داستان عجیب و غریب از یک ونتیلاتور حمل و نقل به آمریکا فقط غریبه

آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک ژست حسن نیت یک راه برای شروع به بهبود سمی روابط بین مسکو و واشنگتن به عنوان دو کشور مبارزه با کروناویروس. اما حمل و نقل از هواکش و سایر لوازم بود گرفتار سردرگمی و پیام های مخلوط از شروع:

آن را کمک های انسان دوستانه? آن را یک خرید تجهیزات است که ایالات متحده قادر به ساخت خود را ؟ که برای آن پرداخت می شود? آیا هر کسی می دانم که شرکت های روسی درگیر ممکن است سقوط وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم شده ؟ شد کرملین به دنبال یک تبلیغ پیروزی ؟ آن را به تمسخر گرفتهاند ایالات متحده ؟

در حال حاضر معلوم می شود که 45 هواکش شد هرگز مورد استفاده در ایالات متحده-و برخی از آنها همان مدل است که ممکن است باعث آتش سوزی که به کشته شدن چندین COVID-19 بيمار در روسیه باعث روسی رگولاتور به شماره های غیر معمول به منظور تعلیق برای استفاده از آنها در زمانی که این ماشین ها به شدت مورد نیاز است.

از آغاز حمل و نقل به تصویر کشیده شده توسط کرملین به عنوان یک آیةالله ژست. رسانه های دولتی پخش داستان در مورد آن از جمله فیلم از باری آنتونوف جت در حال لود شده با جعبه چاپ شده با کلمات “از روسیه با عشق.” همراه با هواکش آمد و ماسک و دستکش و سایر لوازم پزشکی.

سفیر روسیه به ایالات متحده آن را به نام “ماموریت های انسان دوستانه”

“ما مطمئن هستیم که آمریکا در صورت لزوم نیز با ما و ما با کمال میل قبول کمک. بدون هر گونه سیاسی,” آناتولی آنتونوف گفت: در Facebook post.

یک روز پس از حمل و نقل وارد در شهر نیویورک, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش همتای روسی خود ولادیمیر پوتین و خواسته شده بود در مورد اینکه آیا او می ترسید این می تواند دیده می شود به عنوان یک ترفند تبلیغاتی است.

“من در مورد روسیه و تبلیغاتی حتی یک کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در 2 آوریل. “وجود دارد مقدار زیادی از پزشکی بسیار با کیفیت بالا و چیزهای که من پذیرفته ام. ممکن است بسیاری از صرفه جویی در زندگی می کند و من آن را هر روز است.”

The Russian medical supplies are unloaded shortly after they arrived at JFK International Airport in New York on April 1.


روسیه تجهیزات پزشکی در حال تخلیه مدت کوتاهی پس از آنها وارد JFK فرودگاه بین المللی در نیویورک در تاریخ 1 آوریل.

اما بیشتر سوال به وجود آمد که وزارت امور خارجه ایالات متحده مغایر با مقامات روسیهگفت که در واقع تامین نمی شد اهدای اما یک خرید. وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova سپس افزود: یکی دیگر از چین و چروک, تایید, حمل و نقل, بود, خرید, اما که واشنگتن و مسکو در حال تقسیم هزینه های.

تحریم Busters?

او نشان داد که روسیه هزینه شد منتقله توسط روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) به 10 میلیارد دلار ثروت صندوق توسط دولت برای جذب سرمایه گذاری به روسیه است.

و از 45 هواکش است که شامل حمل و نقل بسیاری از آنها عرضه شده توسط اورال مهندسی ساز کارخانه یک کارخانه متعلق به یک شرکت به نام رادیو-فن آوری های الکترونیکی نگرانی یا KRET.

KRET به نوبه خود متعلق به Rostec گسترده دولت کنگلومرا است که شامل برخی از روسیه بهترین و شناخته شده نظامی و فن آوری, تولید کنندگان.

هر دو RDIF و Rostec آمار شده اند با تحریم های وزارت خزانه داری ایالات متحده. RDIF — همراه با سابق خود را پدر و مادر شرکت دولتی Vnesheconombank — هدف قرار داده بود در سال 2015 به عنوان بخشی از تحریم های غرب برای تنبیه روسیه برای تصرف شبه جزیره کریمه اوکراین سال قبل است. Rostec تحریم شد به دلایل مشابه.

یک RDIF سخنگوی گفت: RFE/RL ماه گذشته که موجود ایالات متحده تحریم های اعمال نمی شود به صندوق در این مورد.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری ایالات متحده در ضمن ارائه یک توضیح مشابه اما همچنین پیشنهاد کرد که مقامات ایالات متحده ممکن است ارائه معافیت به تحریم های موجود در مورد پایه و اساس.

