آخرین: سازمان ملل متحد اهدا ماسک محافظ به شهر نیویورک

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—اسپانیا مرگبارترین روز بیش از 800 مورد مرگ و میر بیش از 8000 اخبار موارد است.

—مغلوب ساختن پیشی جستن OKs فاجعه بزرگ اعلام به میشیگان.

—ساعت ترودو: هیچ کانادایی علائم می تواند در هیئت مدیره هواپیما و قطار.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اعلام کرده است که کمک مالی از 250000 نفر محافظ و ماسک های صورت که تنها شده واقع در سازمان ملل متحد سازی امکانات به ایالات متحده برای استفاده در سخت-آمار شهر نیویورک است.

U. N. رئیس می گوید: “این ماسک در مازاد به سازمان ملل متحد مورد نیاز خواهد بود با توجه به متخصصان پزشکی در شهر نیویورک که مشغول به کار شجاعانه ، selflessly و خستگی ناپذیر در پاسخ به گسترش COVID-19 سراسر نیویورک در این امید که آنها برخی از بازی های کوچک نقش مهمی در صرفه جویی در زندگی می کند.”

اشاره به این حادثه تلخ می گوید: سازمان ملل متحد و ایالات متحده در ماموریت خود به سازمان ملل در حال کار با شهردار, بیل د Blasio را برای اطمینان از تحویل سریع از ماسک به امکانات پزشکی در سراسر شهرستان.

“از طرف U. N. جامعه و دیپلماتیک ما صمیمانه امیدواریم که این متوسط اهدای باعث می شود تفاوت” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

___

استکهلم — سوئد مقامات بهداشتی می گویند تعداد COVID-19 مرگ و میر می ایستد در 102 با اضافی 239 بیماران در بخش های مراقبت ويژه در کشور اسکاندیناوی.

بیش از نیمی از مرگ و میر ثبت شده در استکهلم منطقه است.

نخست وزیر استفان Lofven گفت سوئدی پخش TV4 که دولت او نیست با توجه به blockading پایتخت از بقیه ملت در حال حاضر به دلیل آن خواهد بود “بسیار دشوار” برای نظارت بر شهروندان جنبش محدودیت در عمل است.

اما او اذعان سوئد “ممکن است در نهایت در یک وضعیت” که در آن جداسازی استکهلم منطقه یک ضرورت است, پیروی از یک الگوی در شمال اروپا همسایه فنلاند که در آن یک محاصره کلیدی منطقه از جمله سرمایه هلسینکی در زمان اجرا در روز شنبه تحت دستور دولت.

سوئد قرار داده و در جای خود قابل ملاحظه ای کمتر محدودیت برای شهروندان و موسسات مانند رستوران ها در طول coronavirus بحران از آن اسکاندیناوی و اروپایی ،

___

TOPEKA کن. — کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی صادر کرده است یک ایالت سفارش برای مردم به ماندن در خانه به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

کلی صادر اقامت در خانه سفارش برای دولت حدود 2.9 میلیون نفر پس از مقامات محلی در کانزاس ” پرجمعیت ترین شهرستانهای استان صادر شده و نسخه های خود را در هفته گذشته. بیش از 2.1 میلیون نفر در حال حاضر در زیر یا رو stay-at-home سفارشات.

کانزاس تا به حال بیش از 200 مورد از این ویروس از جمله چهار نفر که فوت کرد. کانزاس در حال حاضر یکی از نزدیک به دو دوجین متحده به موضوع stay-at-home سفارشات. کانزاس نظم شنبه شروع می شود. آن را طول می کشد از طریق مارس 19.

___

شهر واتیکان — واتیکان می گوید نه پاپ و نه هیچ یک از نزدیکترین دستیاران درگیر هستند با شش مورد در میان ساکنان واتیکان و یا کارکنان که تست مثبت برای COVID-19.

سخنگوی واتیکان Matteo برونی تایید کرده است گزارش های خبری پیش از آن در هفته است که یک مقام رسمی از مقدس دبیرخانه از دفتر امور خارجه آزمایش مثبت برای coronavirus. برونی نیز تایید کرده است که رسمی زندگی در سانتا مارتا هتل که در آن فرانسیس شامل غرفه های بیش از حد.

وضعیت سلامت رسمی “نیست و در حال حاضر در حال حاضر هر خاص و بحرانی” جنبه با توجه به برونی. اما به عنوان یک احتیاط رسمی پذیرفته شده است به یک رم بیمارستان برای مشاهده.

