آخرین: فولکس واگن شروع مجدد تولید در بیشتر گیاهان

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— که تاسف آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی.

—گروه 20 ملل توافق به حالت تعلیق در پرداخت بدهی.

—ترودو می گوید کانادا مستند آخرین ‘بسیاری از هفته است.’

___

برلین — خودروساز فولکس واگن می گوید آن را به از سرگیری تولید در ماشین سواری گیاهان در اروپا هفته آینده با شروع از گیاهان در تسویکاو آلمان و براتیسلاوا, اسلواکی.

از ولفسبورگ آلمان-بر اساس شرکت می گوید دیگر گیاهان در آلمان و در آمریکا و پرتغال و اسپانیا و روسیه به از سرگیری تولید در این هفته شروع مارس 27. کارخانه در آفریقای جنوبی, آرژانتین, برزیل و مکزیک را به دنبال خواهد داشت در ماه مه.

فولکس واگن با نام تجاری افسر ارشد عامل رالف Brandstaetter می گوید: تصمیم گیری های دولت های مختلف برای نرم کردن محدودیت های اعمال شده به دلیل شیوع کروناویروس معنی “شرایط تاسیس شده اند برای از سرگیری تدریجی تولید است.”

او می گوید این شرکت را توسعه داده است یک “جامع فروشگاه اقدامات لازم” برای حفاظت از سلامت کارکنان.

اکثر گیاهان در چین در حال حاضر از سر گرفته تولید عنوان شده است فولکس واگن در بخش تجهیزات.

___

پاریس — فرانسه وزارت دفاع می گوید: 668 اعضای خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل و همراه با عروق آزمایش مثبت برای coronavirus.

شارل دوگل بازگشت به پایگاه خود در جنوب بندر تولون در روز یکشنبه پس از وقوع شکست.

فرانسه وزارت دفاع گفت: 1,767 نیروی دریایی نیروهای نظامی شده بود آزمایش اکثریت آنها ملوانان از شارل دوگل. در میان کسانی که مبتلا به این ویروس 31 در یک بیمارستان از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

نتایج حدود 30 درصد از آزمون شناخته نشده.

شارل دوگل خدمه قرار داده شده اند به قرنطینه در پایگاه نظامی تولون. حامل و دیگر عروق را آغاز کرده اند که ضد عفونی.

شارل دوگل برش های کوتاه در حدود 10 روز نزدیک به سه ماه ماموریت در مرکز دریای مدیترانه و سپس در اقیانوس اطلس و دریای شمال.

___

برلین — آلمان نظامی می گوید آن را داده است ده ها تن از هواکش به انگلیسی, ناتو برای کمک به آنها در مقابله با شیوع کروناویروس در انگلستان است.

در بوندس پزشکی سپاه می گوید آن ارائه شده 60 ‘زندگی-پایه سوم’ هواکش قابل حمل پس از درخواست ماه گذشته از درجه معاون مارشال Alastair رید اقدام جراح کل نیروهای مسلح بریتانیا است.

هواکش استفاده می شود برای ارائه به طور جدی بیمار مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس با اکسیژن کافی.

بریتانیا تا به حال بیش از دو بار به عنوان بسیاری از coronavirus مرگ و میر به آلمان با وجود داشتن کمتر تایید عفونت.

___

مصر — لیبی در سازمان ملل-حمایت دولت مستقر در پایتخت لیبی اعلام کرد یک مستند است که در گذشته 10 روز شروع و روز جمعه به سرعت گسترش coronavirus در این کشور جنگ زده.

محاصره طرابلس دولت دستور تعطیلی تمام بازارهای بزرگ و غیر ضروری مغازه ها در خاک خود ممنوع اتومبیل از جاده ها است. شهروندان با پوشیدن ماسک ممکن است سرمایه گذاری توسط پا از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر ، بانک یک منبع اصلی از ازدحام در هفته های اخیر نیز نزدیک است.

دولت که قوانین کاهش گوشه ای از این کشور غرب بود در ابتدا در سمت چپ آن را به مقامات محلی برای تحمیل بسیاری از محدود سفارشات. اما به عنوان تایید عفونت افزایش به 35, از جمله یکی از مرگ آن پذیرش یک پیشنهاد از مرکز ملی کنترل بیماری را شدیدتر مراحل.

