آخرین: ویروس مرگ و میر در ایتالیا تساوی نزدیکتر به چین

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 207,000 نفر کشته و بیش از 8,200. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 82,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

___

محرومیت یک معجزه ایتالیا را پیش افتادن از چین در تعداد coronavirus مرگ و میر در فقط یک روز بیشتر.

روز چهارشنبه ایتالیا شاهد یک رکورد جدید در تعداد عفونت و مرگ و میر گزارش اضافه کردن بیش از 4200 نفر در مجموع 35,713 عفونت. یکی دیگر از 475 نفر کشته آوردن ایتالیا مرگ و میر به 2,978.

چین که در آن COVID-19 pandemic اول ظهور در اواخر سال گذشته دیده است 3,241 مرگ و میر بسیاری در سخت ضربه مرکزی استان هوبئی.

ایتالیا دارای یک جمعیت از چین اما تنها 60 میلیون نفر از مردم چین 1.4 میلیارد نفر است. کارشناسان پزشکی می گویند این ویروس جدید که در کشتار مردم بیش از 65 در یک نرخ بسیار بالاتر از سایر گروه های سنی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به طور موقت ممنوعیت غیر ضروری سفر در سراسر ایالات متحده و مکزیک مرز به دلیل شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در جلسه روز چهارشنبه که او به زودی به استناد ماده از قانون فدرال به نوار ورود به پناهجویان و مرز crossers. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او فقط می خواهد اجازه می دهد تا سفر است که ضروری مانند جنبش مرتبط با صنعت پزشکی نظامی یا صنایع خاص.

او می گوید: برخی از مردم از رفتن به عقب و جلو در سراسر مرز ایالات متحده و مکزیک برای اوقات فراغت تحصیل مانند رفتن به رستوران و او می خواهد برای پایان دادن به این نوع از سفر به طور موقت.

___

1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی را اعزام به نیویورک برای از بین بردن فشار در بیمارستان درمان مردم با COVID-19.

کشتی را قبول غیر coronavirus بیماران. خبر آمد چهار شنبه به شهر نیویورک بيمارستان منطقه در حال پاکسازی تخت راه اندازی فضاهای جدید به تریاژ بیماران و اصرار مردم با علائم خفیف به مشورت متخصصان سلامت از طریق تلفن یا چت تصویری به جای جاری شدن سیل در اتاق اورژانس.

کسانی که حرکت در آمده انتظار سنبله بزرگ در coronavirus بیماران. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد که تقاضا برای تخت بیمارستان به زودی می تواند به پیش افتادن از ظرفیت توسط دهها هزار نفر به عنوان شیوع موج. ویروس موارد در دولت صدر 2,300 چهارشنبه با حداقل 20 مرگ و میر.

___

فلوریدا در حال حاضر 314 نفر تست مثبت برای COVID-19 و شش مرگ و میر.

خود پارک و کافه ها و کاباره ها و بسیاری از سواحل بسته شده است. یک استثنا چهارشنبه ویکی ساحل در نزدیکی تامپا که باز بوده و بسته بندی شده در زیر آسمان آفتابی و آسمان.

اکثر گروه ها وجود دارد به نظر می رسد به نشستن حداقل شش فوت (2 متر) جدا از سایر خوشه های مردم اما سارا کلی یک سنت لوئیس فروشگاه مواد غذایی بخش مدیر توافق کردند که بازدید از ساحل با دو نوجوان فرزندان نشده اند ممکن است بهترین ایده است.

“این یک بزرگ چرکین ظرف پتری” او گفت:.

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در آینه چه گزارش شده در کشورهای دیگر با مورد 4 از 5 مرگ و میر اتفاق می افتد در افراد 65 ساله و مسن تر و بدون مرگ و میر در کودکان و نوجوانان با توجه به یک گزارش فدرال.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش نتايج در روز چهارشنبه در یک نگاه بیش از 4200 ایالات متحده موارد گزارش شده از Feb. 12 مارس 16. مقامات در حال محدود اطلاعات با داده ها در سنین حدود 2500 آنها.

نقاشی از اطلاعات در دسترس محققان دریافتند حدود یک سوم از موارد گزارش شده در افراد 65 ساله و مسن تر اما بازنشستگی-سن آمریکایی ها ساخته شده تا بخش عمده ای از افرادی که دچار بیماری شدید.

بیش از نیمی از coronavirus بیماران مراجعه کننده به بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه بود 65 ساله و مسن تر CDC گزارش شده است. هیچ یک از 19 یا زیر بستری شد به ICU CDC گفت.