برونی می گوید: بیش از 170 COVID-19 آزمایشات انجام شده در واتیکان کارکنان و ساکنان هتل. واتیکان هنوز مشخص نیست اگر فرانسیس بود شهادت دادند. اما برونی افزود: “من می توانم تایید می کنند که نه پدر مقدس و نه نزدیک ترین همکاران خود را درگیر” با موارد آلوده.

___

آتن — تعداد تایید COVID-19 موارد در یونان بیش از 1000 به گفته مقامات.

تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر 1,061 تا 95 از 24 ساعت پیش. نیز وجود دارد چهار مرگ و میر آوردن مجموع به 32.

هلند اضافه شد در حال حاضر طولانی فروشگاه از کشورهای پروازها ممنوع شده است و از. در اوایل روز سه شنبه وزیر دولت گفت: در تلویزیون این مستند را آخرین راه “فراتر از” آوریل 6 اصلی پایان تاریخ پیش بینی شده که در این مستند استفاده شد.

___

دیترویت — دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در دیترویت مرکز پزشکی عمیقا نگران است که دیترویت در حال حاضر تبدیل به یک نقطه داغ برای coronavirus.

“در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک” چوپرا گفت. “این است که نمودار.”

مانند بسیاری از سیستم های سلامت در سراسر دیترویت DMC می گوید آن شده است “به طور جدی تحت تاثیر” توسط منابع و ظرفیت مسائل مربوط به COVID-19 بيمار. این کار به کاهش ظرفیت مسائل برروی آن بکشید بیماران از بیمارستان به بیمارستان در داخل سیستم خود را.

“به نظر می رسد مانند یک سونامی” چوپرا گفت. “این که چگونه آن را احساس می کند در خط مقدم.”

چوپرا می گوید دیترویت در یک وضعیت منحصر به فرد به دلیل آن است که در معرض خطر جمعیت مبارزه با متعدد در زمینه مسائل مربوط به سلامت در حال حاضر. چوپرا کار کرده است که در دیترویت برای بیش از 15 سال می گوید: بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مثل آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا است که می تواند باعث بالاتر شانس COVID-19 انتقال و عفونت.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید هر کسی نشان دادن علائم COVID-19 اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پروازهای داخلی و یا بین شهری قطار.

ترودو می گوید شرط جدید آغاز خواهد شد و دوشنبه در ظهر. کانادایی ها از بازگشت به کشور در حال حاضر نمی تواند هیئت مدیره هواپیما اگر آنها در حال نشان دادن علائم.

ترودو می گوید: آن را تا به قطار و هواپیما اپراتورها به اطمینان حاصل شود مردم با علائم نمی هیئت مدیره. او می گوید: تمام کسانی که در نشان دادن علائم باید در خود به انزوا.

ترودو اعلام ساخته شده در خارج از این اقامت که در آن او خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

کانادا دارای بیش از 4700 مورد و بیش از 50 مرگ و میر.

___

مسکو — نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور داده است تا از مرزهای این کشور به طور کامل بسته و از دوشنبه.

منظور صادر شده روز شنبه به شرح زیر به طور فزاینده دقیق محدودیت های اعمال شده در طول چند هفته گذشته برای محدود کردن گسترش coronavirus.

بین المللی مسافر و پروازها متوقف شد در روز جمعه. سفارش معاف دیپلمات و همچنین ساکنان کالینینگراد exclave که باید با عبور از طریق کشور دیگری را وارد کنید بقیه از روسیه است.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول اضافی برای کمک به دولت آدرس COVID-19 بیماری همه گیر.

در این بیانیه اعلام شده توسط کاخ سفید در روز شنبه به شرح زیر به عقب و جلو بین تهمت و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن آهسته پاسخ به همه گیر و گفت: “ما نمی توانیم آب و این به تنهایی.”

ایالات متحده جراح عمومی در روز جمعه گفت که دیترویت ملی “نقطه داغ” برای موارد جدید coronavirus بدتر خواهد شد در هفته آینده. بیش از 3,600 مردم در میشیگان تایید شد به COVID-19 جمعه. حداقل 92 فوت کرده اند بیشتر از سه شهرستان در منطقه دیترویت به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

دیترویت ثبت کرده است 28 کشته و 1,166 موارد با توجه به شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

___

مسکو — ترافیک مسافری در مسکو مترو سیستم دوم-شلوغ ترین در جهان پایین بود حدود نیم در اولین روز از گسترده بسته شدن کسب و کار با هدف کاهش گسترش coronavirus.