___

LAS VEGAS — لاس وگاس پژمرده با گردشگران ماندن در منزل و کنوانسیون ها و کسب و کار بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شهر صریح شهردار .

“این خاموش شدن تبدیل به یکی از مجموع جنون” شهردار کارولین گودمن گفت: روز بعد از نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد او جایی در نزدیکی بازگشایی بخش هایی از دولت idled اقتصاد است.

“من پرسیدن: باز شهر. کفش کلارک کانتی. باز دولت گفت:” گودمن خواندن بیانیه ای در آغاز هفتگی آنلاین شورای شهر نشست.

“برای خاطر آسمان” گودمن گفت: “بسته بودن قتل است ما در حال حاضر و قتل در لاس وگاس ما صنعت ما کنوانسیون و گردشگری کسب و کار است که همه ما خیلی سخت کار برای ساخت. دیگر صبر کنیم برای انجام این کار بیشتر غیر ممکن است آن را تبدیل خواهد شد به بهبود است.”

مقامات بهداشتی دولت گزارش روز شنبه که بیش از 3200 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس و 131 فوت کرده اند.

___

آنکارا — مجلس ترکیه به تصویب رسانده است که افزایش مجازات برای خشونت, تهدید یا توهین علیه کادر پزشکی در حالی که آنها در انجام وظیفه هستند.

مدتها در انتظار لایحه تصویب شد به عنوان یک ژست حرفه ای پزشکی مبارزه با شیوع کروناویروس.

این اقدام همچنین اجازه می دهد تا پرسنل پزشکی به امتناع از درمان تهاجمی و یا بی احترامی بیماران تا زمانی که دیگر پرسنل در دسترس هستند به گام در.

___

BATON ROUGE, La. — جمهوریخواه دولت سناتور مسدود شده یک طرح اضطراری برای گسترش اولیه رای گیری و پست الکترونیکی-در انتخابات گزینه برای لوئیزیانا ژوئیه ریاست جمهوری, اصلی, بالا بردن اعتراض به استفاده گسترده تر از رای-توسط-mail گزینه برای مردم نگران خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در یکی از کشور های بزرگتر شیوع است.

مذاکرات وزیر امور خارجه Kyle Ardoin زد به دیوار از مخالفان از همکار خود خواهان — از جمله اعتراض از دولت حزب جمهوری خواه — برای پیشنهاد خود را. یک کمیته مجلس سنا بسته بندی شده با جمهوریخواهان را رد کرد اضطراری گواهینامه که Ardoin نیاز به حرکت به جلو با تغییرات به حوزه های رأی گیری زود هنگام رای گیری جدول زمانی و غایب-با-پست الکترونیکی رای گیری واجد شرایط بودن.

رای گیری و تاثیر آن بر انتخابات نامشخص است. سناتور پیشنهاد Ardoin باید تغییرات و بازگشت با یک پیشنهاد جدید اما Ardoin هشدار داد در نبود او خاص او می تواند مذاکره دوباره طراحی طرح در زمان به منظور تامین او نیاز به انجام یک امن انتخابات مانند اضافی رای گیری تجهیزات و دنده محافظ برای نظرسنجی کارگران است.

___

پاریس — برای اولین بار از زمان شیوع ویروس آغاز شد در این کشور فرانسه, گزارش کاهش تعداد COVID-19 بيمار در بيمارستان.

ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon می گوید وجود دارد حدود 500 کمتر افراد آلوده به این ویروس در بیمارستان از روز قبل.

تعداد COVID-19 بيمار در واحد مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای هفتمین مستقیم بعد او اضافه شده است.

به طور کلی مرگ و میر از این بیماری در فرانسه افزایش یافته است به 17,167 از جمله 10,643 در بیمارستان ها و 6,524 در خانه های سالمندان.

Salomon خواست فرانسه برای حفظ و اجرای دقیق سلول قوانین با مستند از کشور تمدید آوریل 11. “ما باید هوشیار باشند,” او گفت:.

___

واشنگتن دی سی — Washington, شهردار موریل Bowser خود است گسترش منطقه کلمبیا وضعیت اضطراری از طریق مارس 15 به عنوان پایتخت کشور آماده برای یک انتظار افزایش COVID-19 coronavirus عفونت.

