سیاستمداران دموکرات را مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از “گاز اشک آور” برای متفرق کردن معترضان در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 1 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به سنت جان کلیسای اسقفی به ژست برای عکس ها با کتاب مقدس. رئیس جمهور در مقابله با “آنها نمی با استفاده از گاز اشک آور.”

ایالات متحده پارک پلیس می گوید افسران استفاده می شود “فلفل توپ” نه “گاز اشک آور.” این درست فلفل توپ که شامل یک اسپری فلفل-مانند محرک یک گریم متفاوت نسبت به دیگر مواد شیمیایی معمولی به عنوان “گاز اشک آور” (و آن USPP به طور خاص می گوید از آن استفاده نمی کند). اما برخی از منابع در نظر اسپری فلفل یک نوع از گاز اشک آور در حالی که دیگران می گویند هر دو مواد شیمیایی همان اثر را بر روی مردم است.

با توجه به علمی آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اسپری فلفل یک نوع “گاز اشک آور” یا “شورش کنترل agent.”

دکتر Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور برای پزشکان برای حقوق بشر و استاد دانشگاه جورج تاون پزشک خانواده گفت: ما یک ایمیل به در: “گاز اشک آور و اسپری فلفل هر دو متعلق به یک کلاس از جمعیت کنترل سلاح های شیمیایی شناخته شده به عنوان محرک.” ترکیب شیمیایی متفاوت است اما این تاثیر در افراد مشابه است. “در طول یک اعتراض آن است که غیر ممکن است برای گفتن آنچه شیمیایی است که استفاده می شود به عنوان تظاهرات بالینی هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ادعا کرده است رسانه ها شد “دروغ گزارش” که ایالات متحده پارک پلیس با استفاده از “گاز اشک آور” و در یک فاکس نیوز مصاحبه رادیویی در ژوئن 3 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: داستان در مورد پاکسازی معترضان با “گاز اشک آور” بود “جعلی است. آنها نمی با استفاده از گاز اشک آور. آنها استفاده نمی کند. آنها نقل مکان کرد آنها را.”

تهمت نمی ذکر است “فلفل توپ.” هر دو مواد شیمیایی محرک علت با توجه به Mishori “گاهی اوقات سوزش شدید به غشاهای مخاطی (الکترونیکی.g چشم و دهان معابر بینی و ریه ها) باعث مردم را به تجربه احساس سوزش بر روی پوست و چشم, پاره شدن, سرفه, عطسه, تنگی نفس, تهوع, استفراغ, سردرگمی.”

این حادثه رخ داده است در ماه ژوئن 1. مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل اظهارات در باغ گل رز, ایالات متحده, پارک پلیس شروع به پاکسازی معترضان در میدان لافایت فقط در شمال کاخ سفید است.

پارک پلیس اقدام رئیس گرگوری T. موناهان در بیانیه ای گفت: “در حدود ساعت 6:33 pm خشونت آمیز معترضان در ثانیه, خیابان NW شروع به پرتاب پرتابه از جمله آجر بطری آب یخ زده و تند تند مایعات” که ناشی از USPP به موضوع “سه هشدارهای بیش از یک بلندگو” و سپس پاک کردن این منطقه است. خبرنگاران که بر روی زمین بودند گفته اند که آنها نمی بینم پرتابه انداخته بودن یا توصیف جمعیت به عنوان “صلح آمیز” و یا “تا حد زیادی صلح آمیز است.”

صرف نظر از انگیزه های USPP نیروی مورد استفاده قرار گیرد به حرکت معترضان از جمله به عنوان دیده می شود در فیلم های متعدد با صدای بلند چشمک می زند دود و افسران سوار بر اسب.

در مورد 6:50 بعد از ظهر تهمت پایان سخنرانی خود گفت: “و در حال حاضر من قصد دارم به پرداخت جهات من به عنوان یک محل خاص است.” او و دیگر مقامات دولت پس از آن راه می رفت به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر خیابان از میدان لافایت که در آن تهمت های مطرح شده برای عکس در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد زنجیره ای از حوادث است. “هنگامی که معترضان مسالمت آمیز پراکنده با دستور رئیس جمهور از آستان مردم را به کاخ سفید — با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش — در سفارش به مرحله عکس op در یک نجیب کلیسای ما می تواند بخشیده شود و اعتقاد داشتند که رئیس جمهور بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل” presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت.

دموکراتیک بهداشت ، کامالا هریس همچنین گفت: در 2 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی “و سپس تاریخ و زمان آخرین شب من تماشا به عنوان رئیس جمهور تهمت داشتن تانک های مسالمت آمیز معترضان فقط به طوری که او می تواند انجام دهد این عکس op و سپس او رفت و به teargas کشیش بودند که کمک به معترضان در پارک لافایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی منظور حذف از معترضان. “در حال حاضر زمانی که من رفت و من نمی گویند حرکت آنها.’ من نمی دانم که وجود دارد. من نمیفهمد من رفتن به راه رفتن بیش از کلیسا بسیار نزدیک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News Radio. در یک نشست خبری در ژوئن 3, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: دادستان کل ویلیام بر دستور پاکسازی منطقه صبح از ژوئن 1 “به گسترش محیط توسط یک بلوک در هر طرف” و اضافه کرد که Barr بود “شگفت زده” آن را تا به حال انجام شده است و در عین حال زمانی که او به کاخ سفید و به افسران گفت: در “اواخر بعد از ظهر” به آن را انجام دهد.

