آخرین: که رهبر dodges سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— پنتاگون: ارتش coronavirus موارد افزایش به حدود 2000 نفر.

— دکتر Birx: ما باید چوب به دستورالعمل های جلوگیری از موج 2 از ویروس.

— ایالات متحده و بریتانیا هشدار حملات سایبری با استفاده از ویروس به عنوان فریب.

— نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون پایدار پاسخ به درمان است.

___

واشنگتن — Melania Trump منتشر شد و یک ویدیو کوتاه پیام قدردانی کارگردانی به پرسنل پزشکی و دیگر خط مقدم پاسخ در مبارزه با این ویروس در ایالات متحده است.

“به این دلیل است که از شما که مردم امریکا در حال دریافت مراقبت و درمان آنها نیاز به” بانوی اول می گوید: در تصویری که ثبت شد به عنوان او ایستاده بود در خارج در کاخ سفید بالکن.

“ما ایستاده ایران با شما و با ما سلام خود را شجاع و دلسوز تلاش. دعاهای ما با همه کسانی که در حال مبارزه با این نامرئی دشمن COVID-19.”

___

واشنگتن — علمی مشاوران در حال گفتن کاخ سفید وجود ندارد و شواهد خوب و در عین حال که درجه حرارت گرمتر و رطوبت بالاتر از بهار و تابستان واقعا کمک خواهد کرد tamp پایین جدید کروناویروس بدون ادامه داد: بهداشت عمومی اقدامات است.

محققان تشکیل شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی پزشکی تجزیه و تحلیل مطالعات انجام شده تا کنون برای تست ویروس بقا در شرايط مختلف در شرایط آزمایشگاهی و همچنین پیگیری از کجا و چگونه COVID-19 گسترش یافته است.

“با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در ‘تابستان’ شرایط آب و هوایی مانند استرالیا و ایران در حال تجربه سریع ویروس گسترش کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر نباید فرض” محققان نوشت: در پاسخ به سوالات از پیش از علم و تکنولوژی.

آنها اشاره کرد که در طول 10 قبلی آنفولانزا بیماری های همه گیر و صرف نظر از آنچه که فصل آنها آغاز شده و همه تا به حال یک قله موج دوم حدود شش ماه پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو به حضور در جلسه هیئت دولت در فرد روز چهارشنبه پس از گذراندن هفته در انزوا بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

سوفی Gregoire ترودو اعلام کرد در مارس 28 که بهبود او را از این ویروس است اما نخست وزیر در ادامه به خود منزوی در خانه به توصیه مقامات بهداشتی.

ترودو اعلام کرد که در تاریخ 13 مارس که او تا به حال آزمایش مثبت پس از او بیمار پس از بازگشت از سفر به لندن است.

جاستین ترودو ارائه شده است روزانه اخبار کنفرانس ها در خارج از محل اقامت خود را. همسر او در زمان سه فرزند خود را به نخست وزیر اقامتگاه تابستانی پس از بهبود او.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا خواستار تمدید محدودیت های مسافرتی به 30 کشور اروپایی برای گردشگری یا غیر ضروری اهداف کسب و کار.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون می گوید آن است که توصیه به گسترش اقدامات مسدود کردن اکثر مهاجران در اروپا تا مارس 15 برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

محدودیت اعمال می شود به مردم از جمله اتباع ایالات متحده که ممکن است می خواهم به سفر به اروپا 26-ملت ID check-رایگان منطقه به همراه بلغارستان ، کرواسی ، قبرس و رومانی.

آنها معرفی شدند ماه گذشته برای یک دوره اولیه از 30 روز.

این کمیسیون می گوید عمل در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا تنها می تواند موثر باشد اگر همه کشورها نگران همان اقدامات است.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات سفت مستند اجرای جلوتر از ارتدوکس عید پاک زمانی که یونانیان به طور سنتی گله به روستا خانه خانواده.

