رئیس جمهور ساختگی تا ادعای تقلب انتخابات

در جولای 30, صدای جیر جیر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد برای اولین بار است که از سال 2020 انتخابات باید به تعویق افتاد, نقشه کشی — بار دیگر — غلط تفاوت بین ایمیل و غیابی.

برای ماه رئیس جمهور — که انتهایی در انتخابات با انتخابات کمتر از 100 روز دور کرده و هشدار در مورد پتانسیل برای تقلب انتخابات در سال 2020 است.

اما رئیس جمهور حق ندارد برای تاخیر انتخابات — تنها کنگره می تواند انجام این کار است که قصد ندارم به اتفاق می افتد جری, H. Goldfeder یک وکیل است که می آموزد قانون انتخابات در دانشگاه دنور دانیلز دانشکده حقوق گفت: ما از طریق ایمیل.

“این است که فراتر از کنترل از راه دور است که یک تقسیم کنگره به تعویق انداختن انتخابات” Goldfeder گفت. “ما برگزار 58 انتخابات ریاست جمهوری — در طول جنگ و افسردگی— و آنها همیشه رفته رو به جلو است.”

در مقاله ای در نیویورک مجله قانون, Goldfeder نوشت: “قانون اساسی ایالات متحده به صراحت فراهم می کند که یک رئیس جمهور به مدت چهار سال و جدید و یا انتخاب مجدد رئیس جمهور قسم خورده است در هنگام ظهر در ژانویه 20th. وجود دارد هیچ ارائه و یا سابقه برای یک رئیس جمهور نشسته به گسترش مدت خود را فراتر از آن. … کنگره به تنهایی قدرت را به تنظیم این انتخابات جدول زمانی ارائه شده وجود دارد که زمان کافی برای هر دو بایدن و یا تهمت به سوگند در ظهر روز Jan. 20.”

همانطور که ما توضیح داد که هیچ مدرکی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن کلی ادعا می کنند که “از طریق پست و آراء فاسد” را به عنوان او گفت: در ماه آوریل است. رای گیری کارشناسان به ما گفت رئیس جمهور است اغراق زمانی که او می گوید: پست الکترونیکی رای گیری هستند “جعلی در بسیاری از موارد است.” در حالی که موارد تقلب انتخابات از طریق پست الکترونیکی و یا غیابی شایع تر از فرد در رای گیری تقلب در تعداد موارد شناخته شده است نسبتا نادر است.

در اینجا ما به طور خلاصه روکش نادرست و پشتیبانی استدلال که رئیس جمهور ساخته شده است که در این سال در مورد پتانسیل برای تقلب انتخابات — شروع با این مورد که او می سازد برای به تأخیر انداختن 2020 انتخابات.

غایب مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری اسپین

رئیس جمهور رسم تمایز و بدون تفاوت زمانی که او ادعا می کند که رای غایب هستند “خوب” اما پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد در نتیجه “نادرست و تقلب در انتخابات است.”

رای گیری کارشناسان به ما گفت که فرآیند تأیید همان غایب و پست الکترونیکی-در آراء و بسیاری از ایالات در نظر آنها را به همان چیزی که — از جمله فلوریدا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است بازیگران آنچه که او خواستار یک “غایب” رای گیری. اما واقعا چنین نیست که فلوریدا غیابی.

فلوریدا یکی از 34 متحده (به علاوه واشنگتن دی سی) که “هیچ بهانه ای” غایب یا پست الکترونیکی-در رای گیری با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. رای دهندگان در این کشورها نیازی به گواهی دهند که آنها را از رای گیری صلاحیت در روز انتخابات و یا قادر به رای دادن در فرد به دلیل یک بیماری یا ناتوانی.

بنابراین هیچ فرایند ویژه ای است که “غایب” out-of-town رای دهندگان از طریق آن ایمیل های دیگر-در رای دهندگان نمی دارن هاچینسون یک استاد حقوق در دانشگاه فلوریدا و یک انتخابات متخصص به ما گفت در ماه ژوئن توصیف “absentee ballot برچسب” به عنوان “تا حدودی از یک اثر.”

“تفاوت بین دو سیستم بی اهمیت هستند” هاچینسون گفت. “وجود دارد هیچ سخت فرآیند غربالگری است که متمایز از دو روش رای گیری. پس از ثبت نام و آدرس تایید شده انتخابات خواهد شد و روند درخواست و قرار دادن در انتخابات. در فلوریدا تقریبا 30 درصد از رای در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ریخته شد توسط ایمیل و رای دهندگان را مجبور به ارائه یک بهانه ای غایب از دولت و یا از طریق افزایش فرآیند غربالگری. در مورد این موضوع تهمت است که به سادگی اشتباه است.”

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن غایب مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری چرخش” 19 ژوئن.