در مصاحبه با سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر به نیوز مکس تهمت توصیف op عکس خود به خود به عنوان یک رویداد و عنوان و هر گونه استفاده از زور برای حذف مخالفان. “نظامی منتقل شد آنها را به عقب. من حدس می زنم آنها فقط گزارش وجود نداشت آنچه را که شما آنها را با گلوله های لاستیکی و یا هر چیز دیگری. وجود دارد هیچ کدام از آن استفاده می شود. آنها فقط نقل مکان کرد و آنها را” او گفت:. “آنها نمی دانند تا زمانی که فقط مدت کوتاهی قبل از این که من در رفتن وجود دارد. کسی پیشنهاد آن و من گفت: “اجازه دهید اجازه دهید راه رفتن.’ ما راه می رفت از کاخ سفید و من فکر می کنم همه چیز به کار گرفته شد بسیار خوب است.”

وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد حوادث. ما تمرکز بر اختلاف نظر بر سر اینکه آیا “گاز اشک آور” استفاده شد که بسیاری از رسانه ها که تحت پوشش این حادثه گزارش شده است.

شیمیایی مواد محرک

در موناهان بیانیه گفت: “هیچ گاز اشک آور استفاده شد توسط USPP افسران و یا دیگر کمک شرکای اجرای قانون به این منطقه در پارک لافایت.” پس از یک خبرنگار با واشنگتن را WUSA9 تلویزیون گزارش در قوطی او گفت که او کردن پس از آنها آغاز شد و در ژوئن 1, USPP به روز شده در بیانیه خود به آن می گویند و “و دیگر کمک شرکای اجرای قانون” استفاده نمی کند کسانی که “OC Skat پوسته” یا. چنین پوسته حاوی ألرس فلفل دلمه ای – یک محرک مشتق شده از گیاهان فلفل.

اما موناهان گفت USPP آیا استفاده از “کپسول های دود و فلفل توپ.” USPP سخنگوی Sgt. ادواردو Delgado به ما گفت: “ما با استفاده از CS یا chlorobenzalmalononitrile معمولا به عنوان ‘گاز اشک آور’ است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک غیر کشنده گزینه در اجرای قانون است. من غافل از این نام تجاری از pepperball استفاده می شود.”

توماس کارنی دانشیار دین و استاد گروه داروسازی بالینی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و همکاری نویسنده 2014 مطالعه اسپری فلفل صدمات به ما گفت او نبود دانش در مورد این خاص “فلفل توپ” دستگاه اما که USPP “احتمالا اشاره به OC حاوی lacrimator. ألرس فلفل دلمه ای (OC) است که ماده فعال از فلفل و فعال TRPV1 درد گیرنده. در حالی که CS & CN مختلف گیرنده بودند و سمی تر است,” او گفت: در یک ایمیل با اشاره به chloroacetophenone.

او گفت که به اعتقاد او شرایط استفاده شد “قابل معاوضه – گاز اشک آور در مقابل lacrimator.” یک “lacrimator” البته ماده ای است که تولید اشک و هر دو CS و OC انجام این کار است.

در نوامبر سال 2018 مقاله با عنوان “چگونه از گاز اشک آور کار می کند: مختصر و مفید از مواد شیمیایی مورد استفاده در جمعیت” علمی آمریکا گفت: گاز اشک آور عوامل “را می توان به دو دسته کلی” بر اساس گیرنده های درد آنها را فعال کنید. CS شیمیایی Delgado گفت USPP نمی با استفاده از است اولین دسته از “TRPA1-فعال کردن عوامل” که همچنین شامل “CR گاز (dibenzoxazepine) و CN گاز (chloroacetophenone همچنین مورد استفاده در اسپری)” علمی آمریکا گفت.

“دسته دوم از گاز اشک آور عوامل اسپری فلفل و فعال TRPV1 درد گیرنده” مقاله گفت. “این عمدتا برگرفته از کپسایسین, ادویه ترکیب موجود در فلفل فلفل قرمز. وجود ترکیبات در استفاده مشترک در این بخش: OC گاز یک محلول غلیظ از کپسایسین و PAVA ترکیبی از مصنوعی کپسایسین همچنین استفاده شده توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.”