دولت می گوید پلیس تعیین کرده اند تا موانع بر همه ملی, بزرگراه, جاده های خارج از شهرهای بزرگ و جاده های ثانویه به بررسی کنید که تمام رانندگان رعایت محدودیت های مسافرتی. آن را تحمیل 300 یورو معادل 326) جریمه های نقدی برای مردم در تلاش برای رسیدن به کشور خانه.

جشن عید پاک خواهد شد کوچک با خدمات کلیسا پشت درهای بسته برگزار شد در روز عید پاک, مارس 19.

سخت تر نیز اعمال محدودیت به جزیره سفر کشتی و اقدامات اجرا خواهد شد تا آوریل 27.

مقامات بهداشت ثبت 52 عفونت یکشنبه آوردن مجموع به 1,884 و 83 مرگ و میر.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید تعداد تایید coronavirus موارد در ارتش اتحاد رسید به نزدیک به 2000.

آخر هفته گذشته تعدادی صدر از 1000 و یک هفته پیش از آن بود و در 771.

در میان خدمات فعال وظیفه نیروی دریایی است که اکثر موارد با بیش از 500. ارتش 470.

___

ژنو — سوئیس قصد دارد برای لغو برخی از محدودیت های اعمال شده به دلیل coronavirus بحران تا پایان ماه.

سوئیس مانند دیگر کشورهای اروپایی بسته شده است غیر ضروری و مغازه های مدارس و ممنوع حوادث. رئیس جمهور Simonetta Sommaruga می گوید: محدودیت های موجود در محل باقی می ماند تا مارس 26.

اما او می گوید مقامات در حال برنامه ریزی تدریجی بازگشایی و دولت خواهد شد در نظر گرفتن یک استراتژی در آوریل 16.

Sommaruga مشخص نیست چه اقدامات ممکن است آرام ،

سوئیس ثبت بیش از 22,000 عفونت از جمله 858 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه دولت است سخت تر جنبش محدودیت و تمدید حکومت نظامی ساعت با مقامات انتظار عفونت به اوج در پایان ماه.

جدید منع رفت و آمد را گسترش از 4 p. m. به 5 ساعت در طول روز کار می کند. کامل مستند خواهد بود, در اثر, در تعطیلات آخر هفته از ساعت 4 بعد از ظهر روز جمعه 5 صبح روز دوشنبه.

وزیر بهداشت Venko Filipce می گوید: عفونت انتظار می رود به اوج 2,000-از 2500 تا پایان ماه آوریل است.

مقامات ثبت 617 عفونت و 29 مرگ و میر. حدود 10 درصد از افراد آلوده هستند و پزشکان و پرستاران و تکنسین پزشکی.

شمال مقدونیه در حال حاضر بسته به مرز, مدارس, مراکز, میله, رستوران ها و قمار و اعلام وضعیت اضطراری است.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو فرماندار درخواست مقامات فدرال به ممنوعیت تمام پرواز های از شهرهای ایالات متحده با تعداد زیادی از coronavirus موارد برای کمک به جلوگیری از گسترش در خاک ایالات متحده.

این طومار توسط رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez به اداره هوانوردی فدرال می آید به عنوان مقامات متهم به برخی از بازدید کنندگان از مصرف دارو برای کاهش تب برای جلوگیری از بودن در قرنطینه قرار داده شده. اعضای گارد ملی screen مردم در این جزیره اصلی فرودگاه بین المللی.

گارد ملی است گفت: حداقل دو مسافر از نیویورک که خود را کاهش تب با مصرف دارو و در حال حاضر بستری در این جزیره با COVID-19.

___

لندن — حمل و نقل اتحادیه های کارگری و خانواده عزادار هستند خواستار حفاظت بیشتر برای اتوبوس و مترو کارگران پس از 14 لندن حمل و نقل کارکنان درگذشت از جدید کروناویروس.

شهردار لندن صادق خان می گوید هشت شد رانندگان اتوبوس.