__

ایسلند با هدف آزمون بالاتر نسبت جمعیت آن برای کروناویروس جدید بیش از هر ملت دیگر در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه COVID-19 بیماری گسترش می یابد.

شمال اقیانوس اطلس ملت, جمعیت 360,000 دارای 250 تایید موارد COVID-19 با سه بستری شدن در بیمارستان و مرگ.

ریکیاویک-بر اساس شرکت biopharmaceutical رمزگشایی ژنتیک راه اندازی یک مرکز آزمایش قادر به جمع آوری 1,000 نمونه یک روز و امیدوار به آزمون 14000 نفر — حدود 4 درصد از ایسلند جمعیت.

این شرکت گفت: 3700 نفر تست شده تا کنون 0.8% تا به حال این ویروس با وجود نشان دادن علائم کم و یا هیچ بودن بیمار است.

ایسلند قرنطینه از 2500 نفر به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس. آنها آزمایش شده اند و حدود 10 درصد به ترتيب آلوده.

Stefánsson گفت: تفاوت در ميزان بروز عفونت در جمعیت عمومی و کسانی که در قرنطینه نشان داد اثربخشی تلاش های دولت.

___

معاون رئیس جمهور مایک پنس شده در بیمارستان ها برای به تاخیر انداختن همه روش انتخابی در سراسر کشور برای کمک به اطمینان از ظرفیت پزشکی متمرکز شده است ناشی از گسترش coronavirus.

بیمارستان سیستم های سخت-آمار مناطق از جمله نیویورک و واشنگتن در حال حاضر شروع به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به عنوان آنها پیش بینی نیاز به بیشتر تخت بیمارستان برای افراد مبتلا به این ویروس است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که امضای یک فرمان اجرایی برای به تعویق انداختن همه اعمال جراحی الکتیو در شهر نیویورک بیمارستان به طوری که پزشکان و پرستاران می توانید تمرکز بر روی درمان بیماران آلوده به ویروس.

پنس گفت: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma به زودی مسئله فدرال راهنمایی در روش انتخابی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به استناد دفاع تولید عمل به مارشال بخش خصوصی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تهمت نیز می گوید: وزارت مسکن و توسعه شهری ارائه تسکین فوری به اجاره و مالکان با تعلیق همه سلب حق مالکیت و اخراج تا پایان ماه آوریل است.

بیش از دو دوجین حزب دموکرات اصرار دارند تهمت به استناد کره ای جنگ-عصر قانون برای افزایش تولید نیاز به ماسک های هواکش و ماسک. استفاده از قانون نیز کمک به گسترش بیمارستان ظرفیت برای مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در جلسه روز شنبه که او را نشانه ای از مقالات به استناد قانون بعد در روز. ایالات متحده تا به حال 116 ویروس های مربوط به مرگ و میر و بیش از 7,300 عفونت.

___

در یک اقدام بی سابقه در طول زمان صلح به ارتش فرانسه آغاز شده است تخلیه بحرانی coronavirus بیماران از شرق فرانسه در این کشور بدترین ضربه منطقه با این بیماری همه گیر.

وزیر دفاع فرانسه در فلورانس Parly گفت: شش بيمار منتقل چهارشنبه در یک ایرباس هواپیمای نظامی به منظور کاهش فشار در بیمارستان های محلی از مولوز و Colmar. آنها در حال انتقال به بیمارستان نظامی در جنوب فرانسه است. انتقال انتظار می رود که برای اولین بار از چند.

در یک آدرس جمعه, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که موقت ارتش بیمارستان ساخته خواهد شد و مدت کوتاهی در فرانسه. آن را به خانه حدود 30 تخت های مراقبت ويژه.

فرانسه در اروپا سوم بدترین آمار کشور از نظر مرگ و میر ناشی از COVID-19. مقامات بهداشتی گزارش حداقل 7,730 تایید موارد از جمله 175 که فوت کرده اند.

ایالت آلاباما است که به تعویق انداختن آن برنامه ریزی مارس 31 اولیه انتخابات در مجلس سنا مسابقه بین جف جلسات و سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville.

گفت: داشتن مردم ایستاده در صف برای رای دادن بیش از حد خطرناک است راست, در حال حاضر, آلاباما, رژیم صهیونیستی. کی Ivey گفت رواناب است که موکول به ماه ژوئیه 14. برنده خواهد شد به گزارش ایسنا ، داگ جونز در ماه نوامبر.

