آخرین: سازمان ملل متحد: 11 کشور با توجه به جهانی آتش بس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

__ ملل: طرفین درگیر در 11 کشور باید پاسخ مثبت به درخواست تجدید نظر برای جهانی آتش بس

__ پایتخت روسیه اعمال جریمه برای نقض خود قرنطینه سفارشات.

__ پنتاگون به قبول COVID-19 مثبت بیماران در امکانات در دالاس و نیواورلئان.

__ برلین را بالا مقام امنیتی متهم ایالات متحده با استفاده از “غرب وحشی روش” برای به دست آوردن PPE.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید: دو طرف درگیر در 11 کشور باید پاسخ مثبت به درخواست تجدید نظر خود را به صورت جهانی آتش بس برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما وجود مشکلات بسیار زیاد در تبدیل واژه ها به صلح است. مبارزه را تشدید کرده و در عمده درگیری از جمله یمن و لیبی و افغانستان است.

اشاره به این حادثه تلخ به نام در همه دولت ها گروه ها و افراد با نفوذ “به اصرار و فشار مبارزان در سراسر جهان برای قرار دادن سلاح های خود را.” او به نام نیاز فوری به دلیل COVID-19 است که در حال حاضر رهبری به همه مناطق درگیری.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در U. N. دفتر مرکزی آن در نیویورک روز جمعه که درخواست تجدید نظر خود را از 10 روز پیش بود که ریشه در شناخت است که “باید وجود داشته باشد تنها یک مبارزه در جهان امروز ما: ما به اشتراک گذاشته نبرد در برابر COVID-19.”

U. N. ارشد ذکر شده تعداد فزاینده ای از پیشنهادات برای آتش بس از 70 کشور جامعه مدنی و رهبران مذهبی از جمله پاپ فرانسیس و بیش از یک میلیون نفر در یک آنلاین درخواست تجدید نظر.

او گفت: طرفین درگیری در کامرون است, جمهوری آفریقای مرکزی, کلمبیا, لیبی, میانمار, فیلیپین, سودان جنوبی, سودان, سوریه, اوکراین و یمن نیز ابراز پذیرش خود را.

اما اشاره به این حادثه تلخ گفت: “وجود دارد مشکلات زیادی را برای اجرای به عنوان درگیری را festered برای سال ها بی اعتمادی عمیق با بسیاری از اخلال گران و بسیاری از سوء ظن.”

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده است 104 جدید مثبت عفونت کروناویروس جدید. که به ارمغان می آورد کل 757 با 15 مرگ و میر.

شهردار موریل Bowser خود صادر کرده است اقامت-صفحه اصلی سفارش برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. همسایه مریلند و ویرجینیا مشابه انجام داده اند.

Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

___

مسکو — پایتخت روسیه تحمیل کرده است خود را برای اولین بار جریمه برای نقض خود قرنطینه سفارشات.

یوگنی Danchikov است سر از مسکو شهرستان بخش خدمات و به نقل از تلویزیون دولتی روز شنبه گفت: سه نفر محکوم به پرداخت جریمه شدند از 4000 روبل ($57) هر یک پس از دوربین های نظارت تصویری و ثبت آنها خود را ترک خوابگاه.

متخلفان تشخیص داده شده بود با علائم عفونت کروناویروس اما مجاز به نیروی تازه یافتن تحت قرنطینه در خانه. مسکو تحمیل کرده است به طور کلی مستند نیاز به بسیاری از افراد می گویند خانه جز به فروشگاه برای مواد غذایی و دارو و یا رفتن به محل کار در صورت نیاز.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید که آن را شروع به پذیرش COVID-19 مثبت بیماران در پنتاگون-پشتیبانی از امکانات پزشکی در دالاس و نیواورلئان که قبلا تعیین شده بود به عنوان غیر COVID بیمارستان.

COVID-19 مثبت بیماران در نقاهت و مراقبت از آن تلقی غیر از موارد اضطراری پذیرفته می شود در Morial فدرال پزشکی ایستگاه در نیواورلئان و در کی بیلی Hutchison فدرال مرکز پزشکی در دالاس. این بیماران باید اول نمایش در یک بیمارستان محلی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که او تا به حال مورد تایید نیویورک درخواست که COVID-19 بیماران پذیرفته شده برای مراقبت در پنتاگون از حمایت Javits center که قبلا گرفته شده در غیر COVID بیماران.

پنتاگون نیز روز جمعه گفت که غربالگری برای مراقبت از غیر COVID-19 بیماران در بیمارستان کشتی USNS راحتی در بندر نیویورک در حال اصلاح در تلاش برای کاهش پرونده ها در برخی از نیویورک بیمارستان.