لندن مترو و اتوبوس همچنان به اجرای کاهش خدمات برای حمل و نقل کارگران مشاغل کلیدی از آنجا به انگلستان رفت و به مستند مارس 23. مترو سفر پایین 95% و اتوبوس سفر کردن 82% از همان آخرین دوره سال است.

خان می گوید: مراحل گرفته شده برای محافظت از حمل و نقل کارکنان. او می گوید آنها عبارتند از تمیز کردن اتوبوس با ضد ویروسی و ضد عفونی کننده مسدود کردن نزدیکترین صندلی راننده و و با استفاده از محافظ صفحه نمایش بین راننده و مسافر.

___

سازمان تجارت جهانی تخمین می زند تجارت جهانی سقوط خواهد کرد بین 13 درصد و 32 درصد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ژنو مبتنی بر بدن که نظارت بر قوانین تجارت می گوید در یک گزارش از افت خواهد بود بدتر از طول بحران مالی جهانی از 2008-2009.

طیف گسترده ای در آن پیش بینی شده است که با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر به عنوان آن نامشخص باقی مانده است که کسب و کار خواهد شد بازگشت به سمت بیشتر از سطح نرمال است. دولت ها در سراسر جهان قفل شده اند را در کسب و کار و سفر برای جلوگیری از شیوع اخلال در زنجیره تامین.

سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevêdo می گوید: “این اجتناب ناپذیر کاهش در تجارت و خروجی را به عواقب دردناک برای خانواده ها و کسب و کار در بالای انسان درد و رنج ناشی از این بیماری است.

“این اعداد زشت هستند – وجود دارد هیچ گرفتن در اطراف آن است. اما سریع و شدید واکنش ممکن است.”

___

زاگرب کرواسی — کرواتی مقامات برنامه ریزی برای بازگشایی, باز, بازار, سیگنالینگ کاستن از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

وزیر کشور Davor Bozinovic می گوید بحران تیم مقابله با شیوع ویروس امضا کرده است و اجازه به تدریج بازگشایی بازار در روزهای آینده است.

مقامات می گویند این به این معنی خریداران و تجار در بازارهای فروش میوه و سبزیجات نیاز به احترام اقدامات حفاظت اجتماعی مانند فاصله دنده محافظ و عفونی به باز بماند.

کرواسی گزارش کرده است 1,343 موارد عفونت و 19 مرگ و میر.

___

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا و انگلستان امنیت سازمان صادر مشترک هشدار امنیتی در مورد حملات سایبری با استفاده از coronavirus شیوع بیماری به عنوان یک فریب است.

به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و بریتانیا National Cyber Security مرکز می گوید جنایتکاران و آنچه به آنها تماس بگیرید “مداوم تهدید” گروه در حال تلاش برای انتقال ویروس و نرم افزارهای مخرب است که به COVID-19 شیوع. یک مثال شامل ایمیل هایی که ادعا آمده از سازمان بهداشت جهانی است. دیگران تلاش های فیشینگ است که به نظر می رسد آمده از مایکروسافت یا دیگر شرکت های فن آوری که از راه دور ابزار اغلب مردم در حال کار از خانه.

این بیانیه می گوید آنها را تشخیص داده و به طور کلی افزایش جرایم اینترنتی. اما آنها باید اشاره کرد رو به رشد استفاده از تهدیدات مخرب مربوط به COVID-19 تم های مرتبط.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه اعلام کرد: اقدامات جدید برای کمک به کسب و کار و مردم در مقابله با شوک های اقتصادی از شیوع کروناویروس.

صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی با مقامات بالا پوتین می گوید که دولت اجازه خواهد داد که کوچک و متوسط کسب و کار برای کاهش بیمه های اجتماعی پرداخت و برنامه ریزی مجدد بدهی های, در میان دیگر اقدامات. او همچنین اعلام کرد پرداخت جدید برای خانواده ها با کودکان و افرادی که مشاغل از دست رفته به دلیل شیوع.

