “جادوها حداقل ادامه از روسیه “هیبرید” جنگ علیه اوکراین است. و پوتین تثبیت در “ادغام” از اوکراین به روسیه به نظر می رسد به presage مشکل بیشتر — بیشتر جنگ — پایین آمدن مسیر است.”

“باز تهدید به رایگان و مستقل اوکراین” است که چگونه سیاست خارجی تحلیلگر اولریش ذره آن را توصیف کرد.

اگر شما به دنبال برای اطمینان که چنین نگرانی هایی که پر از شکوفه در اینجا برخی از مشاوره: آیا خواندن متن اولین اظهارات ساخته شده توسط ولادیسلاو Surkov های دیرین دستیار پوتین که خود را نقطه در اوکراین تا زمانی که اخراج او از فرمان خود اخراج شد منتشر شده در فوریه 18.

مجبور اخوان

در یک مصاحبه چکیدن با تحقیر واقعی یا جعلی — سخت به بگویید که با کسی که هر کلمه ای که به نظر می رسد محاسبه می شود اما در مجموع معادله معلوم نیست — Surkov تلفظ که “هیچ” را تنها “اوکراین-نس” که از او به عنوان “یک اختلال خاص از ذهن است.”

اوکراین ممکن است در آینده وجود داشته باشد به او اجازه داد اما “آنچه در مرزهای خود خواهد بود و حتی شاید بسیاری از Ukraines وجود خواهد داشت, این سوال باز. و یک راه یا دیگری, روسیه را برای شرکت در حل و فصل این مسائل است.”

و او پیشنهاد کرد که روسیه باید با استفاده از “پرقدرت اجبار” به جای اسب و گله اوکراین به “روابط برادرانه” با مسکو است.

“با Surkov پوتین به عنوان اصلی مشاور در #اوکراین کمی تعجب است که کرملین سیاست بیش از 6 سال گذشته انجام داده است و بیش از هر چیز دیگری به جعل اوکراین هویت ملی اوکراین فشار دور از #روسیه و به سمت غرب و گسترش اوکراین حمایت عمومی برای پیوستن به ناتو” توییتی استیون Pifer سابق سفیر ایالات متحده در اوکراین است که یک غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز.

While no longer in charge of relations with Ukraine, Vladisalv Surkov (left), still seems to be of one mind with Vladimir Putin.


در حالی که دیگر مسئول روابط با اوکراین Vladisalv Surkov (سمت چپ) هنوز هم به نظر می رسد از یک ذهن با ولادیمیر پوتین.

البته Surkov از کرملین در حال حاضر برخی از دیدن خروج خود را به عنوان یک نشانه آن است که روسیه سیاست یا آن رویکرد در حال تغییر است. دیگران نمی, و یا در حال انتظار برای بتن نشانه هایی از این تغییر.

Surkov خروج باعث می شود نظر دیگری از مصاحبه خود سخت تر برای اختصاص به یک محل خاص در صورت فلکی نکات و مدرکی ادعا و تبلیغات در مورد پوتین قصد دارد تا سال 2024 هنگامی که او را محروم از در حال اجرا برای یک داوطلب با قانون اساسی است. پوتین در این میان تغییر اساسی در راه است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تلاش به او به عنوان بسیاری از گزینه های که ممکن است برای ادامه به نگه داشتن به عنوان نیروی زیادی را به عنوان او می خواهد پس از سال 2024.

چگونه بسیاری از بار ؟

یکی از خاص ترین تغییرات او پیشنهاد کرده است که به حذف کلمه “متوالی” از این بند در مدت محدودیت به این معنی است که هیچ رئیس جمهور می تواند در خدمت بیش از دو دوره کل دوره.

به طوری که پوتین چهارم و ترم جاری خود را در آخر درست است ؟

احتمالا — اما احتمالا نه. چرا که اگر تغییرات اساسی در قانون اساسی باعث می شود ساعت به تنظیم مجدد پوتین در انتخابات ریاست جمهوری از نظر او تحویل داده شود یک تخته سنگ پاک و فرصت اجرا برای یکی دیگر از شش سال در سال 2024-و دوباره در سال 2030.

Vladimir Putin, here to stay?


ولادیمیر پوتین در اینجا به ماندن بگیرید ؟

دیگران مطرح کرده اند این امکان و Surkov – مرد پشت بسیاری از پوتین سیاسی داخلی حرکت در دو شرایط در 2000-2008 — آورده و آن را دوباره. او گفت که اگر قدرت از رئیس جمهور تنظیم شد و سپس “قانونی منطق دیکته” که از هر لحاظ شروع به قبل از تغییر باید به حساب نمی آید.

پس Surkov مصاحبه قانونگذاران درگیر در چوپانی تغییر قانون اساسی اگر مجلس نظر که پیشنهاد کرد که این تغییرات به معنی این نخواهد پوتین می تواند از ابتدا شروع و اجرای دوباره در سال 2024 — اما نه کاملا رد آن را.

البته پوتین و یا خود را سخنگوی دیمیتری Peskov می تواند به ایجاد یک بیانیه روشن است که در پایان بحث از این موضوع است. اما آنها باید انجام شود به طوری نشان می دهد که پوتین ممکن است بخواهید به نگه داشتن آن را به عنوان یک گزینه — و یا فقط نگه داشتن مردم حدس زدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im