پکن (AP) — آخرین شیوع ویروس آغاز شد که در چین (تمام بار محلی):

6:30 p. m.

سنگاپور مطرح است آن بهداري هشدار به وضعیت نارنجی و می گوید سه مورد جدید ویروس هیچ حذف منبع عفونت است.

وزارت بهداشت روز جمعه گفت این سه نفر در سنگاپور که هیچ سفر تاریخچه به چین و نه لینک به موارد قبلی اما دو نفر از آنها بازدید مالزی در ماه گذشته.

آن گفت: شهرستان دولت که در حال حاضر 33 نفر دارای “برنامه ریزی شده برای چنین سناریو مربوط به جامعه گسترش” و معرفی خواهد شد اقدامات احتیاطی اضافی.

وزارت اسبق رویداد بزرگ بود لغو و یا شرکت کنندگان صرفا به نمایش در آمد. کارفرمایان ملزم به انجام روزانه چک های بهداشتی از قبیل چک کردن کارگران حرارت و آن را خواست شرکت به برنامه ریزی برای اقدامات بیشتر از جمله اجازه دادن به کارکنان برای ارتباط از راه دور و یا تفرق کارگران است.

وزارت قبلا گفته شد بررسی یک کسب و کار کنفرانس ماه گذشته که در آن شرکت کنندگان به نظر می رسد که قرارداد این ویروس.

مالزی و دو کره جنوبی که با حضور در این جلسه آزمایش مثبت و انگلیس روز جمعه گفت که سوم آن مورد تایید شده بود که با حضور در یک کنفرانس در سنگاپور است. بی بی سی گفت: انسان با حضور در یک کنفرانس در گرند هایت سنگاپور که ضد عفونی اماکن عمومی پس از یادگیری از این موارد است.

___

3:45 p. m.

یکی از 56 ایتالیایی ها عودت این هفته از ووهان کانون شیوع بیماری های ویروسی در مرکز چین آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مقامات بهداشتی در منطقه لاتزیو که شامل رم می گویند بیمار منتقل شده است از یک مرکز نظامی به Spallanzani موسسه ملی بیماری های عفونی در پایتخت که در آن دو گردشگران چینی با ویروس در حال درمان.

ایتالیایی رسانه ها گزارش می دهند که بیمار 29 ساله مجرد محقق.

___

2:10 بعد از ظهر

هواپیمای حامل شهروندان کانادا از ووهان, چین فرود آمد در ونکوور.

تخلیه پرواز سازمان یافته توسط دولت کانادا است که سوختگیری در ونکوور قبل از پرواز به یک پایگاه نظامی در انتاریو است.

چند دوجین از کانادا مسافران چپ چین در هیئت مدیره یک دولت ایالات متحده آمریکا پرواز که رفتگان چند ساعت بعد.

تمام 176 evacuees از ووهان را صرف 14 روز تحت قرنطینه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون که در آن آنها خواهد شد نظارت به دیدن اگر آنها قرارداد ویروس.

کانادا در حال حاضر شش مورد تأیید و آمریکا 12.

___

12: 55 بعد از ظهر

بانک انکشاف آسیایی می گوید آن را توزیع 2 میلیون دلار برای تقویت اقدامات برای شناسایی و پاسخ به این ویروس در چین و کامبوج و لائوس و میانمار و تایلند و ویتنام است.

این بانک در روز جمعه گفت که این پول را برای پرداخت هزینه های تشخیصی و آزمایشگاهی و تجهیزات برای بهبود شیوع نظارت و پاسخ, به ویژه در مناطق روستایی است.

ویروسی شیوع آغاز شد که در مرکزی چین هوبئی استان آلوده بیش از 31,400 مردم در سراسر جهان است. چین تایید 31,161 موارد و 636 مرگ و میر ناشی از جمعه. بیش از 310 مورد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

___

12:30 p. m.

چین و ایران در آژانس می گوید: رئیس جمهور خلق چین خواست آمریکا را به “پاسخ مناسب” به شیوع ویروس در تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چین وزارت امور خارجه است که قبلا شکایت کرده است که ایالات متحده پرواز شهروندان خود در خارج از بدترین آمار در شهر ووهان اما ارائه هر گونه کمک به چین است.

به طور کلی چین گفت: در کشورهای دیگر بسیاری از آنها را به اعمال ممنوعیت سفر و یا قرنطينه در مسافران از چین باید به دنبال توصیه سازمان جهانی بهداشت در واکنش نسبت به تهدید.

کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مواجهه با چالش” از وقوع در گفتگو با Xi.

حزب کمونیست روزنامه گلوبال تایمز می گوید یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن چین “اعتماد به نفس کامل و با قابلیت غلبه بر” وقوع است و “بلند مدت روند مثبت از اقتصاد چین بدون تغییر باقی می ماند.”

___

10:55 صبح

ژاپن چهارم, اجاره, پرواز به توکیو بازگشت از ووهان کانون از شیوع ویروسی در چین مرکزی, حمل 198 ژاپنی evacuees و چینی زن و شوهر است.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: روز شنبه که هیچ کس تا کنون دیده شد داشتن علائم آشکار coronavirus عفونت است. او می گوید: آنها تمام خواهد شد به نمایش در بیمارستان قبل از فرستاده شدن به یک دولت امکانات در نزدیکی توکیو برای قرنطینه.

در 86, ژاپن در حال حاضر بیشترین تعداد از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. روز جمعه ژاپن گزارش 41 بیشتر موارد داخل قرنطینه کشتی کروز.

___

10:10 صبح

هنر بازل در هنگ کنگ عمده فرهنگی و رویداد کسب و کار به این شهر لغو شده است در میان شیوع ویروس.

سالانه نمایشگاه هنر که جلب بیش از 80 ، 000 نفر در سال گذشته برنامه ریزی شده بود را از مارس 19 تا 21.

سازمان دهندگان می گویند “افکار ما هستند با هر کسی که تحت تاثیر قرار شده است در سراسر جهان. ما همچنان متعهد به هنگ کنگ و مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به نسخه بعدی از هنر بازل در هنگ کنگ برگزار خواهد شد که مارس 25 مارس 27 2021.”

این آخرین در یک محدوده فرهنگی, علمی, و, رویدادهای ورزشی, لغو و یا تعویق در چین, هنگ کنگ و جاهای دیگر به دلیل شیوع. گردشگری نیز بطور قابل توجهی پایین و سفر داخلی در چین با حدود 70 ٪ است.

هنگ کنگ گزارش 22 مورد از ویروس و دستور داده است تا 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی چین شروع شنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de