پوتین قبلا دستور داد بسیاری از روس ها به جز کسانی که کار ضروری در صنایع به ماندن در محل کار تا پایان ماه به عنوان بخشی از یک جزئی اقتصادی shutdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. وی استانداران به انعطاف پذیر و اطمینان از صنایع کلیدی در حفظ و در حال اجرا در حالی که به شدت رعایت هنجارهای بهداشتی.

روسیه ثبت شده 8,672 موارد و 63 مرگ و میر.

___

دهلی نو — تعداد موارد تایید شده در هند عبور کرده 5,000 علامت با 149 مرگ و میر.

اگر چه این موارد در حال گسترش بیش از حدود 40 درصد از هند مناطق متمرکز هستند در هند پر جمعیت مراکز شهری. بمبئی قبلا به عنوان شناخته شده بمبئی است بدترین نهفته است.

هند استراتژی متمرکز شده است در اطراف شناسایی “مهار مناطق” که در آن تلاش خواهد بود هدفمند در محدود کردن ویروس “در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده” برای شکستن زنجیره انتقال. اما مقامات می گویند هفته آینده خواهد بود اساسی. هند تنها انجام 121,271 آزمون است اما به احتمال زیاد به مقیاس تست در روزهای آینده.

هند قرار است کل آن جمعیت یک پنجم از جهان جمعیت تحت مستند تا تاریخ 14 آوریل.

___

مینسک بلاروس — تعداد coronavirus موارد در بلاروس یکی از معدود کشورهای اروپایی است که نمی توان به مستند پیشی گرفته 1,000.

این کشور مقامات بهداشتی گزارش 205 موارد جدید در روز چهارشنبه که در کل به 1,066 با 13 مرگ و میر.

بلاروس’ همسایگان را به اعمال محدودیت در زندگی عمومی برای توقف این ویروس گسترش یافته است. اصلی آن متحد و روسیه بسته شده است مرز. اما کارخانه ها و فروشگاه ها و رستوران ها انجام کسب و کار به عنوان معمول در بلاروس می ایستد در رویدادهای ورزشی با تماشاگران و ماسک ها دید نادر در پایتخت از مینسک.

الکساندر لوکاشنکو های دیرین جمهور بلاروس را رد کرد و نگرانی ها در مورد این بیماری همه گیر به عنوان “جرم جنون” در هفته گذشته و به نظر می رسد بیشتر نگران تاثیر اقتصادی از یک مستند در این کشور مبارزه اقتصادی.

___

لاهه —هلند بهداشت عمومی موسسه گزارش شده 147 جدید مرگ و میر در coronavirus شیوع آوردن این کشور تلفات به 2,248 فتح کرد گرفته شد.

افزایش پنج شنبه بود کوچکتر از یک روز زودتر زمانی که تلفات افزایش 234 قربانیان. بالغ سهشنبه بالاترین هر هفته از بحران با مقامات بهداشتی گزارش موارد از آخر هفته.

تعداد افرادی که آزمایش مثبت افزایش 969 به 20,549 اگر چه تعدادی از عفونت است به احتمال زیاد بالاتر نیست چرا که هر کس با علائم تست شده است. دولت اعلام کرده است که قصد دارد به سطح شیب دار تا تست و کشف استفاده از برنامه های تلفن همراه برای ردیابی افراد آلوده و تماس های خود را.

رئیس انجمن هلندی, انجمن مراقبت های ویژه Diederik Gommers گفت: قانونگذاران این کشور دیدن “باور نکردنی سریع کاهش در خالص افزایش در بیماران IC.”

با این حال او هشدار داد که هر گونه آرامش اجتماعی فاصله و سایر اقدامات می تواند به شیوع سرعت جدید.

___

ویلنیوس, لیتوانی — لیتوانی می گوید آن را به محدود کردن جنبش عمومی و تحمیل مستند در شهرستانها عمده در طول آخر هفته عید پاک برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در عمدتا کاتولیک ملت است.