“به نظر نمی رسد که صادر کننده بشردوستانه تحویل دریافت شده از دولت روسیه است, تحریم یا مسدود فرد تحت روسیه/اوکراین مربوط به تحریم مقامات” سخنگوی گفت: RFE/RL. “به حدی است که چنین تحریم هایی اعمال می شود, خزانه داری قدرت به مجوز آمریکا افراد به شرکت در معاملات است که مطابق با سیاست خارجی و امنیت ملی و منافع است.”

ارزش کلی حمل و نقل شد نشان داد هر دو ایالات متحده آمریکا و یا روسیه در زمان حمل و نقل تحویل.

اما یک ABC اخبار گزارش, در مارس 1 گفت که روسیه تا به حال صورتحساب ایالات متحده $660,000 برای تامین. یک رکورد از منابع که ارائه شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) است که با هماهنگی دولت ایالات متحده در پاسخ به همه گیر گفت: آنها شامل در مجموع از 4000 M-95 ماسک — درجه نظامی ماسک استفاده می شود برای محافظت در برابر بیولوژیکی و شیمیایی. این سازمان گفت: حمل و نقل نیز شامل 15,000 ماسک 30,000 دستکش های جراحی و 400,000 قطعه از لباس پزشکی و سایر اقلام کوچکتر است.

An Aventa-M lung ventilator manufactured at the Urals Instrument Engineering Plant.


یک Aventa-M ریه و دستگاه تنفس مصنوعی تولید شده در اورال ابزار مهندسی گیاه.

حداقل 15 هواکش شناخته شدند Aventa-M مدل های, در حالی که 25 ساخته شد متفاوت تولید; منشاء پنج نفر دیگر مشخص نیست.

با استفاده از در دسترس عموم لیست قیمت, RFE/RL مشخص است که هواکش هم احتمالا هزینه حداقل 1 میلیون دلار در یک non-تخفیف خرده فروشی بر اساس.

‘فراوانی از احتیاط’

در زمان حمل و نقل ورود و نه آمریکا مقامات فدرال و مقامات دولتی در نیویورک و یا نیوجرسی — دو تا بدترین ضربه ایالات متحده — نشان داد که در آن دقیقا همان منابع می تواند مورد استفاده و چگونه.

در آوریل 20, آمریکا, دولت, رسمی, آشنایی با تدارکات حمل و نقل گفت: RFE/RL که موارد نمی شد در حال توزیع و نشسته بودند استفاده نشده در شهر نیویورک-مساحت انبارها.

FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: در 12 ماه مه که هواکش هرگز توزیع شده به ایالات متحده بیمارستان به دلیل تعداد COVID-19 نفر در این منطقه تا به حال تثبیت شده است.

“مسطح منحنی به معنای این هواکش مورد نیاز نیست” او در بیانیه ای گفت که برای اولین بار گزارش شده توسط BuzzFeed News.

“از فراوانی احتیاط کشورهای در حال بازگشت از هواکش به FEMA,” او گفت:.

Montesi نداد در چه بود “به معنای فراوانی از احتیاط.”

اما ساعت قبل, روسی ایمنی محققان گفت: Aventa-M هواکش به نظر می رسد شده اند مسئول آتش سوزی مرگبار در دو جداگانه امکانات پزشکی در سنت پترزبورگ و مسکو است.

در مارس 13, روسیه سلامت-صنعت تنظیم کننده اعلام کرد که سفارش که استفاده از تمام Aventa-M هواکش ساخته شده پس از 1 آوریل سال 2020 معلق با استناد به این دو آتش سوزی.

معلوم نیست چرا این سازمان گفت: تنها دستگاه های ساخته شده پس از 1 آوریل — تاریخ از حمل و نقل پس از ورود ایالات متحده — خواهد بود معلق از استفاده و نه آن را حذف اگر دستگاه خواهد بود به یاد می آورد در روسیه است.

اورال تسهیلات یکی از روسیه اصلی تولید کنندگان هواکش و مرتبط با تجهیزات پزشکی. دولت روسیه به تازگی اعلام کرد که به منظور عمده برای هزاران نفر از طرفداران به عنوان کشور مبارزات با بالا رفتن تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان.

هیچ کس در این خدمات را فشار دهید و برای سلامتی و صنعت تنظیم کننده Roszdravnadzor, پاسخ به تماس از RFE/RL بیشتر به دنبال نظر.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در آوریل 15, تهمت پیشنهاد کرد که دولت ایالات متحده خواهد بود رفت و برگشتی روسیه ژست.

“من فکر می کنم روسیه در حال رفتن به نیاز به هواکش. آنها با داشتن یک زمان سخت در مسکو. ما قصد داریم برای کمک به آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یک ماه بعد که مشخص نیست در صورتی که هنوز این طرح است.

پس از یک تماس تلفنی در مارس 7, کرملین گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده به ارسال یک محموله تجهیزات پزشکی به روسیه است. کاخ سفید قرار داده و آن را کمی متفاوت گفت: برگ برنده پوتین گفت که ایالات متحده “آماده ارائه کمک به هر کشور در نیاز از جمله روسیه است.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de