آمریکا دیگر نیز به تعویق افتاد مقدماتی خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس: Georgia, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند و اوهایو.

___ نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید دولت او تعویق انداختن پرداخت مالیات تا ماه اوت ارائه یارانه دستمزد برای کسب و کار کوچک و توقف پرداخت وام دانشجویی در میان همه گیر.

ترودو می گوید: دولت متمرکز در ساخت مطمئن شوید که کانادایی ها باید پول آنها نیاز به حمایت خانواده خود خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره. تا $82 میلیارد دلار کانادا ($56.4 میلیارد دلار) صرف بودن. این پول است که در حدود 3% از کانادا تولید ناخالص داخلی.

ترودو می گوید او را فراهم کارفرمایان از کسب و کارهای کوچک با موقت یارانه دستمزد برابر با 10 درصد از حقوق و دستمزد پرداختی به کارکنان برای سه ماه. او می گوید این را تشویق کارفرمایان برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

ترودو اعلام ساخته شده در خارج از محل اقامت خود که در آن او خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. او می گوید: او خوب است اما دچار علائم شبه آنفولانزا و سردرد. نخست وزیر می گوید که او و سه نفر از بچه ها در حال نشان دادن علائم.

سوی اقیانوس اطلس کشتی کروز کاستا Luminosa که چند COVID-19 موارد در میان مسافران آن است رفتن به فرانسه در بندر مدیترانه مارسی.

بیش از 200 آمریکایی در میان بیش از 1400 نفر در کروز است که مقامات فرانسوی می گویند می رسند در بندر مارسی آب های پنج شنبه. معلوم نیست اگر مقامات فرانسوی اجازه کشتی در. آن را بعید است که آنها به شما اجازه مسافران پیاده با توجه به زمان دقیق anti-virus جنبش اعمال قوانین در کشور است.

کشتی مجاز به توقف در تنریف در اسپانیا در روز یکشنبه و offload سه نفر که نیاز به تخلیه شود و در بیمارستان بستری و همسران خود است. بقیه مسافران شد محروم از توشه در اسپانیا جزایر قناری.

در مارس 13, مقامات گفت: پورتوریکو اولین ویروس بيمار 68 ساله, ایتالیایی, زن که وارد کاستاریکا Luminosa با علائم. او گرفته شده بود به یک بیمارستان در سن ژوئن و تایید به توان و حذف. Puetro ریکو دولت پس از توقیف کشتی کروز dockings.

___

ترکیه آب بندی زمین ها و راه آهن در گذرگاه های مرزی با یونان و بلغارستان به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از جدید شیوع کروناویروس.

دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی گفت که ترکیه مرز شش دروازه با یونان و بلغارستان خواهد بود بسته از نیمه شب. کشتی های گذرگاه های میان ترکیه و یونان نیز معلق شده است

هزاران نفر از مهاجران به حال فراوان در ترکیه Pazarkule عبور از مرز با یونان در طول هفته گذشته پس از آنکارا اعلام کرد که دیگر نمی خواهد جلوگیری از مهاجران از ساخت راه خود را به کشورهای اروپایی است. این حرکت با هدف به زور به کشورهای اتحادیه اروپا برای به اشتراک گذاشتن در بار مراقبت از بیش از 3.5 میلیون پناهنده سوری در ترکیه است.

__

سازمان ملل از این سازمان بین المللی کار تخمین می زند که خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس می تواند نزدیک به 25 میلیون ضرر و زیان کار و تخلیه تا $3.4 تریلیون دلار ارزش درآمد تا پایان این سال است.

ژنو-آژانس گفت: “در سطح بین المللی سیاست هماهنگ پاسخ” می تواند کمک به کاهش ضرر و زیان هایی را از طریق کارگر حمایت محرک های مالی و پشتیبانی از شغل و دستمزد

سازمان بین المللی کار گذاشته شده در یک تعداد حالات در اثر COVID-19 در اقتصاد برآورد افزایش بیکاری در سراسر جهان از بین 5.3 میلیون و 24.7 میلیون نفر است. که در بالا از حدود 188 میلیون است که این سازمان پیش بینی کرده بود در اواخر سال گذشته در سالانه خود را پیش بینی.

این سازمان با اشاره به بحران مالی جهانی افزایش بیکاری جهانی با 22 میلیون نفر است.

“سقوط در اشتغال نیز معنی بزرگ درآمد و زیان برای کارگران” ILO گفت: آن را به عنوان ارائه شده آن ارزیابی اولیه.