نخست وزیر Saulius Skvernelis می گوید لیتوانیایی شهرستانها و شهرهای کوچک بسته خواهد شد برای ساکنان غیر از جمعه شب تا شنبه شب.

تنها استثنا اعمال پزشکی و خدمات اضطراری کارکنان و نظامی است.

شهروندان اجازه خواهد داشت برای مجالس ترحیم ناگهانی پزشکی شرایط و اگر آنها زندگی می کنند و کار های مختلف شهرداری.

این کشور حوزه بالتیک از 3 میلیون نفر گزارش کرده است 15 کشته و 912 تایید COVID-19 موارد است.

___

واشنگتن — یک رهبر در کاخ سفید را coronavirus پاسخ تیم هشدار داده است وجود دارد می تواند موج دیگری از ایالات متحده عفونت اگر مردم نمی چسبد با دستورالعمل های بهداشتی توصیه آنها به ماندن در خانه و جلوگیری از تعاملات اجتماعی.

دکتر دبورا Birx می گوید: “اگر مردم شروع به بیرون رفتن دوباره اجتماعی تعامل ما می تواند بسیار حاد موج دوم بسیار زود است.”

Birx گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد او را “امیدوار” ایالات متحده خواهد شد که کمتر از پیش بینی شده 100,000 به 240,000 مرگ و میر. او می گوید: مردم شده اند پس از 30 روز توصیه برای اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران شستن دست های خود را به طور منظم با آب و صابون و استفاده از ضد عفونی کننده دست و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر.

اما او می گوید: آنچه را “بسیار مهم” مردم “را در این نشانه های اولیه از امید به انتشار از 30 روز به متوقف کردن گسترش یافته است.”

شده اند وجود دارد در حدود 400 ، 000 نفر در ایالات متحده موارد و در مورد 13,000 مرگ و میر.

___

لندن بوریس جانسون می گوید سخنگوی نخست وزیر بریتانیا پایدار است و پاسخ به درمان coronavirus در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن.

جیمز شل می گوید جانسون در ادامه به دریافت “استاندارد اکسیژن درمانی” است و تنفس بدون هر گونه کمک.

جانسون صرف دو شب در ICU از سنت توماس ” در بیمارستان پس از بستری یکشنبه. او تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و هنوز هم تا به حال سرفه و تب 10 روز بعد.

سخنگوی خود را کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری از جانسون درمان گفت: روز چهارشنبه به روز رسانی “به ما داده بود توسط سنت توماس” در بیمارستان و آن را شامل تمام اطلاعات آن ساعت را تیم پزشکی به نظر بالینی مرتبط است.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است در جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری است.

___

توکیو — رژیم صهیونیستی. Yuriko Koike می گویند پایتخت ژاپن یک رکورد 144 جدید تایید موارد coronavirus آوردن مجموع به 1,339 روز چهارشنبه یک روز پس از اعلام وضعیت اضطراری اعلام شد در منطقه است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر سخت ضربه استان برای تقویت مبارزه با کروناویروس. آبه گفت که او انتظار گسترده انطباق با وجود عدم مجازات قانونی برای نقض اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

اما در روز چهارشنبه ساعت شلوغی قطار هنوز شلوغ و مغازه ها باز بودند به عنوان معمول است. که نگران Koike که گفت: از طریق اینترنت پخش زنده که “درخواست برای ساکنان به استفاده از خود خویشتن داری و ماندن در خانه کافی نیست. ما باید با محدود کردن استفاده از خوشه-ایجاد امکانات.”

او بارها گفت میزبان, میله, کارائوکه و دیگر شب سرگرمی نقاط اصلی منابع عفونت و ترغیب ساکنان به دور ماندن.

ژاپن 4,257 مورد تأیید و 92 مرگ و میر.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس است محکوم مافیا و همه کسانی که بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به پول.