با توجه به اینترفاکس خبرگزاری شهرستان در بخش حمل و نقل می گوید: تعداد زیادی از مردم با استفاده از مترو شد 2.2 برابر کمتر از همان روز در سال 2019. استفاده از اتوبوس شد و به همین ترتیب پایین. مسکو سیستم مترو سوابق به طور متوسط 6.6 میلیون در یک روز.

مسکو دستور داده است تا غیر ضروری کسب و کار بسته و از طریق آوریل 5.

___

اندونزی — مقامات اندونزی پایتخت را تمدید وضعیت اضطراری برای دو هفته آینده.

جاکارتا رژیم صهیونیستی است. Anies Baswedan می گوید این تصمیم به دلیل COVID-19 تلفات افزایش به 62 در هفته گذشته همراه با 603 تست مثبت در جاکارتا.

Baswedan می گوید: زمان دو هفته وضعیت اضطراری در پایتخت خواهد بود تمدید مارس 19. این امر همچنین طول بسته شدن نقاط گردشگری, مکانهای تفریحی, مدارس و ادارات.

وی تمام شرکت های بزرگ بسته باقی می ماند و برای کارکنان خود را به کار از خانه و سازمان های اجتماعی و گروه های مذهبی برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

او گفت: حداقل 61 سلامت کارگران در معرض coronavirus در حالی که کمک به بیماران در 26 بيمارستان در جاکارتا.

اندونزی گزارش شده 102 کشته و 1,155 عفونت.

___

کلمبو سریلانکا سریلانکا مقامات بهداشتی اعلام کرد این کشور نخستین مرگ به دلیل کرونا ويروسی.

60 سال, پیر مرد, درگذشت بیماری های عفونی در بیمارستان شسته و رفته پایتخت کلمبو شنبه, وزارت بهداشت اعلام کرد. مرحوم مبتلا به ديابت و فشار خون و قبلا تحت پیوند کلیه.

تعداد موارد تایید شده در سریلانکا افزایش یافته و به 110.

___

این مورد تصحیح سن قربانی به 60 نمی 65.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید آن ساخته شده است هنوز هیچ تصمیم گیری در مورد فراخوانی ذخیره زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور اجازه تماس تا یک تعداد نامشخص برای کمک به coronavirus پاسخ.

پنتاگون سخنگوی رئیس می گوید: وزارت دفاع پیش بینی بهره برداری مردم عمدتا برای وظایف اداری و “بالا تقاضا پزشکی که قابلیت تماس تا نه تاثیر منفی خود را غیر نظامی جوامع است.”

سخنگوی Jonathan هافمن می گوید: قبل از فراخوانی هر یک از اعضای گارد ملی اداره خواهد مشورت با مقامات وزارت امور خارجه ، هافمن می گوید آن “پویا وضعیت” و پنتاگون در حال حاضر نیست که “یک تعداد پیش بینی شده از انتظار فعالانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به کنگره در روز جمعه که او مجاز وزیر دفاع علامت Esper به سفارش واحد و تک تک اعضای انتخاب شده ذخیره به عنوان به خوبی به عنوان فرد خاص آماده رزرو اعضای فعال وظیفه.

رزرو تماس بگیرید-تا به احتمال زیاد به شما کمک نظامی به عنوان آن را به اعزام بیمارستان به شهرستانها ضربه COVID-19 و ارائه حمایت های پزشکی به دولت و مقامات محلی.

___

لندن— سردبیر محترم انگلیسی, مجله پزشکی لانست کرده و دولت را متهم به انجام بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر به آدرس COVID-19 بحران است.

ریچارد هورتون نوشت که با وجود هشدارهای متعدد ملی برنامه شکست خورده است. وی افزود: اصول اساسی مانند زیر, سازمان بهداشت جهانی, تست, مشاوره نیست به دنبال.

کیت Willett ملی خدمات بهداشتی استراتژیک حادثه مدیر Covid-19, مورد مناقشه سرمقاله را نتیجه گیری.