دکتر Rohini هار اضطراری پزشک اپیدمیولوژی مدرس و محقق در حقوق بشر مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی از قانون تکرار کارنی نظر که اسپری فلفل نیست به عنوان سمی به عنوان CS/CN مواد شیمیایی. فلفل اسپری دسته “کمتر شیمیایی و یا واکنش های آلرژیک اما آن را نیز یک روغن بنابراین آن را بسیار سخت تر برای به دست آوردن و می تواند دیگر” هار همچنین یک مشاور برای پزشکان برای حقوق بشر که به بررسی آسیب های ناشی از این عوامل گفت: علمی آمریکا. “این نیز می تواند باعث خراش قرنيه اگر شما در حال عکسبرداری از آن به طور مستقیم به چشم کسی.”

CDC خواستار این عوامل “ضد شورش کنترل عوامل” در یک برگه کرد و گفت آنها “گاهی اوقات به عنوان “گاز اشک آور” و “ترکیبات شیمیایی هستند که به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست است.” CDC اشاره “اسپری فلفل” به عنوان یکی از این عوامل است. “عوامل کنترل شورش استفاده می شود توسط مقامات مجری قانون برای کنترل جمعیت و توسط افراد و عموم مردم برای حفاظت شخصی (برای مثال اسپری فلفل).”

Mishori به ما گفت که تفاوت بین این فلفل توپ و CS “است که در ترکیب شیمیایی اما اثرات فیزیولوژیکی مشابه هستند از نظر شیمیایی التهاب است. فلفل توپ شلیک شده از تفنگ و همچنین می تواند باعث آسیب شدید به علت ضربه پرتابه صدمات هنگامی که ” توپ ” یا قوطی از کار اخراج معترضان برخورد مردم در سر و گردن و یا صورت. این صدمات می تواند باعث کوری برای مثال اگر چشم می رسید.”

او با انتقاد از استفاده از این عوامل و گفت: آنها به نام “غیر کشنده” اما آسیب های شدید و حتی مرگ و میر ثبت شده است. “استقرار شیمیایی محرک در برابر صلح آمیز معترضین در یک پارک عمومی برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور تهمت به ژست برای عکس یک فاحش و خطرناک و بیش از حد سوء استفاده از نیروی” Mishori گفت.

در یک سال 2018 گزارش پزشکان حقوق بشر یافت می شود: “یک بررسی سیستماتیک از ادبیات پزشکی مستند اثرات بهداشتی از مواد شیمیایی محرک شناسایی 5,131 افرادی که دچار صدمات; دو نفر از این افراد کشته و 70 دچار معلولیت دائمی.” قوطی بودند علت یکی از کشته و چندین آسیب.

کارنی در سال 2014 مطالعه بررسی 10 سال از اسپری فلفل مواجهه گزارش به سم سیستم کنترل (از سال 2002 تا 2011) و در بر داشت “کم 1 در 15 خطر بالقوه برای بیشتر شدید اثرات سوء بهداشتی در افراد در معرض اسپری فلفل که موجه یک ارزیابی پزشکی. خطر بود و کمترین استفاده می شود که برای آموزش پرسنل اجرای قانون و درگیر شدید چشمی علائم است.”

شیمیایی مواد محرک هستند در واقع از استفاده ممنوع در جنگ با سلاح های شیمیایی کنوانسیون Mishori و کارنی گفت: اما این کنوانسیون شامل یک استثنا برای “[l]aw اجرای داخلی از جمله شورش کنترل اهداف است.” مغلوب ساختن پیشی جستن قانون را امضا کرد در سال گذشته که ممنوع تجاری صادرات برخی شورش-دستگاه های کنترل به پلیس هنگ کنگ. لیست “تحت پوشش مهمات” شامل “فلفل توپ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به اصطلاح “گاز اشک آور” به دلیل آن ممکن است دلالت ضمنی شدیدتر تاکتیک نسبت به استفاده از “فلفل توپ” یا “اسپری فلفل.” اما Mishori گفت: این امر می تواند “غیر ممکن” به تشخیص آن مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گرفت در طول این اعتراض پس از آنها به علت همان سلامت اثرات. رئیس جمهور ادعا می کنند که اجرای قانون “نمی با استفاده از گاز اشک آور” بدون ذکر فلفل توپ, برگ این تصور نادرست است که هیچ عوامل شیمیایی مورد استفاده قرار گرفت. این USPP اذعان کرده بودند.

همچنین مشخص نیست که آیا اجرای قانون دیگر نهادهای مواد محرک شیمیایی استفاده می شود. هنگامی که ما به نام گارد ملی اداره دفتر مطبوعاتی در مورد این سخنگوی اشاره ما به وزیر دفاع علامت Esper این بیانیه که “گارد ملی نیروهای نمی آتش گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور به سوی جمعیت.”

ناتان باکا یک خبرنگار تحقیقی با WUSA9 TV گزارش داد که WUSA خدمه نیز برداشت قوطی که شامل یک “CS عامل” در ژوئن 1, اما USPP گفت: ایستگاه آن استفاده نمی کند کسانی که قوطی یا. ما نمی دانیم که اگر این قوطی استفاده شده است می تواند قبل از ژوئن 1 حادثه وجود دارد برخی از انواع عوامل شیمیایی مورد استفاده در قبل از شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de