فرانسیس خود را باز کرد توده صبح روز چهارشنبه با دعا که “همه کسانی که سود کردن نیازهای دیگران و فروش آنها را” تجربه معنوی تبدیل.

فرانسیس’ وعظ اختصاص داده شده بود به داستان کتاب مقدس از خیانت یهودا به عیسی — یک روایت مسیحیان بزرگداشت این هفته در اجرای خدمات مربوط به علم العبادات مارک مسیح در شام آخر مصلوب شدن و رستاخیز در عید پاک.

در اظهارات خود فرانسیس گفت: هر کس “کمی یهودا در داخل از ما” که باعث می شود یک انتخاب میان وفاداری به دیگران یا منافع خود. او گفت: “هر یک از ما دارای این ظرفیت به خیانت به فروش دیگران به انتخاب خود ما منافع است.”

صحبت از تبادل نظر پرنیان و وام دهندگان پول او گفت: “ممکن است خداوند لمس قلب خود را و تبدیل آنها.”

ایتالیایی مقامات هشدار داده اند که جرم و جنایت سازمان یافته گروه در حال مانور برای سود کردن اجتماعی و اقتصادی اختلالات ناشی از ایتالیا به ویروس ناشی از سراسر کشور خاموش کردن.

___

مادرید — اسپانیا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه 757 جدید مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس و 6,180 جدید تایید عفونت.

هر دو اعداد و ارقام کمی بالاتر از روز سه شنبه که اولین افزایش در پنج روز توضیح داده شد تعداد نتایج آزمون و مرگ و میر که رفته بود گزارش نشده بیش از آخر هفته.

اما شک و تردید در مورد این آمار در حال شنیده بلندتر به عنوان داده های تازه شروع به پدیدار شود.

مقامات در حال حاضر اذعان کرد که کمبود تست کیت و تنگنا در تعدادی از آزمایشات که در آزمایشگاه انجام می به صورت روزانه در حال دادن یک دست کم گرفت سرایت شمارش که رز به 146,000 در روز چهارشنبه. یک نظرسنجی در سراسر کشور 30000 خانوار راه اندازی شده است به چه شکل تقریبی میزان این بیماری همه گیر فراتر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

وزیر بهداشت سالوادور Illa روز سه شنبه گفت که گروه او تنها می تواند حساب برای کسانی که می میرند و مورد آزمایش قرار گرفتند. شده اند وجود دارد چند نمونه از, پس از مرگ تست.

برای مهار داده ها تقسیم اسپانیا وزارت دادگستری با صدور یک فرمان در چهار شنبه نیاز به بیش از 4000 مدنی ثبت در سراسر کشور به ارائه جدید و تجدید نظر داده است.

___

ژنو — رئیس سازمان بهداشت جهانی در اروپا می گوید روند کاهش در میزان افزایش جدید کروناویروس موارد به این معنا نیست آن زمان به استراحت اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش آن.

دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای اروپا نیز گفت: برخی از کشورهای “در حال تجربه یک افزایش سریع در موارد و یا یک تازه موج” نامیده می شود و برای ادامه هوشیاری. وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بسیاری از کشورها به تعطیل مدارس و کسب و کار.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در ماراتن و پیشرفت ما را ساخته اند تا کنون در مبارزه با این ویروس بسیار شکننده است,” او گفت:. “فکر می کنم ما در آینده نزدیک به یک نقطه پایانی خواهد بود یک چیز خطرناک را انجام دهد. ویروس برگ هیچ جایی برای خطا و یا خوشنودی است.”

او گفت: کشورهایی که به هر چشم انداز کاهش مستندات و یا فیزیکی فاصله اقدامات “نیاز به بسیار مراقب باشید در نظر گرفتن” از جمله با در نظر گرفتن اگر سلامت سیستم آماده شده است.

“بسیاری از ما به دنبال به جلو به جشن عید پاک با بهتر شدن آب و هوا است اما این زمان به کمتر ما گارد” Kluge گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری از کپنهاگ. “ما باید سرباز است.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im