به جای نیاز به بیماران آزمایش می شود برای COVID-19 در بیمارستان که از آنها انتقال هر بیمار منتقل می شود به راحتی نمایش در خواهد آمد با حرارت و با توجه به پرسشنامه اسکله سمت.

پنتاگون همچنین اعلام کرد که تعداد COVID-19 موارد مثبت در فعال وظیفه نظامی افزایش یافته بود به 978 که از صبح روز جمعه. که تا 85 از یک روز پیش از آن.

___

فیلادلفیا — Meek Mill به عدالت کیفری اصلاحات گروه می گوید آن را اهدا 100,000 ماسک صورت برای برخی از کشور بدنام ترین زندان ها و زندان ها.

مشهور مورد حمایت اصلاحات داد می گوید: 50,000 ماسک را به Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک 40,000 ارسال خواهد شد تنسی بخش اصلاح و 5000 به رهبری به زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman.

فیلادلفیا-بر اساس گروه شامل Jay-Z در میان اعضای موسس آن شده است و فشار دادن ملت را در زندان و زندانها به نازک خود را به اهل بیت جمعیت, بهبود, بهداشت, حفاظت از زندان کارگران و اقدامات احتیاطی دیگر به سرعت گسترش coronavirus.

صدها نفر از زندانیان و کارکنان در ایالات متحده تادیبی امکانات باید آزمایش مثبت برای ویروس. کارشناسان بهداشت می گویند مردم در داخل زندان ها و زندان ها در افزایش خطر ابتلا به دلیل تنگ اهل بیت چهارم فقدان بهداشت و عام مراقبت های پزشکی.

___

نایروبی, کنیا — کنیا گفته است که نزدیک به 50 میلیون نفر به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت از خود در برابر coronavirus.

وزارت بهداشت می گوید شرق کشور آفریقایی را در صنعت نساجی ظرفیت به 60 میلیون ماسک “بلافاصله” و فروش قیمت باید حدود 20 کنیا شیلینگ است که حدود 20 سنت.

این کشور تلاش کرده است در زمان با کروناویروس مربوط به حکومت و پلیس متهم به تیراندازی به قتل یک دختر 13 ساله و ضرب و شتم و یا با استفاده از گاز اشک آور بر دیگر مردم است.

این کشور دارای 122 موارد جدید کروناویروس. 6-year-old boy آخرین به مرگ است.

___

لندن — سازمان پزشکی اروپا صادر راهنمایی برای مهربان استفاده از داروی آزمایشی remdesivir به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

اروپایی دارو تنظیم می گوید remdesivir تنها باید با توجه به بستری بیماران بدحال مبتلا به کروناویروس که هیچ دیگر گزینه های درمان.

EMA مشاوره باعث شده درخواست های ساخته شده از استونی, یونان, هلند و رومانی درخواست برای راهنمایی در مورد چگونه به مواد مخدر باید مورد استفاده در درمان جدید کروناویروس.

چندین کارآزمایی بالینی در حال حاضر در راه به آزمون اثربخشی remdesivir است که ساخته شده توسط Gilead Sciences.

سازمان بهداشت جهانی است که قبلا توضیح داده شده این دارو به عنوان “امیدوار کننده ترین نامزد” در میان ده ها تن در حال مطالعه. Remdesivir در اصل برای درمان ابولا و محدودی هستند که داده های آزمایشگاهی نشان می دهد آن است که موثر در برابر مربوط coronaviruses مانند سارس و MERS.

___

برلین — برلین بالا امنیتی رسمی است که ایالات متحده با استفاده از “غرب وحشی روش” برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی. این ادعا پس از تحویل از ماسک صورت به مقصد پایتخت آلمان منحرف شد مسیر از چین است.

رسانه های آلمان روز جمعه گزارش داد که صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های خریداری شده از تولید کننده 3M و در نظر گرفته شده برای برلین پلیس منحرف به ایالات متحده به عنوان آنها در حال انتقال بین هواپیما در تایلند است.

برلین گفته است که حدود 200000 FFP2 ماسک در حال حاضر برای پرداخت توسط آلمان کشف و ضبط شد و در فرودگاه بانکوک و نمی رسیدن به مقصد مورد نظر خود. ماسک معادل آمریکا N95 استاندارد است.

Andreas Geisel است وزیر کشور برای برلین دولت است. او می گوید: انحراف از ماسک است “یک قانون مدرن دزدی دریایی. این است که هیچ راهی برای درمان اطلس همکاران.”