Bowser خود را اجرایی منظور نیز ساخته شده پوشش صورت یا ماسک الزامی برای هتل کارکنان و مهمانان سواران در تاکسی و سوار-به اشتراک گذاری وسایل نقلیه و کارکنان و مشتریان در فروشگاه های مواد غذایی. اصلی وضعیت اضطراری اعلام کرد در تاریخ 11 مارس به پایان می رسد در آوریل 25.

از صبح روز چهارشنبه واشنگتن را شناسایی کرده 2,197 موارد عفونت با ویروس با 72 مرگ و میر. DC مقامات بهداشت پیش بینی اوج افزایش عفونت مدتی در اواخر ماه مه یا ژوئن.

___

و لانسینگ, میشیگان. — صدها نفر از پرچم تکان دادن بوق معترضان راند گذشته میشیگان در کنگره برای نشان دادن نارضایتی خود را با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار قفل شده است و در طول شیوع کروناویروس.

به عنوان برف سقوط کرد و دیگران را از وسایل نقلیه خود را و افزایش نشانه هایی است که یکی از آنها خواندن “رژیم صهیونیستی. Whitmer ما زندانیان است.” یکی دیگر گفت: “Michigander در برابر Gretchens موارد نقض حقوق بشر.”

اعتراض به نام “عملیات بن بست” برگزار شد میشیگان محافظه کار ائتلاف.

پلیس ایالتی گفت: آنها می ماند در حاشیه مگر اینکه مردم می تواند صدمه دیده است. اعتراض ساخته شده بزرگ موج: ترافیک بود و به سختی در حال حرکت در اطراف 1 p. m. در این نزدیکی هست در westbound ایالتی 496.

Whitmer یک دموکرات تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارش از طریق مارس 30 و تعطیل کردن مدارس و کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است.

___

لندن — بریتانیا, وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: روش های جدید معرفی خواهد شد بنابراین “هر کجا که ممکن است” مردم را “فرصتی برای خداحافظی” به عزیزان مرگ با کوروناویروس.

در دولت روزانه coronavirus نشست خبری, Hancock, گفت: “مایل بود با کسی که شما را دوست دارم در پایان زندگی خود را یکی از عمیق ترین غرایز انسانی.”

او گفت که او گریستم زمانی که او شنیده 13 ساله اسماعیل محمد عبدالوهاب درگذشت از COVID-19 اوایل این ماه بدون پدر و مادر در بالین او.

او گفت: روش های جدید را به “مردم نزدیک ترین عزیزان فرصتی برای خداحافظی” موضوع را به محدود کردن خطر ابتلا به عفونت.

هیچ جزئیات بیشتری ارائه شد.

زیر انتقاد شدید از دولت بیش از همه گیر در مراقبت از خانه, Hancock, همچنین اعلام کرد اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله افزایش تست و بهبود دسترسی به تجهیزات حفاظتی.

___

واشنگتن — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت کرده است با مقامات ارشد چینی دیپلمات تاکید به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهان آن است که چین می تواند به شفاف و به اشتراک گذاری این حیطه پر از اطلاعات در مورد ریشه و گسترش جدید کروناویروس.

میان دولت را به طور فزاینده ای آوازی شکایت در مورد پکن در واکنش به شیوع COVID-19 ویروس در شهر ووهان وزارت امور خارجه گفت: Pompeo صحبت چهارشنبه با یانگ Jiechi سابق وزیر امور خارجه چین که در حال حاضر اجرا می شود, امور خارجی از چین و حزب کمونیست. تماس یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود ایالات متحده پرداخت به سازمان بهداشت جهانی در انتظار بررسی به چگونه آن را به کار گرفته شیوع و این که آیا آن متمایل به چین فشار به تطهیر شدت آن است.

Pompeo “و تاکید کرد که باید برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و جلوگیری از شیوع آینده” این گروه در بیانیه ای گفت.

___

لندن — دولت بریتانیا ارشد پزشکی مشاور می گوید و انگلستان روزانه coronavirus مرگ و میر در بیمارستان است و به احتمال زیاد به افزایش بیش از چند روز آینده, اما این کشور است که “احتمالا” با نزدیک شدن به اوج شیوع.

در دولت روزانه coronavirus نشست خبری پروفسور کریس Ersin گفت که در چند هفته گذشته تعدادی از کسانی که در حال مرگ پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش یافته است پس از فرو بردن در طول تعطیلات آخر هفته و پس از آن دو روز است. پس از چهار روز آخر هفته عید پاک, Ersin گفت: وجود دارد به احتمال زیاد به “گرفتن” و “گزاف گویی فردا.”