او می گوید: بیمه خدمات درمانی آزاد کردن 33,000 تخت برای بیماران مبتلا به ویروس — یک سوم از تمام ظرفیت بیمارستان و فعال 18,000 پرستاران و پزشکان به بازگشت به تمرین. سه موقت بیمارستان ساخته می شوند.

___

واشنگتن — حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که صدور یک یادآوری است که تبعیض در طول COVID-19 مراقبت ممنوع است.

حقوق مدنی مدیر دفتر راجر سورینو می گوید: سلامت انسان, خدمات متعهد به ترک هیچ کس پشت در طول بحران. تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، ناتوانی سن و جنس و مذهب ممنوع است.

مقامات می گویند آنها به خصوص با تمرکز بر ساخت مطمئن شوید که متخصصان پزشکی نمی تبعیض علیه افراد معلول است.

___

تیرانا آلبانی — Albania ارسال خواهد شد پزشکان و پرستاران به نزدیکی ایتالیا دست وام به این کشور در کانون COVID-19 در اروپا است.

تصمیم دولت منتشر شده در روزنامه رسمی روز شنبه در مجموعه کنار بودجه رزرو برای پزشکان و پرستاران که پرداخت خواهد شد در هر ماه.

این Dita روزنامه می گوید: 30 پزشکان و پرستاران را در خدمت در برگامو, ایتالیا سخت است که آمار توسط ویروس.

آلبانی به گزارش 197 مورد از coronavirus با 10 مرگ و میر.

___

توکیو — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید این کشور در یک مرحله مهم در برخورد با کروناویروس عفونت اما نه در یک نقطه به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.

آبه می گوید ژاپن موفق به حفظ خوشه تحت کنترل با دقت به دنبال عفونت مسیرهای. اما استراتژی اولیه در حال حاضر با داشتن یک مشکل با افزایش عفونت است که دیگر قابل ردیابی — یک علامت اولیه از عفونت انفجار.

او می گوید: هنگامی که وجود دارد این است که عفونت overshoot, “استراتژی ما از کاهش اوج عفونت را فورا سقوط از هم جدا.” او می افزاید: “در شرایط فعلی ما فقط به سختی نگه داشتن. اما من درک می کنم ما در حال ایستاده بر روی لبه است.”

آبه تشکیل یک گروه ضربت پنج روز پس از توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike ساخته stay-در-خانه درخواست به آن 14 میلیون نفر پس از دیدن یک افزایش در تعداد موارد جدید از COVID-19 تا 41.

ژاپن 2,180 تایید موارد از جمله 712 از یک کشتی کروز با 59 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

___

پلیس پاریس فرانسه در حال کشف یک کسب و کار زیرزمینی در محافظ ماسک صورت محل بیش از 23,000 ماسک های پر شده را در یک کامیون کوچک در یک شیک محله غربی پاریس.

سهام ماسک تبدیل شده اند تا در دیگر مکان های شگفت انگیز. ماسک, در تامین کوتاه مدت در فرانسه و کشورهای دیگر در مورد سلامت کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر. دولت فرانسه requisitioned همه ماسک در اوایل ماه مارس.

پلیس 20,000 غیر قانونی برگزار ماسک در یک توریست آژانس در جنوب پاریس و 15000 ماسک در یک فروشگاه مواد غذایی در شرق محله پایتخت فرانسه روزنامه لوموند گزارش روز شنبه.

___

مادرید — اسپانیا به حال خود مرگبارترین روز در عین حال در طول coronavirus بحران با 832 مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه و در مجموع 5,690 مرگ و میر. عفونت که با افزایش بیش از 8000 در 24 ساعت برای رسیدن به یک ملی در مجموع 72,248.

اسپانیا نزدیک به دو هفته از اقامت خود را در خانه و محدودیت ها و فروشگاه closings اما آن عفونت و مرگ و میر افزایش نگه دارید. روز جمعه اسپانیا گزارش داد در مجموع 64,059 موارد و 4,858 مرگ و میر.

سیستم پزشکی است تحت فشار قرار دادند به محدودیت در نقاط داغ در مادرید و شمال شرقی کاتالونیا. پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس در حال سقوط بیمار در نرخ هشدار دهنده و کار non-stop.

پابلو Rojo آمبولانس طبیب در بارسلونا Dos de Maig بیمارستان می گوید: “آنها 80 سال دیگر آنها در حال حاضر 30 و 40 سال.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im