آخرین: وارن حفاری در, انتقاد بایدن در لس آنجلس

واشنگتن (AP) — آخرین به 2020 انتخابات ریاست جمهوری (همه زمان محلی):

7:50 بعد از ظهر

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg به طور رسمی اعلام کرد حمایت خود را از جو بایدن در کاخ سفید.

Buttigieg اعلام کرد دوشنبه شب در دالاس پیش از بایدن رالی. ایستاده پشت Buttigieg بایدن قرار دادن دست خود را در سابق South Bend, ایندیانا, شهردار شانه و هر دو لبخند زد.

Buttigieg می گوید بسیار مهم است که دموکرات ها برنده نه تنها کاخ سفید بلکه سنا و مجلس. او می گوید امریکا باید سیاست که در مورد نجابت و عزت و او می گوید: “این چیزی است که جو بایدن تمرین شده است تمام زندگی خود را.”

بایدن پس از صحبت Buttigieg گفت: رقیب سابق خود “است به همان اندازه شجاعت اخلاقی به او شجاعت فیزیکی.” او گفت: Buttigieg به یاد او در اواخر پسر, کمال, که او به نام بالاترین افتخار او می تواند سبب بر هر کسی.

Buttigieg به پایان رسید پیشنهاد خود را اواخر روز شنبه. Ctq به پایان رسید او 2020 کمپین اوایل روز دوشنبه و قصد دارد به نظر می رسد در بایدن دالاس تجمع برای حمایت از او به عنوان به خوبی.

___

4:15 بعد از ظهر

جو بایدن است اجتناب ذکر است از آشفتگی در مقدماتی حزب دموکرات نژاد در یک تجمع در هوستون به عنوان رقبای خود را پیت Buttigieg و ctq پایان مبارزات انتخاباتی خود را با طرح به تایید او.

بایدن مبارزات انتخاباتی در تگزاس روز قبل از 14 متحده نگه شنبه مقدماتی به عنوان سیاسی جهان buzzed با shakeup از میانه های coalescing در اطراف او به عنوان جایگزین برای برنی ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت.

بایدن می گوید: “تصمیم دموکرات ها را فردا و چند هفته آینده تعیین خواهد کرد چه ایستاده ایم برای چه چیزی و که در آن ما در حال رفتن به.”

در یک حفاری در ساندرز’ امضای فراخوانی برای اقدام, معاون سابق رئیس جمهور گفت: “اکثر آمریکایی ها نمی خواهند یک وعده داده شده انقلاب است. آنها می خواهند نتایج تضمین شده است.”

این یک پیام مشابه به آنچه بایدن پرده برداری کرد روز شنبه در کارولینای جنوبی پس از نزدیک به 30 نقطه حاشیه پیروزی وجود دارد reframed مسابقه. ساندرز منجر شده بود از طریق سه نفر اول مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

بایدن مهمترین آنها اشاره نمی میلیاردر مایک بلومبرگ خواهد شد که در اولیه رای گیری روز شنبه برای اولین بار. بلومبرگ قلم چهار, مسابقات, هزینه بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را در یک استراتژی است که می تواند او را در اواخر ورود به نامزدی مبارزه و تبدیل شدن به میانه رو’ گزینه مورد نظر در محل بایدن.

بایدن خواهد کمپین دوشنبه شب در دالاس با Buttigieg و Klobuchar.

___

4 p. m.

مایک بلومبرگ نیست حذف از مسابقه اولیه حتی به عنوان رقیب سابق پایان مبارزات انتخاباتی خود را و تحکیم اطراف جو بایدن.

صحبت کردن در یک کرباس کیکآف در ویرجینیا سابق شهردار نیویورک گفت: این جمعیت با اشاره به گذشته خود انتخابات شهرداری “من برنده سه انتخابات تا کنون. من برنامه ریزی برای شروع به از دست دادن در حال حاضر!” میلیاردر خواهد بود در انتخابات برای اولین بار در روز سه شنبه هنگامی که او را برای رقابت نمایندگان در 14 متحده و خاک ایالات متحده است که رای دادن در سه شنبه اولیه. او ریخت و بیش از یک و نیم میلیارد دلار به سه شنبه متحده است.

او به جمعیت گفت که به او گفته بود به پیت Buttigieg و ctq هر دو از آنها خارج شد این مسابقه در 24 ساعت گذشته. او گفت که او “خواست همه آنها را بهترین” است و هر دو آنها را “رفتار خود را” و “به نمایندگی از کشور خود و کشورهای خود را به خوبی.”

بلومبرگ افزود: “من احساس متاسفم برای آنها, اما من در آن به پیروزی از آن ما در حال رفتن به بیرون رفتن و ما در حال رفتن به دریافت ’em.”