مقامات در یونان تحمیل کرده اند جنبش محدودیت برای مهاجران و پناهندگان در اردوگاه های جزیره در نزدیکی سواحل ترکیه به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی برای بیماری همه گیر کوروناویروس.

شروع جمعه مهاجران در اردوگاه در شصت و چهار جزایر دیگر تنها مجاز به بازدید از شهرها در جزایر در گروه های کوچک و محدود دوره مهاجرت وزارت امور گفت. وزارت گفت: همچنین بالا بردن سرعت برنامه ای برای ساخت بازداشتگاه در جزایر و یا تبدیل سایت های موجود مورد استفاده قرار گیرد برای بازداشت.

اگر چه هیچ عفونت های تایید شده اند و در اردوگاه های شدید شرایط ازدحام بیش از حد و مداوم ورود به یک منبع اصلی نگرانی برای مقامات یونانی.

___

یونسکو می گوید حدود نصف جهان جمعیت دانشجویی در حال حاضر خارج از مدرسه به دلیل جهانی ویروس همه گیر.

آخرین تعطیلی مدارس و پوشش 102 کشور با کوچکتر موضعی, خاموش شدن ناگهانی در دیگران و در مجموع 850 میلیون دانش آموزان از پیش دبستانی تا دانشگاه. یک هفته پیش مدرسه آتن تحت پوشش تنها 15 کشور در سازمان ملل متحد گفت.

یونسکو گفت: سیستم آموزش و پرورش هستند و با استفاده از هر دو بالا و پایین-راه حل های فناوری به پل شکاف های تصویری از جمله کلاس ها و برنامه های رادیویی.

___

در دیترویت اتوبوس که در حال اجرا دوباره پنج شنبه یک روز پس از رانندگان موفق به ارائه گزارش کار و خدمات لغو شد بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

سواری در حال حاضر رایگان و مسافران به ورود و خروج از طریق یک عقب سمت درب مراحل است که اجتناب از تماس با رانندگان. به طور متوسط 85,000 مردم سوار این اتوبوس ها هر روز.

“من احساس می کنم راحت در حال حاضر” گفت: راننده Wayne کلیتون که می پوشد ، “این قطعا یک کار مهم. ما باید به مردم به کار می کنند.”

___

یک مسیحی انجیلی گروهی به رهبری پسر مرحوم کشیش تلویزیونی بیلی گراهام ارسال بیمارستان صحرایی به شمال ایتالیا به تمایل به کروناویروس بیماران پیوستن به چین در ارائه کمک به ایتالیا ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

وزارت دفاع گفت: DC8 متعلق به samaritan’s Purse فرود در فرودگاه ورونا اواخر روز سه شنبه. این گروه می گوید این ارسال 68 تخت بیمارستان صحرایی از جمله هشت تخت های مراقبت ويژه, 20 تن از تجهیزات پزشکی و 32 متخصصان است. بیمارستان است که به تنظیم شود تا برای سه ماه در سخت ضربه کرمونا استان از شمال لومباردی.

Samaritan’s Purse است که به رهبری کشیش فرانکلین گراهام یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی متحدان. منتقدان را متهم به سامری را کلیسای تبلیغی از طریق آن کمک اما این گروه می گوید آن کمک های ارائه شده بدون در نظر گرفتن وابستگی های مذهبی.

کمک گروه می گویند ایتالیا دارای کمبود شدید تجهیزات پزشکی مورد نیاز به درستی مبارزه با کروناویروس.

پورتوریکو فرماندار خواسته است اداره هوانوردی فدرال به طور موقت توقف تمام پروازهای مسافربری تجاری و از خاک ایالات متحده به مدت دو هفته برای کمک به محدود کردن coronavirus موارد است. FAA پاسخ داده است.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد که پزشکان دیگر نیاز به کسب اجازه از این جزیره را در بخش بهداشت و درمان به درخواست کسی که آزمایش می شود برای COVID-19.

فرماندار در روز یکشنبه اعلام کرد دو هفته مقررات منع رفت و آمد است که تعطیل تقریبا همه کسب و کار به جز ایستگاه های گاز و کسانی که در سلامت مالی و غذایی بخش است.

___

اتحادیه اروپا در تلاش است برای کمک به بازگرداندن حدود 80.000 شهروندان گیر خارج از اروپا پس از coronavirus آمار جهانی سیستم های حمل و نقل, اما می گوید: این چهره بزرگ و چالش های لجستیکی.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون گفت: بسیاری از اروپایی ها آورده شده است بازگشت از چین و سریلانکا و موارد دیگر تا به حال بوجود آمده در ایالات متحده و ژاپن است.