“حتی در زمان بحران جهانی وجود دارد باید در جستجوی روش” Geisel گفت.

وی افزود: او می خواهد دولت آلمان به تقاضای ایالات متحده پایبند به قوانین بین المللی.

سفارت ایالات متحده در برلین نمی بلافاصله نظر.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا وزیران خارجه به توافق سعی کنید به قیف بیشتر کمک به آفریقا برای کمک به شکننده کشور وجود دارد مقابله با گسترش جدید کروناویروس.

پس از ریاست وزرا تصویری-کنفرانس

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell می گوید آفریقا است که از نگرانی های خاص چون او ترس از همه گیر وجود دارد می تواند به سرعت در حال از دست دادن کنترل.

“مشکلات خود خواهد بود همچنین مشکلات ما”

Borrell به خبرنگاران گفت که مشکلات در اروپا “را نمی توان حل آن است که اگر حل نشده در همه جا به دلیل آن می تواند واکنش در هر لحظه است.”

او هشدار داد که اضافه شده خرید اینترنتی از این بیماری در کشورهایی که مبارزه سنگین در جریان است مانند در لیبی بلکه در سوریه و یمن است. او می گوید کسانی که در کشورهای در “دو درگیری در همان زمان.”

توسعه اتحادیه اروپا وزیران با توجه به برگزاری مذاکرات چهارشنبه آینده به بحث در مورد کمک های اولیه برای شکننده کشور.

ورود ده ها هزار نفر از مهاجران از آفریقا و جنگ زده کشور را برانگیخت یکی از بزرگترین بحران های سیاسی. برخی از کشورهای عضو هنوز سر و کله زدن بر سر نحوه مدیریت ورود خود را.

___

ژنو — سوئیس وزیر خارجه این کشور در مذاکرات با دولت ایتالیا در مورد احتمالا پذیرش ایتالیایی ها آلوده به کروناویروس در سوئیس بیمارستان.

Ignazio ک çó ی ó است سر از وزارت امور خارجه. او اشاره کرد که سوئیس در حال حاضر ساخته شده یک ژست همبستگی با استقبال حدود 40 شهروندان فرانسوی برای بستری شدن در بیمارستان.

او می گوید: مذاکرات شبیه در حال حاضر در حال انجام با ایتالیا به دلیل “تعدادی از مشکلات مربوط به COVID تنها می تواند حل و فصل از طریق همکاری های مرزی.”

ک çó ی ó است آموزش پزشکی و دکتر گفت: سوئیس نیز در مذاکرات خود با اتحادیه اروپا و همسایگان در مورد اجازه دادن به شهروندان خود که در سوئیس مراقبت های بهداشتی به ادامه عبور از مرز برای رسیدن به شغل خود.

___

بروکسل — کمیسیون اروپا خواهد شد به طور موقت چشم پوشیدن از عوارض گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده بر واردات محافظ تجهیزات پزشکی و دستگاه های پزشکی وارد کردن بلوک به آنها را بیشتر مقرون به صرفه در طول کروناویروس جدید بوده است ،

این کمیسیون گفت: این اقدام امر عطف به ماسبق از Jan. 30 برای یک دوره اولیه شش ماه. آن را پوشش می دهد ماسک و محافظ دنده و همچنین به عنوان تست کیت هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: عوارض گمرکی از 12 درصد و مالیات بر ارزش افزوده از 22 درصد است که وضع در ایتالیا در برخی از facemasks یا محافظ پوشاک هستند که وارد شده است. او می گوید که این چشم پوشی را تامین یک سوم ارزان تر است.

متوسط ارزش افزوده به هواکش در مالیات با نرخ 20 درصد است. بیمارستان پول را نجات دهد و قادر به خرید بیشتر هواکش با فرار مالیاتی.

___

لندن — کاخ باکینگهام می گوید: ملکه الیزابت دوم به ثبت یک آدرس به ملت و کشورهای مشترک المنافع در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

کاخ می گوید: پیام ضبط شده بود در قلعه ویندسور و پخش خواهد شد در روز یکشنبه.

93-سال-مادر رئیس دولت شده است در قلعه خانه در غرب لندن است. او نقل مکان از کاخ باکینگهام به دلیل شیوع.

به غیر از او سالانه روز کریسمس پیام ملکه ساخته شده است که تنها تعداد انگشت شماری از ویژه برنامه در لحظات بحرانی از او 68 سال سلطنت. او ساخته شده ویژه پخش در طول جنگ خلیج فارس در سال 1991 و پس از مرگ پرنسس دایانا در سال 1997.