تاجر صرف دوشنبه تا حد زیادی در ویرجینیا که رای سهشنبه, اما در حال حاضر به دنبال گذشته این روز سه شنبه مقدماتی برای هفته آینده. او قصد دارد به مبارزات انتخاباتی در فلوریدا که رای 17 مارس است.

___

3:15 بعد از ظهر

پیت Buttigieg است حمایت سابق خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن برای رئیس جمهور.

دو نفر آشنا با Buttigieg را تصمیم گیری می گویند سابق South Bend, ایندیانا, شهردار ظاهر خواهد شد با بایدن در یک تجمع در دالاس در شب دوشنبه یک روز پس از او کاهش یافته خود را در کاخ سفید پیشنهاد. آنها مجاز به صحبت علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

Buttigieg دوم سال 2020 نامزد برای خروج از این مسابقه و حمایت پشت بایدن. اوایل روز دوشنبه ایالت مینه سوتا ctq تصمیم به پایان دادن به مبارزات انتخاباتی او و او قصد دارد به نظر می رسد با بایدن در این تجمع نیز هست.

حرکت منعکس کننده فوری فشار در میان میانه به تحکیم پشت بایدن به عنوان مقابله مترقی رقیب برنی ساندرز که همچنان پیشتاز در این مسابقه که سه شنبه در یمن ،

— توماس Beaumont

___

2:25 بعد از ظهر

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید نوادا تایید کرده است جو بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

این حرکت به عنوان بخشی از یک استقرار بهمن در سابق معاون رئیس جمهور به نفع از رفتن به سوپر شنبه صف است که ویژگی های 14 خارجه مقدماتی.

“بایدن خواهد بود بسیار مورد نیاز تثبیت نیروی زیر مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه اصطلاح ارائه مثبت و مترقی جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز تاریک نژادپرستی و بیگانه ستیزی و سیاست های ساخته شده بر روی ظلم و ستم و محرومیت” رید در بیانیه ای گفت. “من باور دارم بایدن بهترین قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تصویب سیاست های همه ما در مورد مراقبت.”

رید ویژه برگزار شد حمایت خود را پیش از نوادا قفقاز در فوریه. 22. برنی ساندرز برنده نوادا توسط یک حاشیه گسترده ای اما بایدن آمد و در مقام دوم به مبارزات انتخاباتی خود را افزایش دهد و پس از ملال انگیز پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن parlayed که به بهبود چشمگیر کارولینای جنوبی اولیه پیروزی Feb. 29.

Ctq یکی از بایدن دموکرات ریاست جمهوری, رقبای کاهش یافته است از سال 2020 نژاد روز دوشنبه همچنین اعلام کرد قصد دارد برای حمایت بایدن.

___

1:30 بعد از ظهر

Ctq در حال پایان یافتن است او دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری و تنظیم شده است برای حمایت جو بایدن.

مبارزات انتخاباتی او می گوید: او در پرواز است به دالاس و برنامه ریزی برای پیوستن به بایدن در تجمع دوشنبه شب.

مینه سوتا سناتور سوم نامزد انتخابات ریاست جمهوری به رها کردن از این مسابقه را در کمتر از 48 ساعت پس از پیت Buttigieg خروج در روز یکشنبه و تام Steyer خروج در روز شنبه.

تصمیمات خود را منعکس کننده فوری فشار در میان میانه به تحکیم پشت بایدن به عنوان مقابله مترقی رقیب برنی ساندرز.

Klobuchar outlasted چندین بهتر شناخته شده و بهتر است بودجه دموکرات با تشکر از بهتر از حد انتظار مقام سوم در پایان در نیوهمپشایر. اما او نمی تواند به نوبه خود است که به موفقیت در جاهای دیگر.

___

1:15 بعد از ظهر

مقامات می گویند میزان مشارکت در شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کارولینای جنوبی که بزرگترین بود در دولت تاریخ است.

حزب دموکرات مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که بیش از 539,000 آرا ریخته شد در مسابقه. که حدود 7000 بیش از در سال 2008 رکورد قبلی.

مقامات گفت: مردم در انتخابات افزایش یافته است به طور قابل توجهی در چند شهرستان در برخی از مکان های بیش از 80 درصد است.

کارولینای جنوبی باز کرده مقدماتی به این معنی که برخی از جمهوری خواهان ممکن است عبور بیش از به رای دموکراتیک مسابقه. دولت اوباما تصمیم به نگه داشتن خود را اولیه این سال با استناد به صرفه جویی در هزینه و سطح بالا از ایران در حمایت از دولت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده شنبه اولیه ارائه یک افزایش بسیار مورد نیاز برای مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان فوق العاده روز شنبه زمانی که 14 متحده و خاک ایالات متحده رای دادن.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im