نظرات خود را پس از انگلستان ثبت چهارم آن مستقیما بعد از زیر 800 مرگ و میر در بیمارستان ها است که تعجب بسیاری از پیش بینی که پیش بینی بیش از 1000 روزانه انگلیس مرگ و میر در حال حاضر. دولت گفت یکی دیگر از 761 نفر در بیمارستان در نظر گرفتن مجموع به 12,868 مردم است. که مرگ و میر را شامل نمی شود کسانی که در گذشت در مراقبت از خانه و یا در جای دیگر.

Ersin گفت: انگلستان است “احتمالا رسیدن به اوج کلی” اما که مقامات “هنوز در نقطه ای که ما می توانیم با اطمینان و خیال راحت این است که در حال حاضر گذشته اوج.”

___

آنکارا — ترکیه تلفات جدید کروناویروس پیشی گرفتن از 1500 پس از این کشور گزارش شده 115 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca همچنین گزارش 4,281 جدید عفونت آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 69,392.

مرگ و میر در حال حاضر در 1,518.

___

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا مستند آخرین “بسیاری از هفته” و هشدار داد کانادایی اگر اقتصاد بازگشایی بیش از حد به زودی تمام فداکاری های آنها در حال ساخت در حال حاضر ممکن است برای چیزی به عنوان کشور می تواند یکی دیگر از قله در coronavirus موارد است.

ترودو می گوید کانادا است که هنوز “یک شماره از هفته دور” از بودن قادر به شروع به بازگشایی و خواست کانادایی برای بیمار می شود.

او می گوید: هنگامی که وجود دارد این است که برخی از بازگشایی وجود دارد رفتن به یک نیاز برای تست سریع در یک مقیاس گسترده و گسترده تماس با ردیابی برای کسانی که تست مثبت است. او می گوید یک بار در کانادا گذشته موج اول دولت نیاز به ظرفیت برای مهر کردن هر گونه شیوع آینده.

او سخنان خود را قوی ترین و در عین حال در برابر شل شدن اقتصادی محدودیت های بیش از حد به زودی.

کانادا دارای بیش از 27,557 تایید موارد از جمله 954 مرگ و میر.

___

لندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید آن تاسف آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی.

Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید ایالات متحده بوده است “دیرینه و دوست سخاوتمندانه به کسی که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا.”

او نظرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام توقف به ایالات متحده کمک های مالی به طور موقت تعلیق میلیون ها دلار از U. N آژانس بهداشت بزرگترین حامی مالی.

Tedros می گوید که همچنان متعهد به کاهش گسترش COVID-19 همه گیر و این امر کار با شرکای خود را به اطمینان حاصل شود که هر گونه کمبود بودجه را می توان ملاقات کرد.

“COVID-19 نمی تبعیض بین کشورهای غنی و فقیر ملت بزرگ و کوچک” Tedros گفت. “این یک زمان برای همه ما به متحد ما در مبارزه مشترک علیه تهدید مشترک, یک دشمن خطرناک. هنگامی که ما در حال تقسیم ویروس سوء استفاده از شکاف بین ما است.”

Tedros می گوید که کشورهای عضو و سازمان های مستقل را ارزیابی U. N. آژانس بهداشت عملکرد در یک بعد و بعد. اما تمرکز باید بر پایان دادن به شیوع این بیماری.

___

دبی — جهان ثروتمندترین کشور توافق کرده اند که بلافاصله به حالت تعلیق میلیاردها دلار در پرداخت بدهی برای فقیرترین کشورهای جهان به عنوان سازمان ملل مسابقه به صرف پول در مراقبت های بهداشتی و کارگران نهفته این بیماری همه گیر.

این گروه از 20 سازمان ملل که شامل ایالات متحده و چین و هند و آلمان و فرانسه و دیگران, توافق به اتفاق آرا روز شنبه در تعلیق از پرداخت بدهی در یک مجازی اجلاس وزرای مالی که به ریاست عربستان سعودی است.

عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: پس از جلسه “همه دوجانبه رسمی طلبکاران شرکت خواهد کرد در این طرح که یک نقطه عطف مهم برای G-20.”

G-20 نمی گویند که چگونه بسیاری از کشورها خواهد بود نهفته, اما وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire می گوید: 76 کشورها واجد شرایط به توقف.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>