___

مسکو — ارتش روسیه در حال ارسال planeloads از کارشناسان پزشکی و تجهیزات به صربستان برای کمک به آن در مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

روسیه حفظ کرده است نزدیک سیاسی و اقتصادی با صربستان و ارائه آن با سلاح در گذشته است. وزارت دفاع روسیه گفت: 11 نظامی در یمن ارائه خواهد شد و هشت تیم پزشکی کامل با تجهیزات ضد عفونی کارشناسان و دنده.

حرکت به شرح زیر است ماه گذشته استقرار مشابه روسی coronavirus نیروی کار به ایتالیا و تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده در روز چهارشنبه. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد روسیه حرکت می کند به عنوان “بسیار خوب.”

وزارت خارجه روسیه گفت: ایالات متحده برای پرداخت نیمی از تجهیزات پزشکی. نیمی دیگر از هزینه اسپانسر شده از طرف روسیه دولت سرمایه گذاری صندوق.

مقامات روسی با عصبانیت رد ادعا می کند که کرملین به دنبال منافع سیاسی با ارائه کمک های پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر.

روسیه در ماه فوریه ارائه کمک های پزشکی به چین و بعد از آن اعزام کمک به ایران و کره شمالی و ونزوئلا و مختلف سابق شوروی در سازمان ملل.

___

آتن, یونان, یونانی پلیس باید جریمه صادر شده برای بیش از 17,000 نقض یونان مستند اقدامات پس از آنها آمد به اثر نزدیک به دو هفته پیش است.

پلیس می گویند که صادر 17,358 جریمه برای شکستن محدودیت های جدید در ترک خانه از مستند آغاز شد و در 23 مارس.

تحت مقررات مردم مجاز هستند تنها به دلایل خاص. خود اعلامیه بر روی کاغذ و یا ارسال از طریق پیام متنی تلفن مورد نیاز است به عنوان اثبات دلیل را برای ترک خانه. موارد نقض مجازات 150 یورو ($163) خوب است.

مقامات دولتی گفته اند که آنها با توجه به بیشتر محدودیت های سفت به طور بالقوه تحمیل فاصله یا زمان محدودیت.

مقامات به ویژه نگران آن است که بسیاری از مردم ممکن است سعی کنید سر را به حومه شهر و یا جمع آوری در گروه های بزرگ به عنوان عید پاک روش و آب و هوا را بهبود می بخشد.

___

شهر واتیکان — واتیکان یافته مهار اقدامات تا مارس 13 به در خط با دولت ایتالیا ملی مستند.

مستقل واتیکان امور خارجه گفته است که هفت تایید موارد COVID-19 در میان ساکنان در جداره کشور مستقل است. هیچ یک از آلوده در تماس با پاپ فرانسیس و یا نزدیک ترین مشاوران.

آوریل 13th محلی شناخته شده به عنوان “کمی عید است و هر دو یک مقام ایتالیایی واتیکان و تعطیلات. هزاران نفر از مردم به طور معمول رفتن به میدان سنت پیتر برای دریافت برکت پاپ که روز است.

اما شهر واتیکان مربع و موزه آن در حال حاضر بسته شده به علت ویروس-مهار اقدامات است. دولت ایتالیا و مقامات بهداشتی باید گفت: هر گونه کاهش از مستند اقدامات پس از مارس 13 تدریجی خواهد بود و به احتمال زیاد کشش بیش از هفته.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید مقامات منطقه ای در سراسر کشور باید با توجه به آزادی برای تصمیم گیری چه مراحلی باید انجام شود برای مقابله با گسترش این کروناویروس جدید.

پوتین روز پنج شنبه دستور داد بسیاری از روس ها در محل کار تا پایان ماه به عنوان بخشی از یک جزئی اقتصادی shutdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پوتین گفت: ضروری صنایع باید عامل.

پوتین در یک کنفرانس تلفنی با ریاست جمهوری به اعضای شورای امنیت گفت: به طور گسترده ای در شرایط مختلف در سراسر روسیه حکم فرد پاسخ در این مناطق است. وی با تاکید بر وضعیت اقتصادی دشوار است بنابراین بخشنامه نباید تضعیف فعالیت های اقتصادی.

پوتین اشاره کرد و در منطقه آلتایی در جنوب سیبری و برخی مناطق دیگر که تا کنون نشده گزارش هر coronavirus موارد است. او گفت: آن را می سازد هیچ حس در این نقطه به سفارش در سراسر کشور خاموش کردن. رهبر روسیه همچنین جایگزین چندین استانداران.

روسیه گزارش 4,149 موارد جدید کروناویروس در روز جمعه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im