اتحادیه اروپا کمک کرده است بازگرداندن بیش از 600 شهروندان اروپایی – اما همچنین برخی از ایالات متحده آمریکا سوئیس و Bosnians — از مراکش پس از این کشور گفت: آن را لغو پروازها در شب یکشنبه. مقامات اتحادیه اروپا کمک کرد تا برنده تاخیر و پرواز هم اکنون می توانید در ادامه تا پنج شنبه. صدها نفر از اروپایی ها نیز گیر در مالدیو.

___

انگلیس یکی از معدود کشورهای اروپایی به منظور جمعی از بسته شدن مدارس در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — اما این تغییر را آغاز کرده است.

دولت اسکاتلند و ولز هر دو می گویند مدارس را در روز جمعه.

انگلستان است که به 56 میلیون و انگلستان 66 میلیون نفر هنوز مدارس بسته اما یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون می گوید اعلام خواهد شد “imminently.”

این روشن نیست که چگونه زمانی که مدارس بسته باقی می ماند. اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: “من نمی توانم وعده آنها را بازگشایی قبل از تعطیلات تابستان.”

انگلیسی مدارس برو بعدا به تابستان از مدارس آمریکا پایان در اواسط ژوئیه سال گذشته است.

___

فرماندار ایتالیایی منطقه سخت ترین ضربه coronavirus عفونت شهروندان هشدار داده است که اگر آنها نمی, اقامت در خانه های خود را به عنوان آنها باید او را درخواست دولت مرکزی حتی برای اقدامات سختگیرانه تر.

ایتالیایی مقامات می گویند بیش از حد بسیاری از مردم در حال نقض ملی هفته گذشته فرمان است که اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه برای رفتن به محل خرید مواد غذایی و یا سایر ضروریات و یا به صورت مختصر strolls خارج به راه رفتن سگ و یا ورزش. صدها هزار نفر از مردم متوقف شده توسط پلیس به صورت چک, دهها هزار نفر را از دریافت احضاریه برای بیرون رفتن بدون دلیل معتبر است.

لومباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا یک کنفرانس خبری گفت چهارشنبه “هر بار که از خانه بیرون یک زمان شما خودتان را در معرض خطر قرار داده و دیگران را در معرض خطر” برای ابتلا به COVID-19.”

همانطور که از شنبه, Lombardia تا به حال کمی بیش از نیمی از ایتالیا 31,506 ویروس موارد و 1,640 از ایتالیا 2,503 مرگ و میر. ایتالیا دوم سخت ترین ضربه ملت ایران پس از چین در این بیماری همه گیر.

نه همه پاریسی در حال اطاعت از قوانین برای اقامت در داخل برای مهار این ویروس جدید است.

پاریس پلیس گفت: سلام بررسی می شود و بیش از 10000 نفر جدید سلول اقدامات به اثر رفت در نیمه شب و صبح دیر به حال جریمه 522 متخلفان.

اکثر افرادی که به مبارزه طلبیده برابر مقررات غیر ضروری حرکت در اطراف شهر اما چهار نفر نیز جریمه برای نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار باز است.

مردم نیاز به حمل یک ویژه سند اگر آنها را ترک خانه های خود توضیح داد که چرا. می توان آن را دست نویس و یا ذخیره شده بر روی تلفن اگر مردم پرینتر در خانه.

فرانسه 7,730 موارد ویروس از جمله 175 افرادی که فوت کرده اند.

ترافیک در چک و لهستان در مرز رفته از بد به بدتر با وجود این تلاش ها از آن دسته کشورهای “ائتلاف” برای مقابله با کروناویروس زنجیره تامین اختلالات.

خط کامیون انتظار در طرف چک را وارد لهستان در شمال Nachod – Kudowa-Slone عبور بیش از 50 کیلومتر (31 مایل) در چهار شنبه. آن 40 کیلومتر (25 مایل) روز قبلش.

به راحتی وضعیت لهستان افتتاح سه گذرگاه در روز چهارشنبه پس از نخست وزیر چک Andrej بابیان و وزیر کشور Jan Hamacek صحبت خود را به همتایان لهستانی.

مایل کامیون شده است همچنین صف بندی در شمال شرقی جمهوری چک در یکی دیگر عبور به لهستان و در مرز با کشور اسلواکی در شرق.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>