تاج آبجو نمی ساخت هر گونه تغییر در آن تبلیغات با وجود این نام را تاسف شباهت به مرگبار coronavirus.

صورت فلکی برندها که brews تغییرات مختلفی از محبوب ابجو کم الکل گفت: در بیانیه ای که مشتریان خود را “درک وجود ارتباط بین ویروس ها و کسب و کار ما.”

“فروش تاج باقی می ماند بسیار قوی و قدردانی می کنیم ادامه حمایت از ما طرفداران” صورت فلکی مارک سخنگوی استفانی McGuane سی ان ان گفت کسب و کار. “ما تبلیغات با تاج سازگار با کمپین ما شده اند در حال اجرا برای 30 سال گذشته و بر اساس قوی ضریب اطمینان مصرف کننده.”

صورت فلکی گفت: کرونا فروش فوق العاده رشد 5 ٪ در ایالات متحده آمریکا در چهار هفته به پایان رسید که در فوریه 16. که نزدیک به دو روند گذشته 52 هفته. تاج فروش هستند به شدت وابسته به بازار ایالات متحده بر خلاف برخی از آن دور-بیش-بین المللی رقبا.

“افکار ما و نماز بیرون رفتن برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس وحشتناک و ما امیدواریم که تلاش های بیشتر به طور کامل مهار آن را به دست آوردن کشش به زودی” گفت: لایحه نولندس مدیر عامل شرکت Constellation Brands, در بیانیه ای. “ما دیده ایم هیچ تاثیری برای مردم ما امکانات و یا عملیات و کسب و کار ما همچنان به انجام خیلی خوب.”

در عین حال گسترش coronavirus می تواند در یک زمان بدتر صورت فلکی است که با هزینه 40 میلیون دلار برای راه اندازی آن جدید کرونا-مارک سخت seltzer. بخشی از این ارتقاء شامل حمایت جیر است که موجب انتقاد برای استفاده از عبارت “آینده ساحل به زودی.”

پاسخ به صدای جیر جیر می گویند که این آگهی در “فقیر طعم” و با نام تجاری باید “پایین برای چند هفته.”

دو نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان می دهد که تاج را با نام تجاری است که درد و رنج از منفی وزوز.

5W روابط عمومی گفت که 38 درصد از آمریکایی ها نمی خرید تاج “تحت هیچ شرایطی” به دلیل شیوع و یکی دیگر از 14 درصد گفت: آنها نمی سفارش تاج ، این بررسی شامل نظرسنجی از 737 مصرف کنندگان آبجو در ایالات متحده است.

در یکی دیگر از بررسی های انجام شده توسط YouGov شرکت یافت می شود مصرف کنندگان قصد خرید کرونا کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در دو سال است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که تاج را buzz نمره متریک که اقدامات favorability کاهش یافته است به طور قابل توجهی از زمان آغاز سال است.

صورت فلکی را نولندس گفت: کسانی که گزارش را منعکس نمی کند کسب و کار شرکت, عملکرد, تماس با “اطلاعات” در مورد ویروس’ تاثیر بر, تاج, کسب و کار “بسیار مایه تاسف است.”

آنلاین جستجو برای “آبجو کورونا ویروس” مشخصی در اوایل فوریه اما پس از کاهش یافته است.

صورت فلکی مارک سهام کاهش یافته است 4% و 8% در روز پنج شنبه اگر چه کل بازار سهام به شدت کاهش یافته است به عنوان ترس رشد می کند در مورد گسترش coronavirus. تعداد موارد باید با صعود به 83,577 در سطح جهانی و جمعه. نزدیک به 3000 نفر کشته شده اند از ویروس.

این مطلب با اجازه چاپ از سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de