ادعاهای جعلی در مورد کالیفرنیا

در مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد” و “مردم هستند که شهروندان.” کالیفرنیا برنامه ای برای ارسال هر ثبت نام رای دهندگان در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات عمومی ماه نوامبر به دلیل تهدید بالقوه از COVID-19.

سام Mahood مطبوعاتی وزیر کالیفرنیا وزیر امور خارجه به ما گفت که برگه های رای خواهد شد که از طریق پست به رای دهندگان زندگی در داخل کشور 29 روز قبل از انتخابات “را تنها می توان فرستاده شده به فعال ثبت نام رای دهندگان است.” غیر فعال رای دهندگان خواهد بود کسانی که برای آنها county انتخابات دفاتر دریافت undeliverable انتخابات پستی “نشان می دهد رای دهندگان دیگر زندگی در این آدرس که” Mahood گفت. و اگر چنین رای دهندگان نمی کند, رای گیری در دو بعدی فدرال انتخابات “ثبت نام آنها لغو خواهد شد.”

توییتر اضافه یک برچسب هشدار دهنده نسبت ناروا به توييتها در این موضوع تشویق مردم به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” با یک لینک به اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور ادعا می کند.

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “کاذب بیشتر پست الکترونیکی-در انتخابات ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن” مارس 27.

تهمت نیز به دروغ گفت که کالیفرنیا به توافق رسیدند که 1 میلیون نفر باید رای دادند در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 8: من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از شواهد اما ما می خواهیم شما را با برخی از خوب ؟ و شواهدی وجود دارد که در حال تدوین است درست مثل این است که وارد شده در ایالت کالیفرنیا که در آن حل و فصل آنها با قضایی سازمان دیده بان گفت که یک میلیون نفر نبوده است رای گیری در شما دیدم که. … من به شما گفتن در کالیفرنیا در ایالت کالیفرنیا در حل و فصل آنها و ما می تواند رفته خیلی بیشتر است. قضایی سازمان دیده بان حل و فصل که در آن آنها توافق کردند که یک میلیون نفر باید رای دادند که در آن آنها 115 سال و بسیاری از چیزهایی که مردم رای دادن را در خود جای.

به ما گزارش داده اند که چه اتفاقی افتاده است. در ژانویه 2019 محافظه کار گروه قضایی سازمان دیده بان اعلام کرد که آن را به حال به حل و فصل نیاز به لس آنجلس برای پاکسازی نام غیر فعال رای دهندگان از رای دهندگان به آن رول پس از یک دوره از زمان به موجب ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند (و یک سال 2018 دادگاه عالی تصمیم گیری است که چنین حذف اجباری است).

این شهرستان با ارسال اعلامیه به مردم آن تعیین می شود غیر فعال و توافق کردند که اگر آنها را پاسخ نمی دهند یا رای ندادند در دو بعدی فدرال کلی انتخابات نام خود را می توان از رول رای دهندگان. کالیفرنیا توافق به اطلاع آن به سایر استان ها برای انجام همان. حل و فصل اشاره کرد وجود نداشت پذیرش تخلف توسط دولت و یا لس آنجلس. آن نیز ساخته شده است هیچ اشاره ای به تقلب انتخابات.

که در آن تهمت را دیدگاهها خاموش ریل. هیچ اتهام و یا ارائه هر گونه مدرکی که هر یک از این افراد در واقع رای متقلبانه و یا در غیر این صورت. قضایی سازمان دیده بان گفت: “حدود وجود دارد 1,565,000 ثبت نام در لس آنجلس را غیر فعال فایل از ثبت نام رای دهندگان است.”

به عنوان قضایی سازمان دیده بان که در آن ژانویه 2019 آزادی مطبوعات “غیر فعال رای دهندگان ثبت نام belong, در بیشتر قسمت ها به رای دهندگان که باید نقل مکان کرد و به یکی دیگر از شهرستان و یا دولت و یا گذشت.”

“مهم نیست که چقدر او تکرار آنها تهمت و دروغ در مورد تقلب انتخابات هستند آشکارا نادرست” کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا در بیانیه ای گفت به FactCheck.org در ژوئن 2019. “به طور خاص حل و فصل قضایی با سازمان دیده بان لس آنجلس و وزیر امور خارجه حاوی کاملا بدون پذیرش و یا شواهدی از” غیر قانونی و آرا.’ رئیس جمهور ادعا نادرست و در عین حال یکی دیگر از اعوجاج با هدف تضعیف اعتماد به نفس در ما انتخابات است.”

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تقلب انتخابات اطلاعات غلط” مارس 10.

یک بی اساس پست الکترونیکی-در انتخابات توطئه

در ماه ژوئن تهمت ramped تا خود را به لفاظی در مورد رای گیری تقلب شامل دخالت خارجی — به طور خاص ساخت این ادعای بی اساس است که “میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی” و در نتیجه “تقلب” در انتخابات.

رای گیری کارشناسان به ما گفت در آن زمان که وجود دارد متعدد تدارکاتی موانع مانند بازتولید رای گیری در حوزه های قضایی متعدد و پادمان امنیتی مانند بارکد و امضای چک که جلوگیری از یک دولت خارجی از لغزش تعداد زیادی از تقلب در رای گیری گذشته انتخابات. کسانی که پادمان را مانند یک برنامه بسیار بعید است به نتیجه آرای تقلبی بودن بازیگران, کارشناسان می گویند, و قطعا به اندازه کافی برای نوسان انتخابات ریاست جمهوری.

Richard L. Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشکده حقوق و نویسنده کتاب “رای گیری جنگ” گفت: ما که این نوع از تقلب گسترده توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن است “مسخره.”

“این نمی تواند اتفاق می افتد” Hasen گفت. “سازمان های خارجی را به شکل از چگونه به را دقیق رای گیری رای دهندگان در مقیاس بزرگ — با هر رای گیری متفاوت در نظر نژادها تحت پوشش تکراری همان کاغذ سهام تکرار بارکد در بسیاری از دولت های رای, پاکت, جعل امضا (و به طور بالقوه شاهد امضا) و باید دقیق رای دهندگان اطلاعات مانند گذشته چند رقم از رانندگان مجوز است.”

هانسن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا “است که فراتر مضحک و به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای انجام این کار بیش از تضعیف اعتماد رای دهندگان در یکپارچگی 2020 انتخابات است.”

متعدد رای گیری کارشناسان به ما گفت که آنها آگاه بودند از هر گونه موارد تقلبی برگه های رای در انتخابات گذشته است. اما اگر بازیگران خارجی بودند به تلاش چیزی بود که در این سال برخی از کارشناسان بر این باورند که هدف ممکن است به احمق انتخابات بلکه برای ایجاد هرج و مرج و سردرگمی در میان رای دهندگان آمریکایی بسیاری از آنها ممکن است در رای گیری توسط پست الکترونیکی برای اولین بار و ممکن است فریب به رای گیری با رای تقلبی است که هرگز محسوب می شود.

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن لرزان هشدار در مورد تقلبی پست الکترونیکی-در برگه های رای” 25 ژوئن.

ادعای نادرست در مورد میشیگان

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر او بعد از حذف — به دروغ ادعا کرد در ماه مه که در میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه بود “غیر قانونی” ارسال “غیابی به 7.7 میلیون نفر” برای این سال اولیه و کلی انتخابات است.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” او نوشت. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه است.”

اما میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون خود را صدای جیر جیر تصحیح رئیس جمهور توضیح داد که میشیگان ارسال خواهد absentee ballot برنامه های کاربردی — و نه رای — به همه ثبت نام رای دهندگان.

“سلام! من نیز نام آن را Jocelyn بنسون. و فرستاديم برنامه های کاربردی نمی دانند ، درست مثل من GOP همکاران در آیووا, گرجستان, نبراسکا, و, غرب ویرجینیا,” او نوشت.

Politwoops گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن حذف صدای جیر جیر خود را شش ساعت پس از آن نوشته شده. او جایگزین آن یکی گفت: “رای گیری برنامه های کاربردی” — به جای “رای” — اما هنوز هم ادعا کرد که این اقدام “غیر قانونی است.”

بنسون اعلام کرده بود مه 19 است که با توجه به COVID-19 pandemic, همه از دولت ثبت نام از رای دهندگان خواهد بود از طریق پست یک نرم افزار برای رای دادن ایمیل در اوت و نوامبر انتخابات است. یک بیانیه مطبوعاتی در این اطلاعیه گفته است که 1.3 میلیون نفر از دولت 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان در حال حاضر بر دائمی وجود ندارد و فهرست رای دهندگان و دریافت برنامه های کاربردی خود را از انتخابات محلی کارمند قبل از هر انتخابات است.

“توسط پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” بنسون گفت: با توجه به این بیانیه. “رای گیری از طریق پست است که آسان و راحت و امن و امن و هر رای دهنده در میشیگان حق دارد آن را انجام دهد.”

او همچنین درست است که آیووا, گرجستان, نبراسکا و غرب ویرجینیا تا به حال از طریق پست absentee ballot برنامه های کاربردی به رای دهندگان.

کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی می گوید که تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد واجد شرایط رای دهندگان به رای دادن توسط absentee ballot و پنج کشور (یوتا, کلرادو, هاوایی, واشنگتن و اورگان) در حال حاضر انجام تمام خود را در انتخابات در درجه اول از طریق پست. میشیگان یکی از 34 متحده که نیاز به بهانه ای از کسانی که می خواهند به رای غایب رای گیری با توجه به NCSL.

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “تهمت نادرست و صدای جیر جیر در مورد میشیگان Absentee Ballot برنامه های کاربردی” ممکن است 20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi